Článek

Piráti: Kapři si rybník sami nevypustí

 
Představenstvo Dopravního podniku Olomouc chce vyhodit pirátského zástupce za zveřejňování zápisů z jeho jednání.
07.10.2016 06:35 |

podobné články

Podobné články

Kapři si rybník nevypustí, glosuje situaci kancléř Mynář

 
Kancléř prezidenta Vratislav Mynář v rozhovoru pro server Lidovky.cz prohlašuje, že se první muž státu nechystá sbírat 120 hlasů potřebných k rozpouštění sněmovny. Sám Mynář nepočítá ani s tím, že poslanci sami mezi sebou posbírají oněch 120 hlasů, protože by si vypustili rybník a řada z nich nemůže počítat, že v příštích volbách uspějí.
17.06.2013 13:25 |

podobné články

Osobnosti: Vratislav Mynář (925 článků)

Otrávený rybník na Tachovsku: Kapři, líni a karasi! Vše pochcípalo

 
Kapři, líni a karasi plovoucí břichem vzhůru. Tak vypadal rybník, který se nachází v areálu Záchranné stanice živočichů ve Studánce na Tachovsku. Vodu v něm totiž někdo otrávil. Nic živého tady nemělo šanci přežít.
05.07.2013 09:20 |

podobné články

Prognostik Zeman: Tahle vláda je tak neschopná, že se sama nerozpustí

 
NA HRANĚ S XAVEREM Někdejší premiér a současný čestný předseda Strany práv občanů Miloš Zeman hodnotí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz stav současné krize a vládní snahy zatočit s korupcí. Při té příležitosti zavzpomínal i na svého bývalého kolegu Stanislava Grosse, jehož působení ve vládě chápe jako svou osobní chybu. Co se týče aktuálního politického výhledu, předčasných voleb se prý nedočkáme – kapři si totiž podle Miloše Zemana sami rybník nevypustí.
05.02.2012 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků) , Miloš Zeman (20493 článků)

Prognostik Zeman: Vláda je tak neschopná, že se sama nerozpustí

 
Někdejší premiér a současný čestný předseda Strany práv občanů Miloš Zeman hodnotí stav současné krize a vládní snahy zatočit s korupcí. Při té příležitosti zavzpomínal i na svého bývalého kolegu Stanislava Grosse, jehož působení ve vládě chápe jako svou osobní chybu. Co se týče aktuálního politického výhledu, předčasných voleb se prý nedočkáme – kapři si totiž podle Miloše Zemana sami rybník nevypustí.
05.02.2012 20:50 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (719 článků) , Miloš Zeman (20493 článků)

Heller (KDU-ČSL): Korýtka pro prasátka

 
Vzhledem k tomu, že kandiduji do Evropského parlamentu, často se mě lidé ptají, co si myslím o platech europoslanců. Bohužel pro všechny občany (vyjma několika vyvolených) je tato mzda astronomická a považuji ji za nemorální. Fakt, že kapři si sami rybník nevypustí, zde platí dvojnásob.
13.05.2014 09:05 |

podobné články

Poslanci dluží celkem 181 milionů: Vládu drží u moci koalice hypoték!

 
Kapři si nevypustí rybník. A nebo také: Poslanci si nabrali hypotéky, proto nepotopí vládu a nebudou riskovat, že po předčasných volbách budou bez práce. Blesk před dnešním hlasováním o důvěře pátral, co na tom může být pravdy. Výsledek? Poslanci stran, které vládu podpoří, mají opravdu více dluhů a tedy větší zájem na udržení ve Sněmovně!
18.07.2012 05:15 |

podobné články

Sněmovna se chystá na hlasování o svém konci, kapři si asi rybník nevypustí

 
Poslanecká sněmovna má ve středu na programu hlasování o svém rozpuštění. S největší pravděpodobností se nerozpustí a předčasné volby tak na pořad nepřijdou. Pro rychlý konec dolní komory totiž nezvednou ruku ODS a TOP 09. Sociálním demokratům, komunistům a Věcem veřejným se tak nepodaří získat potřebných nejméně 120 hlasů, mají jich jen 91 a několik dalších opozičních poslanců na tom nic nezmění.
17.07.2013 04:10 |

podobné články

Starostka Synková (ODS): Věřím, že se Praha 17 stane moderní městskou částí

 
Kapři si svůj rybník nevypustí, říká k dohodě o nové pražské koalici starostka MČ Praha 17 Jitka Synková (ODS). V čele řepské radnice je již desátým rokem. Jak se za tu dobu proměnila tvář městské části? Na co nového se mohou těšit občané v příštích letech? A jaké jsou její profesní ambice? I s tím se svěřila v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Prozradila nám také, co a proč vyčítá vedení hlavního města. A nejen to...
05.06.2016 15:00 |

podobné články

Pryč s politickou korektností, vyzývá senátní kandidát Pernes (Moravané)

