Článek

Po rozchodech jsem otupělý a cynický, říká Vojtěch Kotek

 
Pět let je bez partnerky. Ale je rád, protože by se jí nejspíš kvůli práci nestihl věnovat. Herec a režisér Vojtěch Kotek (27) v Magazínu DNES, který výjimečně vychází už ve středu, prozradil, jak to má se vztahy a rozchody.
23.12.2015 02:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků)
Podobné články

Vojta Kotek: Ve vztazích se mi poslední dobou moc nedaří

 
Herec a režisér Vojta Kotek je právě vytížen zkoušením hry Ženy přežijí!, která bude mít premiéru začátkem července na Vyšehradě. Zahraje si v ní všechny vytoužené i odmítané muže svých hereckých partnerek Jany Krausové, Jitky Schneiderové a Anny Šiškové. Svůj osobní život přirovnává nejvíc k postavě zoufalce. Další články k tématu: Vojta Kotek: Radši manekýnem pro Malkoviche než doprovod Potterovi Vojta Kotek: Režírovat Mádla bylo náročné, musel jsem ho srovnat VIDEO: V Perfect Days je z Chýlkové kadeřnice, pod nůžky musel i Kotek VIDEO: Slepec ho... vidí. Mádl s Kotkem to ukazují názorně
12.06.2012 00:45 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků) , Jitka Schneiderová (274 článků) , Anna Šišková (95 článků) , Jana Krausová (128 článků) , Jana Krausová (128 článků)

Padesátka slibuje horskou komedii ve stylu Sněženek. Znovu se setkají Kotek s Mádlem

 
Herec a režisér Vojtěch Kotek dokončuje svůj nový film z prostředí hor. Po deseti letech, kdy se v kinech objevili Snowboarďáci, se před kamerou potká i se svým tehdejším hereckým kolegou Jiřím Mádlem. Komedie o legendárním běžkařském závodě slibuje humorné scény, známé české herce a titulní píseň, která je zároveň i comebackem zpěváka Michala Hrůzy. Jak sám Kotek potvrdil, svým filmem míří na stejnou úroveň úspěšných českých komedií, jako byl Anděl na horách nebo Sněženky a machři. Premiéra má být letos na Štědrý den.
23.10.2015 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků) , Jiří Mádl (378 článků) , Michal Hrůza (248 článků)

Vojtěch Kotek: Nemám lásku. Žiju prací

 
Herec Vojtěch Kotek (23) se sice díky rolím v teenagerovských komediích stal miláčkem něžného pohlaví, momentálně však prý po jeho boku nikdo není. „Mám moc práce,“ svěřil se Novinkám mladík.
04.02.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků)

Richard Müller zpívá o rozchodech a nejistotách

 
Richard Müller přišel s deskou o rozchodech a nejistotě. Jeho deprese se promítají do textů i chladně syntetických zvuků, byť se u něj jedná o elektroniku rádiově uhlazenou, čili v dnešní době v podstatě módní záležitost.
19.05.2010 15:35 |

podobné články

Osobnosti: Richard Müller (338 článků) , Richard Müller (338 článků)

Vojta Kotek: Režírovat Mádla bylo náročné, musel jsem ho srovnat

 
Dlouholetí kamarádi a parťáci Vojta Kotek a Jirka Mádl se ocitli v roli podřízeného a nadřízeného. Kotek byl totiž režisérem klipu Slepec hovno vidí, v němž Mádl hrál. Takovou spolupráci si ale mladý režisér zrovna nechválí. Režírovat Mádla bylo prý horší, než skutečně nevidomého herce.
18.06.2011 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků) , Jiří Mádl (378 článků) , Jiří Vojta (84 článků) , Jiří Vojta (84 článků)

Cynický Dr. House má přilákat muže, stal se tváří kosmetické firmy

 
Britský herec Hugh Laurie se stal tváří kosmetické firmy. L'Oréal Paris vsadil na to, že cynický Dr. House osloví muže, kteří se obávají, že by používáním pánské kosmetiky utrpěla jejich mužnost.
06.07.2011 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Patrick Dempsey (22 článků) , Hugh Laurie (58 článků) , Gerard Butler (72 článků)

RECENZE Šílené historky baví zvíře v nás divoce a cynicky

 
Šest povídek, šest překvapivých point. Divoké historky zábavně a cynicky ventilují naše frustrace a mění nás ve zvířata.
09.10.2014 07:30 |

podobné články

Česko Slovensko má talent: Kotek a kolega Banášové v roli moderátorů?!

 
Neustálé spekulace o tom, kdo bude moderovat velkou česko-slovenskou show, kterou spustí na podzim TV Prima a Joj, sice neutichají, v médiích se ale objevila možná jména potenciálních spíkrů: Vojtěch Kotek a Martin Pyco Rausch!
29.05.2010 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků) , Martin Rausch (27 článků)

VIDEO: Vojta Kotek natočil hiphopový klip na jeden záběr

 
Rapper Delik vydal loni po mixtapu XXX Tape svou první sólovou desku Sloboda a od té doby točí jeden klip za druhým. O aktuální video k singlu  Hudba  se postaral český herec a stále více se prosazující režisér Vojtěch Kotek.
11.02.2014 18:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků)

Kotek představil v rozpálených Varech svou komedii na sněhu Padesátka

 
Herec Vojtěch Kotek představil v úterý v rozpálených Karlových Varech ukázky z filmu Padesátka. Jde o jeho celovečerní režijní debut. Premiéra komedie v kinech je plánovaná před letošními Vánocemi.
07.07.2015 12:36 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků)

Prázdniny v Provence jdou do kin, který z herců je nej? Kotek, Prachař, nebo Hádek?

