Článek

Podívejte, co si skoro ve čtyřiceti obléká diblík ze Spice Girls Emma Bunton

 
Ve skupině Spice Girls byla Emma Bunton  (39) nejmladší, a proto si vysloužila přezdívku Baby Spice. Věčně usměvavá blondýnka s culíky a ofinkou zakrývající vysoké čelo ale s věkem a mateřstvím zkrásněla. Zřejmé na první pohled to bylo i během čtvrtečního charitativního představení v londýnském Playhouse Theatre.
20.09.2015 12:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků)
Podobné články

Spice Girls znovu pohromadě: jsou starší, štíhlejší a elegantnější

 
Po čtyřech letech se znovu sešly všechny Spice Girls, aby propagovaly muzikál o jejich skupině, který se bude hrát v Londýně. Už to nejsou bláznivé holky, žádné z nich ale věk na kráse neubral, spíš naopak. Jsou štíhlejší a střídmější v oblékání i líčení, což jim jen prospělo. Další články k tématu: Po skupině ABBA jsou tu Spice Girls, nový muzikál se má hrát za dva roky Spice Girls si vyberou vlastní dvojnice do muzikálu Beckhamová nechce vystoupit se Spice Girls na olympiádě v Londýně Dítě mě vyléčilo z bulimie, říká Mel C ze Spice Girls Emma Buntonová má syna, další dvě Spice Girls rodí v létě
26.06.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků)

Spice Girls se vracejí. Tyhle dvě ale budou chybět!

 
Členky skupiny Spice Girls potvrdily, že se dají opět dohromady a budou koncertovat živě pro své skalní fanoušky. Ovšem comeback definitivně odmítly Victoria Beckham alias Posh Spice a Melanie Chisholm neboli Mel C či Sporty Spice. Emma Bunton (Baby Spice), Geri Horner (Gigner Spice) a Melanie Brown (Mel B alias Crazy Spice) se vrátí jako Spice Girls Gem.
14.07.2016 09:35 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků) , Victoria Beckham (777 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Spice Girls zřejmě na olympiádě vystoupí, kvůli Beckhamové naposled

 
Victoria Beckahmová byla proti tomu, aby se skupina Spice Girls dávala znovu dohromady, byť pro jedno jediné vystoupení. Přesto se bývalá britská skupina nechala slyšet, že na závěrečném ceremoniálu letošní olympiády v Londýně přeci jen vystoupí. Bude to ale naposled. Další články k tématu: Beckhamová nechce vystoupit se Spice Girls na olympiádě v Londýně Spice Girls znovu pohromadě: jsou starší, štíhlejší a elegantnější Bývalá Spice Girl Mel C se po deseti letech rozešla s otcem své dcery Dítě mě vyléčilo z bulimie, říká Mel C ze Spice Girls
23.07.2012 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Victoria (261 článků) , Victoria Beckham (777 článků)

Emma Bunton kradla v Buckinghamském paláci

 
Zpěvačka Emma Bunton známá jako Baby ze skupiny Spice Girls byla vždycky symbolem čistoty a nevinnosti. Zatímco zbývající členky dívčí skupiny plnily svými skandály média, ">Baby Spice byla hájeným neviňátkem. Ale pod maskou milé blondýnky se skrývala zlodějka. Při návštěvě Buckinghamského paláce, kam Spice Girls pozvala sama královna, ukradla rodový znak Windsorů.
12.04.2010 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků)

Emma Bunton potvrdila: Uniklá nahrávka patří Spice Girls

 
Na internetu se objevila nahrávka s názvem Song For Her. Podle pirátů, kteří ji na síti zveřejnili, se jedná o ilegálně získanou kopii novinky skupiny Spice Girls. Její členka Emma Bunton potvrdila, že tomu tak opravdu je a že je to výsledek studiové práce jí, Geri Horner a Melanie Brown. Nicméně zrovna tato skladba neměla být tou, která odstartuje comeback skupiny.
30.11.2016 17:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Emma Bunton se bude vdávat

