Článek

Pindíci, kam se podíváš: Ty nejnevhodnější malby od dětí

 
Děti jsou sice malé, ale velmi zvídavé a nic jim neunikne. V jejich nevinné mysli však spousta věcí vypadá jinak, například když slyší souložit rodiče. Naopak jejich malůvky mohou vypadat jako něco, co tak vypadat nemá. Například velký pestrobarevný penis.
25.02.2016 19:05 |

podobné články

Podobné články

VIDEO My jsme pindíci. Slavný herec, volič TOP 09, sehrál scénku o světové politice

 
Myslíte si, že vám vládne demokraticky zvolená vláda? To jste malé děti nebo co? Vládnou vám ilumináti, poznamenává video A bude hůř na serveru Playtvak.cz. V hlavních rolích se zde představil podporovatel TOP 09 Oldřich Navrátil (otec), Jan Brožek (syn) a Dagmar Vadovičová (matka).
05.10.2016 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Oldřich Navrátil (87 článků) , Jan Brožek (3 články)

Malby na iPhone – nový styl?

 
Vypadají jako malby stvořené pro velká plátna. Ale tyto dechberoucí výtvory vznikly někde úplně jinde, a sice na tříapůlpalcovém displeji...
18.06.2009 17:25 |

podobné články

V Římě objevili nejstarší malby apoštolů

 
Unikátní vyobrazení čtyř apoštolů Petra, Pavla, Ondřeje a Jana objevili italští archeologové v římských katakombách svaté Tekly. Fresky pocházejí z konce 4. století a podle expertů to jsou nejstarší malby tohoto typu. Oznámily to v úterý tiskové agentury DPA a AP s odvoláním na oficiální zdroje.
22.06.2010 19:25 |

podobné články

Rumburk: V Loretě se pilně restaurují malby

 
Do původní krásy se v průběhu srpna vrací malby v ambitu Lorety v Rumburku. Restaurátorské práce probíhají v objektu Svatých schodů od roku 2008. Kompletně budou dokončeny v roce 2012, kdy dojde k znovuvysvěcení poutního místa. Obnovu rumburské Lorety ve výši 910 tis. Kč v roce 2011 podpořil také Ústecký kraj.
12.08.2011 13:25 |

podobné články

Oltáře ve Vyšším Brodě ukrývaly 500 let staré malby

 
Když památkáři rozebírali a vystěhovávali dva novogotické oltáře sv. Rocha a sv. Barbory z rekonstruovaného klášterního kostela Nanebevzetí Panny Marie ve Vyšším Brodě, odhalili na zadních stranách malby staré téměř 500 let.
15.11.2011 09:15 |

podobné články

Umělkyně maluje dokonalé obrazy pouze pomocí svých prstů

 
Americká umělkyně Judith Braunová dokazuje, že k vytvoření perfektní malby nejsou potřeba štětce ani další nástroje. Své obrazy totiž maluje pouze pomocí prstů, které namáčí v uhelném prachu. Nejedná se přitom o malé obrazy, ale o velkoformátové malby, jejichž tvorba často trvá i několik dní.
19.11.2012 19:20 |

podobné články

Extrémní umění na obrazech amerických měst: Neuvěříte, že tyto malby nejsou ve skutečnosti fotky

 
Britský umělec Nathan Walsh by byl dost dobrý industriální fotograf, tedy až na to, že jeho krásná zakoutí velkých měst nejsou fotky, ale hyperrealistické malby.
20.05.2013 16:05 |

podobné články

Neuvěřitelně titěrné malby na očních víčkách, které jsou inspirovány filmovými hity

 
Uměleckou maskérku Katie Alves už nebavilo fádní líčení a rozhodla se inspirovat tvorbou studia Walta Disneyho. Na oční víčka teď vytváří malby s motivy z Malé mořské víly, Lvího krále nebo depresivních filmů Tima Burtona.
06.06.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Tim Burton (141 článků) , Walt Disney (82 článků)

RECENZE: Pražské léto očima čínského Bojovníka umění

 
Čínský umělec Wu Yi, profesor nástěnné a současné malby na Ústřední akademii v Pekingu, vystavuje v pražské Galerii Václava Špály. Expozice představuje téměř padesát děl inspirovaných jeho letním pobytem v České republice. A k tomu organizátor přidal dvanáct prací vytvořených tradiční čínskou technikou tušové malby.
29.11.2013 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Špála (19 článků)

