Plekanec dal vítězný gól a Montreal vede v sérii 3:0, trefili se i Voráček a Palát

Útočník Tomáš Plekanec vstřelil v nedělním utkání 1. kola play off NHL vítězný gól Montrealu, který porazil Tampu Bay 3:2 a zvýšil vedení v sérii už na 3:0. Postup do dalšího kola v nejkratším možném termínu si budou moci Canadiens zajistit v úterý.
21.04.2014 09:10 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků)

Střelec Plekanec: Věděli jsme, že Capitals budou nervóznější

Měli bt jasnmi outsidery, msto toho ale slav prvn vtězstv. Tm Montrealu Canadiens si v zahajovacm utkn prvnho kola play off Vchodn konference vylpl na favorizovan Washington a vsledkem je vhra 3:2 po prodloužen. Washington mus, my ne Jednou z klčovch postav utkn byl sedmadvacetilet kanonr Tom Plekanec, kter ve 14. minutě prodloužen duel rozhodl. Byl to hodně těžk zpas. Čekali jsme, že ns soupeř zatlač, takže jsme si dali za cl hlavně přežt. To se nm povedlo, navc jsme v přesilovce dali prvn gl. Oni pak vyrovnali, ale ten stav byl pro ns pořd vynikajc, prohlsil Plekanec v exkluzivnm rozhovoru pro televizi Nova. Zkuen forvard pr počtal s tm, že by hokejist Washingtonu mohli selhat po psychick strnce. Věděli jsme, že čm dle budeme držet nerozhodn vsledek, tm oni budou nervzněj. To se tak potvrdilo, mnul si ruce Plekanec a dodal: Washington je nejlep mančaft v lize. Na něm je ten tlak, on mus vyhrt, ne my. V tom je nae vhoda. Pro spoluhrče byl rzem Jaromr Jgr Plekanec se před začtkem srie pustil do mediln přestřelky s glmanem Capitals Theodorem. Česk točnk otevřeně zpochybnil jeho kvality, což si opora Washingtonu nenechala lbit a vyjdřila se ve smyslu, že Plekanec nen Jaromr Jgr. Odpověd mu byl rozhodujc gl v jeho sti, kter mu v prodloužen vstřelil prvě Plekanec. S Mikem Cammallerim najžděl proti dvěma obrncům soupeře, a i když cel stadion očekval nahrvku, česk kanonr vyplil a skroval. S Mikem je těžk vystřelit, protože on si furt vol po přihrvkch. Někdy je ale lep zkusit to sm. Teď mi to tam skkalo na hokejce, tak jsem do toho plcnul a spadlo to tam, glosoval svou trefu Plekanec, na kterho rozjsan spoluhrči volali Jgr, Jgr! Bval hrč Kralup se po utkn vyjdřil tak k brankři Theodorovi. To, co se napsalo v novinch, nebyla plně pravda. Neřekl jsem o Theovi nic patnho. Nikdy bych to neudělal, velice ho respektuji. Hrl jsem s nm a vm, jak je, ne nhodou vyhrl v Montrealu Hart Trophy pro nejužitečnějho hrče, podotknul Plekanec smřlivě. Dky němu vede Montreal 1:0 na zpasy, druh souboj je na programu v neděli jednu hodinu po půlnoci.
16.04.2010 14:55 |

Palát zavelel k obratu a hokejisté Tampy vedou sérii

Český útočník Ondřej Palát na ledě Chicaga pomohl Tampě k důležitému vítězství ve třetím utkání finále Stanleyova poháru. Palát v poslední třetině vyrovnal stav zápasu na 2:2 a vítězný gól vstřelil v 57. minutě jeho spoluhráč Cedric Paquette. Tampa nyní vede v sérii na Chicagem 2:1.
09.06.2015 09:11 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků)

Plekanec vstřelil vítězný gól Montrealu na ledě Rangers

Český hokejový útočník Tomáš Plekanec si připsal vítězný gól v pondělním utkání NHL na ledě New Yorku Rangers, kde jeho Montreal vyhrál 2:0. Kladenský odchovanec ve 37. minutě otevřel skóre zápasu v přesilovce, druhý gól Canadiens přidal v 58. minutě Alex Galchenyuk.
29.10.2013 08:55 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků) , Alex Alex (384 článků)

