Článek

Po dvou kamarádkách pátrají rodiče už od soboty: Zmizely na Vysočině, mohou být až v Brně

 
Policie již pět dní pátrá po dvou dívkách z Náměšťska. Tereza (14) a Sabina (14) jsou kamarádky, a tak je pravděpodobné, že se pohybují spolu. Neviděli jste je?
25.05.2016 17:35 |

podobné články

Podobné články

Nalezené dívky Terezku a Barboru odvezli do nemocnice

 
Po kamarádkách Terezce (11) a Barborce (12) od středy zoufale pátrali policisté i občané Mostu. Rodiče se obávali dokonce únosu! Tereza Sochaničová (12) a Barbora Mordychová (11) nepřišly ve středu ze školy domů, ale jsou v pořádku. Policie je našla v centru Mostu.
07.04.2011 21:20 |

podobné články

Neviděli jste Kateřinu a Lucii? Dívky zmizely a jsou v ohrožení života!

 
Jejich rodiče trnou strachy, ale nikdo neví, kde mohou být. Dvě mladé náctileté dívky zmizely v pondělí na Karlovarsku. Policie po Kateřině Kardošové (13) a Lucii Hlavaté (14) vyhlásila pátrání.
11.01.2016 22:25 |

podobné články

Britská základní škola zakázala valentýnky, láska prý děti mate

 
Na základní škole v Somersetu zakázali dětem posílání tradičních valentýnských přání, žáci prý totiž tráví příliš času klevetěním o svých milovaných kamarádech a kamarádkách. Oficiálním důvodem je podle učitelů nebezpečí, že pro děti do jedenácti let, jež procházejí emocionálním a sociálním rozvojem, může být láska matoucí.
12.02.2010 14:45 |

podobné články

Na D1 v noci zbourali šest mostů. Dva úseky jsou stále zavřené

 
Na dálnici D1 stavbaři v noci zbourali šest mostů. Provoz je ve dvou úsecích stále zcela zastaven. Práce na Vysočině u Velké Bíteše začaly v pátek ve 20:00, na Benešovsku o hodinu později. První most padl před půlnocí, poslední až v půl páté ráno. Zatímco na Vysočině bude dálnice otevřena asi dříve než v plánovaných 10:00, na Benešovsku se harmonogram nejspíše nestihne, řekli nad ránem ČTK stavbyvedoucí. Na objížďce na Vysočině havaroval po 06:00 kamion, policie tam řídí dopravu.
06.07.2013 08:10 |

podobné články

Modernizace dálnice D1 na Vysočině je po měsíci konečně bez problémů

 
Modernizace dvou úseků dálnice D1 na Vysočině, která začala právě před měsícem, nezpůsobila zatím žádné větší problémy v dopravě. Bez komplikací se obešla i demolice mostu na 107. kilometru u Větrného Jeníkova, kvůli které byl provoz na dálnici ze soboty na neděli zastaven v obou směrech na více než 13 hodin. V místech modernizace se podle mluvčího policie Martina Duška nestala žádná tragická nehoda. Nestěžují si ani starostové obcí poblíže D1. 
09.06.2013 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dušek (25 článků)

Modernizace dálnice D1 na Vysočině zatím probíhá bez problémů

 
Modernizace dvou úseků dálnice D1 na Vysočině, která začala právě před měsícem, nezpůsobila zatím žádné větší problémy v dopravě. Bez komplikací se obešla i demolice mostu u Větrného Jeníkova, kvůli které byl provoz na dálnici ze soboty na neděli zastaven v obou směrech na více než 13 hodin. V místech modernizace se podle mluvčího policie Martina Duška nestala žádná tragická nehoda. Nestěžují si ani starostové obcí poblíže D1.
09.06.2013 20:00 |

podobné články

Osobnosti: Martin Dušek (25 článků)

Z fary v jižních Čechách zmizely dva vzácné obrazy! Škoda jde do statisíců

 
Dva obrazy z minulého století nedávno zmizely z fary na Blatensku v jižních Čechách. Jedná se o díla s názvem Panna Marie a Panna Marie karlovarská. Po zlodějích, kteří je odnesli, pátrají policisté.
28.09.2013 21:15 |

podobné články

Policie hledá matku (32) s dcerou (9), zmizely cestou do Prahy

 
Liberečtí kriminalisté od začátku týdne zatím neúspěšně pátrají po dvaatřicetileté Lence Seredové a její dcerce Veronice, která v květnu oslaví desáté narozeniny. Zmizely cestou do hlavního města.
21.02.2014 21:10 |

podobné články

Kamarádky spáchaly společnou SEBEVRAŽDU! Kvůli šikaně…

 
Přítelkyně až za hrob! To by se dalo říct o čtrnáctiletých kamarádkách Haylee a Paige z Minessoty, které nečekaně spáchali sebevraždu v době dovolené rodičů jedné z nich.
22.04.2011 12:10 |

podobné články

Sex ve městě 3 určitě bude, ale ne v dohledné době

 
Třetí film o novinářce Carrie Bradshawové a jejích kamarádkách se v budoucnu natočí. Potvrdila to hlavní hrdinka a producentka Sexu ve městě Sarah Jessica Parkerová. Ale nebude to příliš brzy. Zatím prý lidé na třetí filmový příběh nejsou připraveni. Třetí film nebude mít prý nijak závratnou dějovou zápletku.
22.08.2011 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Sarah Jessica Parker (131 článků)

