Článek

Podařilo se natočit extrémně vzácného plameňáka, může být jediný na světě

 
Na Kypru minulý týden spatřili extrémně vzácného černého plameňáka. Podle odborníků může být jediným, jaký byl kdy viděn. Černého plameňáka spatřili i loni v Izraeli, předpokládá se však, že se jedná o stejného jedince, uvedla agentura Reuters.
13.04.2015 04:30 |

podobné články

Podobné články

Ivano Trump, to předvádíš plameňáka?

 
Podnikatelka a milionářka Ivana Trump (62) vyrazila na dovolenou už tradičně na karibský ostrov Svatý Bartoloměj. Zatímco ji vždy doprovázel nějaký mladý, krásný a chudý, či starý, ošklivý a bohatý milenec, letos vyrazila zdá se sama. A tak se musela zabavit, jak se dalo. Dokonce předvedla i plameňáka, ovšem plameňáka za zenitem.
13.02.2011 19:20 |

podobné články

Osobnosti: Ivana Trump (221 článků)

Teprve podruhé v historii se podařilo natočit extrémně vzácného predátora

 
Vědcům se u Kurilských ostrovů podařilo natočit vzácnou bílou kosatku. Je to teprve podruhé v historii, co mají takového tvora zachyceného na videu, přičemž celkem se ví jen o čtyřech bílých kosatkách.
28.09.2014 21:50 |

podobné články

Podívejte: V Kanadě objevili extrémně vzácného medvědího ducha

 
Extrémně vzácného bílého medvěda kermodského se podařilo objevit na ostrově  Princess Royal u pobřeží Kanady. Jde o poddruh severoamerického medvěda baribala. Jsou tedy obvykle černí, asi každý desáté medvídě se ale rodí bílé.
28.09.2011 16:30 |

podobné články

Biologové poprvé v historii našli extrémně vzácného bílého delfína

 
Brazilští biologové objevili mezi jedinci ohroženého druhu delfínů, kteří žijí u pobřeží Jižní Ameriky, extrémně vzácného albína. Zcela bílé mládě delfínovce laplatského plavalo po boku své matky v zátoce Baía da Babitonga, jak je vidět na unikátní fotografii, která byla zveřejněna minulý čtvrtek.
06.12.2011 21:05 |

podobné články

Ptačí umění: hejno plameňáků vytvořilo obraz obřího plameňáka

 
Neuvěřitelný snímek pořídil fotograf Robert Haas. Z helikoptéry fotil hejno plameňáků karibských, kteří se k jeho překvapení spontánně zformovali do obrazu připomínajícího jednoho velkého plameňáka.
29.11.2010 13:45 |

podobné články

Ruské fotografce se podařil zachytit krkolomný pád nemotorného plameňáka

 
Zábavnou senzací mnoha světových médií se staly fotografie jinak vždy elegantního a ladného plameňáka. Ten však tentokrát poněkud vypadl ze své role a v moskevské ZOO předvedl opravdu krkolomný pád do vody. Jeho dlouhé nohy mu pro jednou byly spíše nevýhodou, jelikož se s nimi nedokázal poskládat do takové polohy, aby mohl situaci ještě „s grácií“ zachránit a rychle se postavit.
21.03.2011 14:05 |

podobné články

Nechutný útok v jihlavské zoo! Plameňáka někdo ubil kamenem

 
Přímo ve výběhu jihlavské zoo někdo zabil chovnou samici plameňáka. Ptákovi vandal rozbil hlavu kamenem.
29.08.2012 15:55 |

podobné články

Tragédie v jihlavské zoo: Malí kluci (5, 6 a 8) ukamenovali a ukopali plameňáka!

 
Neuvěřitelné! Je jim pět, šest a osm let. Malé děti. A ty včera v jihlavské zoo ukamenovaly a ubily plameňáka. Druhého pak zranily.
10.03.2017 20:55 |

podobné články

Děti (5, 6 a 8 let) v jihlavské zoo ukopaly plameňáka k smrti! Ničeho nelitovaly a strážníkům se smály

 
Tři malé děti velmi krutým způsobem v ZOO Jihlava umlátily plameňáka. Podle chovatele má cenu 2 tisíce eur (cca 50 tisíc korun). Přivolaným strážníkům se děti jen smály.
11.03.2017 13:50 |

podobné články

Plameňáka v jihlavské zoo ubily "známé firmy"! Co tam vůbec školáci uprostřed týdne dělali?