 
Nejmladší z členek bývalé skupiny Spice Girls Emma Bunton se bude vdávat. Po jedenácti letech soužití ji požádal o ruku její přítel Jade Jones, s nímž má také své první dítě, tříletého synka Beaua, a s nímž teď čeká druhého potomka. Pětatřicetiletá Baby Spice se na svatbu prý nesmírně těší.
07.02.2011 14:43 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků)

Jak to jen dělají? Mel C a Emmě Bunton ze Spice Girls to dnes sekne víc než na vrcholu kariéry

 
Milénium znamenalo nejen konec jedné dlouhé éry v historii lidstva, ale rovněž rok, kdy se rozpadla jedna z nejslavnějších hudebních skupin všech dob Spice Girls. Přátelství mezi dvěma členkami Mel C (38) a Emmou Bunton (36) však přetrvalo dodnes. Obě ženy se i nadále vídají a dokonce si často dělají vzájemně doprovod na společenské akce. Podívejte, jak jim to slušelo v pondělí v Londýně na události pořádané deníkem Daily Mirror nazvané Pride of Britain Awards 2012.
10.11.2012 20:35 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků)

Mel C: Držím dietu podle Victorie Beckhamové

 
Bývalá členka skupiny Spice Girls Melanie Chisholmová trpěla v minulosti poruchami příjmu potravy. Teď je na přísné dietě, k níž ji inspirovala její kolegyně Victoria Bekchamová. Jí převážně zásadité potraviny. Další články k tématu: Bývalá Spice Girl Mel C se po deseti letech rozešla s otcem své dcery Dítě mě vyléčilo z bulimie, říká Mel C ze Spice Girls Bývalá Spice Girl Mel C porodila holčičku Spice Girls znovu pohromadě: jsou starší, štíhlejší a elegantnější
26.07.2013 13:55 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (777 článků)

Spice Girls jsou zpět. Ale o dvě členky chudší...

 
Fanoušci skupiny Spice Girls jsou zmatení. Členky bývalé formace poslední dva roky mlží o návratu, kterým měly oslavit své debutové album Wanabe, jež je v roce 1996 vyšvihlo na přední příčky hitparád a učinilo z nich celebrity. Jenže Victoria Beckham (Posh Spice) a Melanie Chisholm (Mel C jako Sporty Spice) odmítají přizpůsobit své další aktivity comebacku, a tak vzkázaly, že se do Spice Girls nevrátí. Zbývající trojka ale teď definitivně slíbila, že koncert bude. Velký, v červenci 2017 a v londýnském Hyde Parku.
11.07.2016 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (777 článků) , Victoria Park (2 články)

Victoria Beckham zatrhla comeback skupiny Spice Girls

 
Sama se comebacku skupiny Spice Girls odmítá účastnit. Zpěvačka a návrhářka Victoria Beckham ho teď ale zatrhla třem členkám – Geri Horner, Emmě Bunton a Melanii Brown. Využila svých advokátů a zakázala triu zpívat hity skupiny Spice Girls. Tím pádem nemá návrat formace moc smysl, i když zmíněná trojka natáčí hudbu novou.
17.01.2017 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků) , Victoria Beckham (777 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Spice Girls: Tajné fotky z příprav olympijského koncertu!

 
Sporty Spice Mel C (38), Scary Spice Mel B (37), Baby Spice Emma (36), Ginger Spice Geri (40) a Posh Spice Victoria (38) jsou zpět. A v plné parádě se předvedou na nedělním koncertě, který zakončí letošní olympiádu.
10.08.2012 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Victoria (261 článků)

Emma Bunton: Nosí šaty od Victorie Beckham!

 
Britská dívčí kapela Spice Girls se sice již dávno rozpadla, Emmu Bunton (34) a Victorii Beckham (36) očividně stále něco spojuje! Emma si na britskou premiéru filmu Sex ve městě 2 oblékla duhové šaty, které navrhla právě její kámoška z kapely Victoria!
30.05.2010 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků) , Victoria Beckham (777 článků)

Emma Bunton ze Spice Girls: Porodila syna!

