Článek
Podobné články

Zeman je osina v zadku, stojí na webu. A aktivista, kterého senátoři poslali pryč s peticí proti prezidentovi, napsal...

 
Jak se zbavit prezidenta Zemana? O tom přemýšleli bloger Přemysl Černík a aktivista Petr Suda. Zatímco Černík navrhuje mediální embargo, Suda se připojil k petici, která vyzývala Senát k podání ústavní žaloby na prezidenta za velezradu. Senátoři však aktivistům nevyhověli, což Suda přijímá s nelibostí.
10.08.2015 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (281 článků)

Až si nařežeme, budeme zase kámoši, doufá boxer Šuda

 
Luboš Šuda a Ladislav Kutil. Něco jako čeští Kličkové. Dva špičkoví boxeři a dlouholetí blízcí kamarádi. Stejně jako ukrajinští bratři se proti sobě v ringu ještě nikdy nepostavili. Až teď, když je oběma 36 let se nechali přesvědčit, a fanoušky tak čeká unikátní bratrovražedný boj o český titul křížové váhy.
12.10.2012 09:45 |

podobné články

Nemá cenu bavit se se sebestřednými sobci, říká Zdeněk Piškula

 
Herec Zdeněk Piškula má za sebou dobrý rok. Zvítězil v soutěži StarDance, oslavil osmnáctiny. Co to pro něj znamená, prozradil v rozhovoru pro čtvrteční Magazín DNES.
29.12.2016 00:05 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Piškula (113 článků)

Zvrácené mysli z Lollipop Chainsaw se představují

 
Věděli jste, že na počátku příběhu o roztleskávačce, která porcuje motorovou pilou zombíky, zatímco hlava jejího kluka se jí houpe u pasu (a mluví) stála paralela s Romeem a Julií? Suda 51 vám to s klidným výrazem v tváři oznámí, protože takhle nápad na hru skutečně vznikl. Jediný rozdíl je vlastně v tom, že je neodděluje politika znesvářených rodů, ale fakt,...
09.12.2010 20:20 |

podobné články

Aktivista varuje Zemana: Listopad ještě neskončil. Použijeme všechny demokratické prostředky, aby abdikoval

 
Prezidente, odejděte vyzývá českou hlavu státu petice s více než jedenácti tisíci podpisy, kterou se bude koncem měsíce zabývat Senát. „Pokud se Miloš Zeman domnívá, že si po svém zvolení občany bude ve svěřeném úřadu dělat, co chce, využijeme všechny demokratické prostředky, aby byl úřadu prezidenta zbaven, nebo abychom jej občanským vzdorem přesvědčili, že by měl sám na svou funkci abdikovat,“ řekl ParlamentnímListům.cz aktivista Petr Suda z Občanského liberálního hnutí, jehož snahou je podpořit iniciátory výzvy senátorům, aby se zabývali podezřením na akt velezrady prezidenta Miloše Zemana. Hlavním představitelem iniciativy Prezidente, odejděte i stejnojmenné petice je Michal Majzner.
15.05.2015 08:46 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20477 článků)

Zeman je hrobník úplně všeho. Pořád lže. Táhne nás k Rusku. Bývalí komunisté už připravují nástupce, zabraňme tomu, varuje aktivista

 
ROZHOVOR Aktivista Petr Suda, který stojí za platformou Listopad ještě neskončil a Občanským liberálním hnutím, si nadále nebere servítky, jak jde o hlavu státu, proti níž zvedal červenou kartu i prosazoval abdikaci. Nechápe, že i senátoři mlčí k tomu, co dělá ústavním soudem usvědčený lhář. Vždyť i téma islámského terorismu a uprchlíků bere prý jen jako demagogii a cestu k posílení moci bývalých komunistů a oligarchů kolem sebe. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz odhaduje, pro koho na Pražský hrad připravují půdu právě komunisté.
09.07.2015 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (281 článků)

Lumpové! Aktivista zahrnul Miloše Zemana do zlého spiknutí. Vše v naší zemi prý řídí tyto temné síly, už od roku 1989

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Prezident Miloš Zeman je demagog a lhář, říká politický aktivista Petr Suda z Občanského liberálního hnutí. A hází ho do jednoho pytle s Václavem Klausem, Vladimírem Dlouhým, Jiřím Dolejšem, Janem Mládkem i Miroslavem Ransdorfem, kteří podle něj převzali po Listopadu 1989 moc a pomohli politicky pokrýt rozkradení obrovského státního majetku do rukou několika oligarchů.
17.08.2015 04:41 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (504 článků) , Václav Klaus (9026 článků) , Vladimír Dlouhý (504 článků) , Jiří Dolejš (465 článků) , Miloš Zeman (20477 článků) , Petr Václav (738 článků)

Lumpové! Aktivista zahrnul Miloše Zemana do zlého spiknutí. Vše v naší zemi prý řídí tyto síly, už od roku 1989

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Prezident Miloš Zeman je demagog a lhář, říká politický aktivista Petr Suda z Občanského liberálního hnutí. A hází ho do jednoho pytle s Václavem Klausem, Vladimírem Dlouhým, Jiřím Dolejšem, Janem Mládkem i Miroslavem Ransdorfem, kteří podle něj převzali po Listopadu 1989 moc a pomohli politicky pokrýt rozkradení obrovského státního majetku do rukou několika oligarchů.
17.08.2015 21:12 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (504 článků) , Václav Klaus (9026 článků) , Vladimír Dlouhý (504 článků) , Jiří Dolejš (465 článků) , Miloš Zeman (20477 článků) , Petr Václav (738 článků)

