Po pádu Razýma skončili Češi ve finále týmového sprintu poslední

Běžci na lyžích Aleš Razým a Martin Jakš skončili ve finále olympijského sprintu dvojic po Razýmově pádu na posledním devátém místě. Zlato v závodu klasickou technikou slaví nečekaně Finové Iivo Niskanen a Sami Jauhojärvi. Ženám kralovaly Norky Ingvild Flugstad Östbergová a Marit Björgenová, která získala druhé zlato v Soči a páté olympijské vítězství v kariéře.
17.02.2014 15:15 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Aleš Razým (9 článků) , Martin Jakš (33 článků) , Miroslav Petrásek (2 články)

Jakš a Nývltová skončili ve sprintu ve čtvrtfinále, Bauer neuspěl

Lyžaři Martin Jakš a Eva Nývltová skončili ve sprintu na Tour de Ski v Oberstdorfu shodně ve čtvrtfinále. Obhájce celkového prvenství Lukáš Bauer neuspěl v kvalifikaci a po 52. místě ve třetí etapě podle předpokladů klesl z třinácté pozice průběžného pořadí na 21. místo.
02.01.2011 17:35 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Martin Jakš (33 článků) , Eva Nývltová (23 článků)

NOVÁ NADĚJE! Schumimu pouští nahrávky z týmového rádia. Řev motorů ho má probudit

Ross Brawn (59), někdejší "supermozek" Ferrari přišel se supernápadem! Podle italského deníku Gazetta dello Sport prý pouští Michealu Schumacherovi nahrávky vzkazů z týmového rádia z dob veleúspěšného společného působení v Maranellu. Co tím sleduje? Řev motorů F1, známé hlasy a stokrát slyšené zvuky mohou Schumimu, který leží už řadu týdnů v kómatu, pomoci obnovit paměť.
07.03.2014 17:05 |

Britské vojačky v posteli s námořníky: Opatření má posílit „týmového ducha“

Britský admirál Philip Jones (56) dostal originální nápad. V rámci zrovnoprávnění mužů a žen v námořnictvu navrhuje, aby dívky spaly spolu s muži v jedné místnosti. Opatření má dle představ admirála posílit „týmového ducha“. Kritici tento návrh označili za „návod pro katastrofu“.
20.08.2016 06:20 |

Osobnosti: Philip Jones (1 článek)

Kožíšek s Novákem nepostoupili na MS lyžařů z kvalifikace

Česká dvojice Petr Novák a Dušan Kožíšek nepostoupila do finále týmového sprintu klasickou technikou na mistrovství světa v klasickém lyžování v norském Oslo.
02.03.2011 14:35 |

Osobnosti: Petr Novák (167 článků) , Petr Novák (167 článků) , Dušan Kožíšek (22 článků) , Petr Novák (161 článků) , Petr Novák (161 článků) , Petr Novák (161 článků) , Petr Novák (161 článků)

Koukal s Kožíškem skončili ve sprintu dvojic dvanáctí

Z prvenství ve sprintu dvojic se v německém Düsseldorfu radovali Norové.
05.12.2010 15:50 |

Bauer začal Světový pohár 59. místem ve sprintu

Také všichni ostatní čeští lyžaři skončili ve sprintu už v kvalifikaci
25.11.2011 12:00 |

Běžec Razým druhou sezonu tápe a neví proč

Talent běžce na lyžích Aleše Razýma je ve stadiu hibernace.
15.01.2011 15:05 |

Osobnosti: Aleš Razým (9 článků)

Šlesingr dojel patnáctý, Soukup vzdal, králem sprintu je Martin Fourcade

Fanoušek, namlsaný poslednímí úspěchy českých biatlonistů, mohl být po dnešním sprintu ve finále Světového poháru v ruském Chanty Mansijsku poněkud zklamán. Nejlepší z našich reprezentantů byl Michal Šlesingr na patnáctém místě.
19.03.2015 17:01 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků) , Martin Fourcade (25 článků)

