Plzeň a Boleslav chtějí potvrdit postup do další fáze Evropské ligy

Ve čtvrtek čekají Plzeň a Mladou Boleslav odvetné zápasy 2. předkola Evropské ligy a cílem obou mužstev je postup do další fáze soutěže.
26.07.2012 08:35 |

Real a Chelsea chtějí v Lize mistrů potvrdit postup do semifinále

Fotbalisté Realu Madrid a londýnské Chelsea mají před odvetami čtvrtfinále Ligy mistrů velice dobrou výchozí pozici a mohou potvrdit postup do další fáze soutěže.
04.04.2012 08:40 |

Sparta může slavit postup. Liberec v Evropské lize končí, Plzeň živí naději

Fotbalisté Viktorie Plzeň opět nedokázali naplno bodovat v Evropské lize, když na půdě  Astry Giurgiu uhráli pouze remízu 1:1. Český mistr tak zůstává na posledním místě v tabulce skupiny E, kterou vede AS Řím, ale postup ještě není ztracen. O poznání hůř dopadl Slovan Liberec, který na půdě italské Fiorentiny prohrál 0:3 a soutěž pro ně končí. Naopak výbornou formu z posledních zápasů potvrdila pražská Sparta, která díky výhře 2:0 nad Hapoelem Beer Ševa může předčasně slavit postup do jarních bojů Evropské ligy.
03.11.2016 23:15 |

Takřka celou první půli měla Plzeň zápas pod kontrolou, Kodaň k ničemu nepustila. Jenže jako blesk z čistého nebe vystřelil Bolaňos a zadělal domácím na pořádné starosti. Plzeň naštěstí kritickou situaci ustála a po vítězství 2:1 slaví historický postup do hlavní fáze Ligy mistrů!
25.08.2011 09:15 |

ON-LINE: Plzeň bude o Ligu mistrů bojovat Rosenborgem, soupeře znají i Češi v Evropské lize

Los Ligy mistrů rozhodl o tom, že se Plzeň ve 3. předkole Ligy mistrů potká s norským Rosenborgem Trondheim. Ve 3. předkole Evropské ligy se Sparta utká s vítězem duelu Örobro/FK Sarajevo, Jablonec s nizozemským Alkmaarem a Boleslav s kyperskou Larnakou.
15.07.2011 11:15 |

ON-LINE: Plzeň bude o Ligu mistrů bojovat s Rosenborgem, soupeře znají i Češi v Evropské lize

15.07.2011 14:10 |

Plzeň se vydá do Gruzie, Mladá Boleslav zamíří na Island

Fotbalisté Viktorie Plzeň narazí ve 2. předkole Evropské ligy na Metalurgi Rustavi z Gruzie, Mladá Boleslav se střetne s islandským celkem Thór Akureyri.
12.07.2012 20:20 |

Plzeň jasně zvítězila v Gruzii, Boleslav doma převálcovala Islanďany

Fotbalisté Viktorie Plzeň vyhráli v utkání 2. předkola Evropské ligy UEFA na hřišti gruzínského Metalurgu Rustavi 3:1. Tři góly nasázela svému soupeři i Mladá Boleslav, která si doma snadno poradila s islandským týmem Thór Akureyri 3:0.
19.07.2012 20:15 |

Plzeň i Sparta jdou v pohárech dál, Boleslav končí

Fotbalisté Viktorie Plzeň a Sparty Prahy zvládli odvety 3. předkola Evropské ligy a postoupili do posledního (čtvrtého) předkola, naopak Mladá Boleslav byla podle očekávání vyřazena.
09.08.2012 21:30 |

Boleslav v odvětě porazila Plzeň a vyřadila ji z domácího poháru

Fotbalisté Mladé Boleslavi porazili v středeční odvetě osmifinále Poháru České pošty Viktorii Plzeň na svém hřišti 2:0 a zajistili si postup do další fáze.
14.03.2012 17:35 |

ANKETA: Plzeň čeká boj o přežití v Evropě! Postoupí přes Schalke?