 
Při příležitosti uvedení nového filmu Prázdniny v Provence jsme připravili anketu o nejpopulárnějšího herce z trojice Vojtěch Kotek, Jakub Prachař a Kryštof Hádek! Který z těchto herců je vám nejbližší, a kterého filmy nejraději sledujete?
15.09.2016 17:20 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků) , Kryštof Hádek (199 článků) , Jakub Prachař (864 článků)

Ťukněte si s celebritou! Herec Vojta Kotek slaví 29

 
Zabil Baziliška, utekl drakovi, vyhrál Ohnivý pohár a udolal toho, jehož jméno se do té doby nesmělo vyslovit. Alespoň z druhé ruky. Herec a režisér Vojtěch Kotek daboval bradavického čaroděje Harryho Pottera už od třinácti let. Ve stejné době hrál poprvé v divadle. S filmem Snowboarďáci naplnil touhu mnoha fanynek. Dlouhou dobu chodil s herečkou Terezou Voříškovou.
08.01.2017 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků) , Tereza Voříšková (227 článků) , Harry Potter (1218 článků)

Kotek přestal chlastat: Víme proč!

 
Vojtěch Kotek (29) drží od Nového roku dietu. Vsadil na osvědčenou metodu, při které jí pětkrát denně a místo tradičních příloh si dává zeleninu.
12.02.2017 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků)

Mel Gibson: Byl jsem otupělý, unavený a nudilo mě to

 
Osm let uplynulo od doby, kdy Mel Gibson naposledy zazářil ve velkém hollywoodském filmu. Nestáhl se z oblasti filmu kvůli svým osobním problémům, které se mohutně propíraly v médiích. Spíše už se nudil v povolání, jež z něho udělalo hvězdu, píše agentura Reuters.
30.01.2010 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Mel Gibson (330 článků)

Štěpán Kotrba: Čulíkův otupělý cit pro jazyk i společenskou realitu

 
Jan Čulík už po několikáté zaútočil na server Parlamentní listy. Tentokrát ho označil za "horší než Breitbart", což je sice příkré, ale hodnocení, na které má každý nárok. Stejně jako já mám nárok si myslet o současné podobě Britských listů cokoliv.
05.03.2017 08:00 |

podobné články

Řídíte unavení? Je to jako sednout za volant po pár panácích, varuje expert

 
Držet odjištěný granát nebo volant či řidítka na letní silnici je co do rizika stejné. Nikdy nevíte, kdo se řítí proti vám! Například prázdninový fantom – tedy vedrem otupělý, nevyspalý šofér dohánějící zpoždění. Podle Romana Budského (55) z Týmu silniční bezpečnosti totiž únava účinkuje jako alkohol!
08.08.2017 06:35 |

podobné články

Kotek sekl se školou, je nešťastně zamilovaný!

 
Herec Vojta Kotek (23) se vykašlal na školu. Hvězda filmu Snowboarďáci přerušila studium režie na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku. „Měl jsem tolik jiné práce, natáčení filmů, různé vlastní projekty. Také jsem vyráběl reklamy a deset let daboval Harryho Pottera,“ komentuje své rozhodnutí.
28.10.2011 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků) , Miroslav Ondříček (64 článků) , Harry Potter (1218 článků)

Kotek sekl se školou, je nešťastně zamilovaný!

 
Herec Vojta Kotek (23) se vykašlal na školu. Hvězda filmu Snowboarďáci přerušila studium režie na Filmové akademii Miroslava Ondříčka v Písku. „Měl jsem tolik jiné práce, natáčení filmů, různé vlastní projekty. Také jsem vyráběl reklamy a deset let daboval Harryho Pottera,“ komentuje své rozhodnutí.
31.10.2011 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Vojtěch Kotek (292 článků) , Miroslav Ondříček (64 článků) , Harry Potter (1218 článků)

Fergie přibírala kvůli roli a líbilo se jí to

 
Fergie musela přibrat pro svou roli ve filmu Nine skoro osm kilo a „kynutí“ se jí líbilo. „Dostat kila nahoru bylo snadné, legrace a já jsem to milovala,“ uvedla zpěvačka v interview pro noviny Scotland Daily Record. „Jedla jsem smažená jídla, všechno. A vůbec jsem necvičila. Nebála jsem se toho, nemyslela jsem na to. Byla to skvělá zkušenost.“ „Takhle jsem si užívala nejdéle od doby školy. Ala pak, když jsem začala cvičit, byl to těžký úkol dostat se zpátky na původní váhu. Trvalo to chvíli, než jsem se mentálně vrátila ke své rutině. Teď mám trenéra, který je skvělý a pomáhá mi udržet si motivaci.“ Zpěvačka se také svěřila, proč přestala užívat metadon, který může vyvolávat schizofrenii. „Jednu chvíli jsem si dokonce myslela, že po mně jde FBI. Řekla jsem si, že jestli projdu těmi dveřmi a nikdo tam není, je to drogou,“ vykládá zpěvačka. „Bože, byl to úplně jiný život. Jsem tak ráda, že minulost už je daleko. Stoprocentně jsem z toho venku.“
09.10.2009 07:30 |

podobné články