Článek

Písničkářka Joni Mitchellová je v nemocnici

 
Kanadská písničkářka a kytaristka Joni Mitchellová, která patří ke slavné woodstockové generaci, byla v úterý hospitalizována. V noci na na středu o tom bez dalších podrobností informoval její oficiální webový portál. Její zdravotní stav je údajně velmi vážný.
01.04.2015 06:31 |

podobné články

Podobné články

Kanadská zpěvačka Joni Mitchellová slaví sedmdesátiny

 
Kanadská zpěvačka, kytaristka a písničkářka Joni Mitchellová, která oslaví 7. listopadu sedmdesátiny, se do dějin populární hudby zapsala překračováním hranic hudebních žánrů. Z původně dlouhovlasé hippie zpěvačky se stala osobitou skladatelkou a textařkou, která od prostých folkových motivů došla až k jazzové tvorbě, v posledních letech ale začala též malovat. 
06.11.2013 10:40 |

podobné články

Osobnosti: Joni Mitchell (12 článků)

Joni Mitchell už mluví a zotavuje se dobře, tvrdí její mluvčí

 
Zpěvačka Joni Mitchell prý o hlas nepřišla a dokonce už dobře mluví. Americká hvězda na konci března prodělala rozsáhlou mrtvici a její kolega David Crosby o víkendu prohlásil, že kvůli tomu doteď nemluví a přišla o hlas. Její mluvčí to ale v neděli večer vyvrátila s tím, že se Joni naopak rychle a velmi dobře zotavuje.
01.07.2015 08:05 |

podobné články

Osobnosti: David Crosby (5 článků) , Joni Mitchell (12 článků)

Legenda Woodstocku přišla o hlas! Joni Mitchell bojovala s ucpanou aortou

 
Kanadská písničkářka a kytaristka Joni Mitchell, která patří ke slavné woodstockové generaci, ztratila hlas v důsledku ucpání aorty. Sdělil to americký hudebník a přítel jednasedmdesátileté zpěvačky David Crosby.
28.06.2015 09:40 |

podobné články

Osobnosti: David Crosby (5 článků) , Joni Mitchell (12 článků)

Neobyčejná písničkářka Sophie Hunger míří do Prahy

 
Mnozí ji srovnávají s Björk, PJ Harvey nebo Joni Mitchell, jiní ji považují za neobyčejný švýcarský poklad. Devětadvacetiletá písničkářka Sophie Hunger vystoupí v úterý společně s trumpetistou Erikem Truffazem v pražském Divadle Archa. Koncert se koná v rámci multižánrového festivalu Švýcarské jaro a jako hosta přizvali zpěvačku Annu Aaron.
12.03.2013 09:35 |

podobné články

Osobnosti: PJ Harvey (9 článků) , Joni Mitchell (12 článků) , Björk (25 článků)

Podívejte, jak si roztomilá dvouměsíční dcera Denise Richards na letišti vykřičela láhev s mlékem

 
Bývalá manželka průšviháře Charlieho Sheena Denise Richards (40) má plné ruce práce s péčí o své tři dcery. Když se k tomu ještě přidají formality a prohlídky zavazadel na letišti, chudák Denise neví, kam dřív. Richards se stala trojnásobnou maminkou teprve nedávno, když si adoptovala holčičku Eloise Joni, kterou pojmenovala po své matce Joni, jež v roce 2007 zemřela na rakovinu.
11.08.2011 07:45 |

podobné články

Osobnosti: Denise Richards (69 článků) , Charlie Sheen (454 článků)

Šokující zvrat: Zpěvačka Joni Mitchell není v kómatu

 
V úterý 29. dubna se v některých amerických internetových magazínech objevila zpráva, že se zdravotní stav zpěvačky Joni Mitchell výrazně zhoršil a že upadla do kómatu. Její mluvčí to ale večer téhož dne vyvrátil. Podle něj sice na tom není jednasedmdesátiletá hvězda se zdravím nijak extra dobře, v bezvědomí se ale nenachází.
30.04.2015 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Joni Mitchell (12 článků)

Americká písničkářka Regina Spektor má na Colours českou premiéru

 
Kromě irské kapely Cranberries a legendárního rockera Iggyho Popa bude jednou z největších hvězd letošního festivalu Colours of Ostrava slavná americká písničkářka ruského původu Regina Spektor. Půjde o první koncert této zpěvačky a klavíristky v České republice.
01.04.2010 13:50 |

podobné články

Osobnosti: Iggy Pop (46 článků) , Regina Spektor (4 články)

Britská písničkářka PJ Harvey poprvé v České republice

 
Britská alternativní písničkářka PJ Harvey poprvé přijede koncertovat do ČR. Její fanoušci se mohou těšit na 27. říjen, kdy zazpívá ve velkém sále pražské Lucerny a představí své poslední album Let England Shake.
04.08.2011 13:35 |

podobné články

Osobnosti: PJ Harvey (9 článků)