 
Kapři si rybník nevypustí, říká v reakci na stávající uspořádání v českém státě Jiří Pernes (Moravané). S cílem, aby byl hlas Moravy v Parlamentu více slyšet, se uchází o post senátora ve volebním obvodu č. 58. Jde také o jediný okres, kde Moravané kandidují společně s ODS. Co bylo impulsem spolupráce? Čím je charakteristická moravská identita? A z čeho pramení rivalita mezi Pražáky a Moraváky? I na to se ptaly ParlamentníListy.cz.
02.10.2016 13:35 |

podobné články

Tajemství kapří šupiny a jedno „kapří“ kouzlo

 
Kapr je nezpochybnitelnou hvězdou českého vánočního stolu, i když ho mnozí nejedí. Traduje se, že kapří šupiny přinášejí peníze. Přičarujete si je letos o Vánocích?
20.12.2014 19:00 |

podobné články

Kapr krok za krokem: Místo podkov zkuste filet nebo kapří hranolky!

 
Kapr je na štědrovečerním stole naprostá klasika. Jak ho ale vykuchat, filetovat a naporcovat tak, abyste měli na talíři nádherné kapří řízky a žádný kus masa nepřišel na zmar? Jiří Konhefr, spolumajitel řetězce Food Story, vás to naučí krok za krokem. A navíc vám ukážeme, jak na fantastické kapří hranolky!
23.12.2015 06:10 |

podobné články

Tady se rozhodně nekoupejte: Hnačov je nejšpinavější rybník v Česku

 
Je to v Česku rybník s nejšpinavější vodou. Hygienici tady dokonce zakázali koupání jako zdraví nebezpečné. Přitom ještě před pár lety byl rybník Hnačov na Klatovsku vyhlášenou rekreační lokalitou.
22.07.2015 16:45 |

podobné články

Vláda neskončí, kapříci si rybník nevypustí, říká náměstek ČSSD

 
Náměstek primátora pro ekonomiku, majetek a majetkové účasti Mostu Karel Novotný v odpovědi čtenářům ParlamentníchListů.cz pochybuje o konci stávající vlády Petra Nečase.
23.04.2012 10:55 |

podobné články

Osobnosti: Petr Nečas (9261 článků)

Soušek (SPO): Mnoho povyku pro nic aneb Kapříci si rybník nevypustí

 
Na televizních obrazovkách i v tištěných médiích se nám předvádí spousta mudrlantů, kteří řeší současnou povolební situaci.
11.11.2017 11:40 |

podobné články

Velký přehled cen: Kapři i stromky na Vánoce zdraží!

 
Vánoční kapři i stromky letos podraží. Rybáři, lesáci a následně prodejci se sice snaží ceny držet na loňské úrovni, mnohde se to ale nepodaří.
05.11.2012 06:45 |

podobné články

Blesk přináší dobrou zprávu: Vánoční kapři letos nepodraží!

 
Blesk přináší dobrou zpávu. A těch není teď příliš. Zatímco prodejci různého zboží začínají zvedat ceny, vánoční kapři letos nezdraží a bude jich dost a dobré kvalitě. Shodli se na tom čeští producenti ryb. A to i přesto, že letos bylo ryb méně. Spláchla je totiž velká voda.
27.11.2013 06:47 |

podobné články

Vánoční kapři zdraží: O kolik si připlatíte?

 
Kapři letos podraží! Dobrá zpráva ale je, že jen o pár korun. Kilogram výběrového bude stát nejvíce 87 Kč. To je o tři koruny více než loni. Ryby do 2,5 kila pak přijdou na 77 Kč za kilo, před rokem jsme za ně dali 75 Kč.
10.12.2014 13:10 |

podobné články

Pirátský poslanec: Kdyby mi ve válce zemřela půlka rodiny, také bych utíkal. Pokud je soucit dnes v Česku znakem hanby, je něco špatně

 
ROZHOVOR „Osobně si myslím, že se Andreji Babišovi podaří napodruhé vládu sestavit, ale Piráti její součásti jistojistě nebudou, podporu nakonec dostane od jiných stran a postoj prezidenta v tom už větší roli nesehraje, “ uvádí poslanec Lukáš Černohorský (Piráti). K finále prezidentské kampaně pak ještě dodává: „Prezident by především neměl společnost dělit, ale stmelovat. To je jediné, co k tomu mohu konkrétně říci. Volil jsem Marka Hilšera, který mi byl osobnostně i názorově nejblíž. Přímá volba je ale věcí každého z nás, a jelikož Piráti sami vlastního kandidáta neměli, nerad bych někomu říkal, co je dobře a co špatně. Piráti jsou liberální strana a svoboda volby je pro nás priorita.“
25.01.2018 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Marek Hilšer (64 článků)

Holotová (Úsvit): Základní práva a svobody v ČR jen tak, aby se vlk nažral…

 
Politický zastupitelský systém, který u nás úspěšně dlouhá léta bují, je dávno naprosto nevyhovující, zkorumpovaný a kapři si svůj rybník ne a ne ani o trochu upustit. Vládnoucí strany s námi občany hrají pouze hru o demokracii a svobodě.
04.10.2014 14:25 |

podobné články