Článek

Počasí: Česko se ochlazuje a příroda kouzlí

 
Hrozbou na silnicích nebudou dnes jen řidiči, kteří neodolali slavnostnímu přípitku. Meteorologové varují před ledovkou. A mělo by i sněžit.
31.12.2015 05:15 |

podobné články

Podobné články

Knižní tipy do každého počasí!

 
Počasí je jako na houpačce. Část republiky ochlazuje studený déšť, část se peče v horkém slunci. Dobrá knížka ale přinese odreagování, zábavu i napětí, ať je venku jakkoliv. Deník Aha! nabízí tipy na knižní novinky, které se na knihkupeckých pultech ještě ani neohřály. Užijte si zbytek prázdnin s hezkou knihou.
22.08.2017 08:55 |

podobné články

Meteorologové: Do konce května bude zima!

 
Poblázněné počasí nebere konce. Po prosluněném víkendu s 26 °Celsia se zase ochlazuje a ke konci týdne bude sotva 14 °C! Nevíte, kam za teplem? Na jih zapomeňte, vyrazte na sever k Baltu!
21.05.2013 07:20 |

podobné články

Konec podzimního splínu, únavy a nachlazení. Odhalte tajemství dobré kondice za každého počasí!

 
Začátek září znamená pro většinu lidí začátek maratonu: Všichni se vrací z dovolených do práce, kde se jim nashromáždila spousta úkolů. Dětem začíná škola, je třeba zařídit kroužky a zaplatit tisíc věcí. Kromě toho se ochlazuje, prší a dny se krátí. Kde na to všechno máte brát energii? Jak si udržet pevné zdraví a nepropadat depresi? Nabízíme spolehlivá řešení z přírody.
11.09.2013 19:05 |

podobné články

Blíží se podzim a studené večery: Co číst, až se dny opět zkrátí?

 
Počasí je jako na houpačce. Část republiky ochlazuje studený déšť, část se peče v horkém slunci. Dobrá knížka ale přinese odreagování, zábavu i napětí, ať je venku jakkoliv. Deník Aha! nabízí tipy na knižní novinky, které se na knihkupeckých pultech ještě ani neohřály. Užijte si zbytek prázdnin s hezkou knihou.
04.09.2017 08:20 |

podobné články

Známá kartářka předpovídá, co vás čeká v září: Horoskop pro všechna znamení na celý měsíc

 
Léto pomalu ale jistě končí. Většina lidí už skončila své dovolené a vrátila se zpátky do práce. Děti a studenty čeká opět návrat do školních lavic, dny se krátí a počasí se ochlazuje. Co říkají o prvním podzimním měsíci hvězdy a jaké se k září váží pranostiky?
07.09.2017 11:45 |

podobné články

V silných mrazech se penis dokáže scvrknout až na polovinu

 
Muži se podle typu dělí na tzv. growers (šokují výraznou změnou velikosti v erekci) a showers (mají velký pyj už v klidovém stavu). V současném mrazivém počasí, které ochlazuje většinu Evropy, jsou obě skupiny na štíru, když se chtějí chlubit ihned po příchodu zvenku. Ale muži s penisem typu growers jsou na tom ještě hůře. Jejich úd se oproti neztopořenému normálu dokáže scvrknout na polovinu. Tvrdí to newyorští urologové.
27.02.2018 21:35 |

podobné články

Sámer Issa slavil narozeniny s bývalkou, dorazil s namalovanými vlasy

 
Zpěvák Sámer Issa pojal oslavu svých 27. narozenin ve velkém stylu coby agent 007. Do kasina v centru Prahy se nechal přivézt limuzínou. Zpěvák přítomné překvapil nejen programem, ale i namalovanými vlasy, které byly patrně součástí jeho převleku za Jamese Bonda. Další články k tématu: VIDEO: Issa má fialové oči, jeho expřítelkyně zářivě modré Začínám hudebně dospívat, říká Sámer Issa Issa slavil narozeniny, nabídl lehký striptýz i vlastní akt v dražbě Sámer Issa kouzlí i bez Harryho Pottera: co večírek, to jiná barva očí Marihuana má pro mě zelenou, je to příroda, říká Sámer Issa
09.08.2012 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Harry Potter (1235 článků) , James Bond (540 článků)

Písničky se mi dobře píšou, když jsem zhulený, přiznal Sámer Issa

 
Sámer Issa se netají tím, že si občas zakouří marihuanu. Prý mu pomáhá při hledání inspirace a nevidí na tom nic špatného. Zároveň však vyzval mladé lidi, aby od drog dali ruce pryč. Další články k tématu: Sámer Issa slavil narozeniny s bývalkou, dorazil s namalovanými vlasy Sámer Issa kouzlí i bez Harryho Pottera: co večírek, to jiná barva očí Marihuana má pro mě zelenou, je to příroda, říká Sámer Issa
14.05.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Harry Potter (1235 článků)

Inna Puhajková kouzlí s ňadry: Z jedniček dokázala udělat luxusní trojky!

