Článek

Polemic si v novém klipu dělá legraci z hudebních soutěží

 
Moderátorka Adela Banášová, zpěvačka Zuzana Smatanová a producent Peter Sanchez Saniga usedli v porotě talentové soutěže a a hned si museli poradit s imitátorem Michaela Jacksona, excentrickým kouzelníkem, který připomínal spíše Drákulu, či s podivným cvičitelem psů. I o tom je nový videoklip slovenské ska skupiny Polemic.
15.07.2015 08:01 |

podobné články

Osobnosti: Michael Jackson (1626 článků) , Zuzana Smatanová (19 článků) , Adela Banášová (450 článků)
Podobné články

Ben Cristovao v sexy klipu: Nahé potetované blondýnce dává v Posteli všechno!

 
Exotický zpěvák Ben Cristovao (28) v novém klipu předvádí, co by dělal (nebo dělá?) s krásnou holkou v posteli. I když nejde o prvoplánový zvířecí sex, jak by text písně napovídal, je klip slušně žhavý a provokativní. "Pár lidí mi psalo, že si představovali, jak v klipu Postel šíleně vojedu nějakou ženskou. Za mě jsem rád, že jsme se s režisérem Tomášem Kasalem dokázali tomu klišé vyhnout a znázornit ta slova jinak," - See more at: http://www.ireport.cz/multimedia/video/ben-cristovao-vas-v-novem-klipu-vezme-az-do-postele#sthash.dXVn1e4A.dpuf "Pár lidí mi psalo, že si představovali, jak v klipu Postel šíleně vojedu nějakou ženskou. Za mě jsem rád, že jsme se s režisérem Tomášem Kasalem dokázali tomu klišé vyhnout a znázornit ta slova jinak," napsal Cristovao na svůj Facebook. - See more at: http://www.ireport.cz/multimedia/video/ben-cristovao-vas-v-novem-klipu-vezme-az-do-postele#sthash.dXVn1e4A.dpuf
09.12.2015 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (428 článků)

Polemic zahraje v Praze průřez hity

 
Známí slovenští představitelé ska Polemic vystoupí ve čtvrtek v pražském Lucerna Music Baru. Soubor je momentálně na turné s novým koncertním programem a zahraje i několik písní z chystaného alba.
18.10.2012 14:55 |

podobné články

Nová alba: Polemic, Daniel Mrózek, Killing Joke nebo Katapult

 
Slovenská ska legenda Polemic oslavuje pětadvacet let existence a vydává k tomu album se zajímavými hosty. Ideální dávka hudby na prosluněné počasí, které se konečně přihlásilo. Daniel Mrózek, známý z Hlasu Československa, vydává svůj debut, Killing Joke nabízejí výběr svých singlů a například Katapult oslavuje životní jubilea svého frontmana, samozřejmě také albovou kolekcí.
01.05.2013 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Daniel Mrózek (37 článků)

Polemic: Spolupráce s Paľem Haberou byla nejrychlejší

 
Nová studiová deska slovenské ska kapely Polemic je nazvaná HeyBa-Ba-Re-Bop a skupina jí oslavuje své pětadvacáté výročí. Pozvání k natáčení přijalo několik hostů, kteří činí album zajímavějším. Za všechny jmenujme Katarínu Knechtovou, Pavola Haberu, Matěje Rupperta nebo Divokýho Billa. Na otázky odpověděl zpěvák a kytarista Bejzo.
17.06.2013 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavol Habera (207 článků) , Katarína Knechtová (49 článků)

Polemic má klip k písničce More. Jsou v něm Ruppert, Habera i Dusilová

 
Slovenská skupina Polemic natočila videoklip ke své písničce More. Sešla se v něm se slavnými kolegy - Lenkou Dusilovou, Zdenkou Prednou, Matějem Ruppertem a Pavolem Haberou.
14.12.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Lenka Dusilová (122 článků) , Pavol Habera (207 článků) , Zdenka Predná (7 článků)

Skupina Polemic v šoku: Muzikant zemřel kvůli chybě záchranky!

 
Slovenská kapela Polemic přišla o Martina Ďurdinu, který hrál na trubku. Slovenská média tvrdí, že za smrt může chyba záchranářů.
25.07.2014 13:20 |

podobné články

Hudebník ze skupiny Polemic umíral přítelkyni v náručí: Saniťáci zvonili u jiného vchodu!

 
Slovenská hudební scéna přišla tragicky a zbytečně o významného hudebníka. Trumpetista také v Česku velmi známé skupiny Polemic Martin Ďurdina (†40) zemřel v náručí své přítelkyně na selhání srdce. Žena se ho sice snažila oživit, ale marně. Přivolaní záchranáři mu nepomohli! Přijeli totiž na jinou adresu, než žena uvedla dispečerce do telefonu.
25.07.2014 14:30 |

podobné články

Porotce hudebních soutěží Simon Cowell bude zřejmě pasován na rytíře

 
Světoznámý porotce hudebních talentových soutěží Simon Cowell se dost možná dočká velmi prestižního ocenění, o kterém sní asi každý Brit. Proslýchá se totiž, že by mohl padesátiletý porotce soutěží X Factor a Britain´s Got Talent dostat rytířský titul za svou charitativní práci a přínos pro britský hudební průmysl.
17.05.2010 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Simon Cowell (115 článků)

Ben Cristovao v novém klipu smyslně provokuje

 
V soutěži Česko Slovenská SuperStar působil zpěvák Ben Cristovao (22) hodně nesměle. V novém klipu k písni ale ukázal, že rozhodně není žádný stydlín. Rozjel sebejistou sexy show.
16.06.2010 01:30 |

podobné články

Osobnosti: Ben Cristovao (428 článků)

