Článek

Policajta-ožralu »stáhnou z kůže«!

 
Policista Karel Kadlec (46), který opilý v jeepu zdemoloval na pražských Vinohradech 51 aut, bude mít do konce života, co platit. Škody se šplhají do milionů a on neměl povinné ručení. Navíc je-li ve hře alkohol, pojišťovny viníka nešetří.
14.04.2016 12:15 |

podobné články

Podobné články

Zwyrtek (Nezávislí): Chci také svého policajta. Nabízím cenný přívlastek - Nezávislý

 
Máme v Ústavě zakotveno, že všichni máme stejná práva? Máme! Takže já chci taky svého policajta. Poradí mi zkušení, jak na to?
12.06.2016 09:20 |

podobné články

Petr Junek: Z člověka policajta uděláš, z policajta člověka už ne!

 
TÝDENNÍ GLOSÁŘ PETRA JUNKA Spisovatel Petr Junek si ve své aktuální sérii pravidelných glos pro ParlamentníListy.cz bere na paškál tři čerstvé případy, ve kterých se buď angažuje, nebo by se angažovat mohla policie. Jeden se týká i prezidenta Miloše Zemana a právě u něj je podle Junka dobře, že je policie ve věci laxní. Zemana totiž, podle spisovatele, brát vážně nelze. Respektive vážně jej prý bere už jen prezident Ruské federace Vladimir Putin.
11.10.2017 21:25 |

podobné články

Osobnosti: Vladimir Putin (2927 článků) , Miloš Zeman (19123 článků)

Schwarzenberg: Z Kosova se vojáci stáhnou dříve

 
Česko slíbilo NATO posily pro Afghánistán, z Kosova se ale vojáci stáhnou rychleji.
14.09.2010 08:35 |

podobné články

Prokurátoři stáhnou obvinění proti Straussu-Kahnovi

 
Americký deník New York Post dnes s odvoláním na nejmenovaného vyšetřovatele uvedl, že prokurátoři stáhnou obvinění ze sexuálního útoku vznesené proti bývalému šéfovi Mezinárodního měnového fondu (MMF) Dominiquovi Straussu-Kahnovi.
05.07.2011 13:40 |

podobné články

Vřídlo o páté: Almodóvar, Malkovich a kůže tohoto světa

 
Kůže je krátké a poeticky zvučné slovo. Můžeme mít hroší nebo husí kůži, můžeme si něco vyzkoušet na vlastní kůži, nést kůži na trh, být kost a kůže, někdy si musíme zachránit kůži a jindy zase nejsme ve své kůži. A v podání slavného španělského režiséra Pedra Almodóvara se z kůže stane prokletí.
07.07.2011 17:50 |

podobné články

Faráře ožralu vyloučí z církve: Dluhy ze záchytky si musí zaplatit sám!

 
Na pořádný malér ze strany svého zaměstnavatele, brněnského biskupství, si definitivně nyní zadělal třešťský duchovní Jiří B. (54). Jak Blesk již čtenáře informoval, ten se svým bývalým a starším kolegou Stanislavem S. (61) pořádně zatnul sekeru do rozpočtu jihlavské protialkoholní stanice. Za svých společných sedm pobytů v posledním více než roce na záchytce zanechali dluh ve výši 16 tisíc korun.
14.07.2012 16:45 |

podobné články

Hitparáda ožralů: Které "celebrity" se zpily namol?

 
Bavit se musíme všichni a slavní mají holt tu nevýhodu, že jsou pod drobnohledem fotografů. Zvláště v Americe, kde jsou i menší celebrity hlídány na každém kroku.
12.07.2014 05:05 |

podobné články

Nechceme ožralu! Praha není Kreml! skanduje rozohněný dav před Hradem

 
Protestní pochod proti prezidentu Miloši Zemanovi, který vyrazil z Václavského náměstí a skončil u Pražského hradu, měl ve svém začátku jen zlomkovou účast. Zatímco na facebookové stránce, kde se akce organizovala, oznámilo účast 1500 uživatelů, v reálu z centra města vyrazilo jen několik stovek lidí. Ti donesli do kanceláře prezidenta republiky petici s více než sto tisíci podpisy nespokojených lidí, kteří požadují odstoupení Zemana.
01.12.2014 19:33 |

podobné články

Nechceme ožralu! Praha není Kreml! skandoval rozohněný dav před Hradem

 
REPORTÁŽ Protestní pochod proti prezidentu Miloši Zemanovi, který vyrazil z Václavského náměstí a skončil u Pražského hradu, měl jen mnohem menší účast, než slibovala facebooková stránka, kde se akce organizovala. Na ní oznámilo účast 1500 uživatelů, v reálu z centra města ale vyrazilo jen několik stovek lidí. Ti donesli do kanceláře prezidenta republiky petici s více než sto tisíci podpisy nespokojenců, kteří požadují odstoupení Zemana.
01.12.2014 19:38 |

podobné články

Při bitce na ulici dostal tyčí po hlavě a nožem do břicha, ale bavil se. Recenze 3D Streets of Rage 2

 
Vymlácené zuby, v tváři zabodnuté střepy z rozbité lahve a další masakry. Ulice plné agresivních pankáčů, kriminálníků a ožralů jsou velmi nebezpečné. Ovládá je zlotřilý Mr. X, který vás chce sejmout stůj co stůj. Navíc uvěznil vašeho kamaráda Adama, kterého musíte osvobodit. Streets of Rage 2, jedna z nejlepších retro mlátiček historie, se vrací. Na Nintendo 3DS přináší kromě stereoskopického třetího rozměru i několik nových režimů. Máte chuť na pořádnou pouliční bitku?
12.08.2015 22:25 |

podobné články

Odvrácená tvář Českých lvů: Plný chodník ožralů!

