Článek

Podvodník vybral od florbalistů peníze za soustředění a zmizel. Provozovateli rekreační chaty dluží čtvrt milionu!

 
Jaromír Čermák (62) provozoval rekreační zařízení na Rakovnicku. V srpnu 2014 ubytoval hráče z florbalového svazu, areál jim našel podnikatel Pavel Hladký. Ačkoliv mu za ubytování zaplatili, vypečený prostředník uhradil pronajímateli chaty jen zálohu a zmizel.
22.02.2016 16:35 |

podobné články

Podobné články

U požáru rekreační chaty na Hrčavě zasahovali hasiči ze 3 států

 
Sedm jednotek hasičů (z toho jedna ze Slovenska a jedna z Polska) zasahovalo v sobotu 25.10.2014 při večerním požáru dřevěné rekreační chaty, skládající se ze dvou objektů, v nejvýchodnější obci ČR Hrčavě (okres Frýdek-Místek). Stejný počet hasičských jednotek zasahoval při „souběžném“ požáru střechy rodinného domu v Ostravě-Proskovicích.
26.10.2014 11:50 |

podobné články

Policisté na Jihlavsku objasnili vloupání do chaty, pachatele zadrželi

 
Policisté dopadli pachatele, který se vloupal do rekreační chaty v katastru obce Hodice. Policejní inspektor sdělil podezření ze spáchání přečinu krádeže a přečinu porušování domovní svobody devětadvacetiletému muži z Třešťska. Letos v létě se v chatové oblasti oknem vloupal do chaty, ze které odcizil motorovou pilu a lahvová piva v hodnotě přibližně tři tisíce korun. Na základě provedeného šetření se policistům podařilo pachatele vypátrat a dopadnout, následně devětadvacetiletému muži sdělili podezření ze spáchání dvou trestných činů. Případ řeší ve zkráceném přípravném řízení.
24.10.2014 02:05 |

podobné články

O čtvrt milionu okradl podvodník 84letou ženu s poruchou paměti

 
O čtvrt milionu korun prý postupně okradl podvodník jednu 84letou ženu z Prahy trpící poruchou paměti. Muž připravil seniorku o peníze v desítkách případů, nejdříve o hotovost v bytě a pak i o peníze z účtu, sdělil dnes na policejním webu mluvčí pražské policie Jan Daněk. Podezřelý byl dopaden a k okradení seniorky se přiznal. Podvedl ale podle policie i další lidi, které nyní detektivové hledají.
27.04.2015 17:20 |

podobné články

O čtvrt milionu okradl podvodník 84letou ženu s poruchou paměti

 
O čtvrt milionu korun prý postupně okradl podvodník jednu 84letou ženu z Prahy trpící poruchou paměti. Muž připravil seniorku o peníze v desítkách případů, nejdříve o hotovost v bytě a pak i o peníze z účtu, sdělil dnes na policejním webu mluvčí pražské policie Jan Daněk. Podezřelý byl dopaden a k okradení seniorky se přiznal. Podvedl ale podle policie i další lidi, které nyní detektivové hledají.
27.04.2015 17:55 |

podobné články

Dnes začíná MS florbalistů, Češi narazí na Itálii

 
Osmé mistrovství světa florbalistů startuje v Helsinkách, Favority šampionátu jsou Švédové, Švýcaři a domácí Finsko.
04.12.2010 08:40 |

podobné články

Na Pelhřimovsku shořela chata za půl milionu. Hrozilo, že vybouchne

 
Škodu za více než půl milionu napáchal v noci požár rekreační chaty u Horní Cerekve na Pelhřimovsku. Při požáru dokonce hrozil výbuch, hasiči totiž z chaty vynesli tlakové lahve.
13.03.2012 11:10 |

podobné články

Bleskurychlý podvod: Bazárník prodal desítky aut za 3 dny a zmizel i s penězi nic netušících klientů!

 
Desítky a možná až stovky lidí naletěly provozovateli autobazaru MZ Cars Marcelu Zárubovi (39) z Českých Budějovic. Podvodník si nasmlouval prodej desítek vozů, které pod cenou prodal během 3 dnů a zmizel. Možná za hranice.
22.10.2013 22:45 |

podobné články

PODVODNÍK si vybral na cizí občanku PENÍZE! Úřednice mu je dala!

 
Podvodník s cizí občankou vybral na poště v Prachaticích 25 tisíc korun.
12.10.2011 12:40 |

podobné články

Devět lidí bylo zraněno při požáru chaty

 
Devět zraněných má na svědomí ranní požár rekreační chaty v Rovensku pod Troskami. Dva z nich byli v kritickém stavu letecky transportováni do nemocnice. Na budově způsobil živel škodu 1,1 milionu korun, jeho příčina je zatím neznámá.
13.06.2009 10:20 |

podobné články

Syn Žilkové je 3 týdny nezvěstný, dluží peníze a hrozí mu kriminál

 
Dluží statisíce v práci, dluží lichvářům, dluží i rodině! A slehla se po něm zem… Osvojený syn Veroniky Žilkové (50) je už tři týdny nezvěstný. Devatenáctiletý Honza má pádný důvod k útěku, hrozí mu totiž kriminál! Bývalý zaměstnavatel na něj podává trestní oznámení, nemůže z Honzy dostat zhruba 200 tisíc korun! „Honzovi prostě není pomoci a já se bojím, že skončí ve vězení. Bohužel vím, že dostane tvrdou lekci od života,“ trápí se Žilková.
13.02.2012 11:45 |

