Článek

Po Evropské se řítil 200 km/h a zaplatil životem: Policisté zjistili, že byl i opilý!

 
V lednu se na Evropské ulici v Praze zabil řidič Prosche Cayenne, když v extrémně vysoké rychlosti naboural do zastávky tramvaje. Policisté až po třech měsících vydali informaci, že řidič Jan H. řídil pod vlivem alkoholu!
30.04.2015 12:15 |

podobné články

Podobné články

Strážník Milan Dušek: Řítil se na mě zabiják!

 
Drzost silničních pirátů nemá meze! Pronásledování neosvětleného auta málem zaplatil životem strážník ve Světlé nad Sázavou. Řidič totiž na výzvy k zastavení nereagoval a na muže se řítil v plné rychlosti.
03.02.2012 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Milan Dušek (4 články)

Americký basketbalista zaplatil v Rumunsku za pokus o flirt životem

 
Americký basketbalista Chauncey Hardy, který v neděli zemřel v Rumunsku po napadení v baru, zřejmě zaplatil životem za pokus o flirt. Podle agentury AP byl třiadvacetiletý hráč napaden poté, co z legrace nasadil jedné ženě svou čepici.
10.10.2011 20:30 |

podobné články

Tragédie: Muž, který miloval adrenalin, za svůj koníček zaplatil životem

 
Dvaatřicetiletý francouzský kaskadér Tancrede Melet byl zkušený profík a spousta jeho kaskadérských kousků se mu povedla. Ten úplně poslední ale bohužel ne. Za riskování mladý muž zaplatil životem.
08.01.2016 17:46 |

podobné články

Ódéesák Šeich se řítil dálnicí dvoustovkou. Ale straníci ho stejně znovu zvolili

 
Dvakrát přišel o řidičský průkaz. Poprvé řídil opilý, podruhé se po dálnici řítil dvousetkilometrovou rychlostí. I přesto poslanec David Šeich obhájil svůj předsednický post v oblastní organizaci ODS Brno-venkov. Sám Šeich, jenž má ve sněmovně na starosti dopravní problematiku, věc označil za účelovou kampaň.
07.04.2013 17:20 |

podobné články

Osobnosti: David Šeich (20 článků)

Šeich (ODS) se řítil dálnicí dvoustovkou. Ale straníci ho stejně znovu zvolili

 
Dvakrát přišel o řidičský průkaz. Poprvé řídil opilý, podruhé se po dálnici řítil dvousetkilometrovou rychlostí. I přesto poslanec David Šeich obhájil svůj předsednický post v oblastní organizaci ODS Brno-venkov. Sám Šeich, jenž má ve sněmovně na starosti dopravní problematiku, věc označil za účelovou kampaň.
07.04.2013 18:35 |

podobné články

Osobnosti: David Šeich (20 článků)

Opilý řidič se řítil Moskvou rychlostí 200 km/h a naboural: Zabil sedm lidí!

 
Sedm mrtvých a čtyři raněné si vyžádala silniční nehoda v Moskvě, kde opilý řidič ve dvousetkilometrové rychlosti nezvládl řízení svého vozu a najel do lidí na zastávce.
23.09.2012 11:30 |

podobné články

Nizozemec v lamborghini spěchal na závody: Po dálnici se řítil přes 210 km/h!

 
Policisté na dálnici u Podivína v pondělí nevěřili vlastním očím. Ve směru na Slovensko se tu řítil více než dvousetkilometrovou rychlostí řidič v lamborghini s nizozemskou značkou. Patrně mířil na závody do Bratislavy.
31.08.2016 20:35 |

podobné články

Teroristický poplach v Barceloně: Ukradený náklaďák s plynovými bombami se řítil v protisměru do centra města

 
Desítky policistů včetně protiteroristické jednotky v úterý zasahovaly v ulicích Barcelony. Ukradený náklaďák naložený plynovými lahvemi se tu řítil v protisměru po dálnici. Policisté museli použít i služební zbraně.
21.02.2017 14:05 |

podobné články

Zběsilá jízda na R10: Auto se řítilo v protisměru, srazilo se s dalším vozem!

 
Na rychlostní silnici R10, která vede z Prahy na Mladou Boleslav došlo v úterý k vážné dopravní nehodě. Šílený řidič se tam řítil v protisměru a narazil do jiného vozu. Za svou zběsilou jízdu zaplatil životem.
22.07.2014 23:50 |

podobné články

VIDEO: Policejní honička v ČR! Cizinec ujížděl rychlostí přes 200 km/h!

