Článek

Plzeňská budova masokombinátu v plamenech: Hoří kompresor tlačící čpavek

 
Do areálu masokombinátu v průmyslové zóně v Plzni na Borských polích v sobotu  odpoledne vyjeli hasiči z několika jednotek. V areálu firmy začala hořet kompresorovna, hasiči vyhlásili druhý stupeň poplachu.
27.08.2016 18:45 |

podobné články

Podobné články

V Litvínově unikl při přečerpávání čpavek

 
Čpavek unikl v pondělí v areálu Chemopetrolu v Litvínově. Potvrdil to starosta města Daniel Volák (ODS). Únik nastal krátce před 8:30, kdy externí pracovník firmy přečerpával čpavek z cisterny.
16.08.2010 10:35 |

podobné články

VIDEO: V pražských Vokovicích unikal čpavek. Byla evakuována škola

 
Na zimním stadionu Hvězda v pražských Vokovicích unikl v úterý dopoledne čpavek a zamořil okolí.
15.06.2010 09:40 |

podobné články

V prachatické Madetě unikl čpavek. Evakuace 60 lidí

 
V prachatickém podniku Madeta unikl v pátek v půl deváté ráno čpavek, z prostoru evakuovali 60 lidí. Mluvčí hasičů Vendula Matějů řekla, že jednoho člověka, který se nadýchal par, ošetřili záchranáři.
30.07.2010 11:00 |

podobné články

V prachatické továrně unikl čpavek, muž skončil v nemocnici

 
V areálu prachatického podniku Madeta uniklo v pátek ráno ze zásobníku 40 litrů čpavku, z toho deset litrů se dostalo do ovzduší. Jednoho muže čpavek popálil, záchranáři ho museli převézt do nemocnice.
30.07.2010 13:20 |

podobné články

V Chebu unikal čpavek ze stadionu. Zasahovali hasiči

 
Čidlo elektronické signalizace zaznamenalo ve středu v půl sedmé ráno únik čpavku v kompresorovně na zimním stadionu v Chebu. Hasiči z chebské stanice na místě únik nebezpečné látky potvrdili, čpavek se ale nedostal mimo stadion, obyvatelé města tak nebyli ohroženi, řekl mluvčí hasičů Martin Kasal.
02.11.2011 09:30 |

podobné články

V Setuze v Ústí nad Labem unikl čpavek

 
V provozu společnosti Setuza v Ústí nad Labem unikl v sobotu večer čpavek. Vyšší koncentrace jsou v areálu. Okolí únik neohrožuje.
03.11.2012 22:20 |

podobné články

Astronauté Mezinárodní vesmírné stanice jsou v ohrožení. Úniká čpavek z chladicího systému

 
Z chladicího systému na Mezinárodní vesmírné stanici (ISS) uniká čpavek. Problém je podle ruských zdrojů "velmi vážný". Rusové jej proto budou konzultovat odpoledne s Američany. Pak by se mělo rozhodnout o případném výstupu amerických astronautů do otevřeného vesmíru. Americký Národní úřad pro letectví a vesmír (NASA) dříve ujistil, že závada posádku ISS nijak neohrožuje.
10.05.2013 11:25 |

podobné články

V Medlově na Olomoucku uniká do ovzduší čpavek ze zásobníku. Evakuace neproběhla

 
V Medlově na Olomoucku uniká do ovzduší čpavek ze zásobníku firmy zabývající se výrobou mraženého pečiva. Jeho množství zatím není známo, zásobník má podle hasičů kapacitu jedné tuny. Na místě jsou hasiči, nikdo nebyl zraněn. Podle starosty Medlova Jana Zahradníčka nebyla evakuace obce s 1500 obyvateli nutná. 
13.01.2014 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Jan Zahradníček (5 článků)

Únik Čpavku v Kladně: Dva zaměstnance pekárny museli ošetřit!