podobné články

Dluhy za poplatky dosáhly už 15 milionů. Z bezdomovců je vymámit nelze

 
Přes patnáct milionů korun za regulační poplatky dluží pacienti nemocnic jen na severní Moravě. Z toho osmi krajským nemocnicím dluží pacienti k poslednímu září letošního roku 9,13 milionu korun, 2,5 milionu eviduje dluh Fakultní nemocnice v Ostravě a 3,7 milionu korun dluží pacienti nemocnici Městské nemocnici Ostrava. Dluhy se v drtivé většině týkají lůžkové péče. Pro ParlamentníListy.cz to uvedly oslovené nemocnice a kraj. Ty za velký problém označují i ošetření bezdomovců. Za ně dluhy neplatí nikdo. A neexistzpuje ani způsob, jak je vymáhat.
08.11.2011 16:05 |

podobné články

Při požáru chaty v Českém ráji se zranilo devět lidí

 
K požáru rekreační chalupy v Rovensku pod Troskami na Semilsku vyjížděli hasiči v sobotu v půl sedmé ráno. Požár byl nahlášen v přízemí jednopatrové dřevěné chaty, ve které bylo podle ohlašovatele 8 osob.
13.06.2009 10:45 |

podobné články

Zloděj usnul při vykrádání chaty, vzbudili ho policisté!

 
Zloděj, který vnikl do rekreační chaty u rybníka Komorník na Jindřichohradecku, usnul uvnitř na matraci. Majitel jej našel a zavolal policisty, řekla ve čtvrtek agentuře Mediafax policejní mluvčí Hana Millerová.
24.11.2011 12:30 |

podobné články

K dopadení pachatele vloupání pomohl služební pes Xaver

 
V úterý dopoledne přijali policisté oznámení o vloupání do rekreační chaty na chatovišti Třešňový sad, k.ú. Velká Bystřice. Policisté na místě zjistili, že během uplynulých 24 hodin se do chaty vloupal po předchozím poškození skleněné výplně okna dosud neznámý pachatel.
01.10.2014 13:40 |

podobné články

Podnikatele Červína chytili lovci lebek: Barbaře dluží na alimentech čtvrt milionu!

 
Přes rok se ukrýval v Thajsku, ale lovcům lebek někdejší hvězda reality show Vem si mě! neutekla. Podnikatel Michal Červín (44), který byl za milionové podvody odsouzen na osm let vězení, konečně skončil za mřížemi. Své expartnerce Barbaře Kautmanové (37), se kterou má dceru Rozárku (6), navíc dluží čtvrt milionu na alimentech!
27.10.2014 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Barbara Kautmanová (80 článků) , Michal Červín (119 článků)

Svědek vybral čtvrt milionu na rozlučku se svobodou v Praze! Vše naházel do automatů

 
Pořádně vykutáleného svědka si vybral ženich z Anglie. Martyn Galvin se nejlepšímu příteli nabídl, že mu uspořádá pořádnou rozlučku se svobodou v Yorku, a dokonce v Praze. Vybral proto od svých přátel peníze na letenky a hotel, jenže ty místo toho naházel do automatu! Soud podvodníkovi vyměřil 20 měsíců za mřížemi…
24.08.2016 10:55 |

podobné články

Sňatkový podvodník předstíral smrt, teď zemřel doopravdy

 
Je naživu, nebo ne? Sňatkový podvodník Miroslav J. se vydával za Řeka, který prý v USA pracoval jako neohrožený bodyguard. Jeho sladkým řečem naletěla Jana (41) z Olomouce, která mu nakonec půjčila 400 tisíc. Když přišla na to, že lže, tak se s ním rozešla. On pak dokonce předstíral, že zemřel. Žena však své peníze už nikdy neuvidí. Podvodník totiž zemřel a tentokrát to vypadá, že skutečně.
25.03.2016 20:50 |

podobné články

Španělka 8 let parkuje na jednom místě: Dluží tři čtvrtě milionu za parkovné

 
Španělská řidička dluží provozovateli parkovacího domu na Mallorce v přepočtu více než 735 000 korun. Své tmavomodré Volvo totiž v roce 2009 zaparkovala v domě a už si ho nevyzvedla. O kuriózním případu informoval místní server Ultima Hora.
06.06.2017 07:05 |

podobné články

Podvedeným důchodcům napsali: Zaplaťte desetitisíce! Nebo přijde exekutor!

 
Sto padesát nájemníků seniorského domu na kraji sídliště Vltava v Českých Budějovicích má ze života peklo! Původnímu provozovateli museli zaplatit kauci zhruba sto tisíc Kč, jenže on peníze zpronevěřil. Pak po nich chtěl uhradit tři nájmy, které důchodci mezitím zaplatili novému provozovateli, a vyhrožoval jim exekucí!
05.05.2012 05:10 |

podobné články