Článek

Po deštivých dnech přijde slunečný víkend

 
Až do středy budeme potřebovat deštník, od severu k nám totiž bude proudit chladný a vlhký vzduch. Ve čtvrtek se oteplí, ale ráno nás zaskočí mlhy, informovala Novinky Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
07.09.2015 10:51 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (700 článků)
Podobné články

Užijte si slunečný víkend. V úterý přijde ochlazení

 
Víkend bude slunečný s teplotami do 23 stupňů, podobné počasí vydrží nejméně do úterý. Pak ale přijde déšť a ochlazení. Počítá s tím předpověď Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ). Sušší počasí nahrává požárům, vyšší riziko je hlavně na jihu Moravy a v severních a středních Čechách.
25.05.2012 16:45 |

podobné články

Lijáky zvednou hladiny řek, víkend bude ale slunečný

 
Od středy začnou zalévat republiku vydatné deště, které vydrží až do čtvrtka. Srážky zvednou hladiny řek, nejhůře se to projeví v jižních oblastech, vzedmuté toky mohou dosáhnout prvního stupně povodňové aktivity, tedy bdělosti. Hodně napršelo už v pondělí a v noci na úterý, na většině území spadlo pět až 15 litrů vody na metr čtvereční. Od pátku by se mělo začít oteplovat, víkend by měl být jasný a slunečný.
13.04.2010 14:50 |

podobné články

ČEKÁ NÁS KRÁSNÝ SLUNEČNÝ VÍKEND. Bouřky přijdou až v neděli!

 
Máme před sebou převážně slunečný víkend s letními teplotami, který přinese výběžek vyššího tlaku vzduchu, který bude do střední Evropy zasahovat od západu.
15.07.2011 11:15 |

podobné články

Čeká nás poslední slunečný a teplý víkend. V neděli bude až 22 °C

 
Nadcházející víkend dopřeje Čechům na podzim ještě porci teplého počasí. Zatímco jsme v minulých týdnech vytáhli zimní oblečení, tento víkend jej můžeme zase svléknout a nasadit sluneční brýle. Nejvyšší teploty se budou pohybovat mezi 18 a 22 °C a půjde zřejmě o poslední teplý víkend letošního roku.
12.10.2017 10:20 |

podobné články

Víkend tropických veder: Chraňte své oči spolehlivě a stylově za nejlepší cenu!

 
Tento víkend bude zase po několika deštivých dnech plných sluníčka a teploty se vyšplhají až přes tropickou třicítku. Alespoň to slibují předpovědi meteorologů. Už víte, jak před ostrým sluníčkem ochránit své oči a přitom zůstat in? Poradíme vám.
16.06.2012 05:10 |

podobné články

POČASÍ: Dnes a zítra budou teploty útočit na rekordy, pak ale přijde prudké ochlazení!

 
Po několika nevlídných a deštivých dnech se opět dočkáme jara. A to nejen teplotního ale i astronomického. Teploty znovu budou šplhat ke 20 °C a podle meteorologů by mohly padnout i další teplotní rekordy. Přečtěte si, jaké počasí nás čeká v nejbližších dnech.
20.03.2014 09:15 |

podobné články

První letní víkend: Vyfoťte se se sluníčkem!

 
Po dlouhých týdnech zamračené oblohy čeká Česko první opravdu letní víkend. Už v pátek bylo v Čechách příjemně slunečno a teploty dosahovaly na letních 22 stupňů. Také na Moravě se očekávané prudké deště vyhnuly a ode dneška si tady mohou konečně užít slunečný víkend.
05.06.2010 10:50 |

podobné články

Chladné počasí je pryč, víkend se vydaří

 
Ačkoliv uplynulý víkend mohl někoho nechat na pochybách, zda si letošní mírná zima nevybere svou daň v podobě opožděného nástupu, nadcházející dny tyto domněnky vyvrátí. Už od čtvrtka se bude vyjasňovat, víkend pak bude zcela slunečný, s teplotami až 20 stupňů Celsia.
27.03.2014 10:30 |

podobné články

Kdo si prodlouží příští víkend, vyhraje. Nyní nás čekají bouřky, lijáky a chladno

 
Ten, kdo si prodlouží příští víkend, vyhraje. Alespoň co se předpovědi počasí týče. Nastávající sobota a neděle budou naopak velmi chladné a noční teploty spadnou pod bod mrazu, na horách dokonce až k mínus pěti. Přes den by neměly překročit 12 stupňů. Od úterý se ale začne oteplovat a víkend má být slunečný s teplotami kolem 22 stupňů.
01.05.2014 11:05 |

podobné články

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND A SVÁTKY: Užijeme si slunečný a teplý prodloužený víkend, nebo budeme klepat kosu s deštníkem v ruce?

 
Počasí je jako na houpačce. Jednou jsou vedra, člověk omdlívá, potí se a chce, aby zapršelo. Pak je zase zima a bouřky a všichni si přejí, aby bylo teplo a svítilo sluníčko. A tak je to pořád dokola. Vzhledem k tomu, že máme před sebou prodloužený víkend, tak si ho chceme užít se vším všudy. Bude svítit sluníčko, nebo nás pozlobí bouřky?
30.06.2016 13:50 |

podobné články

PŘEDPOVĚĎ POČASÍ NA VÍKEND: Teploty klesnou až k minus 10 stupňům a bude sněžit

 
Česko v minulých dnech zasypal sníh a potrápila nás i ledovka. Vznikla dopravní kalamita a některá auta zůstala viset na silnicích a nemohla pokračovat v jízdě. Dnes to zase venku vypadá jako spíše na podzim. Víkend bude relativně slunečný, ale v noci bude pořádná kosa.
02.12.2016 11:25 |

podobné články

Počasí s Honsovou: Před příchodem zimy se naposledy ohřejeme, víkend přinese 13 °C a slunce

 
O víkendu budeme moct po deštivých a studených dnech odhodit tlusté bundy. Mraky vystřídá slunce a teploty se budou držet kolem 13 stupňů Celsia. Jen na horách místy zasněží. Česko tak potká jeden z posledních „hezkých“ víkendů tohoto roku. Informuje o tom meteoroložka Dagmar Honsová.
03.11.2017 05:25 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (700 článků)

Dnes nás čeká slunečný tropický den, teploty překročí třicítku

 
Dnes bude krásný slunečný den, teploty dokonce překročí třicítku. Meteorologové ale varují před bouřkami, se kterými by mohly přijít přívalové srážky a kroupy.
29.06.2012 06:05 |

podobné články

Slunečný víkend dá zapomenout, že prosinec je za dveřmi

 
Milovníkům zimy a lyžování nezbývá než dále čekat. Třebaže již příští týden začne prosinec, počasí bude svými teplotami i nadále připomínat spíše říjen. Nadcházející víkend bude ve znamení polojasné oblohy a teplot kolem 10 stupňů Celsia. Novinkám to řekla Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.
27.11.2009 09:30 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (700 článků)

Ranní mrazíky nahradí teplý slunečný víkend

 
Páteční ráno bude ještě velmi chladné. Vše nám ale vynahradí krásný víkend, kdy se dočkáme jasné oblohy a teplot kolem 20°C.
22.04.2010 13:55 |

podobné články

Teplý slunečný víkend zažene ranní mrazíky

 
Páteční ráno bude ještě velmi chladné. Vše nám ale vynahradí krásný víkend, kdy se dočkáme jasné oblohy a teplot kolem 20°C.
22.04.2010 14:10 |

podobné články

Teplota ráno klesla na -11, víkend bude teplý a slunečný

 
Česko má za sebou na tuto roční dobu nezvykle mrazivé ráno, v osadě Jizerka v Jizerských horách v pátek naměřili hodnotu -11 stupňů Celsia. Předpověď pro nadcházející víkend ovšem slibuje teplo a slunečno, po ránu se však nadále budou vyskytovat četné přízemní mrazíky.
23.04.2010 09:40 |

podobné články

Počasí slibuje krásný a slunečný víkend

 
Série dní s oblohou zataženou nízkou inverzní oblačností je u konce. Od pátku se začnou mraky protrhávat a víkend se bude odehrávat ve znamení slunečného počasí, které vydrží až do poloviny příštího týdne, řekla Novinkám Dagmar Honsová z Meteopressu.
07.10.2010 17:50 |

podobné články

Osobnosti: Dagmar Honsová (700 článků)

Českem se opět žene vichřice! Čtěte PŘEDPOVĚĎ na VÍKEND!

 
Silný vítr, který se v noci na pátek prohnal Českou republikou, hned tak nepřestane! V průběhu dneška znovu nabírá na síle především v horských oblastech. Nejsilnější pak má být v noci na sobotu. Víkend by měl být ale slunečný s teplotami až kolem patnácti stupňů.
12.11.2010 11:20 |

podobné články