Plíšková už je ve čtvrtfinále, Rosol opět nestačil na Ferrera

Bez většího problému prošla česká tenistka Karolína Plíšková do čtvrtfinále turnaje v Miami. Za necelou hodinu vyprovodila z kurtu Rusku Darju Gavrilovovou po setech  6:3 a 6:2. Na stejném podniku končí Lukáš Rosol.
31.03.2015 09:35 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (292 článků) , Lukáš Rosol (565 článků)

Rosol a Štěpánek neuhráli na US Open ani set. Plíšková první kolo zvládla

Karolína Plíšková zvládla první kolo na newyorském Grand Slamu, když hladce porazila Američanku Sofii Keninovou 6:4, 6:3. Naopak Lukáš Rosol a Radek Štěpánek podlehli snadno svým soupeřům shodně ve třech setech. Rosol nestačil na olympijského vítěze Andyho Murrayho, Štěpánek po úspěšné kvalifikace prohrál s Francouzem Gillesem Simonem.
31.08.2016 13:45 |

Osobnosti: Andy Murray (183 článků) , Radek Štěpánek (815 článků) , Gilles Simon (22 článků) , Karolína Plíšková (292 článků) , Lukáš Rosol (565 článků)

Štěpánek v Tokiu nestačil na Ferrera. Podlehl ve dvou setech

Tenista Radek Štěpánek neobhájil na turnaji v Tokiu loňskou účast v semifinále. Ve čtvrtfinálovém duelu dnes nestačil na pátého hráče světa Španěla Davida Ferrera, kterému podlehl 2:6 a 6:7.
07.10.2011 12:45 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (815 článků) , David Ferrer (103 článků)

Berdych na Ferrera nestačil a tenisté hrají se Španěly 2:2

Tenista Tomáš Berdych ve finále Davisova poháru vítězný bod nezískal. V souboji týmových jedniček dnes nestačil na Španěla Davida Ferrera, s nímž prohrál jasně 2:6, 3:6, 5:7 a čeští reprezentanti hrají v pražské O2 areně s obhájci titulu nerozhodně 2:2 na zápasy. O vítězích soutěže rozhodne až závěrečná dvouhra mezi Radkem Štěpánkem a Nicolásem Almagrem.
21.11.2012 14:55 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Radek Štěpánek (815 článků) , David Ferrer (103 článků)

Rosol v Aucklandu nestačil na Ferrera

Český tenista Lukáš Rosol prohrál ve druhém kole turnaje Heineken Open v novozélandském Aucklandu s pátým hráčem světa Španělem Davidem Ferrerem po setech 4:6 a 2:6.
11.01.2012 12:45 |

Osobnosti: David Ferrer (103 článků) , Lukáš Rosol (565 článků)

Rosol je ve Vídni v semifinále, Štěpánek na Haase nestačil

Tenista Lukáš Rosol vyřadil ve čtvrtfinále turnaje ve Vídni Belgičana Rubena Bemelmanse po setech 6:3, 1:6, 6:3 a poprvé od dubnového triumfu v Bukurešti a celkově podruhé v kariéře si zahraje semifinále na okruhu ATP. V něm se mohl utkat s krajanem Radkem Štěpánkem, toho však ve čtvrtfinále porazil Tommy Haas.
18.10.2013 19:15 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (815 článků) , Tommy Haas (15 článků) , Lukáš Rosol (565 článků)

Berdych i Rosol jsou v Dubaji ve čtvrtfinále. Štěpánek na Federera nestačil

Dvojnásobnou účast bude mít český tenis ve čtvrtfinále turnaje v Dubaji. Druhým kolem bez problémů prošel třetí nasazený Tomáš Berdych, který porazil Ukrajince Sergeje Stachovského 6:2, 6:1, i Lukáš Rosol, jenž vyřadil turnajovou osmičku Dmitrije Tursunova z Ruska 6:4, 7:6.
26.02.2014 15:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Dmitrij Tursunov (13 článků) , Lukáš Rosol (565 článků)

French Open: Štěpánek nestačil na juniorskou jedničku, Rosol postoupil

Český tenista Lukáš Rosol postoupil na Roland Garros do druhého kola. Na úvod pařížského grandslamu porazil Španěla Pereho Ribu 6:3, 6:4 a 6:4. S turnajem se naopak rozloučil Radek Štěpánek, který v prvním kole skončil třetí rok po sobě. Dnes nestačil na osmnáctiletého Australana s řeckými předky Nicka Kyrgiose a s aktuální juniorskou jedničkou prohrál 0:3 na sety.
27.05.2013 14:50 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (815 článků) , Lukáš Rosol (565 článků)

Rosol hrál devátý zápas v deseti dnech a v Hamburku dohrál

Tenista Lukáš Rosol vypadl na turnaji v Hamburku ve čtvrtfinále po prohře s domácím Philippem Kohlschreiberem dvakrát 4:6. Sedmý nasazený Němec oplatil českému hráči porážku z minulého týdne z druhého kola ve Stuttgartu, kde Rosol došel až do finále.
18.07.2014 20:20 |

Osobnosti: Philipp Kohlschreiber (22 článků) , Lukáš Rosol (565 článků)

