Článek

Po dávné manželské krizi už nejsou žádné stopy: Nejlepší český veslař se pochlubil spokojenou rodinkou

 
Dvojnásobný stříbrný medailista z olympiády a mistr světa i Evropy ve skifu Ondřej Synek (32) se pochlubil krásnou rodinkou. Nejlepší český veslař se totiž v pražské zoologické zahradě zhostil role kmotra malého tapíra, který se narodil 19. května a dostal jméno Tobi.
07.07.2015 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků)
Podobné články

Zdědily dětičky rošťácké úsměvy po tatínkovi? Někdejší idol dívčích srdcí Jakub Smolík se pochlubil rodinkou jako z katalogu

 
Zpěvák a někdejší idol dívčích srdcí Jakub Smolík (54) má s pohlednou manželkou Petrou nejen dceru Petrušku, ale i malého syna Jakuba. Spokojenou rodinkou se teď po dlouhé době konečně pochlubil.
11.04.2014 16:00 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Smolík (51 článků)

Hezounek ze Sněženek a machrů se pochlubil rodinkou: Dcerky mu rostou do krásy!

 
Oblíbený herec Václav Kopta, kterého si diváci pamatují zejména z komedie Sněženky a machři, kde si zahrál už ve svých sedmnácti letech, se pochlubil svou rodinkou, kterou doprovodil na premiéru akčního sci-fi snímku Šílený Max: Zběsilá cesta.
18.05.2015 08:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Kopta (57 článků)

Sporťák, co pořád nemá chlapa, se pochlubil rodinkou: Takhle vypadá syn Josefa Cardy

 
Herec a moderátor Josef Carda (59), jenž je neodmyslitelně spjat s baviči Richardem Genzerem  (48) a Michalem Suchánkem  (49) , kteří si z něj neustále utahovali otázkou ‚Sporťáku, už máš chlapa?‘ se pochlubil svou rodinkou.
31.05.2015 09:05 |

podobné články

Osobnosti: Josef Carda (40 článků) , Michal Suchánek (260 článků) , Richard Genzer (437 článků) , Michal Suchánek (82 článků)

EXKLUZIVNĚ PRO EXTRA.CZ: Michaela Ochotská se konečně vyjádřila k manželské krizi! Jejich válkou nejvíc trpí malý syn

 
Dlouho se ke své manželské krizi nechtěla vyjadřovat a obrnila se hradbou mlčení. Michaela Ochotská (32) ale pro eXtra.cz udělala výjimku. A prozradila, jak to je z jejího pohledu ohledně manželské krize s tenistou Lukášem Rosolem (31). Podle všeho mu bývalá moderátorka dělá problémy se společným potomkem. Sama to ale vidí jinak!
07.02.2017 08:50 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Ochotská (868 článků) , Lukáš Rosol (598 článků)

Veslař Synek testuje kolekci pro Londýn

 
Skifařský mistr světa, nejlepší veslař uplynulé sezony Ondřej Synek má důležitou funkci. Na něm a třech dalších sportovcích záleží, jak se budou olympionici cítit na Hrách v Londýně 2012. On, cyklistka Tereza Huříková, basketbalistka Eva Vítečková a horolezec Petr Mašek totiž testují kolekci olympijského oblečení. Jako první začali zkoušet funkční trička.
24.02.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Eva Vítečková (13 článků) , Tereza Huříková (6 článků) , Ondřej Synek (136 článků)

SKVĚLÉ! Veslař Synek je potřetí mistrem světa na skifu

 
Skifař Ondřej Synek se potřetí v kariéře stal mistrem světa. V Amsterodamu dns český veslař porazil v dramatickém souboji Mahého Drysdala z Nového Zélandu a obhájil loňský titul.
31.08.2014 14:40 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků)

Finalisté castingové show Robin Hood: Veslár střídá Kříže

 
Dva z finalistů castingové show Robin Hood aneb Cesta ke slávě se vystřídali ve velké muzikálové roli. Zpěvák Jan Kříž (25) odešel z muzikálu Děti ráje a kolega Peter Veslár (31) už zítra bude zpívat jeho roli.
26.03.2010 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jan Kříž (88 článků) , Robin Hood (214 článků)

Peter Veslár: Holky balím na talent a charisma

 
Hostem chatu v redakci Blesk.cz byl vypadnutý finalista z Robina Hooda Peter Veslár, který je v muzikálech už jako doma. Všechny jeho odpovědi najdete v článku.
29.03.2010 00:55 |

podobné články

Veslař Václav Chalupa nebude kandidovat za VV do Senátu

 
Veslař Václav Chalupa odstoupil od svého záměru kandidovat za Věci veřejné v podzimních volbách do Senátu.
20.04.2012 15:10 |

podobné články

Osobnosti: Václav Chalupa (48 článků) , Václav Chalupa (48 článků)

Australský veslař řádil, opil se a rozmlátil výlohu

 
Australský veslař Joshua Booth si na olympiádě mohl zadělat na pořádný průšvih. Po závodě osmiveslic, v němž jeho posádka dojela šestá, se opil a jeho řádění odnesla výloha jednoho z obchodů v blízkosti vodáckého kanálu v Eton Dorney.
02.08.2012 17:30 |

podobné články

Medaile ho pořádně vzrušila! Veslař zaujal diváky boulí v trenkách

 
Americký veslař Henrik Rummel (24) byl z úspěchu tak nadšený, až se to nečekaně projevilo na jeho intimních partiích... Při přebírání bronzové medaile se pak téměř každý fanoušek soustředil na jeho upnuté trenýrky, kde se vytvořily podivné obrysy, nápadně připomínající erekci.
08.08.2012 20:50 |

podobné články

Veslař Synek ve VIP Prostřeno: Lednice musí být plná!

