Článek
Podobné články

Zeman je osina v zadku, stojí na webu. A aktivista, kterého senátoři poslali pryč s peticí proti prezidentovi, napsal...

 
Jak se zbavit prezidenta Zemana? O tom přemýšleli bloger Přemysl Černík a aktivista Petr Suda. Zatímco Černík navrhuje mediální embargo, Suda se připojil k petici, která vyzývala Senát k podání ústavní žaloby na prezidenta za velezradu. Senátoři však aktivistům nevyhověli, což Suda přijímá s nelibostí.
10.08.2015 14:11 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (214 článků)

Až si nařežeme, budeme zase kámoši, doufá boxer Šuda

 
Luboš Šuda a Ladislav Kutil. Něco jako čeští Kličkové. Dva špičkoví boxeři a dlouholetí blízcí kamarádi. Stejně jako ukrajinští bratři se proti sobě v ringu ještě nikdy nepostavili. Až teď, když je oběma 36 let se nechali přesvědčit, a fanoušky tak čeká unikátní bratrovražedný boj o český titul křížové váhy.
12.10.2012 09:45 |

podobné články

Zvrácené mysli z Lollipop Chainsaw se představují

 
Věděli jste, že na počátku příběhu o roztleskávačce, která porcuje motorovou pilou zombíky, zatímco hlava jejího kluka se jí houpe u pasu (a mluví) stála paralela s Romeem a Julií? Suda 51 vám to s klidným výrazem v tváři oznámí, protože takhle nápad na hru skutečně vznikl. Jediný rozdíl je vlastně v tom, že je neodděluje politika znesvářených rodů, ale fakt,...
09.12.2010 20:20 |

podobné články

Aktivista varuje Zemana: Listopad ještě neskončil. Použijeme všechny demokratické prostředky, aby abdikoval

 
Prezidente, odejděte vyzývá českou hlavu státu petice s více než jedenácti tisíci podpisy, kterou se bude koncem měsíce zabývat Senát. „Pokud se Miloš Zeman domnívá, že si po svém zvolení občany bude ve svěřeném úřadu dělat, co chce, využijeme všechny demokratické prostředky, aby byl úřadu prezidenta zbaven, nebo abychom jej občanským vzdorem přesvědčili, že by měl sám na svou funkci abdikovat,“ řekl ParlamentnímListům.cz aktivista Petr Suda z Občanského liberálního hnutí, jehož snahou je podpořit iniciátory výzvy senátorům, aby se zabývali podezřením na akt velezrady prezidenta Miloše Zemana. Hlavním představitelem iniciativy Prezidente, odejděte i stejnojmenné petice je Michal Majzner.
15.05.2015 08:46 |

podobné články

Osobnosti: Miloš Zeman (15200 článků)

Zeman je hrobník úplně všeho. Pořád lže. Táhne nás k Rusku. Bývalí komunisté už připravují nástupce, zabraňme tomu, varuje aktivista

 
ROZHOVOR Aktivista Petr Suda, který stojí za platformou Listopad ještě neskončil a Občanským liberálním hnutím, si nadále nebere servítky, jak jde o hlavu státu, proti níž zvedal červenou kartu i prosazoval abdikaci. Nechápe, že i senátoři mlčí k tomu, co dělá ústavním soudem usvědčený lhář. Vždyť i téma islámského terorismu a uprchlíků bere prý jen jako demagogii a cestu k posílení moci bývalých komunistů a oligarchů kolem sebe. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz odhaduje, pro koho na Pražský hrad připravují půdu právě komunisté.
09.07.2015 10:36 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (214 článků)

Lumpové! Aktivista zahrnul Miloše Zemana do zlého spiknutí. Vše v naší zemi prý řídí tyto temné síly, už od roku 1989

