Článek

Pokaždé, když se udělá, tak mě totálně rozhodí!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
16.08.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Když srdce krvácí – jak ho vyléčit?

 
Rozpadl se vám vztah a společně s ním se vaše srdce roztříštilo na milion malých kousíčků. Nezáleží na tom, zda vaše láska trvala několik týdnů, pár měsíců nebo dokonce řadu let. Pokaždé to bolí a pokaždé je to rána pod pás. Rozchod dokáže srazit na kolena i toho nejsilnějšího z nás, ať už se na okolí snažíme působit jako tvrďáci. Jistě se shodneme na tom, že neexistuje větší bolest, než když bolí srdce. Máte-li čerstvě po rozchodu, pak je logické, že vás bolí každý jeho úder. Najednou máte pocit, že nic na světě nemá smysl, všechno jako by pro vás skončilo. Neztrácejte však naději a vzpomeňte si na jedno známé rčení: pro jedno kvítí, slunce nesvítí! Jak vyléčit srdce, které krvácí? Je to samozřejmě jen slovní metafora, koho ale někdy srdce skutečně bolelo z nevydařené lásky, ten moc dobře ví, jakou má hloubku. Přijít o milovaného člověka, se kterým jste si třeba malovali budoucnost a na společné lásce stavěli vzdušné zámky bolí. A hodně. Pokud právě teď zažíváte srdcebol a máte dojem, že jste na tomhle světě zbytečně přečtěte si dnešní článek. Poradíme vám, jak dát srdíčko opět do pořádku! Alkohol? Jen s mírou! Pokud nám někdo zlomí srdíčko, většina z nás automaticky sáhne po alkoholu. Je to jeden z nejjednodušších způsobů, jak alespoň na chvíli zapomenout. Jenže alkohol není lék a když už tak, jen dočasný. Pokud potřebujete spláchnout prvotní hořkost, klidně si nalijte sklenku vína, odvážnější mohou panáka něčeho ostřejšího. Pamatujte ale, že pitím ničemu nepomůžete, akorát vám bude ještě více zle. Vzpomínky? Jen na chvíli! Když se nám rozpadne vztah, vzpomínáme na to krásné, co jsme prožili. Hrabat se v minulosti k porozchodové fázi prostě patří a nemá cenu se tomu bránit. Jestliže si chcete zavzpomínat na chvíle, kdy vám bylo krásně, klidně můžete. Ale jen na... Čtěte více Příspěvek Když srdce krvácí – jak ho vyléčit? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
28.08.2017 08:25 |

podobné články

Prostředníček pro Prachaře?! Totálně zhroucená Agáta ukázala totálně neslušné gesto. Aguš, dávej pozor na plod!

 
Tak nyní už se v tom opravdu nevyznáme. Podle Veroniky Žilkové by Agáta měla být těhotná a totálně zhroucená. A uklizená do ústraní. Ona se místo toho ale směje a ukazuje vulgární gesto. Patří vztyčený prostředníček manželovi?
06.02.2017 21:05 |

podobné články

Všechno je špatně? Neslyšící žena se obula do kritiků matek

 
Každý to určitě někdy zažil - ať udělá, co udělá, vždycky je to špatně. Pokaždé se najde někdo, kdo jeho jednání odsoudí. Proti tomu se rozhodla bojovat dvojnásobná matka z Texasu Michelle Lanová, která je hluchá a která má s podobnými kritikami své zkušenosti. Přesto, že nemluví, natočila brilantní videoklip s jednoduchým poselstvím: Dělejte věci tak, jak je to nejlepší pro vás, uvedla agentura Reuters.
11.07.2015 15:41 |

podobné články

Miley Cyrus vyvedla úsporným kostýmem z míry i ostříleného moderátora. Ani se mu nedivíme

 
I tak zkušený moderátor, jako je Jimmy Kimmel, občas narazí na hosta, který ho něčím takzvaně rozhodí. Tomu se ovšem při ‚live‘ vysílání nikdy nedá úplně zabránit. A i když se nějaké to pikantní překvápko dalo s pozváním Miley Cyrus  (22) do studia očekávat, Kimmel přesto musel své rozčarování uznat...
28.08.2015 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (848 článků)

Skřivany a sovy opět rozhodí změna času

 
V noci na neděli se opět změní čas z letního na zimní. Ve tři hodiny ráno si tak posuneme ručičky o hodinu zpět na druhou hodinu a „skřivany a sovy“ mezi námi tak opět čeká rozhozený životní rytmus.
24.10.2015 17:21 |

podobné články

Rozkošné! Miminko se rozpláče pokaždé, když slyší píseň z pohádky Ledové království

 
Kdo nemá rád animáky, tak si s tímto miminkem může podat ruce. Tříměsíční holčička jménem Claire má už dost disneyovky "Ledové království" a "pláče pokaždé, když slyší z této pohádky písně":http://www.extra.cz/dojemne-video-ktere-se-siri-po-internetu-dvouleta-holcicka-se-rozplace-kdyz-uslysi-svatebni-pisen-svych-rodicu.
24.05.2014 14:25 |

podobné články

Když telefon selže využijte šarm jako Klasnová!