Palát, Krejčí a Pastrňák skórovali, Plekanec byl u tří gólů

Celkem šest českých hokejistů získalo v nočních zápasech zámořské NHL alespoň jeden bod. Krejčí s Pastrňákem svými trefami podpořili výhru Bruins na ledě New York Islanders. Jiří Hudler si připsal dvě asistence, Tomáš Plekanec hned tři. Ondřej Palát vstřelil v prodloužení vítězný gól Tampy Bay v utkání s Winnipegem.
24.10.2015 10:30 |

Osobnosti: Tomáš Plekanec (272 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Ondřej Palát (55 článků) , Jiří Krejčí (7 článků)

Jakub Voráček dal vítězný gól Philadelphie, Chicago otočilo sérii se St. Louis

Jakub Voráček vstřelil v pátečním utkání 1. kola play off NHL vítězný gól Philadelphie, která porazila New York Rangers 2:1 a srovnala sérii na 2:2. Obhájci Stanleyova poháru z Chicaga zvítězili potřetí v řadě, tentokrát 3:2 v prodloužení na ledě St. Louis, a otočili stav série z 0:2 na 3:2.
26.04.2014 10:15 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků)

Chtěli bychom aspoň dvě děti, říká šťastný otec Tomáš Plekanec

Hokejista Tomáš Plekanec tráví léto v Česku a užívá si volna se svým osmiměsíčním synem Matyášem. Oba doprovázeli Lucii Vondráčkovou na natáčení v jižních Čechách. Plekanec si v otcovské roli libuje a chce i další děti. Další články k tématu: Dobčice u Českých Budějovic změnil režisér Troška na Babovřesky Plekanec neprožil povedený rok. I tak je v první desítce Zlaté hokejky Plekanec: Na popularitu jsem zvyklý z Kanady. Teď už ji mám celý rok Prsten budu sundávat jen při hokeji, říká čerstvý ženáč Tomáš Plekanec Troška propůjčil jméno červenému vínu, vůbec mu ale nechutná
25.07.2012 01:40 |

Osobnosti: Lucie Vondráčková (1094 článků) , Tomáš Plekanec (272 článků)

Plekanec má formu! Dal gól a táhne Montreal za postupem

Tomáš Plekanec skóroval přispěl ve druhém kole play off NHL a jeho Montreal vyjrál nad Bostonem 4:2. Canadiens ujali v sérii vedení 2:1. Úspěšná byla i Minnesota, která doma Chicago 4:0 a snížila stav série na 1:2.
07.05.2014 08:00 |

Palát zářil! Dal dva góly, na třetí přihrál. Blýskl se i Hemský

Ondřej Palát vstřelil v pondělním utkání NHL dvě branky a na další přihrál, přesto neodvrátil porážku Tampy Bay 3:4 po samostatných nájezdech s Phoenixem. V dresu vítězů vstřelil po výměně z Washingtonu první gól Martin Erat a Radim Vrbata jako jediný uspěl v rozstřelu. V penaltovém rozuzlení dostal důvěru i Palát, první hvězda zápasu, ale neproměnil.
11.03.2014 06:45 |

Démon Palát zažil rekordní večer! Dal gól, na další tři přihrál

Na letošního Silvestra jen tak nezapomene český hokejový útočík Ondřej Palát. Poprvé v kariéře v NHL si připsal v jednom utkání čtyři body, když gólem a třemi asistencemi přispěl k výhře Tampy Bay 5:1 v Buffalu. Jeho trefa byla navíc vítězná a Palát byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
01.01.2015 13:21 |

Tomáš Plekanec se jako jediný z Čechů gólově prosadil v nočních zápasech NHL. Svůj Montreal poslal na ledě Ottawy do vedení, pak ale Canadians pětkrát inkasovali a byla z toho prohra 1:5.
31.01.2013 07:15 |