RECENZE: Zlatý věk holandské malby v Budapešti

 
Budapešť Deset měsíců po ukončení obsáhlé výstavy o Caravaggiovi a italské barokní malbě otevřelo Muzeum krásných umění v Budapešti (Szépmüvészeti Múzeum) další fascinující výstavu věnovanou tentokrát Rembrandtovi a zlatému věku holandské malby.
24.12.2014 07:16 |

podobné články

V Klementinu archeologové objevili historickou kostru a fascinující malby

 
V pražském areálu Klementinum, sídle Národní knihovny, probíhá v současné době druhá etapa rekonstrukce. Během ní se podařilo odhalit archeologické artefakty, které překvapily především památkáře. Kromě ostatků pocházejících z 9. století byly objeveny také skvostné freskové malby či zazděné dveře vedoucí do kostela Nejsvětějšího Salvátora.
03.04.2015 05:11 |

podobné články

Fotka novoročních opilců je hitem internetu. Připomíná renesanční malby

 
Lidé na sociálních sítích fotku přirovnávají k renesančním výjevům, převádějí ji do malby a objevila se i parodie na slavný Michelangelův obraz.
04.01.2016 11:20 |

podobné články

Program, vyvinutý na Fakultě elektrotechnické ČVUT, dokáže automaticky vykouzlit realistické ruční malby

 
Tým vědců pod vedením doc. Daniela Sýkory z katedry počítačové grafiky a interakce Fakulty elektrotechnické Českého vysokého učení technického v Praze vyvinul nový nástroj pro automatickou stylizaci 3D obrazu StyLit. Ten dokáže věrně reprodukovat výtvarníkův styl a vytvořit tak syntetické malby, které svou realističností zmatou i odborníka. Unikátní software je sofistikovanější než současné dostupné komerční nástroje.
24.08.2016 11:15 |

podobné články

Podívejte, která slavná kráska je podle rodičů nejhorším vzorem pro jejich děti

 
V první trojce dam, které jsou nejhoršími vzory pro děti, jsou ženy, o kterých se v médiích dočítáme prakticky denně. Je tak velmi těžké, aby s nimi děti nepřišly do kontaktu. Na vrchol žebříčku nejnevhodnějších celebrit s ohledem na své potomky rodiče dosadili Miley Cyrus, a to navzdory tomu, že ještě jako seriálovou Hannah Montanu jim ji pořizovali otištěnou na všem možném od ložního povlečení po penály do školy. Druhá příčka nikoho nepřekvapí, usadila se na ní proslulá potížistka Lindsay Lohan  (26) a třetí nejnevhodnější je prý novopečená maminka Kim Kardashian  (32) .
20.06.2013 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Lindsay Lohan (691 článků) , Miley Cyrus (845 článků) , Kim Kardashian (1204 článků) , Hannah Montana (80 článků)

Žena porodila v letadle nad Atlantikem, jako dezinfekce byla vodka

 
Naneštěstí pro nastávající matky, děti se mnohdy rodí v ten nejnevhodnější okamžik. Prvorodička Katherine Oyedohová byla jen ve 37. týdnu těhotenství, když se její potomek začal drát na svět. V tu chvíli však seděla v letadle asi deset kilometrů nad zemí někde mezi Atlantou a Senegalem.
05.04.2012 12:05 |

podobné články

Božská komedie: Živý vstup BBC narušily děti hovořícího odborníka

 
Představte si, že máte důležitou schůzku nebo například veřejný videorozhovor a v tu nejnevhodnější chvíli vás vyruší vaše dítě. Takový trapas si prožil profesor Robert Kelly při rozhovoru pro stanici BBC. Do pokoje, odkud vysílal živě, vlezli dva malí narušitelé a veškerou pozornost diváků přitáhli na sebe.
10.03.2017 21:45 |

podobné články

Osobnosti: Robert Kelly (3 články) , Robert Kelly (3 články)

50 odstínů na erotickém veletrhu Venus v Berlíně: Někdo to rád zvrhlé...

 
Vibrátory a panny na sex, kam se podíváš! Tak to vypadalo na erotickém veletrhu Venus v Berlíně, kam jsme zavítali s erotickou talkshow Blesku 50 odstínů Thomase Kruchiny!
27.10.2016 09:25 |

podobné články

Ordinace v růžové zahradě 2 (112) - Teď ti odpovědět nemohu

 
Pusenský se odhodlává požádat Elišku o ruku, nakonec tak učiní v nejnevhodnější chvíli, kdy se na Kamenici řítí orkán.
19.05.2009 12:00 |

podobné články

Jak na záděry

 
Jsou nepříjemné, bolestivé a jako na potvoru se vždy vyskytnou v tu nejnevhodnější situaci. Jak se jich spolehlivě zbavit či předcházet jejich vzniku? To vše si přečtěte v dnešním kosmetickém článku. Co je záděra Drobný odloupnutý trojúhelníček ...
02.06.2009 01:25 |

podobné články