Strach z uprchlíků nemá nic společného s xenofobií či náckovstvím, říká muž, který loni zvedal červené karty proti Zemanovi. Prezidenta ale ani dnes nešetří

 
ROZHOVOR Jeden z organizátorů loňských protestů proti Miloši Zemanovi Petr Suda upozorňuje, kolik dříve kritických médií je dnes naprosto apatických k neplnění předvolebních slibů jednotlivých vládních stran o potlačování korupce, klientelismu atd. „O kolika problémech se skoro nebo dokonce vůbec nemluví. Jak to, že netepou do najednou téměř nulové aktivity Nadačního fondu proti korupci nebo představitelů Rekonstrukce státu?“ ptá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz člen iniciativy Občanské liberální hnutí a zakladatel iniciativy Listopad ještě neskončil.
21.11.2015 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (281 článků)

Aktivista: Zemanovi nelze věřit ani nos mezi očima. Největší zlo je Babiš. Ovčáček? Nechci se bavit o opravdu hloupých lidech

 
Prezidentovi Miloši Zemanovi nelze prý věřit nos mezi očima a média dělají opravdu velkou chybu, že Zemanovi na jeho „bonmoty“ naskakují, říká v rozhovoru ParlamentníchListů.cz politický aktivista Petr Suda z Občanského liberálního hnutí. Podle něj měli senátoři výroky a konání Zemana řešit již dávno. A vicepremiér, ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš? Tak ten prý Zemana hravě dohání, neboť i on je v současnosti největší hrozbou pro další zdravý rozvoj České republiky.
14.03.2016 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (12433 článků) , Petr Zeman (281 článků)

Petr Suda: Studenti, nesmíte mlčet. Přijďte zítra protestovat proti jednání Miloše Zemana

 
Studenti půjdou s rektory v pátek 28.10. k Masarykovi, tak jsem si dovolil jim napsat dopis.
27.10.2016 16:20 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (20477 článků)

Petr Suda: Základní příčina, proč dopadají volby tak, jak dopadají

 
Komentář na sociální síti Facebook a tamní stránce "Listopad ještě neskončil" k závěrům průzkumu CVVM, že o politiku se zajímá zhruba polovina českých občanů:
22.03.2017 09:40 |

podobné články

Box se vrací do Lucerny, představí se Konečný, Šuda i Kracík

 
Dva dny před koncem roku ovládne pražskou Lucernu box a bojová umění.
10.12.2009 16:15 |

podobné články

Boxer Šuda prohrál titulový zápas, soupeř mu ROZTRHL obočí. VIDEO

 
Čtyřiatřicetiletý český boxer podlehl v zápase o interkontinentálního šampiona organizace WBO polotěžké váhové kategorie Olawalu Afolabimu.
20.03.2011 14:00 |

podobné články

Recenze: V roli lovce démonů se probijete peklem!

 
Experimentování a netradiční pojetí se nevyhýbá ani světu videoher. Zatímco na filmovém plátně předvádějí ty nejzajímavější šílenosti David Lynch a Tim Burton, ve světe, který se ovládá joypadem, jsou mistry Shinji Mikami (Resident Evil) a Goichi Suda. Právě oni vytvořili pro PlayStation 3 a Xbox 360 Shadows of The Damned, netradiční videohru, kde hratelnost ovládá temnota.
30.06.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Tim Burton (141 článků) , Shinji Mikami (2 články) , David Lynch (63 článků) , David Lynch (63 článků)

Mejdan NONSTOP: David vyvalil suda, Agáta kejtu!

 
Michal David (51) poskakoval a zpíval na baru, Agáta Hanychová (26) se opilá válela po svém příteli Mirku Dopitovi a Sámer Issa (26) se dal dohromady se svou bývalou přítelkyní Pavlínou Dubnou. Tak vypadal prozatím nejdivočejší mejdan tohoto týdne.
01.03.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (615 článků) , Michal David (1291 článků) , Agáta Prachařová (2556 článků) , Pavlína Dubná (29 článků)

Boxer Šuda zlomil Kutilovi čelist a je mistrem republiky

 
Česká série turnajů bojových sportů Hereos Gate nabídla v pátek večer na svém osmém pokračování boxerský duel dvou aktuálně nejlepší domácích boxerů křížové váhy (do 91 kg) Luboše Šudy a Ladislava Kutila. Zcela vyprodaná Aréna na Spartě v Praze byla při sledování závěrečného souboje večera svědkem napínavé bitvy, ve které ovšem hrál prim boxer z Kralup nad Vltavou.
13.10.2012 23:15 |

podobné články

Jak chce Praha omezit dopravu při smogu? Mohou rozhodnout sudá nebo lichá čísla na SPZ

 
Magistrát připravil návrh opatření, kterými chce omezit v Praze dopravu v době zhoršené kvality ovzduší. Při nejvážnější smogové situaci by do města nesměly vjíždět nákladní automobily nad šest tun a také polovina osobních aut, jejichž poznávací značka končí buď sudým, nebo lichým číslem. V případě schválení by nařízení mohlo začít platit v únoru příštího roku.
18.11.2017 14:00 |

podobné články

Ignorování Prahy pokračuje, Vondra kritizuje lídry EU za neúčast na summitu

 
Odstupující vicepremiér Alexandr Vondra ve čtvrtek kritizoval lídry evropských velmocí, kteří nedorazili na probíhající pražský summit EU k východnímu partnerství, tedy k prohlubování vztahů se zeměmi bývalého SSSR. V Praze chybí vrcholní představitelé Francie, Velké Británie, Itálie, Španělska či Rakouska. Kvůli požáru v Dnětropetrovsku nepřijela ani ukrajinská premiérka Julija Tymošenková.
07.05.2009 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1124 článků)