 
Policisté z Karlových Varů zadrželi na silnici I. třídy z Karlových Varů směrem na Prahu čtyřiadvacetiletého cizince s vozem značky Mercedes, který se řítil rychlostí přes 200 kilometrů v hodině. Agenturu Mediafax o případu informovala v úterý mluvčí policie Kateřina Dohnalová.
12.07.2011 16:15 |

podobné články

Natočil si svou smrt: Řidič jel i 200 km/h, pak s autem skončil na balkoně domu

 
Absolutně šílenou rychlostí se řítil řidič stříbrného auta po silnicích ve Zlínském kraji. Mimo obec jel 200 km/h a vše si natáčel – policisté video nyní zveřejnili. Řidič si asi své narozeniny chtěl užít zběsilou jízdou – ta ale skončila tragicky!
01.06.2015 17:15 |

podobné články

Opilec se řítil Břeclaví v protisměru: Sotva policisté odjeli, sedl do auta zase

 
Jak zákon káže. Tak podle břeclavských strážníků vypadal řidič (53) osobního auta, který byl tak opilý, že mu vůbec nevadilo, že jede v protisměru. Policisté mu proto po zastavení zakázali další jízdu. Sotva ale hlídky strážníků a policie odjely, sedl hned do auta a klidně pokračoval v jízdě dál.
26.01.2018 10:35 |

podobné články

Hazard se životem: Opilý muž ve smrtícím souboji se slonem!

 
Opilý Ind si před několika dny nevědomky zahrával s vlastním životem. Místo lidského protivníka si totiž pro opileckou rvačku vybral indického slona. Ten výzvu k tanci přijal a výsledek nerovného souboje si můžete prohlédnout sami.
13.03.2015 11:46 |

podobné články

Policie zastřelila muže, který se řítil náklaďákem na Barcelonu

 
AKTUALIZOVÁNO Teroristický útok, nebo jen nedorozumění? To nyní šetří španělská policie. Ta postřelila řidiče, jenž se v nákladním voze plném propanbutanových bomb doslova řítil na Barcelonu. Informaci přinesl server DailyMail.co.uk. Původní zprávy dokonce hovořily o tom, že muž byl zastřelen.
21.02.2017 12:50 |

podobné články

Děsivá nehoda porsche v Praze: Jelo kolem 200 km/h, řidič se zabil

 
Řítil se Evropskou ulicí na Praze 6 zběsilou rychlostí. Vysoko nad povoleným limitem. Řidič Porsche Cayenne za to však zaplatil cenu nejvyšší. Na mokré vozovce ve čtvrtek ráno havaroval, z auta zbyl jen vrak! Jeho motor letěl 150 metrů daleko...
22.01.2015 07:11 |

podobné články

Policisté řešili desítky podnapilých mladistvých Dánů, řešili také loupež, které se dva z nich dopustili

 
Přibližně dvacítka policistů vyrazila v centru Prahy ke kontrolám barů a restaurací nedlouho po dvaadvacáté hodině. V průběhu akce tito policisté „navštívili“ patnáct různých podniků, ve kterých zkontrolovali 245 hostů. U devětašedesáti kontrolovaných mladistvých Dánů a Švédů muži zákona zjistili, že konzumovali alkohol, ač ještě nedovršili osmnácti let. Podnapilou mládež proto policisté předali zástupcům cestovní kanceláře. Celkově mají policisté zdokumentováno, že od nedělního večera, do dnešního rána zjistili požívání alkoholu u téměř sto dvaceti mladistvých Dánů.
12.02.2014 16:55 |

podobné články

Čech se řítil alpským tunelem 195 km/h, vzali mu řidičák

 
Další blázen za volantem! Devětadvacetiletý Čech se o víkendu řítil švýcarským tunelem San Bernardino zběsilou rychlostí. Místo, aby jel povolenou rychlostí 80 kilometrů v hodině, radar mu zaznamenal neuvěřitelných 195 km/h! Místní policie se s ním vůbec nepárala!
23.01.2011 13:30 |

podobné články

Cyklista se řítil rychlostí 130 kilometrů za hodinu

 
Student Delftské Univerzity v Holandsku Sebastiaan Bowier překonal evropský rychlostní rekord v cyklistice. Na svém speciálním aerodynamickém kole se řítil rychlostí 130 kilometrů v hodině, uvedla agentura Reuters. Pokus se uskutečnil ve čtvrtek v Nevadské poušti v USA.
17.09.2011 12:35 |

podobné články

Kočárek i s dítětem se řítil dolů z kopce po silnici, málem ho smetlo auto

 
Krušné chvíle si prožila ve čtvrtek odpoledne nepozorná matka z amerického Seattlu. Zaparkovala kočárek se svým dítětem na ulici a šla opodál poklábosit za svými kamarádkami. Kočárek se ale rozjel z kopce dolů a řítil se po silnici. Jen díky včasnému zásahu řidiče popelářského vozu jej nesmetlo další projíždějící auto.
03.06.2012 18:35 |

podobné články