Článek

Podvodného advokáta dopadli po 6 letech: Skrýval se na Slovensku

 
Uprchlého podvodného hradeckého advokáta Rostislava Víška (51) dopadla policie na Slovensku. Muže, kterého soud v jeho nepřítomnosti potrestal 6 roky za zpronevěru více než 10 miliónů od 70 důvěřivců, mimo jiné soudců, zatkla po 3,5 letech pátrání.
14.06.2016 16:15 |

podobné články

Podobné články

Krutá daň za otevření podvodného emailu: Přišli o milion korun!

 
Neznámý pachatel prostřednictvím podvodného e-mailu připravil náchodskou společnost o téměř milion korun. Pachateli v případě dopadení a prokázání viny hrozí až osmileté vězení. ČTK o tom dnes informovala mluvčí královéhradecké policie Ivana Ježková. Šlo o další případ podvodného e-mailu, který vypadá jako potvrzení o objednávce v internetovém obchodu Obchody24.cz. Obchod už před týdnem varoval před tím, že rozesílané zprávy jsou zřejmě zavirované a jeho jméno bylo zneužito.
19.01.2015 16:41 |

podobné články

Kiefer Sutherland se prý zapletl do podvodného obchodu s dobytkem

 
Herec Kiefer Sutherland zazářil nejen v mnoha úspěšných filmových rolích, je znám i díky velmi úspěšnému seriálu 24 hodin. Neméně známé jsou také jeho alkoholové výstupy. Nyní je jeho jméno spojováno s vyšetřováním podvodného obchodu s dobytkem, ve kterém jde zhruba o milión dolarů, uvedla agentura AP.
27.01.2010 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Kiefer Sutherland (32 článků)

Protikorupční policie pokročila v případu podvodného získání licence na výrobu elektřiny

 
Policisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK) tento týden navrhli obžalovat tři osoby ohledně podvodného získání licence na výrobu elektrické energie z fotovoltaických zdrojů.
05.02.2016 12:30 |

podobné články

Záhadný úvěr na miliardu. Vlastník Škody uzavřel smlouvu s firmou z podvodného ovládnutí MUS

 
Jeden z hlavních akcionářů Škody Transportation umožnil podle zjištění HlídacíPes.org čerpat úvěr až do výše jedné miliardy korun společnosti z Marshallových ostrovů figurující v kauze podvodného ovládnutí Mostecké uhelné společnosti.
19.07.2016 09:40 |

podobné články

Hledaný advokát Víšek (51): 3,5 roku se skrýval na Slovensku!

 
Policie po 3,5 letech dopadla Interpolem hledaného advokáta Rostislava Víška (51). Soud mu v nepřítomnosti uložil šest let za podvod. Přes 70 důvěřivců, mezi nimiž byli i soudci, připravil o více než 10 milionů korun. Schovával se na Slovensku.
15.06.2016 12:15 |

podobné články

Mezinárodně hledaný zločinec se skrýval v Karviné, byl zatčen

 
Policisté v Karviné dopadli nebezpečného mezinárodně hledaného zločince. Polák se v Česku delší dobu skrýval. Během minulého týdne jej zatkla zásahová jednotka.
20.01.2011 12:35 |

podobné články

TO BYL ÚLOVEK! Lovci lebek dopadli podvodníka. Skrýval se 13 let!

 
Speciální policejní útvar, takzvaní lovci lebek, dopadl šestatřicetiletého muže, který se třináct let skrýval před policii. Jak v pondělí informovala TV Nova, po celou dobu žil v České republice a používal doklady na cizí jméno.
24.10.2011 21:15 |

podobné články

Prima: Policie dopadla údajného podvodníka, skrýval se čtyři roky

 
Pražští policisté dopadli údajného podvodníka, který se několik let skrýval před nástupem do vězení. Uvedla to dnes televize Prima. Čtyřiatřicetiletý muž podle policie připravil za sedm let řadu lidí dohromady o miliony korun, z toho poslední čtyři roky už na něj byl vydán zatykač.
25.10.2014 20:25 |

podobné články

Janeček z protikorupčního fondu podle advokáta lhal

 
Podle advokáta z kanceláře Šachta & Partners Davida Michala předseda správní rady Nadačního fondu proti korupci (NFPK) Karel Janeček lže, když tvrdí, že s jeho kanceláří vědomě nespolupracoval. Janeček ho na oplátku označil za „pochybného advokáta“.
14.12.2011 07:10 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1291 článků) , Karel Janeček (269 článků)

Kauza údajné korupce advokáta Kramariče: Žalobci podali dovolání

 
Nejvyšší státní zastupitelství podalo dovolání v kauze údajné korupce advokáta Julia Kramariče. Uvedla to dnes Česká televize (ČT). Advokáta, který byl obžalován z uplácení svědků v případu šéfa arménské mafie v Česku Andranika Soghojana, v dubnu osvobodil Městský soud v Praze. Nyní se bude Kramaričovou kauzou zabývat Nejvyšší soud v Brně.
28.06.2014 19:30 |

podobné články

Odposlechy se mazat nebudou, odmítl Ústavní soud stížnost Rittigova advokáta

 
Policisté nemusejí ničit záznamy odposlechů, které zachycují rozhovory advokáta Davida Michala a dalších aktérů kauzy jízdenek pro pražský dopravní podnik. Ústavní soud (ÚS) odmítl Michalovu stížnost. Podle právníka, jenž zastupoval podnikatele Iva Rittiga, nahrávky zachycují komunikaci advokáta s klienty, a proto se na ně vztahuje advokátní tajemství. Ústavní soudci stížnost označili za zjevně neopodstatněnou a své usnesení publikovali na webu soudu.
27.11.2014 17:02 |

podobné články

Osobnosti: Michal David (1291 článků)

Rath bude hledat nového advokáta, má na to den

 
Soud s Davidem Rathem zřejmě tento týden neskončí, i když měly zaznít závěrečné řeči. Exposlanec obžalovaný z korupce přišel o advokáta. Původním sebral plnou moc a udělil ji strýci soudce Roberta Pacovského Michalu Pacovskému, jenže ten se jí dnes ráno vzdal. Nového advokáta si musí Rath najít během dneška, jinak mu bude přidělen.
18.05.2015 11:26 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků)

Soud: Rath nemá advokáta, bude mu přidělen ex offo

 
Bývalý poslanec David Rath obžalovaný z korupce podle soudu nemá advokáta a soud nemá jinou možnost než mu ho ustanovit. Soudce Robert Pacovský dnes jednání odročil na červen, obhájce zajistí během dneška. Rath tvrdí, že má od minulého týdne nového advokáta Michala Pacovského. Ten ale soudu v pondělí písemně sdělil, že obhajobu odmítl. Rath tvrdí, že nedostal výpověď plné moci, a i kdyby platila, advokát má zákonnou povinnost ho ještě 15 dní hájit. Žalobce hovoří o "extrémní obstrukci" z Rathovy strany.
19.05.2015 10:46 |

podobné články

Osobnosti: David Rath (4393 článků)

To je zvrat. ČSSD koupila dluh advokáta Altnera a teď bude popotahovat ona jeho

 
Sociální demokraté koupili před několika dny pětimilionový dluh advokáta Zdeňka Altnera a vedou proti němu exekuci. Podle mediálního zástupce právníků strany Jiřího Chvojky se tím ČSSD dostane vůči Altnerovi do výhodnější pozice. Informuje o tom Radiožurnál. Podle Altnerova advokáta Václava Veselého by ale krok sociálních demokratů neměl mít na další soudní řízení žádný zásadní vliv.
25.06.2016 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Veselý (163 článků) , Jiří Veselý (163 článků) , Jiří Veselý (163 článků)

Pedofil se skrýval na Slovensku ...vrátili ho do Česka!

 
Jaroslav P. (20) obviněný ze sexuálního násilí na 153 dívkách se včera vrátil do Česka. Po zuby ozbrojená eskorta ho převzala od slovenských kolegů, skrýval se v Žilině. Soud ho rovnou poslal do vazby.
05.11.2016 12:10 |

podobné články

Lovci lebek dopadli českého šéfa drogového gangu. Na moři v Ekvádoru!

 
Lovci lebek dopadli českého šéfa drogového gangu, který se několik let skrýval ve střední Americe před vězením. V Ekvádoru ho vypátral Interpol a do Prahy si ho převezli letečtí maršálové cizinecké policie. TV Nova byla exkluzivně u toho.
03.04.2012 21:05 |

podobné články

Dopadli českého Breivika: Chystal teroristickou akci! Datum útoku: Možná 24. srpen!

 
Leteckou pumu a další výbušniny, funkční odpalovací zařízení, zásobu nábojů, samopal! Takový bojový arzenál skrýval ve svém bytě v Jugoslávské ulici v Ostravě-Zábřehu 29letý Vojtěch Mlýnek (29). Kriminalisté muže dopadli a jsou přesvědčeni, že hodlal kráčet ve stopách norského masového vraha Anderse Breivika, který loni pozabíjel 77 lidí, mezi nimi i děti. Závažnou zprávu o šílencově zatčení dokonce včera převzala i významná zahraniční média, včetně britské BBC a americké CNN!
20.08.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Anders Breivik (291 článků)

Už ho mají! Policisté z Liberecka dopadli fantoma sázkových kanceláří a bank

 
Nejméně čtyř loupežných přepadení sázkových kanceláří, směnárny a banky se na Liberecku dopustil čtyřicetiletý recidivista z Litoměřicka. Policisté ho v těchto dnech dopadli. Po přepadeních se ale skrýval v Itálii. Hrozí mu až dvanáctiletý pobyt ve vězení, řekla policejní mluvčí Jana Světlá.
26.08.2013 11:55 |

podobné články

Policistu-vraha manželky dopadli na Plzeňsku: Jel na kole po lesní cestě!

 
Skrýval se údajně v přírodní rezervaci Zábělá na severovýchodním okraji Plzně. A policisté na jeho dopadení nasadili i moderní techniku s infra kamerami. Policistu Miloše Babyku (35), podezřelého z vraždy manželky, dopadli včera večer přesně po týdnu útěku. Údajně v době, kdy ujížděl na kole po lesní cestě.
05.09.2013 05:10 |

podobné články