Těžký odvetný zápas prvního kola play-off Evropské ligy čeká na fotbalisty Viktorie Plzeň. Na půdě německého bundesligového klubu FC Schalke 04 ale budou chtít Západočeši i bez tradičního kapitána Pavla Horvátha zvítězit a zajistit si tak postup do další fáze soutěže.
23.02.2012 08:25 |

Osobnosti: Pavel Horváth (157 článků)

LM: Sparta chce potvrdit postup, Chovanec zamíchá sestavou

Letenští dnes nastoupí k odvetě druhého předkola Ligy mistrů proti Ljiepaji. Jediným cílem je výhra a postup do další fáze.
21.07.2010 07:55 |

Krach českého fotbalu. Lepší než Sparta a spol. jsou i Bulhaři

Domácí klubový fotbal letos na evropské scéně vyhořel. Plzeň, Mladá Boleslav a Liberec skončily už v předkolech, Spartu zastavil ve skupině Evropské ligy Bern. Tak špatnou bilanci jsme neměli už čtyři sezóny. Přímý postup do Ligy mistrů se tak českému zástupci odkládá na neurčito.
12.12.2014 10:30 |

Mladá Boleslav už sestavila koalici, primátorem bude nadále Nwelati z ODS

Mladou Boleslav povede koalice ODS, TOP 09 a Volba pro Mladou Boleslav s ANO. Primátorem bude opět Raduan Nwelati (ODS). Strany v pondělí podepsaly koaliční smlouvu. V třiatřicetičlenném zastupitelstvu bude mít koalice 23 mandátů. Komunální volby v Mladé Boleslavi vyhrála ODS. Na druhém místě skončila společná kandidátka hnutí ANO a Volby pro Mladou Boleslav.
13.10.2014 20:55 |

Osobnosti: Raduan Nwelati (48 článků)

Sparta ukopala postup do jarní části. Liberec udržel naději, Plzeň končí

Fotbalisté Sparty doma porazili v 5. kole Evropské ligy anglický Southampton nejtěsnějším možným rozdílem a po jednobrankové výhře slaví postup do jarního play off. Na domácí půdě uspěl i Slovan Liberec. Po výhře 3:0 nad Karabachem má pořád šanci postoupit ze skupiny. Tříbrankovým rozdílem naopak prohrál Viktoria Plzeňa v Římě, která podlehla AS 1:4 a ztratila možnost postoupit ze skupiny do další fáze.
24.11.2016 23:00 |

Plzeň si vítězství zasloužila. Postup už jí nemůže uniknout, soudí kouč Palička

Bývalý trenér Jablonce a Olomouce Vlastimil Palička měl po utkání Ligy mistrů Plzně v běloruském Minsku proti týmu BATE Borisov (0:1) na adresu Západočechů jen slova pochvaly. Podle něho už může Plzeň o postup do jarní části Evropské ligy připravit jen zázrak.
24.11.2011 07:20 |

Plzeňští se rvali jako lvi, na postup ale nedosáhli. Po prodloužení jde dál Schalke

Fotbalisté Viktorie Plzeň prohráli v odvetném duelu vyřazovací fáze Evropské ligy na půdě Schalke 04 1:3 v prodloužení a v soutěži končí. Němci vedli od osmé minuty gólem Huntelaara. Za Plzeň, která hrála od 60. minuty bez vyloučené Marka Bakoše, vyrovnal v 87. minutě Rajtoral. V prodloužení už ale dominoval favorit.
23.02.2012 23:55 |

Boleslav přestřílela Plzeň a připravila ji o neporazitelnost

Plzeň poprvé v letošním ročníku ligy prohrála. Nestačila na Mladou Boleslav, která Západočechy porazila 4:3. Ve druhém sobotním duelu remizovala Příbram s Ústí nad Labem.
23.10.2010 18:40 |

Boj o účast v pohárové Evropě začíná. Plzeň, Liberec a Sparta se dozví soupeře

Fotbalisté Plzně, pražské Sparty a Liberce budou dnes s napětím čekat, jaké soupeře jim přidělí los ve švýcarském Nyonu na začátek jejich vystoupení v nové sezoně evropských pohárů. Plzeň figuruje mezi týmy, které naskočí do 2. předkola prestižní Ligy mistrů, Sparta i Liberec vyhlížejí své soky do stejné fáze Evropské ligy.
24.06.2013 08:00 |

Plzeň a Liberec se chtějí v lize vítězstvím naladit na poháry

Ve stínu sobotního pražského derby mezi Slavií a Spartou se odehraje zbylých sedm zápasů 10. kola první fotbalové ligy. Pronásledovatelé letenského celku Plzeň a Liberec chtějí po dvou bodových ztrátách za sebou zabrat a zároveň se vítězstvím naladit na své druhé vystoupení v základní skupině evropských pohárů. Rozjeté Teplice se pokusí potvrdit třetí místo v souboji s Bohemians Praha 1905, kolo uzavře pondělní dohrávka mezi pražskou Duklou a Jabloncem.
26.09.2013 16:11 |