Plíšková tentokrát zůstala bez titulu. V Eastbourne prohrála se Slovenkou

Karolína Plíšková si z Eastbourne titul neodveze. Ve finále podlehla Slovence Dominice Cibulkové 5:7, 3:6.
25.06.2016 17:55 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (77 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

Kvitová vypadla v Eastbourne v osmifinále. Plíšková dohraje ve čtvrtek

Petru Kvitovou vyřadila z turnaje v Eastbourne v osmifinále Britka Johanna Kontaová. Pátá nasazená hráčka od ní dostala kanára. Zda skončí nebo postoupí do čtvrtfinále Karolína Plíšková, se rozhodne ve čtvrtek. Zápas s Japonkou Misaki Doiovou dohraje ve čtvrtek, byl přerušen za stavu 6:2, 4:3.
22.06.2016 21:45 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

Plíšková obstála v generálce na Wimbledon. V Eastbourne si zahraje finále

Karolína Plíšková v páteční dohrávce v Eastbourne porazila britskou soupeřku Johannu Kontaovou 6:7, 6:3 a 6:3. V sobotu si zahraje finále. Dostane tak možnost navázat na triumf z Nottinghamu, kde před dvěma týdny získala pátý titul na okruhu WTA.
24.06.2016 21:35 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (307 článků)

Manželé si omylem zarezervovali hotel na špatném světadílu

Jihoafričtí dovolenkáři udělali minelu, která se stane jen jednou za život. Zarezervovali si totiž hotel s nádhernými výhledy na molu v Eastbourne. V britském Eastbourne. Problém byl však v tom, že svůj hotel hledali v novozélandském Eastbourne, více než 19 000 kilometrů od místa, kde si své ubytování ve skutečnosti zarezervovali.
14.09.2011 12:05 |

Tenistka Kvitová vyzve v semifinále v Eastbourne Hantuchovou

Česká tenistka Petra Kvitová se dnes utká se Slovenkou Danielou Hantuchovou o postup do finále turnaje na trávě v Eastbourne.
17.06.2011 08:00 |

Osobnosti: Daniela Hantuchová (37 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

Mizerný začátek US Open: Končí Cetkovská, Plíšková i Hradecká

České tenistky Petra Cetkovská, Lucie Hradecká a Karolína Plíšková se rozloučily s grandslamovým turnajem US Open v prvním kole. Hradecká prohrála s osmou nasazenou Angelique Kerberovou z Německa dvakrát 1:6, zatímco Plíšková proti Kanaďance Eugenii Bouchardové neudržela vedení po první sadě a prohrála 6:4, 4:6 a 5:7.
27.08.2013 11:30 |

Osobnosti: Petra Cetkovská (68 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

Wimbledon: Plíšková má těžkou soupeřku, vítězku z Eastbourne

Tenistku Kristýnu Plíškovou, která poprvé v kariéře postoupila z kvalifikace do hlavní grandslamové soutěže, čeká přemožitelka Kvitové ze sobotního finále turnaje v Eastbourne a devátá hráčka světa Marion Bartoliová z Francie.
19.06.2011 13:25 |

Osobnosti: Marion Bartoli (32 článků) , Kristýna Plíšková (45 článků)

Kvitová a Plíšková vstoupily na trávu v Eastbourne šťastnou nohou

Tenistka Petra Kvitová o sobě tvrdí, že miluje hru na trávě. A svá slova potvrzuje i činy. V úterý po propršeném dni, kdy nemohla trénovat, úspěšně vstoupila do turnaje WTA v Eastbourne. Svou maďarskou soupeřku Timeu Babosovou vyprovodila z kurtu ve druhém kole po setech 6:4 a 7:6. Dařilo se i  desáté nasazené Karolíně Plíškové, která přehrála Australanku Dariu Gavrilovovou dvakrát 6:2.
21.06.2016 17:35 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků)

Prokletá Slovenka. Plíškové zhatila jistý start na Turnaji mistryň

Česká tenisová jednička Karolína Plíšková prohrála i třetí vzájemný zápas se Slovenkou Dominikou Cibulkovou. Prohra dvakrát 6:2 pro ni znamená, že si nezajistila jistou účast na Turnaji mistryň. Na stejném turnaji ale uspěla Petra Kvitová i Barbora Strýcová . Dařilo se i Češkám na turnaji v Taškentu, kde Kristýna Plíšková a Denisa Allertová postoupily do semifinále.
29.09.2016 13:45 |

Osobnosti: Dominika Cibulková (77 článků) , Barbora Strýcová (186 článků) , Karolína Plíšková (307 článků) , Kristýna Plíšková (45 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Kvitová na titul v Eastbourne nedosáhla, nestačila na Bartoliovou

Česká tenistka Petra Kvitová ve wimbledonské generálce v Eastbourne čtvrtý titul v sezoně nezískala. Pátá nasazená hráčka prohrála s Francouzkou Marion Bartoliovou 1:6, 6:4, 5:7 a na čtvrtý pokus přišla o letošní finálovou neporazitelnost.
18.06.2011 15:00 |