 
V Kladně unikl z továrny La Lorraine čpavek. Museli proto evakuovat z prostoru asi sto zaměstnanců, při čemž se dva zranili. Hasiči po zajištění místa budovy odvětrávají a ventil, kterým čpavek unikal, se už podařilo spravit. Zřejmě se jedná o chybu při nedávné rekonstrukci po požáru.
16.08.2014 19:45 |

podobné články

Na stadionu v Jablonci unikal čpavek, za areál se naštěstí nedostal

 
Ze strojovny zimního stadionu v Jablonci nad Nisou unikal v pátek večer čpavek. Šlo o malé množství, lidem nebezpečí nehrozilo, řekla agentuře ČTK mluvčí jablonecké radnice Markéta Hozová.
06.08.2016 08:50 |

podobné články

Zapotil jsem se, řekl Paroubek při kampani v masokombinátu

 
Předseda ČSSD Jiří Paroubek po zrušení hlavních mítinků nastartoval kontaktní kampaň na Vysočině a zavítal i do masokombinátu Kostelecké uzeniny a. s. v Kostelci u Jihlavy. Hned zpočátku Paroubka polil pot, když si před prohlídkou továrny oblékal overal. Při debatě se zaměstnanci byl už ale šéf soc. dem. ve svém živlu a diskutoval například o propouštění ve státní správě nebo o pomoci Řecku.
07.05.2010 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Paroubek (3428 článků)

VELKÝ PODVOD S MASEM! Bývalý šéf masokombinátu Frýželka jde do vězení

 
Na osm let do vězení poslal krajský soud ve Zlíně Lubomíra Frýželku. Někdejší jednatel masokombinátu se totiž dopustil rozsáhlých podvodů za více než 70 milionů korun.
09.06.2011 17:05 |

podobné články

„Je zkorumpovaný jako prezident.“ Šéf největšího masokombinátu na světě je ve vazbě

 
Brazilská policie ve středu zatkla šéfa největšího světového masokombinátu JBS Wesleyho Batistu, který je vyšetřován kvůli korupci. Mimo jiné je podezřelý, že poslal úplatek půl milionu brazilských realů (3,5 milionu Kč) současnému prezidentovi Michelu Temerovi. Ten ale veškerá obvinění odmítá. Informují o tom zahraniční agentury.
13.09.2017 18:45 |

podobné články

Petrohrad v plamenech. V sídle ruských carů hoří velká průmyslová zóna

 
V ruském Petrohradu hoří průmyslová zóna Parnas. Plameny šlehají na ploše deseti tisíc metrů čtverečních a hustý dým je vidět na kilometry daleko. Údaje o zraněných nebo obětech zatím nejsou k dispozici. Podle všeho hoří zásoby oleje a náhradních dílů do automobilů.
17.10.2015 18:45 |

podobné články

Textilka Karnola v Krnově v plamenech: V národní památce hoří historické unikáty!

 
S obřím požárem bývalé textilky Karnola bojují hasiči z celého kraje. Budova je národní kulturní památkou. Hoří dvě křídla objektu. Požár nejvíce zasáhl prostory s historicky cennými vzorníky látek z roku 1870. V listopadu skončila rekonstrukce objektu, která stála 40 milionů.
20.12.2017 19:15 |

podobné články

Slovensko v plamenech! Po vraždě novináře Kuciaka hoří košický daňový úřad

 
V Košicích hoří budova daňového úřadu. Veřejnost diskutuje o tom, zda požár nesouvisí s vraždou sedmadvacetiletého slovenského novináře Jána Kuciaka. Je možné, že mafie napojená na politiky začala likvidovat stopy?
27.02.2018 16:20 |

podobné články

Sibiř je v plamenech, oheň se rozšířil i do Číny

 
Ničivý požár si dál klestí cestu ruskou Sibiří. V Zabajkalském kraji je v plamenech už 24 tisíc hektarů. V plamenech jsou i další oblasti, oheň se už rozšířil až na čínské území. Celková rozloha lesních požárů na Sibiři se za posledních 24 hodin zdvojnásobila. 
14.04.2015 14:56 |

podobné články

Moravská Sahara je opět v plamenech

 
V přírodní oblasti Moravská Sahara u Bzence na Hodonínsku opět hoří. V plamenech je louka o rozměrech bezmála tisíc metrů čtverečních. Nachází se u železniční tratě. Na místě je zatím pět hasičských jednotek, řekl operační důstojník jihomoravských hasičů. Podle něj zatím situace není vážná. Dosud nebyl nikdo zraněn.
24.06.2012 16:30 |

podobné články

Hoří Korčula i Pelješac! Ráj českých dovolenkářů v Chorvatsku sužují obří požáry

 
Oblíbené dovolenkové ráje Čechů jsou v plamenech! Tak přesně tyto zprávy přicházejí z chorvatské Dalmácie! Hoří ostrov Korčula a poloostrov Pelješac, kam i letos míří za svou dovolenou desetitisíce Čechů! Hasičům se navíc vzdor neustálé snaze nedaří dostat ohně pod kontrolu, práci jim stěžuje horké a suché počasí.
23.07.2015 05:20 |

podobné články