 
Veslař Ondřej Synek (30) je dobrý strávník, kromě jater zbodne vše, co před ním neschovají. „Nakupovat chodím často. Manželka je doma s dětma, musím být proto ve střehu, aby byla plná lednice,“ práskl na sebe v pořadu VIP Prostřeno (dnes 20.00, Prima family).
01.11.2012 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků)

Veslař Synek opustil rodinu: Rozvod bude stát miliony?!

 
Mistr světa, olympijský medailista, národní hrdina. A teď i lotr a lump, který odešel od manželky se dvěma malými dětmi. Veslař Ondřej Synek (30) teď zažívá odvrácenou stránku slávy. Jeho čin řada fanoušků odsoudila.
14.11.2012 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků)

Veslař Synek opustil rodinu: Rozvod bude stát miliony?!

 
Mistr světa, olympijský medailista, národní hrdina. A teď i lotr a lump, který odešel od manželky se dvěma malými dětmi. Veslař Ondřej Synek (30) teď zažívá odvrácenou stránku slávy. Jeho čin řada fanoušků odsoudila.
14.11.2012 11:30 |

podobné články

Osobnosti: Ondřej Synek (136 článků)

Bendová po manželské krizi: Tělem vydělává statisíce

 
Žádné kruhy pod očima nebo strhaný obličej. Alice Bendová (37) má po manželské krizi s manželem Václavem (35) tolik pracovních nabídek, že neví, kam dřív skočit. Nedávno pro jednu luxusní německou kosmetiku nafotila reklamní kampaň.
20.07.2011 13:05 |

podobné články

Hvězda Bobulí a Sanitky se pochlubila krásnou rodinkou: Tohle je synek mladého Langoše

 
Oblíbený herec Lukáš Langmajer se pochlubil krásnou rodinkou. Mladší bratr slavnějšího Jiřího Langmajera moderoval vinařskou akci - křest nového českého a moravského fenoménu kvasných nápojů a především tzv. višňáku.
10.08.2014 06:00 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Langmajer (417 článků) , Lukáš Langmajer (68 článků)

První foto Agáty s Prachařem po manželské krizi: Šťastná láska vypadá jinak!

 
V jednu chvíli to vypadalo, že rozvod těhotné Agáty (32) a Jakuba (33) Prachařových je na spadnutí kvůli modelčině nevěře. Manželskou krizi ale ustáli, ani teď to ale nevypadá na velké usmíření. Chodí metr od sebe, nekomunikují spolu a po jiskření mezi nimi nejsou ani stopy.
09.05.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Prachař (883 článků)

5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky

 
Snad každá z nás by se chtěla pyšnit titulem nejlepší partnerky. Co je proto ale nutné udělat, abychom si tohle označení zasloužili? Které věci z žen dělají ty nejlepší partnerky? Díky čemu se v očích mužů staví vysoko nad ostatní konkurentky? Na to se společně podíváme v dnešním článku! Jak dostát role nejlepší partnerky Každá žena by pro toho svého chtěla být tou nejlepší. Ono je to vcelku logické – pokud by to nejlepší měl muž doma, nemusel by to hledat jinde. Tím by odpadlo riziko možné nevěry a nám ženám by bylo okamžitě lépe na světě. V čem se tedy skrývá ono tajemství? Nevytahujte staré spory U žen je poměrně známo, že mají tendence při hádkách vytahovat staré spory. Jestliže se tedy chcete stát nejlepší partnerkou, nikdy se neuchylujte k tomu, abyste své polovičce vytýkali staré věci – především pak ty dávno vyřešené. Nevyčítejte mu kamarády Každý muž má kamarády, se kterými si prostě chce zajít na pivo nebo se s nimi podívat na důležitý fotbalový či hokejový zápas. Titulu nejlepší partnerky dosáhnete už jen tím, že mu tyto chvíle nebudete zakazovat nebo vyčítat. Když bude chtít váš drahý trávit čas s kamarády, využijte této příležitosti a sejděte se s kamarádkami. Vzájemná chvilka odloučení ničemu neuškodí. Staňte se mistrem kuchařem Že láska prochází žaludkem je dávno známý fakt. A věřte milé dámy, že muži na dobré jídlo moc dobře slyší. Na vařenou nudli ho tak s největší pravděpodobností neutáhnete, ale na takovou svíčkovou se šesti už byste mohla. A s přehledem! Buďte svolná k experimentům Muži velmi často chtějí experimentovat v sexu. Vymýšlí nové polohy nebo do intimních radovánek v naší nejrůznější pomůcky. Pokud je žena k těmto experimentům svolná, rázem tak v mužských očích získá na ceně. Samozřejmě se ale nemusíte do ničeho nutit, a pakliže vám něco opravdu bude... Čtěte více Příspěvek 5 věcí, které z žen dělají nejlepší partnerky pochází z Extrakrasa.cz - magazín o módě, kráse a bydlení
04.06.2017 18:25 |

podobné články

Zpěvák Bende o manželské krizi: Rozvod nebude, ale žijeme odděleně!

 
O jeho rozvodu se spekuluje už dlouho. Nyní Petr Bende (37) poprvé promluvil o manželské krizi!
04.08.2015 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Petr Bende (130 článků)