 
To byl tedy mejdan! V pražském Rudolfinu se hosté galavečera zřídili tak, že nemohli ani chodit.
06.03.2017 15:10 |

podobné články

Plukovník Skácel: Naši vnuci nás proklejou za invazi vetřelců. Homosexuální ožralové a narkomani

 
ROZHOVOR „Naši vnuci nás budou muset, za hloupost a pasivitu, proklít.“ Plukovník Pavel Skácel, bývalý účastník misí OSN opět „pálí ostrými“, tentokrát i na adresu neziskových organizací, které působí u břehů Itálie: „Někdo je přirovnal k žíznivým telátkům přisátým na štědré struky kravičky státu, kterou média šlehají bičem, aby lépe žrala a více jim dojila. Naprostý souhlas,“ říká. Plukovník, který už před dvěma lety v souvislosti s migrační krizí vzbudil velký rozruch svým konstatováním, že uprchlíci jsou vlastně „vetřelci“ a jde o „řízenou invazi“, také reagoval na slova zlínského senátora Jiřího Čunka o tom, že Prague Pride je „pochod smrti naší civilizace“: „Pan Čunek vůbec nic nepřehnal. Je pragmatik a střízlivě vidí společnost ne jako entitu heterosexuálních ožralů a narkomanů.“
06.08.2017 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Čunek (600 článků)

Zvrhlá móda: Kalhoty z mrtvoly a šourek jako peněženka!

 
Tak to je opravdu morbidní cesta ke zbohatnutí! Staří Islanďané věřili, že pokud stáhnou muže z kůže a do šourku mu vloží minci, tak budou mít po generace zajištěný přísun peněz.
08.07.2013 05:05 |

podobné články

Lorenc (DSSS): Vládo, začněte se už konečně zajímat o chudé a neřešte jen svá koryta

 
Mnoho životů již zhaslo díky bezohlednosti a nenažranosti společností a úřadů, kteří obyčejné lidi stáhnou třebas i z kůže jen aby měli na své tučné zisky a výplaty svých zaměstnanců.
22.04.2014 13:45 |

podobné články

Michael Jackson - Rakovina kůže! Nejhorší obavy se potvrdily

 
LOS ANGLES – Bývalý král popu Michael Jackson (50) trpí rakovinou kůže. Před dvěma měsíci mu na rukou a obličeji vyrašily krvavé skvrny. Jeho kůži rozežíral nebezpečný stafylokok. Teď musí zpěvák čelit ještě nebezpečnější hrozbě. Podle lékařů jsou skvrny na obličeji a krku známkami rakoviny kůže.
17.05.2009 02:30 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1620 článků) , Michael Jackson (602 článků) , Michael Jackson (602 článků)

Práce s notebookem na stehnech způsobuje syndrom opečené kůže

 
Máte při práci svůj notebook na stehnech? Podle lékařů riskujete nepříjemný zánět, který může vyústit v permanentní ztmavnutí kůže či v extrémních případech i v rakovinu. Lékaři se v posledních dnech zabývali případem 12letého chlapce, kterému se na stehně vyvinula dermatitida vzniklá působením tepla z notebooku. Pro chlapcův stav používají výraz "syndrom opečené kůže".
04.10.2010 17:00 |

podobné články

Rakovina kůže: Vyšetření vám zachrání život

 
Nepodceňuje ho ani herečka Zlata Adamovská (52). Tři stovky lidí ročně zemřou v Česku na rakovinu kůže. A nemocných přibývá… Podle odborníků za to může především touha se rychle opálit u moře a tenčící se ozonová díra. Smrt je ale ve většině případů zbytečná. Pokud se rakovina kůže zachytí včas, je naděje na uzdravení téměř stoprocentní.
05.05.2011 17:30 |

podobné články

Osobnosti: Zlata Adamovská (452 článků)

Zákaz solárií! Krásky mají smůlu: Austrálie vytáhla do boje s rakovinou kůže

 
Vědci z celého světa už několik let zkoumají souvislost mezi opalováním v soláriích a rakovinou kůže. Zatím nedošli k jednoznačnému závěru, australské úřady se přesto rozhodly na celém kontinentu solária zakázat! Za poslední dekádu se totiž zdvojnásobil počet úmrtí na rakovinu kůže!
25.10.2013 22:45 |

podobné články

Hugh Jackman měl rakovinu kůže, nádor mu odstranili na nose

 
Pětačtyřicetiletý herec Hugh Jackman podstoupil chirurgické odstranění nádoru rakoviny kůže. Lékaři mu na nose vyřízli bazaliom, což je nejčastější forma zhoubného nádoru kůže. Další články k tématu: Hugh Jackman se v kinech představí jako hrdina Wolverine. Už pošesté Hugh Jackman: Tak já vám tedy povím, jak se obsazuje role Jamese Bonda Hugh Jackman: Moje děti nesmí vidět, jak jako Wolverine sekám hlavy Nejpřitažlivějším hrdinou sci-fi se stal Hugh Jackman
22.11.2013 10:22 |

podobné články

Osobnosti: Hugh Jackman (173 článků) , James Bond (530 článků)