Článek

Podnikatelka se bojí o svou živnost: Kdo mě chce zničit?

 
Podnikatelka Helena Toušková (70) bydlí v malé vesnici u Klatov, kde provozuje Bufet u Kuličků. V poslední době se jí přestává dařit, stejně jako malým provozovnám v jejím okolí. Paní Toušková je přesvědčená, že jí někdo úmyslně hází klacky pod nohy.
19.10.2016 12:45 |

podobné články

Podobné články

PÁTRÁNÍ po muži, jemuž voda vzala živnost, stále nekončí

 
Už 24 hodin pátrají policisté po muži z Nové Vsi na Liberecku. Při povodni přišel o svou živnost a všichni se bojí, že by si mohl sáhnout na život.
15.08.2010 21:55 |

podobné články

Podnikatelka Beata (†54) zemřela cestou domů: Tělo našli 30 metrů od auta

 
Těžko pochopitelná nehoda se stala ve středu v noci u košické obce Štítnik. Podnikatelka Beata Z. (†54) tu sjela s osobním autem z cesty do pole, kde se její vůz několikrát převrátil a žena z něho vypadla. Podnikatelka zahynula jen zhruba 700 metrů od svého domova.
26.08.2017 15:45 |

podobné články

Fiala (ODS): Pracovití lidé pověsí živnost na hřebík. Takové počty neprojdou školákovi, natož ministrovi financí

 
Občanští demokraté kritizují návrh ministra financí, který dnes vládě předloží zákon o elektronické evidenci tržeb. Podle ODS budou mnozí drobní podnikatelé kvůli zavedení registračních pokladen nuceni pověsit svou živnost na hřebík.
03.06.2015 10:26 |

podobné články

Povodeň vzala muži živnost, on si vzal život?!

 
Policisté pátrají od sobotního odpoledne po sedmatřicetiletém muži, kterému povodeň zničila v pátek celou živnost nedaleko Chrastavy. Muž měl podle příbuzných od té doby těžké deprese.
14.08.2010 18:40 |

podobné články

Rudolf Mládek: Polovičaté řešení v návrhu nového zákona

 
Bohulibý cíl, kterým je zlepšit činnost českých realitních kanceláří (RK) si zvolila v demisi působící ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová. Ta plánuje, že nový zákon od 1. ledna 2019 by změnil dosavadní volnou živnost realitních kanceláří za živnost vázanou.
03.04.2018 14:10 |

podobné články

Jak rozeznat práci na živnost od švarcsystému? Kamila naletěla už dvakrát

 
Kamila (26) šla pracovat do malého vydavatelství, kde ji zaměstnali takzvaně na IČO. Její pracovní zkušenost z prvního takového zaměstnání ale nebyla příliš valná. Po nějaké době se objevily známky bossingu (šikany nadřízeným) a dalších věcí, které do běžné praxe nepatří. Odešla a znovu si hledala práci. Co čert nechtěl, našla opět jen místo, na kterém jí dali možnost práce znovu jedině na živnost. Práci potřebovala, a tak na podmínku přistoupila. Podobné zaměstnávání může být v pořádku - tedy až do chvíle, než se z toho „vyklube“ takzvaný švarcsystém.
23.04.2018 05:50 |

podobné články

Pražský exprimátor, kterého ženou před soud: Někdo má zájem zničit ty, co se postavili klientelismu

 
Někdejší pražský primátor Bohuslav Svoboda má za to, že se ho někdo pokouší zničit. Přesněji řečeno, pokouší se zničit politiky, kteří se postavili klientelistické síti. Podle Svobody o tom svědčí i skutečnost, že se kauza Opencard odehrává ve vlnách a nová vlna přichází v důležitých politických momentech, před volbami, před kongresem strany a podobně. Podobných vln se prý můžeme dočkat i v kauze tunelu Blanka.
17.12.2013 22:26 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Svoboda (699 článků)

iPhone si můžete jednoduše zničit. Tuhle chybu nikdy nedělejte!

 
Svůj iPhone byste asi raději neměli dávat z ruky. Někdo by si z vás mohl pěkně vystřelit a váš luxusní telefon vám zničit během chvilky. iPhone se dá zničit opravdu jednoduše. Stačí zadat jedno prokleté datum a telefon můžete rovnou zahodit.
14.02.2016 22:20 |

podobné články

TO SNAD NE! DRSNÝ ÚTOK NA VERONIKU KOPŘIVOVOU! Kdo chce zničit přítelkyni Jaromíra Jágra? Tahle šokující konverzace prostě nemůže být pravda!