Piškula má vkus jasný - youtuberky! Po rozchodu s Teri Blitzen obsadil do svého klipu Týnuš

 
Balič novodobý, to je název písně, kterou nazpíval jako svoji prvotinu mladý herec Zdeněk Piškula, kterého můžete znát například z pohádky Tři bratři nebo seriálu Všechny moje lásky. Už jsme vám říkali, že do svého klipu obsadil také Marianu Prachařovou, sestru Jakuba. Všímavé oko ale jistě zaregistrovalo, že se v klipu objevuje i populární youtuberka Týnuš Třešničková. O té se nyní mluví jako o Zdeňkově novém objevu.
07.10.2015 21:31 |

podobné články

Osobnosti: Mariana Prachařová (41 článků) , Zdeněk Piškula (113 článků) , Jakub Zdeněk (14 článků)

Robbie Williams zdraví v novém klipu Českou republiku a šokuje ukázkou nahého klína

 
Kontroverzní a pobuřující rána pěstí od Robbieho Williamse  (38) důchodkyni v jeho posledním videoklipu k hitu Candy se zdá oproti úplnému závěru jeho nového videa k singlu Losers slabým odvarem. Po Candy je to tak další píseň z jeho loňského alba Take the Crown, s níž se snaží dostat až na samý vrchol světových hudebních žebříčků. Robbie tentokrát vsadil na zdánlivě jednoduchou tematiku chatování po internetu. Překvapivý a pro Česko zajímavý je ale především závěr celého klipu.
30.01.2013 15:55 |

podobné články

Osobnosti: Robbie Williams (500 článků)

Jakl si z nás dělá legraci, řekl soudce. Ten na něj podá žalobu

 
Přestřelky kolem novoroční prezidentské amnestie se pomalu zvrhávají v komedii. Nejnověji chce prezidentský tajemník Ladislav Jakl žalovat soudce Kamila Kydalku, který řekl, že má pocit, že si Jakl při vysvětlování amnestie dělá z národa legraci. Jakl zareagoval, že Kydalkovi rád dopřeje další porci zábavy u soudu.
18.02.2013 10:20 |

podobné články

Fiala (ODS): Prezident Zeman si z nás dělá legraci

 
Pan prezident Zeman opakovaně dává najevo, co si myslí o pravidlech hry, o občanech této země a dělá si z nás ze všech legraci.
08.10.2015 09:36 |

podobné články

Z Ransdorfovy švýcarské kauzy si dělá legraci také... To byste neuhodli

 
Posměchu ze strany, ze které by to asi málokdo čekal, se nyní dočkal komunistický europoslanec Miloslav Ransdorf. Z kauzy „zatčení ve švýcarské bance“, v níž figuruje, si dělá legraci server Prostějovská Pravda, projekt Svazu mladých komunistů Československa.
10.12.2015 15:36 |

podobné články

Osobnosti: Miloslav Ransdorf (585 článků)

Jankovič hraje v novém klipu George Michaela

 
Tanečník Filip Jankovič (26), který na sebe před lety upozornil v soutěži SuperStar, má za sebou skvělý kšeft! Tancoval totiž pro slavného zpěváka George Michaela, v jehož klipu se objeví spolu s topmodelkou Kate Moss. Jankovič se k natáčení dostal díky castingu, jehož se zúčastnilo přes 350 tanečníků.  
01.08.2012 21:00 |

podobné články

Osobnosti: Filip Jankovič (40 článků) , Kate Moss (586 článků)

Zpěvačka Kelly Clarkson a její nechvalně známé jo-jo efekty: Už je z ní zase kulička

 
Američanka Kelly Clarkson (30) se dostala do povědomí hudebních fanoušků v roce 2002, kdy se zviditelnila díky soutěži American Idol. Tehdy dvacetiletá dívka pěveckou soutěž vyhrála a nazpívala i několik známých hitů. O rok později skončila ve světovém klání vítězů hudebních soutěží nazvaném World Idol těsně za prvním Kurtem Nielsenem z Norska. Kelly je však známá dietářka a se svými sklony k tloustnutí se jí daří bojovat se střídavými úspěchy. Nyní má zrovna své plnější období, jak bylo vidět na jejím středečním vystoupení v Dublinu.
15.10.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Clarkson (37 článků) , Kurt Nielsen (2 články)

Zpěvačka Kelly Clarkson a její slavné jo-jo efekty: Už je z ní zase kulička

 
Američanka Kelly Clarkson (30) se dostala do povědomí hudebních fanoušků v roce 2002, kdy se zviditelnila díky soutěži American Idol. Tehdy dvacetiletá dívka pěveckou soutěž vyhrála a nazpívala i několik známých hitů. O rok později skončila ve světovém klání vítězů hudebních soutěží nazvaném World Idol těsně za prvním Kurtem Nielsenem z Norska. Kelly je však známá dietářka a se svými sklony k tloustnutí se jí daří bojovat se střídavými úspěchy. Nyní má zrovna své plnější období, jak bylo vidět na jejím středečním vystoupení v Dublinu.
15.10.2012 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Kelly Clarkson (37 článků) , Kurt Nielsen (2 články)

Karel Gott v novém klipu Kabátů: Zahrál si zombie!

 
Zpěvák Karel Gott (71) si v novém klipu kapely Kabát Banditi di Praga skutečně odlévá Českého slavíka.
12.02.2011 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Karel Gott (4647 článků)

Nicole Scherzinger: Šílený obleček v novém sólo klipu

 
Zpěvačka Nicole Scherzinger bývala frontmankou dívčí skupiny Pussycat dolls. Holky se ale asi nepohodly a přestaly společně vystupovat. Nicole se rozhodla pro sólovou kariéru a jde do toho s vervou. V novém klipu je oblečená opravdu pestře...
23.04.2011 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Nicole Scherzinger (152 článků)