Článek

'Pod tíhou přistěhovalců se zhroutíme'. V Klausově institutu řešili osud Evropy

 
Nápor přistěhovalců nemůže Evropa vydržet a hrozí, že se zhroutí, jak mimo jiné zaznělo na semináři o přistěhovalectví a multikulturalismu v Institutu Václava Klause. Řečníci, mezi nimiž byl i poslanec Evropského parlamentu Jan Kellner, se toho nebáli a nevyhýbali se ani historickým postřehům z období Velké francouzské revoluce. Debatovalo se i o nebezpečí islámu a "novém člověku". 
20.03.2015 13:41 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků)
Podobné články

Švédská ministryně: Jestli nám s těmi uprchlíky nepomůžete, zhroutíme se

 
Švédská ministryně zahraničí Margot Wallströmová bije na poplach. Jestli to takhle půjde dál, zhroutíme se. Uprchlíků je prý tolik, že se EU prostě neobejde bez povinných kvót na přerozdělování běženců. Švédové už toho mají plné zuby.
31.10.2015 17:51 |

podobné články

Co platí na tmavé kruhy pod očima?

 
Tmavé kruhy pod očima zná snad každá žena. Většina z nás s nimi již měla tu čest a při pohledu do zrcadla se nám naskytl odraz tmavých fleků, kvůli kterým naše oči působily unavené a naše tvář zašlá. Kruhy pod očima vznikají propadem tkáně nacházející se pod vnitřním očním koutkem a mnohdy mohou zasahovat až do úrovně lícních kostí. Tmavé kruhy pod očima nevypadají vůbec dobře, někdy se k nim přidají ještě nevzhlednější váčky vznikající otoky v očním okolí. Jak proti těmto kruhům bojovat? Dá se jim nějak zabránit? A jak se jich zbavit, když nám budou hyzdit tvář? Jak na tmavé kruhy pod očima? Příčin, kvůli kterým vznikají tmavé kruhy pod očima, může být hned několik. Často je tato vada na kráse spojována s nezdravým životním stylem, především pak s nedostatkem spánku. I to je samozřejmě jeden z důvodů, za jejich vznikem ale může stát i stres nebo dědičné indispozice. Nás však dnes neznamená, proč kruhy pod očima vznikají. My se dnes společně zaměříme na to, jak se kruhů zbavit. Poradíme vám několik tipů, triků a fíglů, s jejichž pomocí můžete na tmavé kruhy pod očima vyzrát. Tak jdeme na to! První pomocí na kruhy pod očima je pořádně studený obklad. Měl by být tak studený, jak jen vaše citlivé oční okolí dokáže snést. Snažte se studený obklad přikládat pouze na okolí pod očima, nikoli přímo na oční víčka. Jedna z babských rad říká, že na tmavé kruhy pod očima skvěle fungují vychlazené sáčky čaje, nejlépe pak zeleného neb heřmánkového. Zkuste to, nemůžete nic ztratit. Prevencí proti vzniku kruhů pod očima je dostatek vody. Jak jistě víte, naše tělo je tvořeno vodou, proto je potřeba vodu neustále doplňovat. Kromě kruhů pod očima působí pozitivně i na další tělesné pochody. Vracíme se k radám našich babiček, které nedaly dopustit na... Čtěte více Příspěvek Co platí na tmavé kruhy pod očima? pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
20.08.2017 20:15 |

podobné články

Pod tíhou sněhu se začínají propadat střechy

 
Pod tíhou sněhu se v sobotu prolomila plechová střecha na autobusovém nádraží v Milevsku. Událost se naštěstí obešla bez zranění. Množství sněhu nevydržela ani střecha atletické haly v Hodoníně. Ta se v zimě nevytápí a nevyužívá. Problémy jsou i na dalších místech.
30.01.2010 19:10 |

podobné články

V Novém Boru se pod tíhou sněhu zřítila střecha domu. Nikoho tam nenašli

 
V Novém Boru se v sobotu dopoledne zřítila nejspíš pod tíhou sněhu část střechy neobydleného domu. Sutiny zasahují do hlavní třídy T. G. Masaryka, která je uzavřena. Hasiči nikoho v objektu nenašli. ČTK to řekl mluvčí českolipských hasičů Filip Drchota.
14.01.2017 13:55 |

podobné články

Nástupce Klausové: Kdo by ji měl vystřídat na Slovensku?

