Článek

Počmárané kavárny: Možná to prý bylo jinak

 
Příspěvek bez servítků napsal na svůj facebookový profil příznivec hnutí Blok proti islámu Roman Sorrel. A budete se asi divit, kdo na něj reagoval, a jak.
25.04.2016 15:40 |

podobné články

Podobné články

Tajný plán akce „počmárané kavárny“. Čtěte

 
K útokům na pražské kavárny spadající do sítě HateFree se vyjádřili na svých facebookových profilech také hradní mluvčí Jiří Ovčáček a bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Petr Štěpánek.
26.04.2016 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Štěpánek (603 článků) , Petr Štěpánek (603 článků)

Expert varuje před nácky a chuligány: Počmárané kavárny mohou být jen začátek

 
Jednou už se takto projevili, vzbudili zájem, a dá se proto předpokládat, že na svůj čin mohou navázat. Odborník na extremismus Miroslav Mareš z Masarykovy univerzity v Brně připustil pro Blesk.cz, že posprejování pražských kaváren může vyústit v další útoky.
25.04.2016 17:20 |

podobné články

Analytička: Politika je pro dospělé, děti s červenými kartami v ní nemají co dělat. Počmárané kavárny? To jim nevyšlo

 
Mediální analytička Irena Ryšánková se zamýšlí nad posledními událostmi nejen kolem prezidenta Miloše Zemana. Pro ParlamentníListy.cz též vyslovuje svou hypotézu, pokud jde o čerstvé útoky proti pražským kavárnám. ,,Situace ve společnosti je totiž taková, že lidé nevěří už ničemu. Ani počmáraný zdi," uvádí Ryšánková doslova.
26.04.2016 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20455 článků)

Pár pitomců dělá bordel. S Araby je to jinak. „Schwarzenberský“ šéf kavárny Kotas, kterého surově zmlátili, s námi hovořil o bezpečnosti v našich ulicích

 
ROZHOVOR „Co se týče Arabů a muslimů, tak jsme opravdu – zatím – na úrovni prodejců kebabu. Praha je v tomto nedotčená. Právě jsem v Berlíně a tady to je úplně jiný svět! “ svěřil se v rozhovoru ParlamentníchListů.cz majitel známé kavárny na Kampě Martin Kotas s tím, že nemá strach z imigrantů páchajících násilí. Kotas totiž dostal v noci na středu v centru Prahy pořádný nářez od opilých Angličanů a skončil v nemocnici.
18.08.2016 20:20 |

podobné články

České gumáky na olympiádě v Londýně: Projev vidláctví nebo geniality?

 
Gumové, jakoby počmárané holínky, v nichž česká výprava pochodovala na stadionu ve Stadfordu na zahajovacím ceremoniálu nynějších olympijských her, vzbudily na sociálních sítích po celém světě vášnivé diskuze. Téma bylo jasné: je takový styling trapně nepatřičný, či hodný potlesku?
29.07.2012 05:15 |

podobné články

Majitel posprejované kavárny z ČT: Bylo by dobré, aby se z toho stala politika. Ať pachatele exemplárně potrestají

 
Útokům na pražské kavárny, které spadají do sítě HateFree Zone, se věnovaly i dnešní Události, komentáře na ČT24.
25.04.2016 22:45 |

podobné články

Bártu prý sleduje BIS. Neuvěřitelná sviňárna! zuří host jeho kavárny

 
Velké pobouření vyvolalo v příznivcích a „štamgastech“ politické kavárny Partie Víta Bárty v Plzni údajné zařazení místa do jakéhosi seznamu, kde se schází příznivci ultralevicového smýšlení. Zmínka se nachází i ve výroční zprávě Bezpečnostní informační služby.
06.07.2013 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Vít Bárta (2829 článků)

Tohle se separatistům v Luhansku nepovedlo. S vojenským vozidlem prý v plné rychlosti vletěli do kavárny

 
Ve východoukrajinském Luhansku, v jednom z klíčových míst pro proruské separatisty, došlo k neštěstí, o němž informoval televizní kanál Ukraine Today. Ruské vojenské vozidlo najelo do kavárny, za což zaplatili životem tři lidé.
20.06.2015 20:36 |

podobné články

Spiknutí pražské kavárny? Zemanův senátor zuří, že si ho nevšímali na veletrhu

 
Přítel prezidenta republiky a senátor za zemanovce (SPO) Jan Veleba si postěžoval, že mu na knižním veletrhu v Havlíčkově Brodě pořadatelé nevěnovali patřičnou úctu. Cítil se prý jako nevítaný host, což přičítá rozpínajícímu se vlivu „pražské kavárny“, jak Miloš Zeman tituluje své kritiky. Ředitelka veletrhu to ale pro Blesk.cz odmítla a uvedla, že si jen senátor poněkud špatně vyložil svou roli.
11.10.2015 05:55 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20455 článků)