Sex ve městě 3 možná bude. Má co vyprávět, míní producent seriálu

 
Filmová pokračování seriálu Sex ve městě se nesetkala s velkou oblibou u diváků. Zatímco jednička byla celkem úspěšná, druhý film o novinářce Carrie Bradshawové a jejích třech kamarádkách nenadchnul kritiky ani fanoušky. Vypadá to ale, že se bude točit Sex ve městě 3.
24.02.2014 10:05 |

podobné články

Naléhavé pátrání! Pomozte najít Karolínku (13), ztratila se cestou do školy!

 
Policie i zoufalí rodiče pátrají po třináctileté Karolíně Šimkové z Bítovčic na Vysočině. Dívku viděli rodiče naposledy v pondělí ráno, pak se po ní slehla zem! Nikdo neví, kde by mohla být!
06.10.2015 08:21 |

podobné články

Kampaň na Vysočině bude po obamovsku, tvrdí lidovci

 
Naše kampaň bude skromná, dušují se měsíc před volbami lidovci na Vysočině. „Využijeme především potenciál svých členů a příznivců,“ uvedl krajský předseda lidovců na Vysočině a zároveň lídr kandidátky Jan Kasal s poukazem na ekonomickou krizi, která v kraji přetrvává.
30.04.2010 14:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kasal (32 článků)

Přestaneme přijímat pacienty, chystají se nemocnice na Vysočině

 
Pokud se neobnoví jednání mezi vládou a Lékařským odborovým klubem, přestanou nemocnice na Vysočině od příštího týdne přijímat pacienty na plánované operace. Primáři začnou vybírat pacienty k propuštění do domácí péče. Sejde se bezpečnostní rada kraje a začnou se uskutečňovat další opatření připravená vedením jednotlivých krajských nemocnic na Vysočině. Novinářům to v pondělí řekl hejtman Jiří Běhounek (ČSSD).
07.02.2011 16:30 |

podobné články

Na Vysočině fungují celoročně tři půjčovny kol ČD

 
Již třetím rokem fungují na Vysočině tři cyklopůjčovny Českých drah, v Telči, Světlé nad Sázavou a Novém Městě na Moravě. Se začátkem jara začíná hlavní sezóna pro milovníky cykloturistiky. S vypůjčeným kolem lze cestovat po všech tratích na Vysočině až po Veselí nad Lužnicí a do Znojma bez poplatku za přepravu bicyklu. V každé půjčovně je k dispozici po pěti kolech, které lze podle potřeby přemisťovat.
31.03.2013 21:20 |

podobné články

Dokonáno. Čtvrtý kandidát ANO na Vysočině, Josef Kott, post poslance přijme

 
Kandidát hnutí ANO na Vysočině Josef Kott je připraven přijmout mandát poslance. ČTK dnes řekl, že neví o ničem, co by mu v tom mohlo bránit. Místa ve sněmovně se dnes vzdal předseda hnutí ANO na Vysočině Jan Sobotka. Vyzval ho k tomu sněmovní klub hnutí kvůli jeho splátkovému kalendáři dluhu vůči zdravotní pojišťovně.
28.11.2013 14:15 |

podobné články

Mlha dnes ráno komplikuje dopravu na Vysočině, včetně dálnice D1

 
Mlha dnes ráno komplikuje dopravu na Vysočině. Řidiči se s ní setkají na celém území kraje kromě Pelhřimovska. Silničáři hlásí mlhu také mezi 94. a 166. kilometrem dálnice D1. Silnice jsou na Vysočině mokré a podle silničářů sjízdné se zvýšenou opatrností. 
08.01.2014 08:30 |

podobné články

ANO na Vysočině nominovalo na místopředsedu hnutí Faltýnka

 
Krajský sněm ANO na Vysočině podpořil Andreje Babiše jako kandidáta na předsedu hnutí a na prvního místopředsedu nominoval většinou hlasů šéfa poslaneckého klubu Jaroslava Faltýnka. Po dnešním jednání to v Jihlavě řekl šéf hnutí ANO na Vysočině Josef Kott.
28.01.2015 21:08 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (11981 článků)

Teď už zostra. ČSSD na Vysočině chce zopakovat vítězství v parlamentních volbách

 
Sociální demokraté na Vysočině zahajují ostrou fázi volební kampaně. Při té příležitosti se uskuteční nejen tisková konference, v průběhu které budou představeny hlavní témata a priority, ale také se do ulic vypraví jednotliví kandidáti a všemi směry po Vysočině se rozjedou bílo-oranžová auta.
04.09.2017 05:35 |

podobné články