 
Osud Livie Klausové coby české velvyslankyně na Slovensku se zdá být zpečetěn. Nahlas se již mluví o tom, kdo by se měl stát jejím nástupcem v úřadu. Jde přitom o vysoce postaveného muže na Zaorálkově ministerstvu zahraničí. Náměstka Rudolfa Jindráka.
19.05.2015 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (311 článků)

Střapatá teta, vylízaná jako chodník... Bulvár zle zaútočil na Livii Klausovou

 
Manželka exprezidenta Václava Klause Livia je pod palbou kritiky. Bulvární deník Blesk shromáždil ohlasy na její angažmá coby velvyslankyně v Bratislavě a také na její interview pro slovenský deník SME. K věci přistoupil neobyčejně ostře. Kromě pochybností o kvalifikaci Klausové padají nelichotivé narážky také týkající se jejího vzhledu. Blesk je stále nejčtenějším deníkem v Česku, Klausové se věnuje na celé stránce dnešního vydání.
15.01.2014 08:00 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků) , Livia Klausová (311 článků)

Do Německa přišlo 686 tisíc přistěhovalců. Nejvíce je Rumunů, Poláků a Bulharů

 
686 tisíc přistěhovalců přišlo loni do Německa ze zemí Evropské unie. Téměř 80 procent z nich přitom pochází z východní Evropy, nejvíce z Rumunska, Polska a Bulharska. Zároveň však ze země odešlo 303 tisíc unijních občanů. Píše server iHNed.cz.
03.07.2016 13:45 |

podobné články

Británie v úžasu: Úspěšná integrace přistěhovalců? No, víte... Je zde nové zjištění

 
Zatímco v zemích východní Evropy horují levicoví politici a lidskoprávní aktivisté s nadšením pro multikulturalismus, ve Velké Británii začínají pomalu střízlivět. Představitelé vlády přiznávají, že integrace zejména muslimských přistěhovalců se nedaří.
19.12.2016 10:15 |

podobné články

Otec a syn Václavové Klausové: Kdo má lepší vkus na ženy?

 
Klausové jsou ve výběru milenek nároční, napadá člověka při pohledu na dosud utajenou přítelkyni Václava Klause jr., s níž ředitel elitního pražského gymnázia PORG přijel do Varů. Slečna Lucie Hřebačková, která by mohla být jeho žačkou, rozhodně vypadá křehce, mile, zkrátka půvabně. Také distingovaně. A nenápadně, což je u partnerky syna prezidenta velmi vítané.
09.07.2011 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků)

Omilostněná exšéfka školy je známá Klausové, píše deník

 
Prezidentská milost zbavila Annu Benešovou podmíněného trestu za úplatkářství a zpronevěru. Lidové noviny upozorňují na to, že měla blízko k rodině prezidenta Václava Klause, konkrétně k manželce Livii Klausové.
17.02.2012 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků) , Livia Klausová (311 článků)

Je to jak ze středověku. Křik kolem vyslání Livie Klausové na Slovensko

 
Kvůli jmenování Livie Klausové velvyslankyní na Slovensku se podle novin ještě můžeme dočkat dlouhé války mezi Milošem Zemanem a Karlem Schwarzenbergem. Prezident o bývalé první dámě mluví jako o své favoritce, ministr zahraničí jí však odmítá se zdůvodněním, že na velvyslanecké posty by měli být jmenováni především kariérní diplomaté.
29.03.2013 07:25 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (311 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Miloš Zeman (20471 článků)