 
Případ brutálně ubitého plameňáka z jihlavské zoo otřásá veřejností! Hlavní otázkou je, co v zoo během školního týdne děti vůbec dělaly? Podle všeho se jedná o "známé firmy". Tedy problémové caparty, kteří rádi tropí neplechu. Tohle ale opravdu přehnali! Jaký je vůbec čeká trest?
11.03.2017 16:00 |

podobné články

Jak malé děti (5,6 a 8) umučily plameňáka v Jihlavě? Nekonečné minuty hrůzy a utrpení!

 
Případ brutálně ubitého plameňáka z jihlavské zoo otřásá veřejností! Tři malé děti ve věku 5,6 a 8 let naprosto bezcitně umlátily jedno zvíře a druhé je ve vážném stavu. Podle chovatele má cenu 2 tisíce eur (cca 50 tisíc korun). Jakmile na místo dorazila policie, děti se jí pouze vysmály. Tenhle případ je jasným důkazem selhání výchovy dítěte. Utýrané zvíře muselo zažívat neskutečná muka a utrpení těsně před svou smrtí.
12.03.2017 11:10 |

podobné články

Trest za ukamenování plameňáka? Zřejmě jen tytyty...

 
Případ brutálního ubití chovného plameňáka v jihlavské zoo malými gaunery (5, 6 a 8) je šokem pro celé Česko. Děsivé je i to, že s malými spratky si zřejmě neporadí ani úřady.
14.03.2017 05:05 |

podobné články

Kluci, co ubili plameňáka? Jednou se budou rádi vracet do vězení, předpovídá psycholog

 
Veřejností v poslední době otřásá surový čin malých dětí (5, 6 a 8), které jednoho plameňáka utýraly a druhého zranily. Odborníci se teď zabývají otázkou, co s dětmi, které mají evidentně pokřivenou morálku, ale právně jsou zcela beztrestné. Někteří doporučují i tak radikální řešení, jako je zpřetrhat všechny vazby s rodinami, které je špatně vychovávají.
14.03.2017 21:30 |

podobné články

České děti jsou tyrani! O brutální smrti plameňáka v Jihlavě píše britský Daily Mail

 
Mezinárodní ostuda! O brutální vraždě plameňáka, kterého ukamenovali a ukopali tři malí kluci ve věku pěti, šesti a osmi let, informuje i britský Daily Mail. Případ z jihlavské zoo tak před světem dobré světlo na českou výchovu rozhodně nevrhá.
15.03.2017 18:25 |

podobné články

Ubitého plameňáka už řeší i v zahraničí. Česko čelí mezinárodní ostudě!

 
O smrti plameňáka z jihlavské zoo, kterého ubili a zkopali tři malí chlapci, se už píše i v zahraničí! A na Českou republiku to rozhodně nevrhá dobré světlo. Tisíce lidí malé děti kritizují a nemůžou pochopit, proč nebohého ptáka zabily.
16.03.2017 07:35 |

podobné články

Děti (5, 6, 8) ubily plameňáka v zoo: Jejich rodiče chtějí škodu odpracovat!

 
Šokující brutalita, která rozzuřila nejen Česko, ale i svět – tři chlapci ve věku od pěti do osmi let předminulý týden zabili nevinného plameňáka v jihlavské zoo. Děti po zvířeti házely kameny a nakonec ho ukopaly. Druhý pták byl zraněn. Jejich rodiče chtějí nyní škodu uhradit, případně si ji odpracovat.
21.03.2017 19:15 |

podobné články

V pražské zoo odchovali dvě mláďata vzácného kakadu palmového

 
V pražské zoologické zahradě úspěšně odchovali dvě mláďata vzácného papouška kakadu palmového. Kritické období mají za sebou roční sameček i devítiměsíční samička, sdělila mluvčí Zoo Praha Jana Ondrejechová. Pražská zoo je podle ní v posledních třech letech jedinou evropskou zahradou, kde se odchov tohoto vzácného druhu papouška podařil.
10.06.2015 14:11 |

podobné články

U japonského pobřeží chytili extrémně vzácného žraloka

 
Exemplář velmi vzácného žraloka velkoústého našli ve svých sítích rybáři, kteří lovili několik kilometrů od japonského přístavu Owase. Od objevení druhu v roce 1976 je zaznamenáno jen něco přes 60 pozorování tohoto žraloka.
20.04.2016 17:50 |

podobné články

Děti na Černém Mostě házely kameny na auta: Několik jich zničily

 
Krutou zábavu tří nezletilých gaunerů nedávno řešili policisté z Jihlavy. Nezletilí ve věku 5, 6 a 8 let v místní zoo ukamenovali a poté ukopali vzácného plameňáka. Pro změnu pražští policisté a strážníci museli v sobotu zasahovat na Černém Mostě, tam si děti krátily volnou chvíli házením kamenů na auta.
13.03.2017 15:35 |

podobné články