Ve sprintu dvojic na MS byli Češi šestí

Ve sprintu dvojic volnou technikou na MS ve Falunu dojela česká dvojice Aleš Razým a Dušan Kožíšek šestá. Závod s přehledem opanoval norský tým Finn Haagen Krogh a Petter Northug, za kterým pak dojeli Rusové a Italové.
22.02.2015 17:25 |

Osobnosti: Petter Northug (31 článků) , Aleš Razým (9 článků) , Dušan Kožíšek (22 článků)

Koukal s Kožíškem skončili šestí, Norové mají zlato

Čeští lyžaři Dušan Kožíšek s Martinem Koukalem skončili šestí ve sprintu dvojic na OH. Další drtivý finiš předvedl Petter Northug a dovezl Nory ke zlatu.
18.02.2010 18:25 |

Osobnosti: Martin Koukal (28 článků) , Petter Northug (31 článků) , Dušan Kožíšek (22 článků)

Kreuziger se před finále Gira posunul na 7. místo

Roman Kreuziger se před víkendovým finále posunul na Giru d'Italia z devátého na 7. místo celkové klasifikace. Do cíle 19. etapy dojel jako osmý se ztrátou 21 sekund na týmového kolegu z Astany Paola Tiralonga.
27.05.2011 19:00 |

Osobnosti: Roman Kreuziger (326 článků)

Northug doběhl druhý ve sprintu a vzdálil se Bauerovi

Norský běžec na lyžích Petter Northug obsadil ve sprintu klasickou technikou v Drammenu druhé místo a v čele průběžného pořadí Světového poháru zvýšil náskok před Lukášem Bauerem na 252 bodů.
11.03.2010 18:40 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Petter Northug (31 článků)

Běžci na lyžích ve sprintu vyhořeli, nejlepší byl Koukal na 71. místě

Žádný z českých běžců na lyžích nepostoupil ani z kvalifikace do vyřazovacích jízd sprintu klasickou technikou ve finském Kuusamu. Jeho vítězem se stali norští běžci Jon Kristian Dahl a Marit Björgenová.
26.11.2010 13:50 |

Čeští běžci na lyžích kvalifikací sprintu v Kuusamu neprošli

Žádný z českých běžců na lyžích nepostoupil z kvalifikace do vyřazovacích jízd dnešního sprintu na 1,4 km klasicky, který je první částí třídílné minisérie Světového poháru ve finském Kuusamu.
29.11.2010 13:45 |

Biatlonista Bö znovu šokoval favority, po sprintu vyhrál i stíhačku

Norský biatlonista vyhrál v Hochfilzenu po pátečním sprintu i dnešní stíhací závod Světového poháru.
11.12.2010 13:35 |

BRONZ!!! Fantastický Kožíšek urval ve sprintu třetí místo

Český běžec na lyžích Dušan Kožíšek skončil třetí ve sprintu volnou technikou a na domácí půdě v Liberci tak dosáhl svého nejlepšího výsledku v rámci Světového poháru.
15.01.2011 16:15 |

Osobnosti: Dušan Kožíšek (22 článků)

Kožíška s Koukalem čeká v Liberci závod ve sprintu dvojic

Běžec na lyžích Dušan Kožíšek se bude na Světovém poháru v Liberci snažit navázat na třetí místo ze sobotního sprintu jednotlivců.
16.01.2011 08:50 |

Biatlonista Šlesingr byl ve sprintu na MS 12., vyhrál Peiffer

Biatlonista Michal Šlesingr si ve sprintu na mistrovství světa v Chanty Mansijsku doběhl s jednou střeleckou chybou pro 12. místo.
05.03.2011 11:45 |

Osobnosti: Michal Šlesingr (61 článků)

Neunerová vyhrála letošní ročník SP ve sprintu

Biatlonistka Vítková obsadila ve sprintu SP v Oslu 18. místo, celkově skončila 46.
17.03.2011 14:20 |