Článek

Podvodné praktiky realitního makléře: Volavku dělala kolegyně!

 
Majitel realitky Lukáš Kučera se zřejmě nezastaví před ničím, dokonce ani před zákonem. Když totiž potenciální klient prodávající byt nechtěl jednat s realitní kanceláří, použil jako volavku svou kolegyni, která předstírala zájem o byt, informoval web Novinky.cz.
05.03.2015 23:40 |

podobné články

Podobné články

Dívku znásilnili a kriminalisté ji nasadili jako volavku: Znásilnili ji znovu!

 
Sedmnáctiletou dívku znásilnila parta nadržených mužů. Policisty napadlo, že ji nasadí do akce jako volavku a pokusí se násilníky vylákat z úkrytu. Je to neuvěřitelné, ale dívka byla znásilněna ještě jednou.
20.07.2015 21:21 |

podobné články

Soud odmítl dovolání makléře, jenž žádal 150.000 Kč na úplatky

 
Nejvyšší soud (NS) odmítl dovolání realitního makléře Petra Blahoňovského, jenž se údajně se třemi spolupachateli pokusil vylákat 150.000 korun na úplatky spojené s přidělením bytu v Brně-Černovicích. Čtveřice prý úplatek žádala od mladíka, který chtěl přepsat byt po zesnulé babičce. Blahoňovský dostal dvouletý trest s odkladem na čtyři roky. NS rozhodl nedávno bez veřejného jednání, nyní verdikt zpřístupnil na internetu.
28.07.2010 10:45 |

podobné články

Krajské zakázky bez veřejné soutěže? Vítězem firma s vazbami na ČSSD

 
Některé kraje i státní firmy začaly v poslední době měnit pojišťovací makléře. Aniž by vyhlásily veřejnou soutěž, už mají makléře nového - firmu Buckley Associates.
02.02.2010 09:55 |

podobné články

Makléře zmátla 40 let stará zpráva o bombardování Sýrie. Cena ropy ihned vzrostla

 
Na sociální síti Twitter se objevila 40 let stará zpráva o útoku na Sýrii, která zmátla makléře natolik, že okamžitě došlo kvůli jejich vyplašenému jednání ke zdražení ropy!
11.10.2013 16:25 |

podobné články

Pražská správa komunikací chybně vybrala pojišťovacího makléře

 
Technická správa komunikací hlavního města Prahy (TSK) chybovala při výběru pojišťovacího makléře pro pojištění odpovědnosti za škodu. Úřad pro ochranu hospodářské soutěže (ÚOHS) zrušil výběr vítěze zakázky. Vyplývá to z rozhodnutí zveřejněného na webu ÚOHS.
01.08.2014 10:10 |

podobné články

Soud odročil kauzu vraždy realitního makléře

 
Vrchní soud v Praze odročil Kauzu Karla Bednáře kvůli novým skutečnostem.
11.05.2010 07:50 |

podobné články

Agresivní Mel B: Surově zbila realitního makléře

 
Myslela si, že je to fotograf
14.07.2010 10:21 |

podobné články

Kupujete nemovitost? Chtějte Průkaz zdravotní nezávadnosti!

 
Když pan Václav Frejka zdědil v Nymburce po své matce nemovitost, rozhodl se spolu s manželkou, že ji prodají. Chtěli totiž pořídit bydlení synovi, ale ten trval na tom zůstat v Praze. Oslovili proto realitního makléře…
15.04.2013 14:35 |

podobné články

Hezoun těhulky Vojtkové: Milionář ze Srbska! Víme, co všechno vlastní!

 
Antidepresiva vyměnila za srbského milionáře! Opuštěná těhotná manželka Romana Vojtka (42) našla útěchu u realitního makléře Ogiho Jakšiče (40). „Je to rodinný přítel,“ řekla deníku Aha! Tereza Vojtková (34) o muži, kterému její manžel nemohl přijít na jméno.
06.03.2015 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Roman Vojtek (536 článků)

Británie v pozoru: Ztratila se Kate! Co je s ní? Proč nevychází?

 
Přestože se jednou stane králem Velké Británie, princ William (33) na své dlouholeté kamarády nekašle. A tak není divu, že byl i se svou ženou Kate (33) pozván na svatbu realitního makléře Beara Macleana s královnou večírků Daisy Dickson. Budoucí královský pár svou účast potvrdil a měl rezervovaná místa u prominentního stolu...
19.08.2015 05:10 |

podobné články

Harry Styles vyrazil dech svým fanouškům: Uvažuje o kariéře realitního makléře!

 
Pokud jste se domnívali, že Harry by se rád vrhnul na dráhu sólového zpěváka, mýlili jste se. Ve skutečnosti má úplně jiné plány…
02.10.2015 15:16 |

podobné články

Osobnosti: Harry Styles (136 článků)

Sexuální orgie, laviny kokainu a DiCaprio jako utržený ze řetězu! To je dnešní start filmového kanálu Prima Max!

 
Vlk z Wall Street odstartuje dnes večer ve 20:11h nový filmový kanál Prima MAX. V hlavní roli kontroverzního bijáku plného sexu, drog a černého humoru natočeného podle bouřlivého života realitního makléře Jordana Belforta (53) exceluje Leonardo di Caprio (41).
20.11.2015 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Max Wall (2 články)

Sexuální orgie, laviny kokainu a DiCaprio jako utržený ze řetězu! To je dnešní start filmového kanálu Prima Max!

 
Vlk z Wall Street odstartuje dnes večer ve 20:11h nový filmový kanál Prima MAX. V hlavní roli kontroverzního bijáku plného sexu, drog a černého humoru natočeného podle bouřlivého života realitního makléře Jordana Belforta (53) exceluje Leonardo di Caprio (41).
23.11.2015 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jordan Belfort (3 články) , Max Wall (2 články)

Trumpova první prohra: V Iowě uspěli Cruz a Clintonová

 
Z nominačních soubojů v americkém státě Iowa uspěl za republikány texaský senátor Ted Cruz s 28 procenty hlasů, mezi demokraty svého největšího rivala Bernieho Sanderse velmi těsně porazila bývalý ministryně zahraničí Hillary Clintonová. Nečekaně vyrovnaný výsledek s rozdílem jen několika stovek hlasů ji tak zaskočil, že svou oslavnou řeč osekala jen na šest minut. Cruzův výsledek byl mnohem přesvědčivější, realitního makléře Donalda Trumpa, jenž dosud vedl průzkumy, porazil o čtyři procenta republikánských hlasů. Jako třetí skončil mezi republikány  floridský senátor Marco Rubio s 23 procenty hlasů.
02.02.2016 10:30 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3650 článků) , Ted Cruz (19 článků) , Marco Rubio (5 článků)

Kam zmizela skandalistka Lindsay Lohan?

 
Co se stalo s Lindsay Lohanovou, o níž ještě před dvěma měsíci každý týden vycházely palcové titulky se skandálním obsahem a jíž si všímaly i seriózní deníky? Slehla se po ní zem. Lépe řečeno, Američanka od dětství rozmazlovaná Hollywoodem našla normální život v Londýně a to po boku realitního makléře. A to jí zřejmě zachránilo život.
02.03.2016 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků)

Středočeský kraj pronajal nový hotel za 17 tisíc měsíčně. Makléř: Mohl stát 150 tisíc

 
Středočeský kraj pronajal nový hotel ve sportovně-rekreačním areálu Vrchbělá soukromé společnosti Autosport Promotion za 17 000 korun měsíčně. Podle odhadu realitního makléře by se nájemné mělo pohybovat v rozmezí 80 až 150 tisíc korun měsíčně. Podle hejtmanství ale ve výběrovém řízení nikdo jiný o pronájem hotelu zájem neměl. Na svém webu o tom informuje iRozhlas.
06.11.2017 09:40 |

podobné články

Trump se „rochní“ v luxusu. Co všechno miliardář vlastní a kde na to vzal?

 
Miliardář Donald Trump bude novým prezidentem USA a my si pojďme projít, jak k bohatství přišel. Syn realitního developera Freda Trumpa se narodil 14. června 1946 v New Yorku a už od mala měl nakročeno na stejnou profesní dráhu jako jeho otec. Během studií ekonomie a finančnictví pracoval v jeho společnosti, kde získal cenné zkušenosti a kontakty. Pro začátek svého podnikání získal od otce úvěr ve výši jednoho milionu dolarů. Počáteční šikovné investice do bytových komplexů mu velice rychle začaly přinášet zisky. To v kombinaci s jeho mimořádně dobrým odhadem a skvělou schopností vyjednávat položilo základ Trumpova budoucího realitního impéria. Jeho sveřepé odmítání zveřejnit daňové přiznání ale vedlo k mnoha spekulacím. Některé teorie dokonce naznačovaly, že Trumpova neochota zveřejnit stav svých financí pramení z toho, že ve skutečnosti není miliardář, jak o sobě rád prohlašuje. Je na tom něco pravdy? Oplývá nový americký prezident skutečně takovým jměním, jak tvrdí?
10.11.2016 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Donald Trump (3650 článků)

Policisté na Pitra poslali volavku, spali v autech

 
V noci z pondělí na úterý byl v luxusním hotelu ve Švýcarsku zadržen odsouzený podnikatel Tomáš Pitr, který se v cizině tři roky úspěšně skrýval před českou policií.
30.07.2010 07:45 |

podobné články

Šokující zpověď monstra, které sedí ve Valdicích za vraždu policisty: "Začal jsem ho porcovat sekyrou, dvaadvacet ran!" Co k tomu tu zrůdu vedlo?

 
Pořádné haló způsobila nová kniha Luboše Xavera Veselého (45) Jak se vraždí v Čechách, která je plná rozhovorů s nejbrutálnějšími vrahy, kteří si kroutí "mnohaleté flastry":http://www.extra.cz/tema/vezeni. Novináři se poprvé podařilo vyzpovídat jednu z "legend" českého vězeňství, na dvaadvacet let odsouzeného Luboše Hoffmanna (vraždil ale pod jiným jménem, které si časem nechal změnit, *pozn. aut.*), který v první polovině devadesátých let způsobil pořádný rozruch, když nekompromisně popravil policejní volavku, nastrčenou do organizované skupiny vyděračů a zlodějů aut, které byl Hoffmann členem.
02.10.2013 09:15 |

podobné články

Osobnosti: Luboš Veselý (309 článků)