Plekanec dal vítězný gól Pavelcovi, Jágr si připsal asistenci

Útočník Tomáš Plekanec vstřelil v úterním utkání NHL vítězný gól hokejistů Montrealu při výhře 4:3 nad Winnipegem. Kladenský odchovanec se prosadil ve 46. minutě, kdy za nerozhodného stavu překonal v přesilové hře Ondřeje Pavelce střelou z pravého kruhu. Český brankář kryl v utkání 22 střel.
30.01.2013 09:45 |

Montreal nedokáže vstřelit gól. "Stačí i ňákej ošklivej," říká Plekanec

Montreal prohrává v sérii s Philadelphií 0:2 na zápasy, brankáři Leightonovi ještě nevstřelil ani gól.
19.05.2010 15:35 |

Voráček, Havlát i Dvořák pálili do černého. Plekanec se zranil

Jakub Voráček táhne Philadelphii vstříc play off, Flyers po vítězství 5:3 nad Montrealem ztrácí už jen čtyři body. Letošní premiérové trefy se dočkal Radek Dvořík z Anaheimu, gól dal i Martin Havlát. Bohužel se ale zranil centr Montrealu Tomáš Plekanec.
04.04.2013 11:20 |

Osobnosti: Martin Havlát (89 článků) , Tomáš Plekanec (272 článků) , Jakub Voráček (244 článků) , Radek Dvořák (45 článků)

Forma jako hrom: Plekanec zaznamenal vítězný gól Montrealu

Český útočník Tomáš Plekanec vsítil vítězný gól Montrealu, který před vlastním publikem porazil San Jose 3:1.
04.12.2010 22:30 |

Plekanec jako důvod prohry? Montreal je zápas od vyřazení!

Hokejisté Bostonu porazili v 2. kole play off NHL Montreal 4:2 a ujali se vedení v sérii 3:2. Bruins zápas rozhodli na začátku druhé třetiny dvěma góly v přesilových hrách v rozmezí 32 sekund, když v obou případech seděl na trestné lavici český útočník Tomáš Plekanec.
11.05.2014 11:40 |

Hokejový milionář Voráček dal Heleně Zeťové dárek za víc jak 200 tisíc korun. Co mezi nimi je?

Hokejista Jakub Voráček a Helena Zeťová  (31) se potkali na benefici Karla Rachůnka, kde se dražily hokejové předměty, a jejíž výtěžek, celkem tři milióny korun, poputuje na postižené děti. Kuriózní a zároveň dojemná byla dražba bruslí tragicky zesnulého hokejisty Josefa Vašíčka. O ty se totiž přetahovali právě hokejista celku Philadelphia Flyers Jakub Voráček a zpěvačka Helena Zeťová. Dražební souboj vyhrál Voráček, brusle si však nenechal a dal je darem populární zpěvačce.
05.06.2012 15:45 |

Osobnosti: Helena Zeťová (183 článků) , Jakub Voráček (244 článků) , Josef Vašíček (161 článků) , Karel Rachůnek (183 článků)

Voráček je zvíře! Nasbíral čtyři nahrávky za zápas! Gól slavili Plekanec s Prospalem

Asistence? Jakub Voráček. Kdo nahrával? Voráček! Český forvard Philadelphie v duelu s Islanders připravil svým spoluhráčům hned ČTYŘI GÓLY!
18.02.2013 21:35 |

Voráček drží Philadelphii ve hře. Jeho gól rozhodl!

Jakub Voráček vstřelil v pátečním utkání 1. kola play off NHL vítězný gól Philadelphie, která porazila New York Rangers 2:1 a srovnala sérii na 2:2.
26.04.2014 08:55 |

Voráček dal gól, na dva přihrál a pomohl vypráskat Montreal

Hokejový útočník Jakub Voráček se v pondělním utkání NHL podílel gólem a dvěma asistencemi na kanonádě Philadelphie, která zvítězila na ledě Montrealu 7:3. Flyers tak ukončili sérii čtyř porážek, v tabulce Východní konference však stále ztrácejí sedm bodů na osmé New York Rangers.
16.04.2013 09:00 |