Plíšková odvrátila šest brejkbolů a ve Stanfordu bude hrát o finále

Česká tenistka Karolína Plíšková je na turnaji v americkém Stanfordu už v semifinále. Chorvatku Ajlu Tomljanovičovou zdolala ve dvou setech 6:2 a 6:4.
07.08.2015 22:55 |

Osobnosti: Karolína Plíšková (269 článků)

Plíšková ve Stanfordu ještě neztratila set a po výhře nad Lepchenkovou je ve finále

Páté finále sezony čeká na českou tenistku Karolínu Plíškovou. Stane se tak díky semifinálové výhře nad Američankou Varvarou Lepchenkovou 6:2 a 7:5 na turnaji v americkém Stanfordu.
08.08.2015 23:35 |

Plíšková odvrátila mečbol a podmanila si turnaj v Linci

Tenistka Karolína Plíšková vyhrála halový turnaj v Linci a získala třetí titul v kariéře, druhý v letošní sezoně. Sedmá nasazená česká hráčka dnes ve finále s Italkou Camilou Giorgiovou odvrátila mečbol a navzdory zranění zvítězila 6:7, 6:3 a 7:6 za dvě hodiny a dvaadvacet minut.
14.10.2014 20:25 |

Plíšková odvrátila mečboly, zahraje si o finále

Tenistka Karolína Plíšková postoupila na turnaji v Pattaye do semifinále. Třetí nasazenou Rumunku Soranu Cirsteaovou porazila v prvním vzájemném zápase 1:6, 7:6, 6:0 a na okruhu WTA bude usilovat o postup do finále podruhé v kariéře.
31.01.2014 11:35 |

Serena Williamsová ovládla turnaj ve Stanfordu

Americká tenistka Serena Williamsová porazla ve finále turnaje ve Stanfordu Francouzku Marion Bartoliovou ve dvou setech.
31.07.2011 23:30 |

Osobnosti: Serena Williams (278 článků) , Marion Bartoli (32 článků)

'Druhá' Plíšková dál ničí soupeřky. K titulu jí chybí poslední krok

Kristýna Plíšková si poprvé v kariéře zahraje finále WTA. Doposud méně úspěšná sestra Karolíny porazila v semifinále turnaje v Taškentu Ukrajinku Katerynu Kozlovovou 7:6, 6:0. Ve finále ji čeká Japonka Nao Hibinová, která si poradila s českou tenistkou Denisou Allertovou ve dvou setech. Plíšková se může na finále těšit, svoji soupeřku vždy porazila.
30.09.2016 13:00 |

Osobnosti: Kristýna Plíšková (44 článků) , Denisa Allertová (18 článků) , Karolína Plíšková (269 článků)

Záhlavová-Strýcová se na turnaji ve Stanfordu dlouho nezdržela, prohrála hned v 1. kole

Česká tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová prohrála v americkém Stanfordu hned v prvním kole dvouhry s Polkou Agnieszkou Radwaňskou po setech 1:6 a 2:6.
26.07.2011 08:45 |

Osobnosti: Barbora Strýcová (171 článků)

Forma Sereny Williamsové letí prudce vzhůru. Ve Stanfordu SI SMLSLA NA ŠARAPOVOVÉ

Američanka Serena Williamsová pokračuje po vleklém zranění v povedeném tažení turnajem ve Stanfordu, kde postoupila už do semifinále.
30.07.2011 11:15 |

Osobnosti: Serena Williams (278 článků)

Tenistka Karolína Plíšková vyhrála turnaj v Linci

Tenistka Karolína Plíšková vyhrála halový turnaj v Linci a získala třetí titul v kariéře. Sedmá nasazená česká hráčka odvrátila ve finále s Italkou Camilou Giorgiovou mečbol a navzdory zranění zvítězila 6:7, 6:3 a 7:6.
12.10.2014 16:45 |

Plíšková první finále přetavila v zisk titulu!

Tenistka Karolína Plíšková získala první titul na okruhu WTA. Dvacetiletá česká hráčka dnes otočila ve finále v Kuala Lumpuru duel s Bethanií Mattekovou-Sandsovou a Američanku porazila 1:6, 7:5 a 6:3. V pondělním žebříčku se Plíšková posune ze 127. místa poprvé do první stovky.
03.03.2013 17:30 |

Karolína Plíšková bude hrát v Norimberku o druhý titul v kariéře

Tenistka Karolína Plíšková bude hrát na antukovém turnaji v Norimberku o druhý titul z okruhu WTA v kariéře. Dvaadvacetiletá Češka zdolala v semifinále čtvrtou nasazenou Elinu Svitolinovou z Ukrajiny 2:6, 6:1, 6:2 a ve finále se utká s Kanaďankou Eugenií Bouchardovou. Turnajová dvojka porazila Karin Knappovou z Itálie 6:4, 6:3.
23.05.2014 18:05 |