 
Zpěvačka Emma Bunton (35) porodila bratříčka Tatea prvorozenému synkovi Beau Lee Jonesu. Obě děti má se snoubencem Jadem Jonesem (32). Rozhodně ale není jedinou "spajskou", která by letos na svět přivedla potomka. V létě ji budou následovat kolegyně Mel B (35) a Victoria Beckham (37).
07.05.2011 09:50 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků) , Victoria Beckham (777 článků)

Známá členka slavné skupiny Spice Girls je v Praze! Podívejte se, jak dováděla v nočním podniku

 
Jedna ze zpěvaček britské skupiny Spice Girls Mel B (37) zavítala do Prahy. Stalo se tak krátce poté, co známé divy Victoria Beckham  (38) , Mel C, Geri Halliwell  (40) , Emma Bunton a Mel B svým vystoupením na závěrečném ceremoniálu na olympijských hrách okouzlily Londýn.
15.08.2012 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (106 článků) , Emma Bunton (36 článků) , Victoria Beckham (777 článků)

Velký návrat Spice Girls! Už zítra zakončí olympijské hry ve velkém stylu, máme fotky z generálky

 
Již zítra během slavnostního ceremoniálu, který završí letošní LOH v Londýně, se po letech objeví na pódiu slavná pětice ve složení Victoria Beckham  (38) , Geri Halliwell  (40) , Mel C (38), Mel B (37) a Emma Bunton (36). Nezapomenutelné Spice Girls byly spatřeny během nacvičování vystoupení v Dagenhamu východně od Londýna, jak zkouší zpěv i choreografii.
11.08.2012 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (106 článků) , Emma Bunton (36 článků) , Victoria Beckham (777 článků)

Hudební retro: Zavzpomínejte na 90. léta, kdy se na scéně zjevily Spice Girls

 
Dívčí kapelu Spice Girls není nutno dlouho představovat. Jejich hvězdná éra začala v roce 1994 a jejími členkami byly Victoria Beckham ,  Melanie Brown ,  Emma Bunton ,  Melanie Chisholm  a  Geri Halliwell .  Bez nadsázky lze říct, že tato pětice zpěvaček utvořila nejúspěšnější dívčí skupinu všech dob.
08.05.2013 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (106 článků) , Emma Bunton (36 článků) , Victoria Beckham (777 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Poznáte naivku ze Spice Girls? I se čtyřicítkou na krku působí jako nevinná holčička

 
Ve slavné éře Spice Girls měla Emma Bunton (38) roli lolitky, která jí vydržela dodnes. Křehká blondýnka se za 20 let příliš neproměnila.
04.06.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků)

Spice Girls: V devadesátkách z nich šílel svět. Dnes jsou to zasloužilé maminy!

 
Spice Girls patří mezi jednu z nejúspěšnějších skupin 90. let 20. století. Podle BBC se dokonce jedná o nejlépe prodávanou dívčí skupinu všech dob. Členky skupiny byly Victoria Adams (dnes Beckham), Emma Bunton, Melanie Chisholm, Melanie Brown a Geri Halliwell. Jaký osud mělo pět mladých dívek, kterým tehdy ležel svět u nohou?
05.10.2014 18:16 |

podobné články

Osobnosti: Geri Halliwell (106 článků) , Emma Bunton (36 článků) , Melanie Brown (41 článků)

Spice Girls znovu nahrávají. Je to pecka, tvrdí deník The Sun

 
Bez Victorie a Mel C se po letech vrací na hudební scénu skupina Spice Girls, která se zjevila přesně před dvaceti roky s debutovým albem Wannabe. Ve složení Geri Hornerová, Emma Bunton a Melanie Brown nahrává novou hudbu. A první demo verze naznačuje, že to bude relevantní konkurence pro současnou popovou scénu.
17.07.2016 14:05 |

podobné články

Osobnosti: Emma Bunton (36 článků) , Melanie Brown (41 článků)