 
Tohle prostě nemůže být reálná konverzace. Někdo začal do redakcí zasílat facebookovou komunikaci, která má patřit Veronice Kopřivové. Ta konverzace se tváří velmi reálně. Ale... Prostě tohle musí být podvrh. Snažíme se zjistit, kdo chce Veronice Kopřivové zničit život a její lásku s Jágrem. Zároveň s Kopřivovou připravujeme rozhovor.
19.08.2016 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaromír Jágr (2472 článků)

Filozof ostře: Halík podlehl ďábelsky rozkladnému myšlení. Fauly, demagogie a nemravné nadávání. Vítat přistěhovalce, jež nás nenávidí a přišli nás zničit, není křesťanské

 
ROZHOVOR Katolický filozof Jiří Fuchs říká, že vítat ty muslimy, kteří Západ nenávidí, kteří přišli škodit s cílem ho zničit, není ani spravedlivé, ani lidské. Kdo tvrdí, že takoví muslimové nejsou, pak buď prostě lže, nebo je ideologicky zaslepený, a jako takový nakonec zase lže. Protože přinejmenším rozsáhlá zkušenost s právě takovými muslimy je už nepřehlédnutelná. Kdo chce do hloubky rozumět postojům Halíka k imigraci a islámu, měl by dle Fuchce vyjít z pochopení jeho dekadentního způsobu filosofování.
28.10.2015 05:21 |

podobné články

Ministryně Marksová chce zničit tradiční rodinu, varuje europoslanec Zdechovský

 
Europoslanec Tomáš Zdechovský se bojí o tradiční českou rodinu. Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD) ji údajně hodlá zničit.
05.11.2016 14:20 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Marksová (452 článků)

Vztek a zmar! Podnikatelka žádala pomoc u Fischera a dopadla zle

 
Skandál a diletantství Fischerových úředníků. Tak hodnotí svou zkušenost s Ministerstvem financí podnikatelka Jana Václavíková ze Vsetína, která se snaží několik let přimět český stát, aby jí pomohl ochránit její investici v Rakousku. Tamní úřady svým nezákonným rozhodnutím v podstatě vyvlastnily její penzion pod ledovcem, a tím porušily mezistátní smlouvu o ochraně investic. Po českém ministerstvu, které se však necítí povinno řešit její kauzu arbitráží, navíc nyní žádá odškodné. Mezitím už jedná i na rezortu zahraničí.
14.08.2013 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1743 článků)

Slovenská televizní hvězda skončila ve vazbě kvůli daňovým podvodům

 
Čtyřiapadesátiletá slovenská podnikatelka a televizní hvězda Nora Mojsejová skončila ve vazbě. V úterý ji zatkla policie a v pátek soud rozhodl, že zůstane v cele, aby neovlivňovala svědky. Podnikatelka známá z několika reality show, třeba Šéfka nebo Čápi s mákem, byla obviněna z daňových podvodů. Další články k tématu: Horkýže Slíže do nového klipu obsadili milionářku Mojsejovou. Podívejte se Policie chce Mojsejovou obžalovat z podvodu. Ta tvrdí, že je to antikampaň Nora Mojsejová: Po volbách chci být ministryní vnitra VIDEO: Mojsejová se u Krause obuje do Mázikové a vychválí svoje psy
06.09.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Nora Mojsejová (241 článků)

Česká podnikatelka: Nepomohl mi Schwarzenberg ani Evropský soud. Je to šaškárna

 
Podnikatelka Jana Václavíková ze Vsetína, která byla dle svých slov před několika lety v Rakousku okradena o firmu a penzion pod ledovcem Dachstein, v eurovolbách vhodila hlas Straně svobodných občanů. Jen oni prý možná zvládnou změnit chaos a nefunkčnost unijní byrokracie, která není schopna chránit investice svých občanů. Žena s osobní neblahou zkušeností s mezistátní justicí se chce v týdnu po volbách sejít s Hanou Marvanovou, kterou by ráda viděla jako ministryni.
25.05.2014 17:05 |

podobné články

Květa Fialová ve velkém ohrožení. Kdo ji chce zničit?

 
Herečka a buddhistka Květa Fialová (81) má v poslední době velké starosti. Jako patronku úspěšné internetové věštírny ji stíhá dravá konkurence ostatních televizních věštců a provozovatelů placených erotických telefonních linek. Ti všichni se ji totiž rozhodli zničit!
30.09.2010 11:05 |

podobné články

Osobnosti: Květa Fialová (255 článků)

Policisté budou moci zabavit i malé množství drogy a zničit ji

 
Senát ve čtvrtek podpořil rozšíření policejních pravomocí v boji proti drogám. Umožní to schválená novela zákona o policii, která policistům umožňuje zabavovat lidem i malé množství drogy a následně ji zničit.
28.04.2011 17:05 |

podobné články

BIČ NA FEŤÁKY! Policisté budou moci zabavit drogy a zničit je

 
Senát ve čtvrtek podpořil rozšíření policejních pravomocí v boji proti drogám. Umožní to schválená novela zákona o policii, která policistům umožňuje zabavovat lidem i malé množství drogy a následně ji zničit.
28.04.2011 17:10 |

podobné články

Represivní složky můžou zničit politický systém, bojí se Klaus

 
Podle bývalého prezidenta Václava Klause se represivní složky státní moci vymanily z kontroly volených zástupců lidu. Dokonce se domnívá, že by mohly zničit celý politický systém.
17.07.2013 19:25 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků)