Plíšková splnila roli favoritky, ve finále porazila Hradeckou

Česká tenistka Karolína Plíšková se raduje ze svého čtvrtého titulu na okruhu WTA. Ve finále turnaje J&T Banka Prague Open porazila krajanku Lucii Hradeckou ve třech setech 4:6, 7:5 a 6:3.
02.05.2015 14:20 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (244 článků)

'Druhá' Plíšková dál ničí soupeřky. K titulu jí chybí poslední krok

Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje finále WTA. Doposud méně úspěšná sestra Karolíny porazila v semifinále turnaje v Taškentu Ukrajinku Katerynu Kozlovovou 7:6, 6:0. Ve finále ji čeká Japonka Nao Hibinová, která si poradila s českou tenistkou Denisou Allertovou ve dvou setech. Plíšková se může na finále těšit, svoji soupeřku vždy porazila.
30.09.2016 13:00 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (39 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (244 článků)

'Jsem schopná porazit kohokoli!' Plíšková patří mezi favoritky Australian Open

Světová pětka Karolína Plíšková patří v Australian Open mezi největší favoritky na zisk prvního grandslamu sezony. Soupeřek se nebojí a věří si minimálně na osmifinále.
13.01.2017 15:30 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (244 článků)

Plíšková první finále přetavila v zisk titulu!

Tenistka Karolína Plíšková získala první titul na okruhu WTA. Dvacetiletá česká hráčka dnes otočila ve finále v Kuala Lumpuru duel s Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Američanku porazila 1:6, 7:5 a 6:3. V pondělním žebříčku se Plíšková posune ze 127. místa poprvé do první stovky.
03.03.2013 17:30 |

O titul si to v Praze rozdají Plíšková s Hradeckou

Ryze české zastoupení bude mít finále turnaje J&T Banka Prague Open. Největší favoritka podniku Karolína Plíšková porazila v prvním semifinále Belgičanku Yaninu Wickmayerovou 6:4, 7:5 a poté zkušená Lucie Hradecká udolala mladičkou Kateřinu Siniakovou 6:2, 4:6 a 6:4 .
01.05.2015 15:30 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (244 článků) , Kateřina Siniaková (18 článků)

Týmové jedničky nezaváhaly. Kvitová získala první bod, Šarapovová srovnala

Po prvním dnu platí ve finále Fed Cupu mezi českými a ruskými tenistkami nerozhodný stav 1:1. Petra Kvitová sice splnila roli favoritky a získala pro český tým důležitý první bod, ve druhé dvouhře však Karolína Plíšková nedokázala vyzrát na Marii Šarapovovou a zápas prohrála 3:6 a 4:6.
14.11.2015 18:30 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (162 článků) , Petra Kvitová (1447 článků) , Karolína Plíšková (244 článků)

Plíšková a Šafářová tentokrát nezaváhaly, v Cincinnati jsou v osmifinále

Karolína Plíšková a Lucie Šafářová napravily nezdar z turnaje v Torontu a obě postoupily do osmifinále podniku v Cincinnati. Plíšková porazila Timeu Babosovou z Maďarska 6:4, 7:5 a stejným poměrem zdolala Šafářová Američanku Coco Vandewegheovou.
19.08.2015 22:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (469 článků) , Karolína Plíšková (244 článků)

Berdych, Kvitová a Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open

Čeští tenisté Petra Kvitová, Tomáš Berdych a Kristýna Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open. Kvitová si po setech 6:3 a 6:1 s přehledem poradila s Thajkou Luksiku Kumkhumovou, pozici favorita potvrdil i Berdych, který zdolal Inda Yukiho Bhambriho 7:5, 6:1 a 6:2. O překvapení se postarala Kristýna Plíšková, která po velké bitvě porazila domácí Samanthu Stosurovou 6:4 a 7:6.
18.01.2016 14:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Petra Kvitová (1447 článků) , Samantha Stosurová (46 článků) , Kristýna Plíšková (39 článků)

Šok! Plíšková v Tokiu vypadla se soupeřkou z druhé stovky žebříčku

Tenistka Karolína Plíšková nezvládla ve druhém kole turnaje v Tokiu roli favoritky a nečekaně podlehla 4:6 a 2:6 Bělorusce Aleksandře Sasnovičové. Ta je přitom ve světovém žebříčku až na začátku druhé stovky!
22.09.2016 14:40 |

Šafářová v Charlestonu utkla dvouměsíční čekání na výhru

Tenistka Lucie Šafářová se dočkala po téměř dvou měsících vítězství ve dvouhře na okruhu WTA. Na zelené antuce v Charlestonu porazila Chorvatku Mirjanu Lučičovou-Baroniovou 7:5, 6:1 a postoupila do osmifinále. Roli favoritky šestá nasazená hráčka splnila po hodině a 19 minutách a zároveň vykročila za obhajobou loňského finále.
03.04.2013 23:30 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (469 článků)

Hlaváčková s Hradeckou jsou po týdnu opět ve finále

Týden po zisku titulu na US Open si tenistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou opět zahrají finále. Úspěšný český deblový pár má na dosah trofej na halovém turnaji Challenge Bell v Québecu, kde zatím plní roli nasazených jedniček.
15.09.2013 10:05 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Andrea Hlaváčková (130 článků)

Plíšková odvrátila mečboly, zahraje si o finále

Tenistka Karolína Plíšková postoupila na turnaji v Pattaye do semifinále. Třetí nasazenou Rumunku Soranu Cirsteaovou porazila v prvním vzájemném zápase 1:6, 7:6, 6:0 a na okruhu WTA bude usilovat o postup do finále podruhé v kariéře.
31.01.2014 11:35 |

Plíšková si v Birminghamu zahraje své první finále na trávě

Tenistka Karolína Plíšková se na turnaji v Birminghamu probojovala počtvrté v sezoně do finále. Šestá nasazená česká hráčka dnes porazila Francouzku Kristinu Mladenovicovou 6:2, 7:6 a na trávě bude bojovat o titul poprvé v kariéře. O finálové soupeřce Plíškové se rozhodne v německém souboji mezi Angelique Kerberovou a Sabine Lisickou.
20.06.2015 17:26 |

Kvitová prohrála, Plíšková vyrovnala. O vítězkách Fed Cupu rozhodne čtyřhra

České tenistky drží po čtyřech zápasech ve finále Fed Cupu s Ruskem nerozhodný stav 2:2 . Petra Kvitová sice nejprve v souboji jedniček podlehla Marii Šarapovové ve třech setech 6:3, 4:6 a 2:6, stav finále však následně vyrovnala Karolína Plíšková, která porazila ruskou dvojku Anastasii Pavljučenkovovou 6:3 a 6:4. O tom, zda Češky obhájí triumf a získají čtvrtý titul za posledních pět let, rozhodne závěrečná čtyřhra.
15.11.2015 15:31 |

Plíšková obstála v generálce na Wimbledon. V Eastbourne si zahraje finále

Karolína Plíšková v páteční dohrávce v Eastbourne porazila britskou soupeřku Johannu Kontaovou 6:7, 6:3 a 6:3. V sobotu si zahraje finále. Dostane tak možnost navázat na triumf z Nottinghamu, kde před dvěma týdny získala pátý titul na okruhu WTA.
24.06.2016 21:35 |

Začíná Australian Open. Plíšková míří na titul, Štěpánek přepíše historii

Na prvním Grand Slamu sezóny nastoupí i zástupce českého tenisu. V Melbourne bude mít nejvyšší ambice Karolína Plíšková, která patří mezi největší favoritky celého turnaje. Vysoké cíle má i Tomáš Berdych, který bude obhajovat loňskou čtvrtfinálovou účast. Radek Štěpánek se v Austrálii si díky své čtrnácté účasti v Austrálii připíše rekordní zápis.
15.01.2017 18:40 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1367 článků) , Radek Štěpánek (805 článků) , Karolína Plíšková (244 článků)

Šafářová se utká s Williamsovou, zahraje si ale i finále čtyřhry!

Lucie Šafářová má v sobotu jedinečnou možnost porazit světovou jedničku Serenu Williamsovou a navíc vyhrát prestižní grandslamový turnaj French Open. Williamsová je právem pasována do role favoritky turnaje, ale unese obrovský tlak? Šafářová si navíc zahraje vedle dvouhry také o titul ve čtyřhře. Účast v deblovém finále si dnes zajistila spolu s Američankou Bethanií Mattekovou-Sandsovou, když porazily pařížské šampionky z roku 2011 Andreu Hlaváčkovou a Lucii Hradeckou 6:2, 5:7 a 6:4.
05.06.2015 14:16 |

Černý den českých tenistek na Masters: končí Plíšková i duo H+H

Českým tenistkám se na Turnaji mistryň v Singapuru vůbec nedařilo. Karolína Plíšková podlehla obhájkyni titulu  Agnieszce Radwaňské i v sedmém vzájemném duelu a po prohře 5:7, 3:6 nepostoupila do semifinále turnaje. Bez vyhraného setu skončily i české deblistky Andrea Hlaváčková s Lucií Hradeckou, které nestačily na Rusky Jekatěrinu Makarovovou a Jelenu Vesninovou 2:6, 5:7.
28.10.2016 17:35 |

Osobnosti: Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (244 článků) , Andrea Hlaváčková (130 článků)

Plíšková porazila v Cincinnati Kerberovou a stala se českou jedničkou

Tenistka Karolína Plíšková porazila na prestižním turnaji v Cincinnati Němku Angelique Kerberovou za 62 minut 6:3, 6:1. Němce tak překazila její posun do čela světového žebříčku. Naopak Plíškové její šestý titul v kariéře výrazně pomohl - posunula se na jedenácté místo a je nejlepší Češkou.
22.08.2016 09:40 |

Souboj generací pro Plíškovou. Porazila veteránku Dateovou a je ve čtvrtfinále

Především v prvním setu měla česká tenistka Karolína Plíšková nečekaně hodně práce s Japonkou Kimiko Dateovou-Krummovou v zápase 2. kola turnaje v americkém Stanfordu . Nakonec však potvrdila roli favoritky a po setech 7:5 a 6:2 postoupila do čtvrtfinále. Další soupeřkou čtvrté nasazené hráčky bude Chorvatka Ajla Tomljanovičová.
07.08.2015 08:51 |