Zemřela písničkářka Beryl Davisová

 
Ve věku 87 let zemřela v Los Angeles britská písničkářka Beryl Davisová. Její smrt potvrdil listu Los Angeles Times zástupce zpěvaččiny rodiny Greg Purdy. Příčinou smrti byly komplilkace spojené s Alzheimerovou chorobou.
03.11.2011 12:55 |

podobné články

Na Colours of Ostrava letos zamíří písničkářka Alanis Morissette

 
Kanadská písničkářka Alanis Morissette je další potvrzenou hvězdou jedenáctého ročníku festivalu Colours of Ostrava, který se uskuteční letos v červenci. Světoznámá zpěvačka a kytaristka doplní již tak hvězdou sestavu účinkujících, mezi kterými vévodí například Björk a Bobby McFerrin.
29.02.2012 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Alanis Morissette (75 článků) , Björk (25 článků)

Písničkářka Lucie Redlová vydala druhé sólové album

 
Lucie Redlová (1980) je česká zpěvačka a písničkářka, dcera známého muzikanta Vlasty Redla. Sólově vydala zatím dvě alba, na tom nejnovějším s názvem Křižovatka spolupracovala s americkým producentem a hudebníkem Timem Eriksenem. Stála u zrodu valašskomeziříčské kapely Docuku a nyní ji doprovází kapela Garde. S Právem mluvila o svém slavném jméně i o cílech, kterých chce v budoucnu dosáhnout.
23.07.2012 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Vlasta Redl (9 článků)

Britská písničkářka Kate Nashová vystoupí v listopadu v pražském Roxy

 
Britská písničkářka Kate Nashová zahraje 14. listopadu v pražském klubu Roxy. Na samostatném koncertu se pětadvacetiletá rodačka představí tuzemskému publiku poprvé. Minulý rok vystoupila na festivalu Rock for People na letišti v Hradci Králové. Informoval o tom Lukáš Kadeřábek.
15.10.2012 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Kate Nash (5 článků)

Výjimečná písničkářka, krásná a bohatá Katie Melua zahraje ve středu v Praze

 
Na své vůbec první vystoupení v České republice přijede ve středu 7. listopadu do pražského Kongresového centra britská zpěvačka a písničkářka Katie Melua. Gruzínská rodačka, která vyrůstala v severoirském Belfastu a je oblíbenkyní královny Alžběty II., zde představí své nejnovější, v pořadí už páté album Secret Symphony.
05.11.2012 16:25 |

podobné články

Osobnosti: Katie Melua (3 články)

S Těmi lidmi hostuje písničkářka Dagmar Voňková

 
Skupina Ty lidi vedená Jaroslavem Jankem si na úterní výroční koncert v Divadle Archa pozvala několik hostů. Hlavním je písničkářka Dagmar Voňková. Ukazuje tak, že se nenechává svazovat žánry.
21.05.2013 08:50 |

podobné články

Dámy, koukejte: Nejvyvinutější písničkářka, která miluje jídlo, zhubla 10 kilo. Její recept vás ale rozpláče

 
Písničkářka Jana Rychterová, která se nám vloni ukázala v plavkách a přiznala, že nadevše miluje jídlo, se objevila jako jedna z kmoter levharta a nové lanové dráhy ve Dvoře Králové. A nešlo si nevšimnout, že naše zpěvačka, která svým výstavním hrudníkem přitahovala chlapy jako magnet , viditelně pohubla.
16.07.2013 06:00 |

podobné články

Do Ostravy se vrátí irská písničkářka Lisa Hannigan

 
Slavná irská písničkářka Lisa Hannigan, která před dvěma lety uhranula publikum festivalu Colours of Ostrava, bude opět koncertovat v moravskoslezské metropoli. Informovala o tom pořadatelka koncertu Zlata Holušová. Koncert se uskuteční 28. listopadu v klubu Cooltour na Černé louce.
01.08.2013 15:10 |

podobné články

Vystrčila na nás zadek: Nejvnadnější česká písničkářka zhubla 15 kilo a ukázala své lehčí tělo v bikinách

 
Doby, kdy byla písničkářka Jana Rychterová boubelkou, prohlašovala, že miluje jídlo a za své křivky se nestydí, jsou ty tam. Již před prázdninami šla Jana do sebe a zhubla deset kilo. Teď už má dole kil patnáct.
07.09.2013 10:00 |

podobné články

Písničkářka Carole King dostane cenu MusiCares

 
Americká písničkářka, která si říká Carole King, dostane od pořadatelů Grammy zvláštní cenu MusiCares. Ta se uděluje významným hudebním osobnostem, které pomáhají charitě.
20.09.2013 16:45 |

podobné články

Osobnosti: Carole King (6 článků)

Na podzim se do Prahy vrátí písničkářka Joan Baezová

 
Proslulá americká písničkářka Joan Baezová, která se svojí hudbou po celý život angažuje v mírovém hnutí i proti nejrůznějším totalitním režimům, vystoupí 16. října v pražské Lucerně. Dlouholetá přítelkyně Václava Havla, která se zastávala také politických vězňů v bývalém Československu, v metropoli zazpívá v rámci evropského turné, na kterém propaguje kompilaci nazvanou Diamantes, informovala Kateřina Dědková. Vstupenky v cenách od 990 do 1790 korun budou k dispozici od 19. března.
18.03.2014 15:30 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4809 článků)