Článek

Pokaždé, když se udělá, tak mě totálně rozhodí!

 
Paní Michaela radí čtenářům s jejich sexuálními problémy...
16.08.2016 12:05 |

podobné články

Podobné články

Prostředníček pro Prachaře?! Totálně zhroucená Agáta ukázala totálně neslušné gesto. Aguš, dávej pozor na plod!

 
Tak nyní už se v tom opravdu nevyznáme. Podle Veroniky Žilkové by Agáta měla být těhotná a totálně zhroucená. A uklizená do ústraní. Ona se místo toho ale směje a ukazuje vulgární gesto. Patří vztyčený prostředníček manželovi?
06.02.2017 21:05 |

podobné články

Všechno je špatně? Neslyšící žena se obula do kritiků matek

 
Každý to určitě někdy zažil - ať udělá, co udělá, vždycky je to špatně. Pokaždé se najde někdo, kdo jeho jednání odsoudí. Proti tomu se rozhodla bojovat dvojnásobná matka z Texasu Michelle Lanová, která je hluchá a která má s podobnými kritikami své zkušenosti. Přesto, že nemluví, natočila brilantní videoklip s jednoduchým poselstvím: Dělejte věci tak, jak je to nejlepší pro vás, uvedla agentura Reuters.
11.07.2015 15:41 |

podobné články

Miley Cyrus vyvedla úsporným kostýmem z míry i ostříleného moderátora. Ani se mu nedivíme

 
I tak zkušený moderátor, jako je Jimmy Kimmel, občas narazí na hosta, který ho něčím takzvaně rozhodí. Tomu se ovšem při ‚live‘ vysílání nikdy nedá úplně zabránit. A i když se nějaké to pikantní překvápko dalo s pozváním Miley Cyrus  (22) do studia očekávat, Kimmel přesto musel své rozčarování uznat...
28.08.2015 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Miley Cyrus (817 článků)

Skřivany a sovy opět rozhodí změna času

 
V noci na neděli se opět změní čas z letního na zimní. Ve tři hodiny ráno si tak posuneme ručičky o hodinu zpět na druhou hodinu a „skřivany a sovy“ mezi námi tak opět čeká rozhozený životní rytmus.
24.10.2015 17:21 |

podobné články

Když telefon selže využijte šarm jako Klasnová!

 
Ubohá Katka! Zádrhel s telefonem většinu dam rozhodí a ani poslankyně »véček« nebyla výjimkou.
11.02.2011 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Klasnová (516 článků)

DROGY, SEX A NÁSILÍ: Adrianu rozchod dostane opět k neřestem. Ocitne se zase na dně?

 
Adriana se sice snaží působit nad věcí, ovšem rozchod s Eddiem absolutně nezvládne. Nejhorší nastane, když se s ním opět sejde. To ji naprosto rozhodí a opět spadne k neřestem. Jak bude řešit kritickou situaci?
23.01.2017 21:00 |

podobné články

Rozkošné! Miminko se rozpláče pokaždé, když slyší píseň z pohádky Ledové království

 
Kdo nemá rád animáky, tak si s tímto miminkem může podat ruce. Tříměsíční holčička jménem Claire má už dost disneyovky "Ledové království" a "pláče pokaždé, když slyší z této pohádky písně":http://www.extra.cz/dojemne-video-ktere-se-siri-po-internetu-dvouleta-holcicka-se-rozplace-kdyz-uslysi-svatebni-pisen-svych-rodicu.
24.05.2014 14:25 |

podobné články

Roztomilá čivava předstírá smrt pokaždé, když ji vezme do ruky někdo cizí

 
Tato čivava je srandy kopec. Pokaždé, když ji vezme do ruky někdo, koho nemá ráda, "tak předstírá mrtvou":http://www.extra.cz/dost-roztomilych-stenatek-za-srdce-vas-chytne-20-fotografii-psu-na-sklonku-zivota. Jakmile ji dotyčný vrátí páníčkovi, tak okamžitě oživne.
03.11.2014 09:11 |

podobné články

Hůlka a Vaňková: HÁDKA kvůli klíčům!

 
Že to občas skřípe i u nejideálnějších párů, ví dobře Dan Hůlka (42) a Šárka Vaňková (22). Přesto, že se na veřejnosti po rozchodu a následném návratu tváří jako dvě hrdličky, občas je rozhodí i sebemenší problém.
11.04.2010 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (204 článků) , Daniel Hůlka (565 článků)

Hůlka a Vaňková: HÁDKA kvůli klíčům!

 
Že to občas skřípe i u nejideálnějších párů, ví dobře Dan Hůlka (42) a Šárka Vaňková (22). Přesto, že se na veřejnosti po rozchodu a následném návratu tváří jako dvě hrdličky, občas je rozhodí i sebemenší problém.
18.04.2010 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Šárka Vaňková (204 článků) , Daniel Hůlka (565 článků)

Premenstruační syndrom: Zkroťte pekelné období

 
Obvykle jste spokojená a vyrovnaná žena. Čtrnáct dnů před menstruací je z vás najednou labilní fúrie. Rozhodí vás i dvouminutové zpoždění autobusu. Na vině je PMS.
21.04.2010 17:45 |

podobné články

Pravda o dietách celebrit: Uhlovodanová dieta rozhodí metabolismus

 
Znáte to určitě také. V časopise se objeví zpráva, že ta či ona celebrita dokázala shodit přebytečná kila. A to jen díky "zázračné dietě". Okamžitě zajásáte a začnete shánět její rozpis. Konečně zhubnu, proběhne vám hlavou. Jenže takhle jednoduché to není.
06.09.2011 05:05 |

podobné články

Nejíte červené maso? Pozor, můžete začít trpět depresí!

 
Vegetariánky a zarputilé zastánkyně pouze bílého masa, buďte na pozoru. Pokud vás snadno něco rozhodí a rozpláče, je za tím možná právě omezená konzumace tmavého masa. Na to právě přišli vědci.
22.03.2012 18:10 |

podobné články

Iva Kubelková na módním pranýři: Co říká stylista na to, že nosí šaty po jiných kráskách?

 
Iva Kubelková  (36) zažila během posledního měsíce dvakrát, že si vzala na párty šaty, které už před ní měla na sobě jiná známá kráska. Jí to ale vůbec nevadí a pozastavuje se nad tím, že to někoho rozhodí. "Je to normální. Takových kousků se vozí do republiky jen pár, a že si vezmu šaty, v nichž Pavlína Němcová  (41) nafotila fashion story, mi jako trapas nepřijde," míní Iva.
17.10.2013 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Iva Kubelková (430 článků)

Pane Přeučile, že vy jste se zase kochal? Slavný herec způsobil bouračku

 
Máte-li autem lidově řečeno »najetou« nějakou trasu a náhle vám ji někdo změní, značně vás to rozhodí. Vyprávět teď o tom může herec Jan Přeučil (77), který kvůli změně značení dokonce v Praze způsobil nehodu.
16.10.2014 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Jan Přeučil (98 článků)

Volné víkendy ničí naše zdraví!

 
Pojem jet lag znají především lidé, kteří cestují letadlem na velké vzdálenosti a přesunou se během několika málo hodin do pásma s výrazným časovým posunem. Jejich vnitřní hodiny jsou pak v nesouladu s rytmem dne v novém pásmu. Podobné narušení synchronicity biorytmů ale prý nastává při střídání pracovních dní a víkendů. Během týdne totiž lidé spí v noci málo, o víkendu to pak dohání. A biorytmy se opět rozhodí. Vědci pak hovoří o sociálním jet lagu a má prý stejně zhoubné účinky na zdraví jako ten cestovní.
23.01.2015 18:01 |

podobné články

Sexy Nela Slováková nakládá: Z tohohle statusu nebudou mít Brňáci radost!

 
Nela Slováková je skromná holka - spokojí se jenom s tím nejlepším! A to v Brně nemůže najít. Proto napsala status, který pořádně rozhodí obyvatele této moravské "metropole".
07.08.2016 15:35 |

podobné články

Hysterák v Prostřeno: Zku*vili mi celej večer!

 
Servírka Renata neunese kritiku svého bydlení a dostane doslova hysterický záchvat. Její vztek, slzy a sprosté výrazy rozhodí nejen kolegy u stolu, ale i televizní štáb.
15.02.2017 12:05 |

podobné články