Článek

Plácá a plácá! Hašek nemilosrdně zúčtoval s podnikatelem Jančurou

 
Hejtman Jihomoravského kraje Michal Hašek (ČSSD) se na svém profilu na Facebooku slovně ohnal po podnikateli Radimu Jančurovi se slovy „plácá a plácá“. Nelíbí se mu hlavně to, jak se o něm v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz vyjadřoval. Jančura tak prý podle Haška neví, co post hejtmana obnáší.
04.05.2015 18:51 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (236 článků) , Michal Hašek (2318 článků)
Podobné články

Dobeš s Jančurou projedná vstup RegioJetu na trať Praha-Brno

 
Ministr dopravy Pavel Dobeš se sejde s majitelem Student Agency Radimem Jančurou kvůli jeho nabídce na provozování rychlíků na trati Praha-Brno-Břeclav. Setkání se uskuteční příští úterý v dopoledních hodinách. ČTK to řekl Martin Novák z tiskového odboru ministerstva. Úřad však nevidí vstup soukromého dopravce na tuto trať reálně.
05.10.2011 14:45 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (236 článků) , Pavel Dobeš (510 článků) , Pavel Novák (118 článků)

Ministr dopravy se sejde se zástupci krajů a Radimem Jančurou

 
Ministr dopravy Pavel Dobeš se sejde se zástupci Asociace krajů. Jednat mají o financování železnice a odvolání zástupce krajů z dozorčí rady Českých drah (ČD). Ministr bude také jednat s majitelem společnosti Student Agency Radimem Jančurou o možnosti převzetí rychlíkové přepravy na trati Praha-Brno-Břeclav.
11.10.2011 06:55 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (236 článků) , Pavel Dobeš (510 článků)

Paroubek: Proč Babiš s Jančurou lžou?

 
Ve volební kampani ke krajským a senátním volbám, která byla vedena ve zcela poklidném rytmu a naprostém klidu, vyčnívaly svou extrémní hysterií pouze dvě osoby. Jeden velký a jeden malý oligarcha. Tedy Babiš s Jančurou.
08.10.2016 15:45 |

podobné články

Byznysmen Jančura znovu o rozkrádání a plýtvání. A o Peake a Okamurovi

 
Mediální přestřelka mezi ministrem financí Miroslavem Kalouskem a podnikatelem Radimem Jančurou se rozproudila před několika měsíci. Jančura Kalouska nařkl, že patří mezi nejbohatší Čechy a nakradl si stovky miliard. Kalousek ho chtěl žalovat, na což se Jančura podle svých slov těšil. Jaká je situace nyní?
22.11.2012 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (236 článků) , Miroslav Kalousek (6372 článků)

A teď to máte, novináři od Bakaly. Teď poučujte druhé, hrne se kritika kvůli cenzuře a padají jména těch, o kterých se nemluví

 
MEDIÁLNÍ HODNOCENÍ Až bude zase někdo z vydavatelství Economia moralizovat, mluvit o právu na vyjádření i o tom, jak někdo manipuluje se skutečnostmi, měl by si laskavě nejprve zamést před prahem vlastního vydavatelského domu. To vzkazuje mediální odborník Petr Žantovský v souvislosti se stažením a následným zveřejněním už patřičně upraveného rozhovoru s podnikatelem Radimem Jančurou na serveru Aktuálně.cz. Analytička Irena Ryšánková připomíná, že i v novodobých českých dějinách existuje pár ikon, které jsou nedotknutelné.
22.06.2016 18:05 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (236 článků)

Bakalovy noviny: Už to leze ven. Dějí se tam divoké věci

 
Rozhovor s ředitelem Student Agency a podnikatelem Radimem Jančurou rozvířil vody vydavatelství Economie. Poté, co byl původní rozhovor stažen z webu a nahrazen okleštěným, postavila se část redakce proti rozhodnutí vedení. Nyní už je na webu zpátky původní verze. Píše o tom server HlídacíPes.org.
23.06.2016 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (236 článků)

Roman Joch zúčtoval s levicovými liberály: Jste jímaví jako přejeté koťátko!

 
Ředitel Občanského institutu Roman Joch vystoupil v internetové televizi DVTV v pořadu Apel. Konzervativní myslitel ve svém vystoupení zúčtoval s liberály. Opravdu tvrdě.
04.11.2017 20:45 |

podobné články

Šichtařová: Trump plácá, co lidé chtějí slyšet. A přitom neví...

 
Z pohledu ekonoma je Trump špatně zařaditelný oportunista, který plácá to, co lidé chtějí slyšet, aniž by věděl, jak toho dosáhnout, píše na svém blogu na serveru iDnes.cz ekonomka Markéta Šichtařová.
13.04.2017 13:55 |

podobné články

Aktivista Jakub Čech, 17 let: Že jsem Pavlík Morozov? Klaus mladší plácá kraviny. Babišem pohrdám

 
Šestnáctiletý aktivista Jakub Čech zavítal na rozhovor s Pavlem Štruncem na server Info.cz. Prozradil, že pohrdá šéfem hnutí ANO Andrejem Babišem, a dodal proč. Nezůstal ale jen u Babiše. Rýpl si také do Václava Klause mladšího, který kandiduje do sněmovny za ODS. Tenhle politik podle Čecha plácá kraviny.
27.08.2017 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12426 článků) , Jakub Čech (19 článků) , Václav Klaus (9026 článků) , Pavel Čech (107 článků) , Václav Pavlík (3 články)

Toto napsal Michal Hašek o Radimu Jančurovi, když si přečetl zajímavý drb

 
Jméno Radima Jančury je v současné době skoloňováno v souvislosti s obsazením postu budoucího lídra hnutí ANO za Jihomoravský kraj. Jančura veřejně prohlašuje, že podpoří jakýkoliv hlas, který bude proti hejtmanovi Michalu Haškovi (ČSSD). Ten se na případný volební boj s Jančurou teší. Informace dnes zveřejnil Brněnský deník.
24.02.2015 13:56 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (236 článků) , Michal Hašek (2318 článků)

Prasárnička? Michal Hašek se dočkal billboardu, který si neobjednal

 
O víkendu se po Brně objevily billboardy s fotografií jihomoravského hejtmana Michala Haška s nápisem „Kdo lže, ten krade. České přísloví“. Billboardy jsou podepsány Radimem Jančurou.
03.10.2016 07:00 |

podobné články

Osobnosti: Radim Jančura (236 článků) , Michal Hašek (2318 článků)

Slavný herec: Soudruzi, zdevastovali jste národ. Šíříte bludy. Ve vašich řadách jsou hlupci. A co ta Semelová?

 
Herce Otakara Brouska znechutily výroky komunistické poslankyně Marty Semelové o Miladě Horákové a o invazi vojsk Varšavské smlouvy do Československa v srpnu 1968. V otevřeném dopise, který zveřejnil portál Svobodné fórum, Brousek nemilosrdně zúčtoval nejenom se Semelovou, kterou by partaj dle jeho názoru měla vyloučit ze svých řad, nýbrž s komunisty jako takovými.
27.08.2015 08:36 |

podobné články

Osobnosti: Milada Horáková (300 článků) , Marta Semelová (261 článků)

Dahlgren záviděl příbuzným pohodu. Zúčtoval se čtyřmi životy americký narcis?

 
Emoční nestabilita, narcisismus a paranoia Američana Kevina Dahlgrena (23). Tyto faktory stály podle obžaloby za brutálním vyvražděním rodiny Harokových v Brně-Ivanovicích. Životní ztroskotanec z Kalifornie měl své příbuzné sprovodit ze světa 22. března 2013. Nemilosrdně a bez špetky soucitu, po třech a půl týdnech, co bezplatně užíval jejich pohostinství. Strýc s tetou jej totiž do Brna pozvali, aby si v klidu uspořádal svůj neúspěšný život. Tím si podepsali rozsudek smrti.
31.05.2016 17:40 |

podobné články

Miloš Zeman na sjezdu ČSSD nemilosrdně zúčtoval s těmi, kteří šli proti němu ve volbách. Doporučil zahájit jednání s ANO. A všem připomněl zradu, kterou ve straně zažil

 
Hostem 40. sjezdu ČSSD byl prezident Miloš Zeman. Rozhodl se zúčtovat za prezidentskou volbu i zhodnotit, jak by se měla strana chovat po volbách vůči hnutí ANO.
18.02.2018 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20474 článků)

Burešův amok. Michal Hašek zúčtoval s Andrejem Babišem

 
Jihomoravský hejtman Michal Hašek (ČSSD) se neudržel a na sociální síti Facebook napsal pár řádků o miliardáři, majiteli Agrofertu a ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO). Ten si prý jen přehazuje své miliardy vidlemi a neví nic o tom, jak tvrdě pracuje řada lidí na Moravě, která se snaží uživit svou rodinu.
10.05.2016 22:05 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12426 článků) , Michal Hašek (2318 článků)

VIDEO: Sestry z Talentu nemilosrdně rozdělila porota. Tohle je rozhovor ze zákulisí!

 
Jedním z největších dramat uplynulého dílu show Česko Slovensko má Talent byl rozhodně případ sester Jitky (16) a Pavlíny (21) Matiových. Ačkoliv drží vždy při sobě, porota je na pódiu nemilosrdně rozdělila. Podívejte se na video a přečtěte si záznam rozhovoru, který rozhodl o jejich osunu.
08.09.2010 08:35 |

podobné články

Klaus chce nepokoje na Šluknovsku řešit nemilosrdně silou

 
Prezident Václav Klaus se v pondělí stručně vyjádřil k neutěšené situaci ve Šluknovském výběžku, jímž lomcují etnické nepokoje. Po víkendových demonstracích radikálů ve Varnsdorfu a Novém Boru prohlásil, že stát by měl v oblasti zasáhnout nemilosrdně silou. Posléze by se měl podle něj zasadit i o to, aby nevznikala ghetta.
12.09.2011 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (9026 článků)

Klienti Global Tour v šoku! Vedení hotelu je nemilosrdně poslalo na ulici i s malými dětmi

 
Klienti cestovky Global Tour, která vyhlásila úpadek, byli v Turecku v pořádných nesnázích. Vedení hotelu je totiž nemilosrdně vyhodilo z pokojů. Problémy se vyřešily až s příjezdem českého konzula.
05.07.2012 11:40 |

podobné články

Otec přistihl pedofila, jak ubližuje jeho synovi. Nemilosrdně mu rozbil ciferník!

 
"Osmnáctiletý pedofil Raymond Frolander utrpěl těžká poranění poté":http://www.extra.cz/tahle-vysmata-dama-je-pedofilka-padesatkrat-zbesile-soulozila-s-osmiletym-chlapcem, co byl přistižen při činu otcem své oběti, který jej na místě nemilosrdně rozcupoval.
22.07.2014 17:45 |

podobné články