Zakopalová si v Eastbourne finále nezahraje

Klára Zakopalová prohrála v semifinále na tenisovém turnaji v britském Eastbourne, její přemožitelkou se stala Angelique Kerberová z Německa, která vyhrála 6:0 a 6:3.
22.06.2012 19:30 |

Osobnosti: Klára Zakopalová (148 článků)

Tenistka Serena Williamsová se vrátí na turnaji v Eastbourne

Tenistka Serena Williamsová se po dlouhé pauze zaviněné zdravotními problémy vrátí na kurty příští týden na turnaji na trávě v Eastbourne. Bývalá světová jednička, která nehrála téměř rok, by tak mohla být připravena na obhajobu titulu ve Wimbledonu, který začíná 20. června. Oznámil to dnes management americké hráčky.
07.06.2011 09:35 |

Osobnosti: Serena Williams (291 článků)

Kvitová prohrála v generálce na Wimbledon v 1. kole

Wimbledonské vítězce Petře Kvitové nevyšel návrat na trávu. Čtvrtá tenistka světového žebříčku na turnaji v Eastbourne prohrála hned v prvním kole s Ruskou Jekatěrinou Makarovovou po setech 5:7, 4:6 a vůbec se jí nevydařila generálka na obhajobu grandslamového titulu.
19.06.2012 18:25 |

Berdych pokračuje bez ztráty podání. Postupuje i Šafářová

Čeští tenisté Tomáš Berdych a Lucie Šafářová postoupili do třetího kola grandslamového Australian Open. Sedmý nasazený Berdych porazil bez větších problémů Francouze Kennyho De Scheppera za necelé dvě hodiny 6:4, 6:1 a 6:3. Šafářová uspěla v českém souboji a vyřadila Lucii Hradeckou po setech 6:7, 6:3 a 6:0. Karolína Plíšková prohrála se Slovenkou Danielou Hantuchovou po boji 3:6, 6:3 a 10:12 v rozhodujícím třetím setu.
15.01.2014 11:45 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Lucie Šafářová (475 článků) , Daniela Hantuchová (37 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

Plíšková první finále přetavila v zisk titulu!

Tenistka Karolína Plíšková získala první titul na okruhu WTA. Dvacetiletá česká hráčka dnes otočila ve finále v Kuala Lumpuru duel s Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Američanku porazila 1:6, 7:5 a 6:3. V pondělním žebříčku se Plíšková posune ze 127. místa poprvé do první stovky.
03.03.2013 17:30 |

'Druhá' Plíšková dál ničí soupeřky. K titulu jí chybí poslední krok

Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje finále WTA. Doposud méně úspěšná sestra Karolíny porazila v semifinále turnaje v Taškentu Ukrajinku Katerynu Kozlovovou 7:6, 6:0. Ve finále ji čeká Japonka Nao Hibinová, která si poradila s českou tenistkou Denisou Allertovou ve dvou setech. Plíšková se může na finále těšit, svoji soupeřku vždy porazila.
30.09.2016 13:00 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (45 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (307 článků)

Berdych a Kristýna Plíšková jsou ve třetím kole, čekají je Kerberová a Federer

Tomáši Berdychovi i Kristýně Plíškové vyšlo i druhé kolo Australian Open. Plíšková přešla přes Rumunku Irinu Beguovou 6:4, 7:6 a desátý nasazený Berdych porazil Američana Ryana Harrisona 6:3, 7:6, 6:2. V boji o osmifinále je ale čekají tvrdí soupeři - Plíšková vyzve světovou jedničku a obhájkyni titulu Angelique Kerberovou z Německa a Berdych si bude muset poradit s bývalým prvním hráčem světa Švýcarem Rogerem Federerem.
18.01.2017 09:40 |

Osobnosti: Roger Federer (476 článků) , Kristýna Plíšková (45 článků)

Tenistka Šafářová na úvod v Eastbourne vyhrála

Česká tenistka Lucie Šafářová si poradila v prvním kole v anglickém Eastbourne s Ruslkou Pavljučenkovovou ve třech setech.
14.06.2010 18:45 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků)

Serena Williamsová se vrátí na turnaji v Eastbourne

Tenistka Serena Williamsová se po dlouhé pauze zaviněné zdravotními problémy vrátí na kurty příští týden na turnaji na trávě v Eastbourne.
07.06.2011 10:35 |

Štěpánek a Kvitová jdou v Eastbourne dál

Česká tenistka Petra Kvitová na úvod turnaje v Eastbourne porazila Anastasiju Sevastovovou z Lotyšska 5:7, 6:1 a 6:3. První kolo na trávě zvládl také Radek Štěpánek, který si poradil se 723. hráčem světa Colinem Flemingem z Británie 6:3 a 6:4.
13.06.2011 18:15 |

Osobnosti: Radek Štěpánek (816 článků) , Petra Kvitová (1470 článků) , Petr Štěpánek (576 článků) , Radek Petr (167 článků) , Petr Štěpánek (576 článků)