Článek

Podvodnice Eva z VyVolených: Už po ní jde policie a naštvaní věřitelé! Máme trestní oznámení a další se chystají!

 
Slávou posedlá a nepříliš inteligentní letitá obcházečka pražských večírků, třiadvacetiletá fanynka "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova, která se prostřednictvím své zločinecké manažerky Patricie Kossevové dostala do VyVolených, čelí "obrovskému průšvihu, který eXtra.cz popsalo včera.":http://www.extra.cz/skandal-ve-vyvolenych-eva-celi-trestnimu-oznameni-kvuli-podvodum-za-desitky-milionu-kdy-si-pro-ni-prijdou-a-co-do-ted-vsem-tajila
02.10.2013 15:20 |

podobné články

Podobné články

Slavomanka Eva měla poškozené přirození a musela do nemocnice. Kdo jí to udělal?

 
VyVolený "Jafar":http://www.extra.cz/tema/jafar (40) je pořádný otloukánek. Když líčil ostatním soutěžícím všechna svá zranění, musela se se svou historkou vytasit i "zadlužená slavomanka":http://www.extra.cz/podvodnice-eva-z-vyvolenych-uz-po-ni-jde-policie-a-nastvani-veritele-mame-trestni-oznameni-a-dalsi-se-chystaji "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23), která si prý poškodila přirození.
26.10.2013 12:05 |

podobné články

VV chystají trestní oznámení na Kalouska

 
Věci veřejné se chystají podat trestní oznámení na ministra financí Miroslava Kalouska (TOP 09). Vadí jim údajné podvody v rozhodování Kalouskova ministerstva ohledně chybně využitých státních dotacích.
14.04.2011 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (5470 článků)

Věci veřejné chystají trestní oznámení kvůli Lesům ČR

 
Věci veřejné plánují rozkrýt, k jakým "krádežím za bílého dne" docházelo v souvislosti s firmou Lesy ČR. Dokonce ve věci chystají podat trestní oznámení.
12.04.2011 07:10 |

podobné články

Studenti plzeňských práv podali trestní oznámeni na Dvořákovou

 
Deset studentů z plzeňských práv podalo trestní oznámení na Akreditační komisi a Vladimíru Dvořákovou. Ta je podle nich podjatá. Kromě studentů chystají trestní oznámení i někteří rodiče.
25.03.2012 03:43 |

podobné články

Za rudého zastupitele někdo podal „falešné“ trestní oznámení. Policie naletěla

 
V šoku je zastupitel za KSČM z Tábora a předseda zdejší stranické organizace Ladislav Šedivý. Někdo totiž za něj podal trestní oznámení na představitele radnice kvůli sporům o pozemky v odpočinkové zóně Komora. Přesto, že je oznámení falešné, policie se jím zabývá. Šedivý pro ParlamentníListy.cz řekl, že i tak sám osobně trestní oznámení nejspíš podá.
06.05.2012 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Ladislav Šedivý (7 článků)

Trestní oznámení na město Rožnov policie odložila

 
Radnice v Rožnově pod Radhoštěm si oddechla, policie totiž odložila dvě trestní oznámení, která na město podal jeden z městských zastupitelů, Ivo Jelínek (SNK ED). Tomu se nelíbil způsob prodeje golfového areálu a Domu na půli cesty. Tvrdil, že vedení města prodalo oba objekty za výrazně podhodnocenou cenu. Policie ale dospěla k jinému názoru a obě trestní oznámení pro nedůvodnost odložila.
27.07.2011 15:05 |

podobné články

Další trestní oznámení na Josefa Rychtáře za lži v televizi: Kdy půjde konečně do lochu?

 
Bezostyšně lhal v televizi a tak má na krku další trestní oznámení! Josef Rychtář  (56) , vdovec po Ivetě Bartošové  (✝48) , v nedávném vysílání pořadu Prásk opakovaně prohlásil, že Zdeněk Macura  (40) loni unesl jeho ženu do Itálie. Ten si to ale tentokrát nenechal líbit a podal na něj trestní oznámení!
30.11.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6438 článků) , Josef Rychtář (1204 článků) , Zdeněk Macura (105 článků)

Policie potvrdila, že má trestní oznámení na Mečlovo pověření

 
Detektivové z Úřadu služby kriminální policie a vyšetřování policejního prezídia mají na stole trestní oznámení, které se týká údajně nezákonného pověření Stanislava Mečla vedením Vrchního státního zastupitelství v Praze (VSZ). Potvrdila to dnes mluvčí prezídia Pavla Kopecká, nesdělila ale žádné detaily, ani to, kdo trestní oznámení podal.
24.02.2012 15:35 |

podobné články

Zase v hledáčku policie! Na manžela Ivety Bartošové podali další trestní oznámení