Clijstersová odvrátila v Cincinnati tři mečboly a získala titul

Belgická tenistka Kim Clijstersová odvrátila ve druhé sadě finále v Cincinnati proti Rusce Marii Šarapovové tři mečboly a vyhrála 2:6, 7:6, 6:2.
16.08.2010 09:50 |

Osobnosti: Maria Šarapovová (163 článků) , Kim Clijstersová (72 článků)

Zlín si po roce znovu zahraje finále, Sparta odvrátila mečbol Komety

Hokejisté Zlína jsou prvními finalisty play off extraligy a po roce si opět zahrají o titul. V šestém semifinále porazili doma Třinec 5:1 a sérii vyhráli 4:2. Sparta odvrátila hrozbu vyřazení, když na ledě Brna vyhrála vysoko 5:2 a vyrovnala stav série na 3:3.
12.04.2014 20:55 |

Plíšková opět nestačila na Kerberovou a po velké bitvě padla. Tři Češky jsou v nejlepší desítce

Desetkrát ztratila servis a "vyrobila" přes padesát nevynucených chyb. To jsou hlavní příčiny porážky Karolíny Plíškové ve finále turnaje ve Stanfordu. S Němkou Angelique Kerberovou prohrála po boji 3:6, 7:5 a 4:6.
10.08.2015 07:30 |

Berdych a Kristýna Plíšková jsou ve třetím kole, čekají je Kerberová a Federer

Tomáši Berdychovi i Kristýně Plíškové vyšlo i druhé kolo Australian Open. Plíšková přešla přes Rumunku Irinu Beguovou 6:4, 7:6 a desátý nasazený Berdych porazil Američana Ryana Harrisona 6:3, 7:6, 6:2. V boji o osmifinále je ale čekají tvrdí soupeři - Plíšková vyzve světovou jedničku a obhájkyni titulu Angelique Kerberovou z Německa a Berdych si bude muset poradit s bývalým prvním hráčem světa Švýcarem Rogerem Federerem.
18.01.2017 09:40 |

Osobnosti: Roger Federer (474 článků) , Kristýna Plíšková (44 článků)

Souboj generací pro Plíškovou. Porazila veteránku Dateovou a je ve čtvrtfinále

Především v prvním setu měla česká tenistka Karolína Plíšková nečekaně hodně práce s Japonkou Kimiko Dateovou-Krummovou v zápase 2. kola turnaje v americkém Stanfordu . Nakonec však potvrdila roli favoritky a po setech 7:5 a 6:2 postoupila do čtvrtfinále. Další soupeřkou čtvrté nasazené hráčky bude Chorvatka Ajla Tomljanovičová.
07.08.2015 08:51 |

Dohoda o chemických zbraních odvrátila válku, věří Sýrie

Americko-ruská dohoda o syrských chemických zbraních je vítanou zprávou, neboť odvrátila válku. Řekl to syrský ministr pro národní usmíření Alí Hajdar, který tak dnes hodnotil sobotní rámcovou dohodu z Ženevy. Spokojena je zřejmě i Čína, podle níž se teď v Sýrii zmírní napětí. Americká diplomacie ale varovala, že hrozba útoku na Sýrii trvá, pokud nebude Damašek spolupracovat.
15.09.2013 19:25 |

Šafářová jako lvice! Odvrátila 8 mečbolů, ale nakonec Šarapovové podlehla

Osm mečbolů odvrátila tenistka Lucie Šafářová na turnaji v Miami v utkání 3. kola s Marií Šarapovovou, než čtvrté nasazené Rusce podlehla 4:6, 7:6, 2:6.
23.03.2014 11:05 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků)

Mizerný začátek US Open: Končí Cetkovská, Plíšková i Hradecká

České tenistky Petra Cetkovská, Lucie Hradecká a Karolína Plíšková se rozloučily s grandslamovým turnajem US Open v prvním kole. Hradecká prohrála s osmou nasazenou Angelique Kerberovou z Německa dvakrát 1:6, zatímco Plíšková proti Kanaďance Eugenii Bouchardové neudržela vedení po první sadě a prohrála 6:4, 4:6 a 5:7.
27.08.2013 11:30 |

Osobnosti: Petra Cetkovská (68 článků) , Lucie Hradecká (217 článků) , Karolína Plíšková (269 článků)

Plíšková a Šafářová tentokrát nezaváhaly, v Cincinnati jsou v osmifinále

Karolína Plíšková a Lucie Šafářová napravily nezdar z turnaje v Torontu a obě postoupily do osmifinále podniku v Cincinnati. Plíšková porazila Timeu Babosovou z Maďarska 6:4, 7:5 a stejným poměrem zdolala Šafářová Američanku Coco Vandewegheovou.
19.08.2015 22:25 |

Osobnosti: Lucie Šafářová (473 článků) , Karolína Plíšková (269 článků)