Plíšková smetla Pavljučenkovou a v Sydney si zahraje čtvrtfinále

Tenistka Karolína Plíšková si s přehledem poradila s Ruskou Anastasii Pavljučenkovou a po setech 6:3 a 6:0 postoupila do čtvrtfinále turnaje v Sydney. V dalším kole narazí na turnajovou jedničku Rumunku Simonu Halepovou.
12.01.2016 11:15 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (304 článků)

Českým tenistkám Taškent svědčí. Plíšková si poprvé zahraje čtvrtfinále

Kristýny Plíšková, dvojče úspěšnější Karolíny, si v Taškentu poprvé na turnaji WTA Tour zahraje čtvrtfinále. Letošní čtvrtfinálovou premiéru si v uzbecké metropoli odehraje i Denisa Allertová.
28.09.2016 14:25 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (45 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (304 článků)

Plíšková smetla Babosovou a zahraje si semifinále

Tenistka Karolína Plíšková postoupila do semifinále tenisového turnaje v čínském Tchien-ťin. Maďarku Timeu Babosovou porazila ve čtvrtfinále za hodinu hry ve dvou setech 6:3 a 6:2.  Stále tak drží naději na Turnaj mistryň.
16.10.2015 10:25 |

Tenistka Plíšková postoupila v Bad Gasteinu do čtvrtfinále

Česká tenistka Karolína Plíšková zdolala na antukovém turnaji v rakouském Bad Gasteinu Rumunku Anu Bogdanovou 6:2 a 7:5. Své páté čtvrtfinále na okruhu WTA v této sezoně si osmá nasazená zahraje s Američankou Grace Minovou.
09.07.2014 13:05 |

Berdych si v Číně zahraje osmifinále, Plíšková čtvrtfinále

Tomáš Berdych vydřel na turnaji v Šanghaji padesáté letošní vítězství a postoupil do osmifinále. Český tenista porazil Američana Jacka Socka ve třech setech 7:6, 4:6 a 6:4, zajímavé ale je, že zatímco poražený Sock získal celkem 106 míčků, postupující Berdych pouze 103.   V čínském Tchien-ťin postoupila do čtvrtfinále Karolína Plíšková a stále živí naději na účast v Turnaji mistryň.
14.10.2015 12:31 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1382 článků) , Karolína Plíšková (304 článků)

Kvitová se rozjíždí. Smetla Pennettaovou a je ve čtvrtfinále!

Česká tenistka Petra Kvitová postoupila do čtvrtfinále olympijské dvouhry. Italku Flavii Pennettaovou smetla ve 3. kole za 59 minut 6:3 a 6:0 a o postup do boje o medaile si zahraje s Ruskou Marií Kirilenkovou.
01.08.2012 21:40 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků)

Bludný Holanďan: Milan letěl do Sydney v Austrálii, skončil v Sydney v Kanadě

Velkým překvapením skončil pro mladíka z Nizozemska výlet do Sydney. Milan Schipper totiž kvůli nepozornosti při vybírání letenky nezamířil do Austrálie, ale do Sydney v kanadském Novém Skotsku.
01.04.2017 08:20 |

'Druhá' Plíšková dál ničí soupeřky. K titulu jí chybí poslední krok

Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje finále WTA. Doposud méně úspěšná sestra Karolíny porazila v semifinále turnaje v Taškentu Ukrajinku Katerynu Kozlovovou 7:6, 6:0. Ve finále ji čeká Japonka Nao Hibinová, která si poradila s českou tenistkou Denisou Allertovou ve dvou setech. Plíšková se může na finále těšit, svoji soupeřku vždy porazila.
30.09.2016 13:00 |

Tenisová kometa září! Plíšková si brousí zuby na Kvitovou!

Tenistka Karolína Plíšková si zahraje finále turnaje v Sydney. V dnešním semifinále porazila za pětapadesát minut Němku Angelique Kerberovou 6:3 a 6:2. V duelu o titul vyzve svou krajanku Petru Kvitovou.
15.01.2015 09:31 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1470 článků) , Karolína Plíšková (304 článků)

Konečná pro Plíškovou: Česká tenistka nestačila v Sydney na světovou dvojku

Narozdíl od loňska si Karolína Plíšková tentokrát nezahraje ve finále turnaje v Sydney. Česká tenistka nestačila ve čtvrtfinále na světovou dvojku Rumunku Simonu Halepovou, se kterou po tuhé bitvě prohrála 4:6 a 5:7.
13.01.2016 11:45 |

Plíšková už je ve čtvrtfinále, Rosol opět nestačil na Ferrera

Bez většího problému prošla česká tenistka Karolína Plíšková do čtvrtfinále turnaje v Miami. Za necelou hodinu vyprovodila z kurtu Rusku Darju Gavrilovovou po setech  6:3 a 6:2. Na stejném podniku končí Lukáš Rosol.
31.03.2015 09:35 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (304 článků) , Lukáš Rosol (573 článků)

Plíšková je na Australian Open ve čtvrtfinále, pro Strýcovou byla Serena příliš tvrdý oříšek

Tenistka Karolína Plíšková si na Australian Open bez větších problémů poradila s domácí Darjou Gavrilovovou dvakrát 6:3 a poprvé postoupila do čtvrtfinále tohoto grandslamového turnaje. Takové štěstí neměla Barbora Strýcová, která nestačila na světovou dvojku Američanku Serenu Williamsonovou. Podlehla jí 5:7 a 4:6 a stejně jako loni opouští grandslamový turnaj v osmifinále.
23.01.2017 09:30 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (180 článků)

Serena Williamsová smetla Zvonarevovou. Postoupila do čtvrtfinále OH

Wimbledonská šampionka Serena Williamsová prolétla do čtvrtfinále olympijského turnaje. Jedna z největších favoritek dnes ve třetím kole smetla za 51 minut Rusku Věru Zvonarevovou, kterou porazila 6:1 a 6:0.
01.08.2012 15:50 |

Osobnosti: Serena Williams (291 článků) , Věra Zvonarevová (23 článků)

Kristýna Plíšková si zahraje Wimbledon, první grandslam kariéry

Devatenáctiletá talentovaná česká tenistka Kristýna Plíšková postoupila poprvé v kariéře do hlavní soutěže grandslamu. Zahraje si ve Wimbledonu, kde loni vyhrála juniorku.
17.06.2011 12:25 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (45 článků)

Plíšková obstála v generálce na Wimbledon. V Eastbourne si zahraje finále

Karolína Plíšková v páteční dohrávce v Eastbourne porazila britskou soupeřku Johannu Kontaovou 6:7, 6:3 a 6:3. V sobotu si zahraje finále. Dostane tak možnost navázat na triumf z Nottinghamu, kde před dvěma týdny získala pátý titul na okruhu WTA.
24.06.2016 21:35 |

Kvitová prošla v Sydney do čtvrtfinále. Čeká ji krajanka Šafářová

Tenistka Petra Kvitová vstoupila v Sydney do generálky na Australian Open hladkým vítězstvím 6:1, 6:0 nad Američankou Christinou McHaleovou. Druhá nasazená hráčka, jež měla na úvod volno, se ve čtvrtfinále utká podruhé v kariéře s krajankou Lucií Šafářovou.
07.01.2014 09:40 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (475 článků) , Petra Kvitová (1470 článků)

V Sydney prošly do čtvrtfinále všechny tři české tenistky

Úterý bylo pro všechny české účastnice tenisového turnaje v Sydney úspěšným dnem. Kromě světové čtyřky Petry Kvitové do čtvrtfinále postoupily i Barbora Záplavová-Strýcová s Karolínou Plíškovou.
13.01.2015 15:32 |

Sydney uvidí české finále. O titul si zahraje Kvitová s Plíškovou

Už před finále je jasné, že tenisový turnaj v Sydney bude mít českou vítězku. Karolíně Plíškové se splnilo přání a o titul si zahraje proti slavnější krajance Petře Kvitové.
15.01.2015 13:57 |

Benešová je v osmifinále Australian Open, Hernych s Šafářovou ne

Tenistka Iveta Benešová porazila na Australian Open Anastasii Pavljučenkovou z Ruska 6:3, 1:6, 7:5 a poprvé si na grandslamu zahraje osmifinále.
22.01.2011 13:15 |

Osobnosti: Iveta Benešová (167 článků)

Plíšková první finále přetavila v zisk titulu!

Tenistka Karolína Plíšková získala první titul na okruhu WTA. Dvacetiletá česká hráčka dnes otočila ve finále v Kuala Lumpuru duel s Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Američanku porazila 1:6, 7:5 a 6:3. V pondělním žebříčku se Plíšková posune ze 127. místa poprvé do první stovky.
03.03.2013 17:30 |