 
Říčanská mlátička Josef „Bushido“ Rychtář  (55) má na krku další malér! Kvůli pondělnímu incidentu ve Svitavách, kdy v přesile se synem zbušil exmilence Ivety Bartošové  (47) Zdeňka Macuru  (39) , bude muset čelit možnému trestnímu stíhání. Už sama policie případ šetří, navíc Macura se spojil s Domenicem Martuccim a společně přes právníka dali dohromady trestní oznámení.
29.11.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6438 článků)

Rumburská nemocnice podá trestní oznámení na lékaře Vondráčka

 
Vedení nemocnice v Rumburku v úterý podá podle ředitele nemocnice Darka Švába trestní oznámení na lékaře Petra Vondráčka pro nadržování a neoznámení trestného činu. Trestní oznámení souvisí s případem vraždy sedmdesátileté pacientky, za kterou policie obvinila zdravotní sestru. 
16.09.2014 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (85 článků)

Lékař odhalil vraždící sestru, teď čelí trestnímu oznámení

 
Vedení nemocnice v Rumburku podá ještě dnes trestní oznámení na lékaře Petra Vondráčka pro nadržování a neoznámení trestného činu. Trestní oznámení souvisí s případem vraždy sedmdesátileté pacientky, ze které policie obvinila zdravotní sestru.
16.09.2014 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Vondráček (85 článků)

Skandál v Lounech: trestní oznámení na strážníky

 
Lounská radnice podala trestní oznámení na dva členy vedení městské policie. Místostarosta Pavel Csonka novinářům řekl, že radní mají podezření, že oba mohli spáchat trestný čin.
31.03.2011 18:40 |

podobné články

Padlo další trestní oznámení v kauze Škárka

 
Ve středu podal někdo další trestní oznámení v podobném duchu jako již bývalý místopředseda a poslanec Věcí Veřejných (VV) Jaroslav Škárka. Právu to ve čtvrtek potvrdila mluvčí Městského státního zastupitelství v Praze Štěpánka Zenklová.
07.04.2011 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Škárka (520 článků)

Policie odložila trestní oznámení na vedení hradeckého kraje, upozorňuje deník

 
Po více než půl roce vyšetřování policie odložila trestní oznámení, které právník kanceláře hejtmana hradeckého kraje Jaroslav Široký podal na hejtmana Lubomíra France (ČSSD) a další lidi z vedení kraje. Kriminalisté nikoho z nich v souvislosti s krajskou firmou Silvatres neobviní. Informuje o tom Mladá fronta Dnes (MfD) v příloze pro Královéhradecký kraj.
23.11.2013 10:42 |

podobné články

Policie odložila trestní oznámení na vedení Královéhradeckého kraje, upozorňuje deník

 
Po více než půl roce vyšetřování policie odložila trestní oznámení, které právník kanceláře hejtmana Královéhradeckého kraje Jaroslav Široký podal na hejtmana Lubomíra France (ČSSD) a další lidi z vedení kraje. Kriminalisté nikoho z nich v souvislosti s krajskou firmou Silvatres neobviní. Informuje o tom Mladá fronta Dnes (MfD) v příloze pro Královéhradecký kraj.
23.11.2013 16:37 |

podobné články

Půjde Nečas sedět kvůli Klausově amnestii? Padlo další trestní oznámení!

 
Iniciativa Vraťte nám stát! podala trestní oznámení na bývalého premiéra Petra Nečase a další lidi kvůli novoroční amnestii prezidenta Václava Klause.
13.12.2013 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (7947 článků) , Petr Nečas (9079 článků)

Jihočeští policisté podali trestní oznámení na své nadřízené

 
Několik jihočeských policistů iniciovalo trestní oznámení na ředitele jihočeské policie Radomíra Heřmana a jeho náměstka Pavla Kučeru pro možné podezření ze zneužití pravomoci úřední osoby.
28.07.2010 09:50 |

podobné články

Další trestní oznámení v kauze bytů OKD. Na Bakalu

 
Člen Sdružení nájemníků BYTYOKD.CZ Zdeněk Pavlíček podává další trestní oznámení v kauze bytů OKD. Firma RPG Byty podle něj zastavila některé domy bankám za úvěry společností ze skupiny podnikatele Zdeňka Bakaly.
05.03.2011 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pavlíček (5 článků) , Zdeněk Bakala (228 článků)

Šéf pražské městské policie podal trestní oznámení na podřízeného

 
Jeden z vedoucích oddělení, které je přímo podřízeno řediteli pražské městské policie, údajně neoprávněně nakládal s prostředky sboru. Šéf strážníků Eduard Šuster jej proto propustil a podal na něho trestní oznámení, informovala dnes ČTK mluvčí strážníků Jana Přikrylová. Podle informací ČTK bylo oznámení podáno na Michala Fantiše z oddělení kontroly a stížností.
13.03.2013 21:30 |

podobné články