 
Moderátorka Sportovních novin na Nově Inna Puhajková (29) se pochlubila nadupaným dekoltem, i když jí příroda moc velká ňadra nenadělila. Vsadila na kvalitní push-up podprsenku a málokdo se jí ten večer podíval do očí.
28.01.2016 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Inna Puhajková (329 článků)

KOLIK STOJÍ PŘÍRODA? Britové to zkusili spočítat!

 
Británie se snažila vyčíslit, jakou cenu má pro její obyvatele příroda. Vůbec první vládní studie tohoto druhu nazvaná Posouzení národního ekosystému (NEA) se snažila v penězích vyčíslit služby, které příroda Britům poskytuje.
04.06.2011 08:45 |

podobné články

Co dokáže vykouzlit příroda na obloze? Neuvěřitelná oblaka

 
Člověk se odlišuje od zvířat tím, že dostal do vínku rozum. Ponecháme stranou, zda tato obecná poučka opravdu platí či ne a položíme si otázku obdobnou. Čím se liší příroda od lidského společenství? Odpověď se při následujících snímcích nabízí sama. Žádní lidé by nedokázali vytvořit takovou nádheru, jako dokáže příroda na obloze. 
19.10.2013 16:00 |

podobné články

Příroda chrání před povodněmi i suchem, obohacuje i inspiruje. Vyfoťte to a své úlovky posílejte do fotosoutěže

 
Zachyťte na fotografii, čím vás příroda obohacuje, a přihlaste se do soutěže NATURE@work, kterou každoročně pořádá Evropská agentura pro životní prostředí (EEA). Tématem letošního ročníku soutěže je vliv přírody a přihlásit se může každý občan EU starší 18 let. Vítězové jednotlivých kategorií NATUREprovides, NATUREprotects a NATUREinspires) mohou získat finanční odměnu ve výši 1000 eur. Cílem soutěže je upozornit na roli, jakou v našem životě hraje příroda. Ta nám poskytuje např. čistý vzduch a pitnou vodu, oblečení, potraviny a materiály pro stavbu obydlí. Mezi další velmi významné přínosy patří například role přírody při zmírňování dopadů změny klimatu.
26.03.2017 19:45 |

podobné články

Pekelná vedra v Česku: Je ještě větší hic než ukazují teploměry!

 
Slunce spaluje Česko, a přestože jsme letos tepla nenabaženi, meteorologové a lékaři varují: raději NEVYCHÁZEJTE! Dnes má být až 35 °C, zítra dokonce 37 °C. Navíc je vysoká vzdušná vlhkost, která způsobuje, že máme pocit ještě většího vedra, než kolik ukazuje teploměr. A kvůli ní se i naše tělo mnohem hůř samo ochlazuje.
25.08.2011 12:10 |

podobné články

Zíváte? A víte, že se tím ochlazuje váš mozek

 
Člověk totiž zívá daleko víc v chladném prostředí, jakmile je v prostředí s teplotou okolí blížící se teplotě těla či ji přesahující, zívání ustává.
20.09.2011 15:45 |

podobné články

Zrádná klimatizace! Hrozí vám angína, rýma i zánět

 
Střetu s klimatizací je stále těžší se vyhnout. Ochlazuje nás v zaměstnání, autě, obchodech a často se bez ní neobejdeme už ani doma. A i když je nám studený vzduch příjemný, může stát za spoustou zdravotních problémů.
05.08.2013 21:20 |

podobné články

To má místo deky? Monika Marešová si nechala o půl metru prodloužit vlasy

 
Že se rapidně ochlazuje, cítíme na vlastní kůži všichni. Šátráme ve skříních po bundách, svetrech a kabátech a děsíme se, že rtuť na teploměru bude klesat stále níž. Lišácky to ovšem vyřešila Monika Marešová  (38) .
21.09.2013 16:00 |

podobné články

TOPNÁ SEZÓNA ZAČALA: Jak připravit plynové topení na zimu?

 
Venku se rychle ochlazuje, topná sezóna už vypukla a je proto nejvyšší čas nechat si zkontrolovat topnou soustavu. Čím začít a na co si dát pozor, když topíte plynem?
03.10.2013 21:25 |

podobné články

Bisnode: Ochlazuje zájem o daňové ráje?

 
Počet společností, jejichž vlastník má adresu v daňovém ráji, poprvé v historii mezi kvartálně klesl. Přesto počet firem s majitelem z daňového ráje od začátku letošního roku vzrostl o 67 na celkových 13 167. Největší zájem je i nadále o Kypr a Seychely.
13.10.2014 12:50 |

podobné články

Příště bude na obrazovce se sádrou? Blonďatá kráska z Novy se s dcerou začíná znovu učit lyžovat

 
Venku se konečně ochlazuje a i moderátorka Petra Svoboda se s dcerou Ráchel pomalu chystá na lyže. I když přiznává, že pokud by si mohla vybrat, raději má dovolenou v teplých krajích, například v Dubaji, kde i nějaký čas pracovala.
04.01.2016 10:15 |

podobné články

Osobnosti: Petr Svoboda (511 článků) , Petr Svoboda (502 článků) , Petr Svoboda (511 článků) , Petra Svoboda (114 článků)