Článek

Podívejte se do speciálního vagónu, ve kterém jednala vláda

 
Strakovu akademii, kde se obvykle konají jednání vlády, vyměnili její členové za trochu méně tradiční místo. V pondělí vyrazil kabinet premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) na výjezdní zasedání do Ústeckého kraje a zákony řešil už po cestě ve vlaku. Posloužil k tomu takzvaný konferenční vůz.
20.10.2015 16:25 |

podobné články

Podobné články

Další úchyl v metru! Podívejte se, co dělal perverzní pasažér ženám ve vagonu

 
V poslední době se v městské hromadné dopravě po celém světě dějí hrozné věci. Všichni máme jistě v živé paměti "šílenou Julču":http://www.extra.cz/neuveritelna-scenka-z-prazskeho-metra-silena-zena-na-vsechny-sproste-rvala-protoze-si-chtela-sednout, "klučičí rvačku":http://www.extra.cz/surove-napadeni-v-metru-rozuzleno-uz-vime-co-se-presne-stalo nebo nahou "těhotnou ženu":http://www.extra.cz/eskapady-v-metru-pokracuji-po-julcine-vystupu-se-ve-vagonu-donaha-svlekla-tehotna-zena ve vagonu metra. A teď podivnosti v podzemí gradují!
12.12.2013 10:50 |

podobné články

Válka mezi Jančurou a ČD o rakouské vagony pokračuje. Podnikatel vznesl závažné obvinění

 
Majitel železničního dopravce RegioJet Radim Jančura, jehož firmu přeplatily České dráhy při nákupu vagonů z Rakouska, označil konečnou kupní cenu vozů za nevýhodnou. Další peníze podle něj ČD zaplatí za úpravy vagonů. Podle státního dopravce naopak žádné zásadní investice do pořizovaných vozů nejsou nutné a většina z nich půjde rovnou do provozu. Dráhy 50 vagonů získaly za 14,4 milionu eur (398 milionů Kč), nabídka RegioJetu se podle Jančury zastavila na 13 milionech eur.
21.12.2014 19:51 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (236 článků)

Smrt holčičky (†2) ve vlaku „rozhýbala“ České dráhy: Zabezpečí dveře za 85 milionů

 
Česko loni v létě šokovala tragédie, při které na Olomoucku vypadla z jedoucího vlaku holčička a zemřela. Šlo o starší typy vagónů s otočnými „lámacími“ dveřmi, které nejsou nijak zajištěné proti nechtěnému nedovření. České dráhy provozují přibližně 700 těchto vagónů, tedy zhruba pětinu všech vagónů v provozu. Nyní finišuje jejich modernizace za 85 milionů korun.
22.11.2017 05:45 |

podobné články

Vláda v jednom vagonu: Porušili politici bezpečnostní pravidla?

 
Všichni ministři ve stejném vlaku, vagonu a s předem známou cestou. Při tomhle pomyšlení bezpečnostním expertům vstávají vlasy na hlavě, přesto právě taková situace nastala – ve středu ráno. A co je horší, kdyby se na stejné trati nestala tragická nehoda, možná by se nad touto zvláštností nikdo ani nepozastavil. Nejde o malování čerta na zeď, ale asi by nebylo od věci zamyslet se, jestli je správné, aby se skoro celá vláda vydala na cestu společně...
22.07.2015 15:25 |

podobné články

Vláda jednala o mimořádné situaci ohledně výbuchů v muničním skladu ve Vrběticích

 
Vláda ČR dnes jednala o mimořádné situaci ohledně výbuchů v muničním skladu ve Vrběticích ve Zlínském kraji a následných opatřeních pro zajištění bezpečnosti v této oblasti.
03.11.2014 18:05 |

podobné články

Vláda jednala se Svazem měst a obcí o regionálním vzdělávání i řešení sociálního bydlení

 
Vláda Bohuslava Sobotky jednala v pondělí 11. července 2016 s vedením Svazu měst a obcí ČR. Mezi hlavní témata patřila podpora sportu, předškolního vzdělávání, novela školského zákona a zákon o sociálním bydlení. Zástupci vlády a Svazu projednali také připravovaný zákon o vodách, o odpadech, problematiku sucha, stav přípravy a čerpání evropských fondů a problematiku zadávání veřejných zakázek.
11.07.2016 19:20 |

podobné články

Zelené píšťalky, balónky a křik: Vláda v Ústí jednala o těžebních limitech

 
Sobotkova vládní parta vyrazila v pondělí časně ráno v Praze na Hlavní nádraží, odkud se vlakem přesunula do Ústí. Během netradičního jednání vlády ve speciálně upraveném vagonu soupravy se to úsměvy jen hemžilo, jenže příjezd do Ústí již tak příjemný nebyl. Na kabinet čekaly stovky demonstrujících horníků. Pískali a skandovali „zrušte limity“. Kromě nich vyrazili protestovat i aktivisté proti zrušení limitů.
19.10.2015 10:10 |

podobné články

Nákladní vlak vrazil na nádraží v Táboře do vagonů

 
Železniční nehoda se stala ve středu velmi časně ráno na nádraží v Táboře. Nákladní vlak narazil do odstavených vagonů.
05.08.2009 10:30 |

podobné články

Dráhy slibují vylepšit tisíc vagonů. Prý budou dokonce čisté

 
České dráhy opraví nebo kompletně zrenovují tisícovku vagonů. Investovat budou více než miliardu korun.
07.01.2010 09:40 |

podobné články

Deset vagonů vykolejilo v Olomouci!

 
AKTUALIZOVÁNO: Na olomouckém hlavním nádraží se v sobotu odpoledne srazil nákladní vlak s posunující lokomotivou, vykolejilo několik vagonů, nikdo nebyl zraněn.
03.07.2010 18:05 |

podobné články

Olomoučtí celníci našli ve stropě vagonu KILO KOKAINU!

 
Olomoučtí celníci zadrželi jeden kilogram látky pozitivně reagující na přítomnost kokainu. Droga byla ukrytá ve stropní části vagonu mezinárodního rychlíku, uvedla v úterý mluvčí celní správy Marie Bortlová.
07.06.2011 17:50 |

podobné články

Rychlík začal HOŘET BĚHEM JÍZDY! Od hořícího vagonu chytila i tráva

 
Požár jednoho z vagonů zachvátil ve čtvrtek odpoledne rychlík v Hrdějovicích na Českobudějovicku, cestující vyvázli bez zranění. Mluvčí hasičů Vendula Matějů řekla agentuře Mediafax, že po příčině požáru se pátrá.
28.07.2011 19:10 |

podobné články

JE TO VŮBEC MOŽNÉ?! Bulhaři někde "ztratili" 1000 VAGONŮ!

 
Bulharská policie a prokuratura vyšetřuje šokující případ. Ztrátu tisícovky vagonů, píše ve středu agentura Novinite. Vozy se ztratily státním drahám BDZ.
12.10.2011 21:30 |

podobné články

Ve vagonu aténského metra se našlo zápalné zařízení plné benzínu!

 
Speciální jednotka řecké policie v sobotu zneškodnila zápalné zařízení umístěné v prázdném vagonu aténského metra. Zařízení obsahovalo hořlavou tekutinu umístěnou v plechové nádobě, baterie, dráty a časový spínač.
26.02.2012 07:55 |

podobné články

V Praze objevili mrtvolu! Žena ležela v odstaveném vagonu

 
Mrtvou ženu s neznámou totožností objevili lidé v jednom z odstavených vagonu. Podle policie jde nejspíš o bezdomovkyni.
29.02.2012 21:35 |

podobné články

Muž uhořel ve vagonu plném odpadků

 
Uhořelého muže objevili hasiči v sobotu časně ráno po požáru obytného vagonu v Zadní Třebani na Berounsku.
28.04.2012 10:40 |

podobné články

Požár zachvátil 500 vagonů plných munice

 
Ruské úřady vyklidily nejméně čtyři obce v Přímořském kraji na Dálném výhodě, kde po požáru explodoval sklad dělostřeleckých nábojů. Podle telefonických informací z místa incidentu požár zachvátil téměř 500 vagonů plných munice. Oběti na životech podle zpráv ruských médií hlášeny nejsou, doprava na transsibiřské železniční magistrále ale musela být zastavena.
18.05.2012 13:00 |

podobné články

V pražském metru točili gay porno za plného provozu

 
Lidé na trase A byli v pořádném šoku, když zjistili, že ve vagonu souloží dva muži a třetí je u toho natáčí. Celý příběh začal na stanici Strašnická, pokračoval ve vagonu a skončil na Dejvické. Případem se zabývá policie.
02.09.2012 14:50 |

podobné články

Celníci našli v odstaveném vagonu balík marihuany

 
Celníci našli při kontrole v odstaveném vagonu na nádraží v Českých Velenicích na Jindřichohradecku balík marihuany.
18.10.2012 15:10 |

podobné články