Článek

Podvodnice Eva z VyVolených: Už po ní jde policie a naštvaní věřitelé! Máme trestní oznámení a další se chystají!

 
Slávou posedlá a nepříliš inteligentní letitá obcházečka pražských večírků, třiadvacetiletá fanynka "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova, která se prostřednictvím své zločinecké manažerky Patricie Kossevové dostala do VyVolených, čelí "obrovskému průšvihu, který eXtra.cz popsalo včera.":http://www.extra.cz/skandal-ve-vyvolenych-eva-celi-trestnimu-oznameni-kvuli-podvodum-za-desitky-milionu-kdy-si-pro-ni-prijdou-a-co-do-ted-vsem-tajila
02.10.2013 15:20 |

podobné články

Podobné články

Skandál ve VyVolených: Eva čelí trestnímu oznámení kvůli podvodům za desítky milionů! Kdy si pro ni přijdou a co do teď všem tajila?

 
Kontroverzní obyvatelka Vily VyVolených "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23) se podle informací eXtra.cz může jako další soutěžící po "Thomasi Castellovi":http://www.extra.cz/tema/thomas-castello (38) těšit "na návštěvu policie přímo v show":http://www.extra.cz/uz-vime-proc-si-pro-nabusence-thomase-prijela-policie-jeho-zhrzena-expritelkyne-promluvila.
01.10.2013 17:15 |

podobné články

Podvody Evy z VyVolených: Neuvěřitelná zpověď muže, který pro ni pracoval! "Udělala ze mě bezdomovce!" Co nám všechno řekl?

 
Náš web "včera přinesl informace o pozadí údajných podvodů":http://www.extra.cz/skandal-ve-vyvolenych-eva-celi-trestnimu-oznameni-kvuli-podvodum-za-desitky-milionu-kdy-si-pro-ni-prijdou-a-co-do-ted-vsem-tajila finalistky VyVolených "Evy Feuereislové":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23), která čelí trestnímu oznámení, že se jako majitelka a jednatelka pardubického autobazaru vědomě podílela na jeho tunelování a nebyla jen bílým koněm, jak se pokouší a jistě i bude pokoušet tvrdit.
02.10.2013 08:15 |

podobné články

Slavomanka Eva měla poškozené přirození a musela do nemocnice. Kdo jí to udělal?

 
VyVolený "Jafar":http://www.extra.cz/tema/jafar (40) je pořádný otloukánek. Když líčil ostatním soutěžícím všechna svá zranění, musela se se svou historkou vytasit i "zadlužená slavomanka":http://www.extra.cz/podvodnice-eva-z-vyvolenych-uz-po-ni-jde-policie-a-nastvani-veritele-mame-trestni-oznameni-a-dalsi-se-chystaji "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23), která si prý poškodila přirození.
26.10.2013 12:05 |

podobné články

Slávou posedlá intrikánka Eva ve VyVolených pokračuje: Diváci poslali domů Martina!

 
Pseudocelebrita a postrach pořadatelů pražských večírků "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuraiselova (23) si pomalu plní "svůj sen stát se celebritou":http://www.extra.cz/nesympaticka-feuereislova-z-vyvolenych-vsem-lze-nekdo-me-sleduje-rekla-slavomanka-ve-verejnopravni-televizi-a-pritom-se-nechala-zavrit-do-vily-pod-dohled-kamer.
13.09.2013 22:20 |

podobné články

Osobnosti: Eva Martino (64 článků)

Slavomanka Eva s milionovými dluhy už možná dnes skončí ve VyVolených. Doma ji čeká peklo!

 
Během posledního Zúčtování se VyVolení shodli, "že už mezi sebou dále nechtějí":http://www.extra.cz/dusno-ve-vyvolenych-do-duelu-uz-jde-podruhe-slavomanka-s-milionovymi-dluhy-eva "Evu Feuereislovou":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23). Zoufalá lovkyně zetkových celebrit, která by strašně ráda byla slavná, se do Duelu dostala už na začátku soutěže. Tehdy si vybrala jako soupeře "Martina Haluzu":http://www.extra.cz/tema/martin-haluza a Duel se jí "podařilo vyhrát":http://www.extra.cz/slavou-posedla-intrikanka-eva-ve-vyvolenych-pokracuje-divaci-poslali-domu-martina.
04.10.2013 14:05 |

podobné články

Dusno ve VyVolených: Do Duelu už jde podruhé slavomanka s milionovými dluhy Eva

 
Dnešní Zúčtování ve Vile VyVolených mělo hodně napínavý průběh. Po dvou palcích dostali svalovec "Thomas Castello":http://www.extra.cz/tema/thomas-castello (38), všeználek "Josef Vosmík":http://www.extra.cz/tema/josef-vosmik, "Vladko Dobrovodský":http://www.extra.cz/tema/vladko-dobrovodsky (35) a "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23). Právě ta dostala od Lucie rozhodující palec a už ve čtvrtek se bude rozhodovat, koho si s sebou vezme do Duelu.
01.10.2013 22:10 |

podobné články

Duel VyVolených skončil: Vilu opouští Pepa, kriminálnice a slavomanka Eva se vrátila!

 
Ačkoliv by si lidé podvedení "Evou Feuereislovou":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23) jistě přáli, aby tato pochybná podnikatelka konečně opustila vilu VyVolených a čelila několika trestním oznámením, které na ni čekají a "o kterých eXtra.cz jako první informovalo":http://www.extra.cz/podvody-evy-z-vyvolenych-neuveritelna-zpoved-muze-ktery-pro-ni-pracoval-udelala-ze-me-bezdomovce-co-nam-vsechno-rekl, diváci to vidí jinak.
05.10.2013 00:10 |

podobné články

Horor ve VyVolených! Takhle vypadá zadlužená slavomanka Eva bez make-upu!

 
Ve VyVolených straší! A to každý den. Soutěžící už si na sebe ve Vile zvykli, že po ránu na některé z nich není zrovna příjemný pohled. V hororovém žebříčku ale jednoznačně vítězí "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23)!
21.10.2013 08:40 |

podobné články

ExVyVolená slavomanka Eva natírá vítěze Vladka na Facebooku: Nechutné drby a halucinace zhrzené podvodnice

 
"ExVyVolená":http://www.extra.cz/nad-vyvolenou-lharkou-evou-se-stahuji-mraky-policie-ma-dukazy-o-jejich-podvodech-podivejte-se "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23) se díky sociálním sítím rozprostřela jako rychle se šířící infekce. Kromě svého klasického facebookového profilu si vytvořila i fanouškovský, který tipujeme, že vznikl už v době, kdy Prima začala vysílat první řadu VyVolených.
03.12.2013 20:30 |

podobné články

VyVolená Eva žebrala o slávu a prachy a strkala do mě jazyk, vzpomíná Martucci! Řekl nám, kolikrát si musel čistit zuby a proč raději sex se psem než s ní!

 
Nezvykle ostře zareagoval jeden z hrdinů ságy o "Ivetě Bartošové":http://www.extra.cz/tema/iveta-bartosova (47) "Domenico Martucci":http://www.extra.cz/tema/domenico-martucci (37) na naši žádost o obsáhlejší komentář k účinkování legendární vtěrky "Evy Feuereislové":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (24) ve vile VyVolených, kam "vstoupila na sklonku minulého týdne":http://www.extra.cz/do-vyvolenych-chce-notoricka-lharka-chtela-do-superstar-vtirala-se-k-macurovi-i-prvnim-vyvolenym-o-martuccim-tvrdila-ze-ji-nutil-soulozit-s-dogou-co-o-ni-jeste-vime.
05.09.2013 08:05 |

podobné články

Nesympatická Feuereislová z VyVolených všem lže: Někdo mě sleduje, řekla slavomanka ve veřejnoprávní televizi a přitom se nechala zavřít do vily pod dohled kamer!

 
Snahu "Evy Feureislové":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23) dostat se do médií by snad nepřekonala ani česko-švýcarská povadlá hvězdička Věra Patt.
12.09.2013 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Věra Patt (24 článků)

První Noční show Agáty Prachařové ve VyVolených: Nymfomanka Ema přiznala, s kolika muži a ženami spala! Není to málo?

 
Naše zástupkyně šéfredaktora "Agáta Prachařová":http://www.extra.cz/tema/agata-pracharova-sefredaktorka-extra-cz (28) má za sebou první Noční show ve VyVolených. Hostem večera byla "Ema Pecková":http://www.extra.cz/tema/ema-peckova (23), která vypadla v rozstřelu s "Nikol Trojanovou":http://www.extra.cz/tema/nikol-trojanova (23), která už si ve vile "značkuje teritorium":http://www.extra.cz/sledujte-namol-opila-nikol-trojanova-se-ve-vile-vyvolenych-svlekla-do-naha-a-vymocila-vedle-postele.
26.08.2013 13:35 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2079 článků)

Mazec: Po Regině jde do Vily Agáta Prachařová, víme, co má za lubem!

