Článek

Po padesátce se výstřihu nebojí: Královna Pařížské oslňovala v luxusní zlaté a dost odhalené róbě

 
Už opravdu dlouho jsme ve společnosti nepotkali "královnu Pařížské" Tamaru Kotvalovou  (52) . S partnerem Romanem Hajabáčem zamířila až na Ples v Opeře, kde oslnila v honosné róbě od Diora. A i když už oslavila padesátiny, pořádného výstřihu se rozhodně nebála.
08.02.2016 20:15 |

podobné články

Podobné články

I královna Pařížské chodí bez podprsenky: Takhle jí to slušelo v odvážně vystřižených šatech

 
Tak když už ani královna Pařížské nenosí podprsenku, mohou ji zahodit všechny ženy. Tamara Kotvalová  (49) se bez ní předvedla v luxusní róbě na své vlastní párty, kterou pořádala v rámci karlovarského festivalu poprvé.
04.07.2013 08:55 |

podobné články

Které to víc sluší? Faltýnová není první. Ve stejné róbě za 100 tisíc už zabodovala před měsícem královna Pařížské

 
Když Leoš Mareš  (38) pořizoval své partnerce Petře Faltýnové  (36) luxusní róbu na zahájení karlovarského festivalu za pořádně tučnou sumičku, netušil, že jeho láska v ní nebude originání. Stejný model, který oblékla Petra na zahájení filmového festivalu v Karlových Varech, jen v odlišné barvě, totiž už před měsícem vynesla královna Pařížské, podnikatelka Tamara Kotvalová  (50) .
05.07.2014 15:00 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2939 článků) , Petra Faltýnová (697 článků)

Královna Pařížské svůdná jako nikdy předtím: Neměla žádný výstřih, přesto se jí nešlo dívat do očí!

 
Neoficielně korunovaná královna Pařížské Tamara Kotvalová  (50) se na Plese v Opeře předvedla v nádherných šatech. A to byly bez výstřihu a uzavřené až ke krku. Podnikatelka však kvůli krajkovým zádům nemohla mít podprsenku, takže i tak v šatech působila neuvěřitelně svůdně. "Myslela jsem si, že jsou zahalené, že na nikoho sexy působit nebudou," řekla Super.cz Kotvalová.
13.02.2014 08:00 |

podobné články

Královna Pařížské jako antická bohyně: Na svém večírku v růžové róbě zastínila mnohem mladší ženy

 
Podnikatelka Tamara Kotvalová  (51) jako tradičně pořádala večírek, jímž s kolegy, klienty a lidmi z módní branže přivítala léto na břehu Vltavy v restauraci s jedním z nejkrásnějších výhledů na Karlův most. A krásný pohled byl i na ni. V růžové plisované róbě vypadala jako antická bohyně a trumfla mnohem mladší dámy.
24.06.2015 16:05 |

podobné články

Meryl Streep očarovala Oscary ve zlaté róbě. Sošku získala již potřetí!

 
Letošní slavnostní předávání Oscarů, které se konalo v noci na pondělí, ovládlo několik filmů, které si mezi sebe rozdělily cenné sošky americké Akademie filmového umění a věd. Nejúspěšnější pak byly snímky Hugo a favorizovaný černobílý Umělec. Královnou večera se však jednoznačně stala herečka Meryl Streep (62), která se na slavnostní galavečer dostavila ve zlaté róbě a získala svého již třetího Oscara.
27.02.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Meryl Streep (189 článků)

Královna Pařížské se znovu vdala? S partnerem mají stejné luxusní prsteny

 
Když se zahajoval Prague Fashion Weekend, nemohla samozřejmě chybět královna Pařížské třídy Tamara Kotvalová  (49) s přítelem Romanem Hajabáčem. A okamžitě nás zaujalo, že pár má na prsteníčcích stejné drahé prsteny. Proběhla snad tajná svatba?
14.09.2012 15:15 |

podobné články

Královna Pařížské ukázala dokonalé opálené tělo v zářivých šatičkách a předvedla sexy přítele

 
Královna Pařížské, majitelka luxusních butiků Tamara Kotvalová, září vedle mladšího přítele Romana Hajabáče. Pár spolu žije už tři roky a právě v těchto dnech se stěhují z centra Prahy do luxusní vily v pražské Troji.
22.06.2013 10:55 |

podobné články

Takhle bydlí královna Pařížské! Podnikatelka Tamara Kotvalová

 
Ví, jak vydělávat, a stejně dobře ví, jak utrácet! Královna prestižní Pařížské ulice v Praze, podnikatelka Tamara Kotvalová (49), si nachystala luxusní bydlení ve čtvrti Troja!
22.06.2013 14:20 |

podobné články

Královna Pařížské má v padesáti snad lepší figuru než její dcera: Vypadala jako růžový anděl

 
Dámy, které se účastnily této párty, rozhodně na šatech nešetřily. Královna Pařížské Tamara Kotvalová  (50) totiž pořádala svůj každoroční luxusní večírek a každá se chtěla blýsknout. Hostitelku ovšem nezastínily.
24.06.2014 19:00 |

podobné články

Co se nosí? Nejnovější luxusní trendy předvedla královna Pařížské Tamara Kotvalová