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Prezident Miloš Zeman je demagog a lhář, říká politický aktivista Petr Suda z Občanského liberálního hnutí. A hází ho do jednoho pytle s Václavem Klausem, Vladimírem Dlouhým, Jiřím Dolejšem, Janem Mládkem i Miroslavem Ransdorfem, kteří podle něj převzali po Listopadu 1989 moc a pomohli politicky pokrýt rozkradení obrovského státního majetku do rukou několika oligarchů.
17.08.2015 04:41 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (426 článků) , Václav Klaus (8258 článků) , Vladimír Dlouhý (426 článků) , Jiří Dolejš (406 článků) , Miloš Zeman (15200 článků) , Petr Václav (644 článků)

Lumpové! Aktivista zahrnul Miloše Zemana do zlého spiknutí. Vše v naší zemi prý řídí tyto síly, už od roku 1989

 
POLOČAS MILOŠE ZEMANA Prezident Miloš Zeman je demagog a lhář, říká politický aktivista Petr Suda z Občanského liberálního hnutí. A hází ho do jednoho pytle s Václavem Klausem, Vladimírem Dlouhým, Jiřím Dolejšem, Janem Mládkem i Miroslavem Ransdorfem, kteří podle něj převzali po Listopadu 1989 moc a pomohli politicky pokrýt rozkradení obrovského státního majetku do rukou několika oligarchů.
17.08.2015 21:12 |

podobné články

Osobnosti: Vladimír Dlouhý (426 článků) , Václav Klaus (8258 článků) , Vladimír Dlouhý (426 článků) , Jiří Dolejš (406 článků) , Miloš Zeman (15200 článků) , Petr Václav (644 článků)

Strach z uprchlíků nemá nic společného s xenofobií či náckovstvím, říká muž, který loni zvedal červené karty proti Zemanovi. Prezidenta ale ani dnes nešetří

 
ROZHOVOR Jeden z organizátorů loňských protestů proti Miloši Zemanovi Petr Suda upozorňuje, kolik dříve kritických médií je dnes naprosto apatických k neplnění předvolebních slibů jednotlivých vládních stran o potlačování korupce, klientelismu atd. „O kolika problémech se skoro nebo dokonce vůbec nemluví. Jak to, že netepou do najednou téměř nulové aktivity Nadačního fondu proti korupci nebo představitelů Rekonstrukce státu?“ ptá se v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz člen iniciativy Občanské liberální hnutí a zakladatel iniciativy Listopad ještě neskončil.
21.11.2015 17:21 |

podobné články

Osobnosti: Petr Zeman (214 článků)

Aktivista: Zemanovi nelze věřit ani nos mezi očima. Největší zlo je Babiš. Ovčáček? Nechci se bavit o opravdu hloupých lidech

 
Prezidentovi Miloši Zemanovi nelze prý věřit nos mezi očima a média dělají opravdu velkou chybu, že Zemanovi na jeho „bonmoty“ naskakují, říká v rozhovoru ParlamentníchListů.cz politický aktivista Petr Suda z Občanského liberálního hnutí. Podle něj měli senátoři výroky a konání Zemana řešit již dávno. A vicepremiér, ministr financí a šéf hnutí ANO Andrej Babiš? Tak ten prý Zemana hravě dohání, neboť i on je v současnosti největší hrozbou pro další zdravý rozvoj České republiky.
14.03.2016 07:30 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7404 článků) , Petr Zeman (214 článků)

Box se vrací do Lucerny, představí se Konečný, Šuda i Kracík

 
Dva dny před koncem roku ovládne pražskou Lucernu box a bojová umění.
10.12.2009 16:15 |

podobné články

Boxer Šuda prohrál titulový zápas, soupeř mu ROZTRHL obočí. VIDEO

 
Čtyřiatřicetiletý český boxer podlehl v zápase o interkontinentálního šampiona organizace WBO polotěžké váhové kategorie Olawalu Afolabimu.
20.03.2011 14:00 |

podobné články

Recenze: V roli lovce démonů se probijete peklem!