Rosol se pokusí o zázrak. V pátek vyzve v Davis Cupu favorizovaného Tsongu

Český tenista Lukáš Rosol odehraje úvodní utkání čtvrtfinále Davis Cupu proti Francii proti francouzské jedničce Jo-Wilfriedu Tsongovi. Rosol věří, že mu k vítězství pomůže vyprodaná třinecká hala i agresivní styl. Další utkání spolu odehrají Jiří Veselý a Lucas Pouille.
14.07.2016 16:35 |

Osobnosti: Jiří Veselý (148 článků) , Jiří Veselý (148 článků) , Jiří Veselý (148 článků) , Lukáš Rosol (565 článků)

Rosol v Pařiži porazil extrémně chybujícího Chardyho a narazí na Ferrera

Český tenista Lukáš Rosol porazil v prvním kole turnaje série Masters v Paříži domácího Jérémyho Chardyho 6:3 a 6:4.
28.10.2013 14:45 |

Osobnosti: Lukáš Rosol (565 článků)

Berdych válí a v Dubaji už je v semifinále! Rosol na Federera nestačil

Tomáš Berdych vyhrál už 10. zápas v řadě a na turnaji v Dubaji postoupil do semifinále! nejlepší český hráč vyřadil ve čtvrtfinále Francouze Jo-Wilfrieda Tsongu za hodinu a půl po setech 6:4, 6:3. Lukáš Rosol bohužel skončil po prohře s Rogerem Federerem.
27.02.2014 19:25 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Roger Federer (474 článků) , Lukáš Rosol (565 článků)

Tenistka Plíšková postoupila v Bad Gasteinu do čtvrtfinále

Česká tenistka Karolína Plíšková zdolala na antukovém turnaji v rakouském Bad Gasteinu Rumunku Anu Bogdanovou 6:2 a 7:5. Své páté čtvrtfinále na okruhu WTA v této sezoně si osmá nasazená zahraje s Američankou Grace Minovou.
09.07.2014 13:05 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (292 článků)

Berdych si v Číně zahraje osmifinále, Plíšková čtvrtfinále

Tomáš Berdych vydřel na turnaji v Šanghaji padesáté letošní vítězství a postoupil do osmifinále. Český tenista porazil Američana Jacka Socka ve třech setech 7:6, 4:6 a 6:4, zajímavé ale je, že zatímco poražený Sock získal celkem 106 míčků, postupující Berdych pouze 103.   V čínském Tchien-ťin postoupila do čtvrtfinále Karolína Plíšková a stále živí naději na účast v Turnaji mistryň.
14.10.2015 12:31 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1379 článků) , Karolína Plíšková (292 článků)

Plíšková smetla Pavljučenkovou a v Sydney si zahraje čtvrtfinále

Tenistka Karolína Plíšková si s přehledem poradila s Ruskou Anastasii Pavljučenkovou a po setech 6:3 a 6:0 postoupila do čtvrtfinále turnaje v Sydney. V dalším kole narazí na turnajovou jedničku Rumunku Simonu Halepovou.
12.01.2016 11:15 |

Českým tenistkám Taškent svědčí. Plíšková si poprvé zahraje čtvrtfinále

Kristýny Plíšková, dvojče úspěšnější Karolíny, si v Taškentu poprvé na turnaji WTA Tour zahraje čtvrtfinále. Letošní čtvrtfinálovou premiéru si v uzbecké metropoli odehraje i Denisa Allertová.
28.09.2016 14:25 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (44 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (292 článků)

Plíšková je na Australian Open ve čtvrtfinále, pro Strýcovou byla Serena příliš tvrdý oříšek

Tenistka Karolína Plíšková si na Australian Open bez větších problémů poradila s domácí Darjou Gavrilovovou dvakrát 6:3 a poprvé postoupila do čtvrtfinále tohoto grandslamového turnaje. Takové štěstí neměla Barbora Strýcová, která nestačila na světovou dvojku Američanku Serenu Williamsonovou. Podlehla jí 5:7 a 4:6 a stejně jako loni opouští grandslamový turnaj v osmifinále.
23.01.2017 09:30 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (174 článků)

Nadal opět porazil Ferrera a z Barcelony má šestý titul

Nejlepší světový tenista Španěl Rafael Nadal vyhrál pošesté antukový turnaj v Barceloně. Ve finále zdolal krajana Davida Ferrera 6:2 a 6:4. Na svém nejoblíbenějším povrchu tak čeká na přemožitele už téměř dva roky.
24.04.2011 18:45 |

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků) , David Ferrer (103 článků)

Rosol na turnaji v Bělehradě válí. Postoupil do čtvrtfinále

Český tenista Lukáš Rosol na turnaji v Bělehradě porazil ve 2. kole dvouhry Rumuna Viktora Haneska a postoupil do čtvrtfinále, kde se utká s nasazenou jedničkou - Španělem Pablem Andújarem.
03.05.2012 15:20 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (174 článků) , Lukáš Rosol (565 článků)

Rosol postoupil v Bukurešti přes favorizovaného Seppiho do čtvrtfinále

Český tenista Lukáš Rosol postoupil na turnaji v Bukurešti podruhé v této sezoně na okruhu ATP do čtvrtfinále. Dnes v druhém kole zdolal třetího nasazeného Itala Andrease Seppiho 6:1, 3:6, 6:3 a jeho příštím soupeřem bude turnajová osmičkou Viktor Troicki ze Srbska.
24.04.2013 17:50 |

Osobnosti: Viktor Troicki (9 článků) , Lukáš Rosol (565 článků)