 
Ve "Vile VyVolených":http://www.extra.cz/tema/vila-vyvolenych začíná být dost těsno. Víc lidí přibývá, než ubývá. Včera sice vypadla chronická účastnice všech českých i slovenských reality show "Nikol Trojanová":http://www.extra.cz/tema/nikol-trojanova, ale hned nato dramaturgové poslali do Vily starou dobrou "Reginu Holáskovou":http://www.extra.cz/tema/regina-holaskova, která se kupodivu zatím poměrně dobře snáší se svým kdysi úhlavním nepřítelem "Vladkem Dobrovodským":http://www.extra.cz/tema/vladko-dobrovodsky.
26.10.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2079 článků)

Slavomanka Eva z VyVolených: Silikony zadara! Klinice někdo namluvil, že je celebrita! Skončí zapomenutá v domečku z palet líbeznického architekta Macury?

 
ExVyVolená "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (24, ale teď vypadá na 35) se rozhodla, že se promění v plastikové, slavné cosi. Díky tomu, že se zúčastnila reality show VyVolení, se jí a její "manažerce snů" Patricii Kossevové daří oblbovat některé plastické chirurgy, kteří Evě zadarmo provedou estetické zákroky v domnění, že jim tím stoupne kredit, hi, hi, hi.
13.01.2014 16:35 |

podobné články

Ve VyVolených to vře: Ve Vile už nechtějí lesbičku Pavlínu Zochovou

 
Finále VyVolených se blíží rychle ke svému konci. V úterý proběhlo Zúčtování i Výzva a "první dvojicí":http://www.extra.cz/do-duelu-jdou-jedini-muzi-ve-vile-vladko-si-vybral-honzu, která bude bojovat o přízeň diváků, je "Vladko":http://www.extra.cz/tema/vladko-dobrovodsky (35) a "Honza":http://www.extra.cz/tema/jan-podzimek (20).
14.11.2013 21:21 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Zochová (10 článků)

Finále VyVolených online! Sledujte s eXtra.cz, kdo dnes večer získá 5 mega!

 
Finále čtvrté řady VyVolených je tady. O výhru v hodnotě 5 miliónů bojují "Vladko Dobrovodský":http://www.extra.cz/tema/vladko-dobrovodsky (35) a "Pavlína Zochová":http://www.extra.cz/tema/pavlina-zochova (28). Sledujte náš online, navíc máme přímo ve studiu šéfredaktora eXtra.cz Pavla Novotného a o jeho postřehy se s vámi rádi podělíme.
29.11.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Novotný (378 článků)

Víme první: Agáta bude moderovat noční show VyVolených!

 
Zástupkyně šéfredaktora eXtra.cz "Agáta Prachařová":http://www.extra.cz/tema/agata (28) bude novou moderátorkou "Noční show ve VyVolených":http://www.extra.cz/prima-chce-do-vyvolenych-opet-pergnerovou-pripomente-si-moderatorku-pred-peti-lety-kdy-v-televizi-sokovala-propadlou-tvari-a-ztrhanou-vrascitou-pleti.
18.07.2013 14:35 |

podobné články

Romana z vily VyVolených zkolabovala. Co se uječené Ostravačce stalo?

 
Během soboty "přišel do vily VyVolených účastník první řady":http://www.extra.cz/po-tom-co-emil-zajac-vstoupil-do-vily-vyvolenych-nastalo-peklo-vladko-silel-a-zase-se-hadal-o-co-slo "Emil Zajac":http://www.extra.cz/tema/emil-zajac (38), který se snažil soutěžící rozptýlit z věčného nicnedělání a pokusil se zlepšit tamní atmosféru. Po sérii skečů a pantomimy, kterou VyVolení předváděli, se ale soutěžící "Romaně Fabiánové":http://www.extra.cz/tema/romana-fabianova (32) udělalo strašně zle.
15.09.2013 17:00 |

podobné články

Slavomanka Eva chtěla být na finále za sexy samici: Místo toho v modelu chytré horákyně odhalila povislá "psí ouška"

 
ExVyVolená "Eva Feuereislová":http://www.extra.cz/tema/eva-feuereislova (23) svůj "odchod z Vily těžce nesla":http://www.extra.cz/5-duvodu-proc-slavomanka-eva-prohrala-duel-proti-pavline-na-cele-care-ujecena-exvyvolena-stale-nechape-proc-je-z-kola-venku-tady-jsou-dukazy. Nepomohlo ani přehrávané kamarádství s Vladkem a Eva se tak po dvou měsících musela sbalit a hurá zpátky do Líbeznic, odkud pochází. Svou poslední šanci tato "slavomanka":http://www.extra.cz/dalsi-rana-pro-silenou-slavomanku-evu-z-vyvolenych-lhala-uplne-vsem-kradla-podvadela-podivejte-se-na-dukaz-ktery-vydal-jeji-facebook spatřila v účasti na velkém finále, a tak se rozhodla "oslnit" alespoň odvážným modelem, který na sebe oblékla.
30.11.2013 16:40 |

podobné články