 
Ubohá Katka! Zádrhel s telefonem většinu dam rozhodí a ani poslankyně »véček« nebyla výjimkou.
11.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (516 článků)

DROGY, SEX A NÁSILÍ: Adrianu rozchod dostane opět k neřestem. Ocitne se zase na dně?

 
Adriana se sice snaží působit nad věcí, ovšem rozchod s Eddiem absolutně nezvládne. Nejhorší nastane, když se s ním opět sejde. To ji naprosto rozhodí a opět spadne k neřestem. Jak bude řešit kritickou situaci?
23.01.2017 21:00 |

podobné články

Roztomilá čivava předstírá smrt pokaždé, když ji vezme do ruky někdo cizí

 
Tato čivava je srandy kopec. Pokaždé, když ji vezme do ruky někdo, koho nemá ráda, "tak předstírá mrtvou":http://www.extra.cz/dost-roztomilych-stenatek-za-srdce-vas-chytne-20-fotografii-psu-na-sklonku-zivota. Jakmile ji dotyčný vrátí páníčkovi, tak okamžitě oživne.
03.11.2014 09:11 |

podobné články

Nehody, migrény a špatná nálada: Čtvrteční změna počasí rozhodí Česko

 
Před přechodem studené fronty k nám bude ještě proudit teplý vzduch od jihozápadu, takže se nejvyšší odpolední teploty zastaví těsně pod tropickou hodnotou tj. 25 až 29 °C. Za to nejnižší ranní teploty budou nízko – jen mezi 10 až 6 °C. Místy tak bude teplotní rozdíl mezi minimy a maximy až 20 °C. Při nevhodném oblečení po ránu hrozí nachlazení, odpoledne potničky z horka. Slunečné počasí během odpoledne vystřídá velká oblačnost od západu, ojediněle s deštěm a bouřkami. Pocitová teplota se nebude výrazněji měnit od té v předpovědi počasí.
15.06.2017 06:15 |

podobné články

Gabi má orgasmus pokaždé, když se přejí

 
Většina lidí má z dobrého jídla příjemný pocit, ale tomu, jak se cítí Gabi Jonesová, se to jen tak nevyrovná. Pokaždé, když se pořádně nacpe,...
15.02.2011 16:05 |

podobné články

Američanka má orgasmus pokaždé, když se přejí

 
Většina lidí má z dobrého jídla příjemný pocit, ale tomu, jak se cítí Gabi Jonesová (25), se to jen tak nevyrovná. Pokaždé, když se pořádně nacpe, má totiž orgasmus. Není proto asi překvapivé, že Gabi váží 223 kilogramů.
18.02.2011 14:30 |

podobné články

To je vlastenec! Kocour vzdává čest svému národu pokaždé, když slyší ruskou hymnu!

 
Tak tomuhle pánovi se povedlo nemožné. Své zvíře dokázal "vycvičit jako stát Severokorejce":http://www.extra.cz/severokorejske-zakony-jsou-opravdu-nejdal-kim-uz-svym-lidem-naridil-i-jednotny-sestrih-vlasu. Jeho kocourek vyjadřuje úctu hymně ruského národa pokaždé, když ji uslyší.
31.05.2014 16:56 |

podobné články

Hůlka a Vaňková: HÁDKA kvůli klíčům!

 
Že to občas skřípe i u nejideálnějších párů, ví dobře Dan Hůlka (42) a Šárka Vaňková (22). Přesto, že se na veřejnosti po rozchodu a následném návratu tváří jako dvě hrdličky, občas je rozhodí i sebemenší problém.
11.04.2010 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (207 článků) , Daniel Hůlka (646 článků)

Hůlka a Vaňková: HÁDKA kvůli klíčům!

 
Že to občas skřípe i u nejideálnějších párů, ví dobře Dan Hůlka (42) a Šárka Vaňková (22). Přesto, že se na veřejnosti po rozchodu a následném návratu tváří jako dvě hrdličky, občas je rozhodí i sebemenší problém.
18.04.2010 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (207 článků) , Daniel Hůlka (646 článků)

Premenstruační syndrom: Zkroťte pekelné období

 
Obvykle jste spokojená a vyrovnaná žena. Čtrnáct dnů před menstruací je z vás najednou labilní fúrie. Rozhodí vás i dvouminutové zpoždění autobusu. Na vině je PMS.
21.04.2010 17:45 |

podobné články

Pravda o dietách celebrit: Uhlovodanová dieta rozhodí metabolismus

 
Znáte to určitě také. V časopise se objeví zpráva, že ta či ona celebrita dokázala shodit přebytečná kila. A to jen díky "zázračné dietě". Okamžitě zajásáte a začnete shánět její rozpis. Konečně zhubnu, proběhne vám hlavou. Jenže takhle jednoduché to není.
06.09.2011 05:05 |

podobné články

Nejíte červené maso? Pozor, můžete začít trpět depresí!

 
Vegetariánky a zarputilé zastánkyně pouze bílého masa, buďte na pozoru. Pokud vás snadno něco rozhodí a rozpláče, je za tím možná právě omezená konzumace tmavého masa. Na to právě přišli vědci.
22.03.2012 18:10 |

podobné články