 
Zapomeňme na tmavě rudé rty a nehty. To jsme si řekli, když jsme letos poprvé na večírku potkali královnu luxusní Pařížské třídy Tamaru Kotvalovou  (49) . Když jsme viděli její líčení, bylo jasné, že červená se nosí o pár odstínů světlejší. A ideální je, když ladí s podrážkou ikonických střevíčků "laboutinek".
03.02.2013 16:00 |

podobné články

Ženy se cítí nejšťastněji po padesátce

 
Sice už nepatří k nejpřitažlivějším a mladým ženám kolem třicítky mohou závidět mnohé, přesto jsou ženy po padesátce šťastnější než kterékoli jiné ročníky. Podle nové studie se totiž nejšťastnějšími cítí být 92 procent žen po padesátce. A čtyři z pěti žen s pěti křížky života na krku se cítí být dokonce velmi sexy.
04.07.2011 13:05 |

podobné články

Věk neřeší: Královna Pařížské sice už oslavila padesátku, ale stejně si oblékla růžové mini

 
Že se dámy po padesátce nemusí halit pouze do černé a schovávat nohy pod dlouhé sukně, to dokazuje podnikatelka Tamara Kotvalová  (50) , která je chodící výstavní skříní svých butiků. I když loni oslavila padesátku, rozhodně se nebojí barev a krátkých střihů.
28.04.2014 08:00 |

podobné články

Monika Absolonová oslňovala v těchto skvostných šatech. A přítel jí k nim pořídil luxusní šperk

 
Monika Absolonová  (35) snad nikdy nezářila tak jako nyní. Zpěvačka si užívá divadelní ocenění, po němž už roky toužila, a teď se konečně stala jeho držitelkou. "Nečekala jsem, že tentokrát Thálii opravdu dostanu a říkala jsem si, že všechny ty hodiny líčení a česání jsou vlastně zbytečné," svěřila Super.cz Monika, jíž to neskutečně slušelo ve zlatavé róbě od návrhářky Ivany Mentlové.
25.03.2012 17:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (921 článků) , Ivana Mentlová (73 článků)

Mrkněte na šatičky za 60 tisíc: Královna Pařížské Tamara Kotvalová přivezla do Česka Victorii Beckham

 
Začalo to šaty a snad to bude pokračovat i skutečnou návštěvou světové hvězdy. Královna Pařížské ulice Tamara Kotvalová  (49) několik měsíců jednala s managementem Victorie Beckham, aby mohla do Česka jako první přivést její módní kolekci. A podařilo se.
28.02.2013 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Victoria Beckham (791 článků)

Už je jí padesát! Královna Pařížské oslavila narozeniny na vysoké noze, ale se zlomeným malíčkem

 
Je to neuvěřitelné, vzhledem k tomu, jak vypadá, ale královna Pařížské, podnikatelka Tamara Kotvalová  (50) , oslavila padesátiny. "Už to není na slavení, ale zatím si to neuvědomuji. Ale oslavy jsem opravdu dělat nechtěla. Ovšem tak nějak slavíme už skoro týden," svěřila Super.cz Tamara.
20.09.2013 11:00 |

podobné články

Po padesátce předvedla tělo a dekolt v odvážných šatech: Královna Pařížské navíc shodila 6 kilo

 
Podnikatelku Tamaru Kotvalovou  (51) jsme už dlouho na párty nepotkali. Jednak je dost zaměstnaná svým byznysem, a pak má za sebou i nějaké zdravotní problémy. "Měla jsem zlomený malíček u nohy a vím, že to není žádná tragédie, ale nechalo to následky. Nedokážu se obout do lodiček, připadám si jako ve svěráku. A doma jich mám přitom asi dvě stě párů," svěřila Super.cz.
02.05.2015 09:35 |

podobné články

Dopadeni! Muži nestydatě koukají ženám do výstřihů!

 
Americká internetová stránka Acidcow.com si dělá srandu z mužů, kteří nestydatě koukají ženám do výstřihů místo toho, aby se dívali do fotoaparátů. Vzniklé snímky pak vypadjí opravdu vtipně. Dámy se zářivě usmívají do objektivu, zatímco pánové do jejich výstřihů.
02.08.2011 17:15 |

podobné články

Ashton Kutcher už na Demi nemyslí: Hledí do cizích výstřihů!

 
Záletník Ashton Kutcher (38) už definitivně zapomněl na svou manželku Demi Moore (48) a kouká po jiných! Konkrétně kouká jiným dámám do výstřihu. Na premiéře snímku New Year´s Evese zapomněl ve výstřihu své herecké kolegyně Leay Michele (25).
06.12.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Demi Moore (570 článků) , Ashton Kutcher (440 článků)

Agáta se předvedla ve zvětšující podprsence a bylo jasno: Její syn je typický horňák. Neustále sahá mámě do výstřihu!

 
Modelka Agáta Prachařová  (29) se objevila na párty se synem Kryšpínem, který se nemohl odtrhnout od výstřihu své maminky. Agáta své poprsí schovala do zvětšující podprsenky a bílého tílka a malý Kryšpín měl téměř neustále ruku v jejím výstřihu.
04.06.2014 09:10 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2532 článků)