Hitem léta je nahé počmárané tělo. Podívejte se

 
V Los Angeles se konala UTAJENÁ MÓDNÍ PŘEHLÍDKA
31.07.2011 08:40 |

podobné články

Počmárané hroby! Vandalové nastříkali rasistické nápisy

 
Vandalové nasprejovali rasistické slogany na hroby na starém muslimském hřbitově v Jeruzalémě. Informuje o tom ve čtvrtek agentura AFP.
11.11.2011 06:15 |

podobné články

Olomoucký dům hrůzy zdevastovaný nájemníky město opraví za miliony

 
REPORTÁŽ Společné sociální zařízení, teče pouze studená voda, zápach, místy chybí okna a dveře, zdi jsou počmárané a špinavé, světla zničená. V takovémto stavu jsou dnes holobyty v Holické ulici v Olomouci. Dům hrůzy, jak je mnohými tento objekt nazýván, v němž bydlí sociálně slabší lidé, se dočká příští rok rekonstrukce. Místní změny víceméně vítají, i když mají obavy, že i nadále nebudou mít dostatek soukromí.
01.07.2012 11:45 |

podobné články

RADY A TIPY: Co dělat, když si zničíte bankovku, nebo když vám ji dají v obchodě

 
Kontrolujte, jaké peníze si dáváte do peněženky! Může se stát, že vám obchodník při vrácení dá bankovky počmárané nebo natržené. Kdy s nimi můžete ještě platit, kdy je vyměnit nebo už rovnou vyhodit?
21.10.2013 13:40 |

podobné články

To je úlet: Slepá důchodkyně se nechala "pokérovat" od hlavy až k patě!

 
Velšská důchodkyně Fran Atkinson (52) strávila poslední tři roky dlouhé hodiny v tetovacím salonu. Má počmárané celé tělo, jenomže svoje kresby nikdy neuvidí. Je totiž nevidomá! Manžel jí je ale pochválil a popisuje jí, jak motivy vypadají.
23.02.2014 12:20 |

podobné články

Dům Bartošové terčem barbarských útoků: Zničené schránky, počmárané stěny, polámané jmenovky!

 
Zpěvačka Iveta Bartošová byla vždycky magnetem na různá podivná individua. To se jí drželo celý život a problémy měla dokonce i na začátku kariéry. Co přesně se dělo?
12.06.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6693 článků)

Bydlení slavných: Sára Saudková (47) bydlí v obrovské vile počmárané dětmi!

 
Přemýšleli jste někdy o tom, jaký »bejvák« mají slavné české osobnosti? Jak asi vypadá místnost, kde koukají na televizi, jakou mají kuchyň, či snad dokonce ložnici… Podívali jsme se za vás a teď vám přinášíme exkluzivní fotky několika z nich! Jejich hnízdečka lásky jsme navíc nechali ohodnotit renomovanou bytovou architektkou Zuzanou Matelovou (32). Kdo pohořel, a kdo má naopak kvartýr podle nejnovějších trendů?
09.07.2014 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Sára Saudková (95 článků)

Babišovy Lety, otcovská i počmárané bankovky. Poslanci se po létě vrací do práce

 
Zákonodárci se po letní pauze v úterý vrací do sněmovních lavic, kde na ně v rámci zářijové schůze čeká 255 zákonů. Mezi nimi předloha, která upravuje výměnu poškozených bankovek, nebo novela zavádějící takzvanou otcovskou dovolenou. V plánu jsou ale také témata, u kterých se očekává další jitření koaličních sporů.
06.09.2016 05:35 |

podobné články

ANTIGRAFFITI tým v praxi: Ukázal, jak Prahu 3 zbavuje ohavných nápisů na domech

 
ANTIGRAFFITI program městské části Prahy 3, který má za cíl prevenci, nápravu a potlačení vandalismu začal v březnu tohoto roku. Kvůli špatnému jarnímu počásí tým »uklízečů« nejprve začal čistit místní mobiliář. Od června se přidaly i počmárané omítky ostatních domů. Zatím stihli umýt asi šedesát z nich.
28.07.2017 17:20 |

podobné články

dTest: Natržené či zašpiněné bankovky musí obchodníci přijmout

 
Pohled do přeplněné peněženky potěší nejednoho z nás. Radost může ale rychle zkazit zjištění, že jsou v ní bankovky natržené, počmárané nebo mají jinou vadu na kráse. Co s takovými penězi udělat? A co obchodník, musí je od nás vždy přijmout?
08.02.2018 14:45 |

podobné články