 
Experimentování a netradiční pojetí se nevyhýbá ani světu videoher. Zatímco na filmovém plátně předvádějí ty nejzajímavější šílenosti David Lynch a Tim Burton, ve světe, který se ovládá joypadem, jsou mistry Shinji Mikami (Resident Evil) a Goichi Suda. Právě oni vytvořili pro PlayStation 3 a Xbox 360 Shadows of The Damned, netradiční videohru, kde hratelnost ovládá temnota.
30.06.2011 07:05 |

podobné články

Osobnosti: Tim Burton (139 článků) , Shinji Mikami (2 články) , David Lynch (63 článků) , David Lynch (63 článků)

Mejdan NONSTOP: David vyvalil suda, Agáta kejtu!

 
Michal David (51) poskakoval a zpíval na baru, Agáta Hanychová (26) se opilá válela po svém příteli Mirku Dopitovi a Sámer Issa (26) se dal dohromady se svou bývalou přítelkyní Pavlínou Dubnou. Tak vypadal prozatím nejdivočejší mejdan tohoto týdne.
01.03.2012 10:20 |

podobné články

Osobnosti: Sámer Issa (596 článků) , Michal David (1151 článků) , Agáta Prachařová (2223 článků) , Pavlína Dubná (29 článků)

Boxer Šuda zlomil Kutilovi čelist a je mistrem republiky

 
Česká série turnajů bojových sportů Hereos Gate nabídla v pátek večer na svém osmém pokračování boxerský duel dvou aktuálně nejlepší domácích boxerů křížové váhy (do 91 kg) Luboše Šudy a Ladislava Kutila. Zcela vyprodaná Aréna na Spartě v Praze byla při sledování závěrečného souboje večera svědkem napínavé bitvy, ve které ovšem hrál prim boxer z Kralup nad Vltavou.
13.10.2012 23:15 |

podobné články

Ignorování Prahy pokračuje, Vondra kritizuje lídry EU za neúčast na summitu

 
Odstupující vicepremiér Alexandr Vondra ve čtvrtek kritizoval lídry evropských velmocí, kteří nedorazili na probíhající pražský summit EU k východnímu partnerství, tedy k prohlubování vztahů se zeměmi bývalého SSSR. V Praze chybí vrcholní představitelé Francie, Velké Británie, Itálie, Španělska či Rakouska. Kvůli požáru v Dnětropetrovsku nepřijela ani ukrajinská premiérka Julija Tymošenková.
07.05.2009 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Alexandr Vondra (1082 článků)

Fischer pozval na jednání lídry všech stran bez KSČM

 
Premiér Jan Fischer pozval na pátek lídry stran, jejichž poslanci podpořili úsporný balíček ministra financí Eduarda Janoty, na schůzku o mandátu vlády do voleb v roce 2010.
05.10.2009 14:55 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1728 článků) , Eduard Janota (204 článků)

Fischer se s lídry ODS a ČSSD sejde ve čtvrtek

 
Premiér Jan Fischer se sejde s lídry ODS a ČSSD ve čtvrtek večer. Řešit budou situaci, která vznikla po odchodu ministrů za zelené z vlády. Termín schůzky potvrdil tiskový odbor úřadu vlády.
30.03.2010 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Jan Fischer (1728 článků)

Prezident si na pondělí postupně pozval lídry všech stran

 
Prezident Václav Klaus začne v pondělí ráno sérii jednání s lídry stran, které se ve volbách probojovaly do Sněmovny. Jako prvního přijme v 10 hodin Bohuslava Sobotku, který bude jednat za ČSSD.
30.05.2010 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8258 článků) , Bohuslav Sobotka (7366 článků)

Klaus zve na pondělí na Hrad lídry všech stran

 
Prezident Václav Klaus pozval na pondělí na Pražský hrad ke konzultacím lídry všech stran, které se dostaly do sněmovny. Jednat s nimi bude postupně, v pořadí podle jejich volebního zisku.
30.05.2010 18:35 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8258 článků)