Poslat Klausovou na Slovensko? Prý zhoršení vztahů se sousedem

 
Nominace Livie Klausové na velvyslankyni pro Slovensko by byla chybou, bezohledným přelivem české vnitřní politiky a metod Miloše Zemana do záležitostí druhého státu. Tak hodnotí možné uplatnění bývalé první dámy Livie Klausové komentátor Hospodářských novin Daniel Anýž.
02.04.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (311 článků) , Miloš Zeman (20471 článků)

Zeman se v Bratislavě sešel s Gašparovičem, angažmá Klausové nekomentovali

 
Prezident Miloš Zeman dorazil ve čtvrtek dopoledne do Bratislavy na svou vůbec první zahraniční návštěvu. Dosud bylo tradicí, že zvolený český prezident navštívil jako první právě Slovensko. Ani jeden z prezidentů nechtěl příliš komentovat možné jmenování bývalé první dámy Livie Klausové českou velvyslankyní na Slovensku.
04.04.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (311 článků) , Miloš Zeman (20471 článků)

Gašparovič nemá nic proti jmenování Livie Klausové velvyslancem

 
Případné jmenování bývalé první české dámy Livie Klausové velvyslankyní na Slovensku je věcí české vlády. Země nevysílají diplomaty, kteří by svou roli nezvládli, prohlásil na dnešní tiskové konferenci po jednání s českým prezidentem Milošem Zeman jeho slovenský protějšek Ivan Gašparovič. Zeman poznamenal, že jména velvyslanců před jejich oficiálním jmenováním nekomentuje.
04.04.2013 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (311 článků) , Ivan Gašparovič (136 článků) , Miloš Zeman (20471 článků)

Nečasovi se nelíbí spory o angažmá Klausové

 
Opakované a veřejně ventilované výroky ministra zahraničí Karla Schwarzenberga (TOP 09) o případném jmenování bývalé první dámy Livie Klausové velvyslankyní na Slovensku nepovažuje premiér Petr Nečas (ODS) za šťastné. ČTK to dnes řekl po regionálním sněmu ODS v Pozlovicích na Zlínsku. Jmenování si přeje prezident Miloš Zeman, šéf diplomacie ho odmítá.
06.04.2013 16:50 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (311 článků) , Karel Schwarzenberg (3714 článků) , Petr Nečas (9260 článků) , Miloš Zeman (20471 článků)

Zatím se o Klausové dál soukromě nejednalo, naznačil Kmoníček

 
Podle ředitele zahraničního odboru prezidenta republiky Hynka Kmoníčka se zatím o Livii Klausové jako velvyslankyni na Slovensku nehovořilo od mediálních debat v soukromí. Brzy k tomu ale prý dojde.
09.04.2013 23:00 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (311 článků)

Zeman na Klausové trvá. Se Schwarzenbergem bude jednat příští týden

 
Podle ředitele zahraničního odboru Miloše Zemana prezident neustoupí z Livie Klausové jakožto velvyslankyně na Slovensku. Je ale ochoten najít „kompromis“. Vše se prý bude řešit příští týden.
10.04.2013 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (311 článků) , Miloš Zeman (20471 článků)

Pravda o Klausově manželství, drsná Livia. To odkrývá Reflex

 
Týdeník Reflex ve svém čtvrtečním vydání nahlédne do hlubin osobnosti někdejší první dámy Livie Klausové. Čtenáři se leccos dozvědí také o svazku Klausových, manželství je prý v troskách.
15.05.2013 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (311 článků)

Ministr Kohout bude s prezidentem jednat o Klausové a Remkovi

 
Prezident Miloš Zeman pravděpodobně dnes odpoledne podepíše listiny některých velvyslanců. Budou to ti, u nichž nejsou pochybnosti o jejich schopnostech. Dále by měl jednat s ministrem zahraničí Janem Kohoutem o vyslání Livie Klausové a Vladimíra Remka. Kohout už včera uvedl, že Remek má o post velvyslance v Moskvě zájem.
25.07.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Livia Klausová (311 článků) , Jan Kohout (183 článků) , Vladimír Remek (136 článků) , Miloš Zeman (20471 článků)