Plíšková si v Birminghamu zahraje své první finále na trávě

Tenistka Karolína Plíšková se na turnaji v Birminghamu probojovala počtvrté v sezoně do finále. Šestá nasazená česká hráčka dnes porazila Francouzku Kristinu Mladenovicovou 6:2, 7:6 a na trávě bude bojovat o titul poprvé v kariéře. O finálové soupeřce Plíškové se rozhodne v německém souboji mezi Angelique Kerberovou a Sabine Lisickou.
20.06.2015 17:26 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (269 článků)

Záhlavová Strýcová je v Birminghamu ve finále! Štěpánka vyřadil Lopez

Barbora Záhlavová-Strýcová si v Birminghamu zahraje po dvou letech finále turnaje WTA. Osmadvacetiletá Češka porazila v semifinále 7:6 a 6:1 Casey Dellacquaovou a o první titul na trávě se utká s bývalou světovou jedničkou Anou Ivanovičovou ze Srbska.
14.06.2014 18:05 |

'Druhá' Plíšková dál ničí soupeřky. K titulu jí chybí poslední krok

Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje finále WTA. Doposud méně úspěšná sestra Karolíny porazila v semifinále turnaje v Taškentu Ukrajinku Katerynu Kozlovovou 7:6, 6:0. Ve finále ji čeká Japonka Nao Hibinová, která si poradila s českou tenistkou Denisou Allertovou ve dvou setech. Plíšková se může na finále těšit, svoji soupeřku vždy porazila.
30.09.2016 13:00 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (44 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (269 článků)

Strýcová předvedla fantastický obrat a v Birminghamu si zahraje o titul

Barbora Strýcová postoupila na trávě v Birminghamu podruhé v sezoně do finále turnaje WTA. Česká tenistka sice v dnešním semifinále s Američankou Coco Vandewegheovou prohrála úvodních pět her, do utkání se ale dokázala vrátit a svou soupeřku nakonec zdolala 2:6, 6:4 a 6:3.
18.06.2016 19:05 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (171 článků)

Plíšková první finále přetavila v zisk titulu!

Tenistka Karolína Plíšková získala první titul na okruhu WTA. Dvacetiletá česká hráčka dnes otočila ve finále v Kuala Lumpuru duel s Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Američanku porazila 1:6, 7:5 a 6:3. V pondělním žebříčku se Plíšková posune ze 127. místa poprvé do první stovky.
03.03.2013 17:30 |

V prvním kole na turnaji v Birminghamu uspěla pouze Plíšková

Kristýna Plíšková porazila Američanku Coco Vandewegheovou 6:7, 7:6 a 7:5. Na britské trávě naopak neuspěla její sestra Karolína ani Petra Cetkovská.
10.06.2013 18:55 |

Osobnosti: Petra Cetkovská (68 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků) , Karolína Plíšková (269 článků)

Plíšková obstála v generálce na Wimbledon. V Eastbourne si zahraje finále

Karolína Plíšková v páteční dohrávce v Eastbourne porazila britskou soupeřku Johannu Kontaovou 6:7, 6:3 a 6:3. V sobotu si zahraje finále. Dostane tak možnost navázat na triumf z Nottinghamu, kde před dvěma týdny získala pátý titul na okruhu WTA.
24.06.2016 21:35 |

Češkám se v Nottinghamu dařilo: Plíšková slaví první letošní titul, ve čtyřhře zvítězila Hlaváčková

Česká tenistka Karolína Plíšková vybojovala na trávě v Nottinghamu svůj první letošní titul, když ve finále porazila Američanku Alison Riskeovou ve dvou setech 7:6 a 7:5. Z titulu se radovala i Andrea Hlaváčková, která po boku své čínské spoluhráčky Pcheng Šuaj ovládla čtyřhru.
12.06.2016 19:50 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (269 článků) , Andrea Hlaváčková (131 článků) , Alison Alison (12 článků)

Němka Lisická vyhrála turnaj v Birminghamu

Německá tenistka Sabine Lisická překvapivě vyhrála bez ztráty setu turnaj na trávě v Birminghamu. Stá hráčka světového žebříčku porazila ve finále, které se kvůli dešti nemohlo hrát v neděli, Danielu Hantuchovou.
13.06.2011 14:30 |

Osobnosti: Daniela Hantuchová (37 článků) , Sabine (40 článků)

Tenistka Hlaváčková postoupila v Birminghamu do 3. kola

Česká tenistka Andrea Hlaváčková postoupila na trávě v Birminghamu do třetího kola dvouhry. Vítězka čtyřhry na Roland Garros dnes porazila nasazenou devítku Ajumi Moritaovou z Japonska 7:6 a 6:2.
08.06.2011 19:50 |

Osobnosti: Andrea Hlaváčková (131 článků)

Hlaváčková do ČF v Birminghamu neprošla, vyřadila ji Lučičová

Česká tenistka Andrea Hlaváčková nedokázala na turnaji na trávě v Birminghamu postoupit do čtvrtfinále. Čerstvou vítězku čtyřhry na Roland Garros ve čtvrtek zastavila ve třetím kole Chorvatka Mirjana Lučičová, se kterou prohrála 2:6 a 6:7.
09.06.2011 15:05 |

Plíšková odvrátila mečboly, zahraje si o finále

Tenistka Karolína Plíšková postoupila na turnaji v Pattaye do semifinále. Třetí nasazenou Rumunku Soranu Cirsteaovou porazila v prvním vzájemném zápase 1:6, 7:6, 6:0 a na okruhu WTA bude usilovat o postup do finále podruhé v kariéře.
31.01.2014 11:35 |

Kristýna Plíšková si zahraje Wimbledon, první grandslam kariéry

Devatenáctiletá talentovaná česká tenistka Kristýna Plíšková postoupila poprvé v kariéře do hlavní soutěže grandslamu. Zahraje si ve Wimbledonu, kde loni vyhrála juniorku.
17.06.2011 12:25 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (44 článků)

Českým tenistkám Taškent svědčí. Plíšková si poprvé zahraje čtvrtfinále

Kristýny Plíšková, dvojče úspěšnější Karolíny, si v Taškentu poprvé na turnaji WTA Tour zahraje čtvrtfinále. Letošní čtvrtfinálovou premiéru si v uzbecké metropoli odehraje i Denisa Allertová.
28.09.2016 14:25 |

Mizerný začátek US Open: Končí Cetkovská, Plíšková i Hradecká

České tenistky Petra Cetkovská, Lucie Hradecká a Karolína Plíšková se rozloučily s grandslamovým turnajem US Open v prvním kole. Hradecká prohrála s osmou nasazenou Angelique Kerberovou z Německa dvakrát 1:6, zatímco Plíšková proti Kanaďance Eugenii Bouchardové neudržela vedení po první sadě a prohrála 6:4, 4:6 a 5:7.
27.08.2013 11:30 |

Osobnosti: Petra Cetkovská (68 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (269 článků)

Wimbledon: Šafářová jde do třetího kola, Plíšková vypadla

Finalistka Roland Garros Lucie Šafářová postoupila potřetí v kariéře do třetího kola Wimbledonu. Po dramatu v prvním kole zvládla šestá nasazená tenistka druhý duel na londýnské trávě bez problémů a Hsieh Su-wej z Tchaj-wanu zdolala 6:2 a 6:3. Se soutěží se naopak rozloučila jedenáctá nasazená Karolína Plíšková, která nestačila na výborně servírující Coco Vandewegheovou a s Američankou ve druhém kole prohrála 6:7 a 4:6.
01.07.2015 21:01 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Karolína Plíšková (269 článků)

Kvitová je ve Wimbledonu zatím suverénní, dál jde i Kristýna Plíšková

Druhý zápas, druhý "kanár". Petra Kvitová nemá na wimbledonské trávě se svými soupeřkami žádné slitování. Po úvodní výhře nad Kiki Bertensovou 6:1, 6:0 si ve druhém kole smlsla na Japonce Kurumi Naraové 6:2 a 6:0. O překvapení se postarala Kristýna Plíšková , která porazila Rusku Světlanu Kuzněcovovou 3:6, 6:3, 6:4. S turnajem se loučí Denisa Allertová.
02.07.2015 18:41 |

Osobnosti: Petra Kvitová (1456 článků) , Denisa Allertová (18 článků)

Plíšková a Šafářová tentokrát nezaváhaly, v Cincinnati jsou v osmifinále

Karolína Plíšková a Lucie Šafářová napravily nezdar z turnaje v Torontu a obě postoupily do osmifinále podniku v Cincinnati. Plíšková porazila Timeu Babosovou z Maďarska 6:4, 7:5 a stejným poměrem zdolala Šafářová Američanku Coco Vandewegheovou.
19.08.2015 22:25 |

Berdych, Kvitová a Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open

Čeští tenisté Petra Kvitová, Tomáš Berdych a Kristýna Plíšková postoupili do druhého kola Australian Open. Kvitová si po setech 6:3 a 6:1 s přehledem poradila s Thajkou Luksiku Kumkhumovou, pozici favorita potvrdil i Berdych, který zdolal Inda Yukiho Bhambriho 7:5, 6:1 a 6:2. O překvapení se postarala Kristýna Plíšková, která po velké bitvě porazila domácí Samanthu Stosurovou 6:4 a 7:6.
18.01.2016 14:15 |

Osobnosti: Tomáš Berdych (1373 článků) , Petra Kvitová (1456 článků) , Samantha Stosurová (46 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků)

Berdych a Kristýna Plíšková jsou ve třetím kole, čekají je Kerberová a Federer

Tomáši Berdychovi i Kristýně Plíškové vyšlo i druhé kolo Australian Open. Plíšková přešla přes Rumunku Irinu Beguovou 6:4, 7:6 a desátý nasazený Berdych porazil Američana Ryana Harrisona 6:3, 7:6, 6:2. V boji o osmifinále je ale čekají tvrdí soupeři - Plíšková vyzve světovou jedničku a obhájkyni titulu Angelique Kerberovou z Německa a Berdych si bude muset poradit s bývalým prvním hráčem světa Švýcarem Rogerem Federerem.
18.01.2017 09:40 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků)