Článek

Petr K. se prý ve vývoji zastavil: Když ho nezavřou navždy, hrozí velké nebezpečí!

 
I když je třeba ctít presumpci neviny a podezřelému z dvojnásobné bestiální vraždy manželky a malé dcery dosud nikdo nic nedokázal, policejní vyšetřovatelé i státní zástupce Vít Legerský jsou přesvědčeni, že důkazy k usvědčení vraha mají. To se snaží vyvrátit obhájkyně Petra Kramného (37) Jana Rejžková, která si ovšem trumfy mluvící ve prospěch údržbáře z automobilky schovává až k soudu.
20.05.2015 12:10 |

podobné články

Podobné články

Vláda schválila poskytnutí státních hmotných rezerv k řešení stavu nebezpečí v Jihomoravském kraji

 
Vzhledem k vývoji situace na území Jihomoravského kraje, na kterém je vyhlášen hejtmanem Jihomoravského kraje stav nebezpečí z důvodu masivního sesuvu půdy způsobeného dlouhotrvajícími dešti, požádal hejtman Jihomoravského kraje předsedu vlády o bezúplatné poskytnutí pohonných hmot pro práce prováděné v souvislosti s řešením tohoto stavu nebezpečí.
01.10.2014 13:00 |

podobné články

Češi pomáhají uprchlíkům, sami jsou ale v nebezpečí. Co jim hrozí?

 
Dobrovolníkům na hraničních přechodech hrozí nebezpečí. Obzvlášť když je před nimi dav několika tisíc vystrašených uprchlíků. Jeden z pěti umí anglicky a nejvíce se bojí toho, že se v některém státě zaseknou. Lidé z Czech teamu by podle jednoho z dobrovolníků měli dobře zvážit, kdy je už situace nezvladatelná a hrozí jim fyzická újma. V takových případech je prý nejlepší nechat vše samovolně plynout.
18.11.2015 13:55 |

podobné články

V celé ČR hrozí silné bouřky a na velké části území i povodně

 
V celém Česku hrozí silné bouřky a ve velké části Čech a na severu Moravy i povodně. Vydatně pršet má na jihu a západě Čech. Oznámil to dnes Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ). Bouřky podle výstrahy ústavu zasáhnou už dnes většinu Čech a v neděli zbytek ČR. V jižních, středních a severních Čechách tak trvá extrémní nebezpečí povodní a nižší stupně nebezpečí vyhlásili meteorologové i pro další kraje. Rozsáhlé plošné zvýšení hladin řek jako při povodních v minulých dnech je však podle ČHMÚ málo pravděpodobné.
08.06.2013 14:40 |

podobné články

Marvanová o strachu z mocných: Dnes už ministra nezavřou

 
Bývalá politička a právnička Hana Marvanová nebyla dlouho vidět. Mnozí již téměř zapomněli na bývalou místopředsedkyni Poslanecké sněmovny a jednu z aktérek tzv. Sarajevského atentátu, vedoucího ke konci premiérské kariéry dnešního prezidenta Václava Klause. Odchod z ODS a spoluzaložení Unie Svobody z ní udělalo jednu z mála předsedkyň politické strany v naší polistopadové historii. O současném stavu řešení problému jménem korupce říká, že narozdíl od dneška byly pokusy ovlivňovat zákulisně fungování orgánů činných v trestním řízení velmi riskantní, policisté i státní zástupci se prý takovým tlakům uměli vzepřít.
29.06.2011 13:20 |

podobné články

Osobnosti: Václav Klaus (8977 článků) , Václav Svoboda (181 článků)

Kaddáfí už nekontroluje těžbu ropy, vývoz z Libye se zastavil

 
Libyjský vůdce Muammar Kaddáfí už nekontroluje většinu ropných a plynových polí v zemi. Řekl to v pondělí v Bruselu eurokomisař Günther Oettinger. Cena ropy kvůli vývoji v Libyi již několik dní prudce roste. Export černého zlata ze země se zastavil.
28.02.2011 15:45 |

podobné články

Osobnosti: Muammar Kaddáfí (143 článků)

Bývalý poradce Václava Havla: Nebezpečí z Ruska je nyní velké

 
Nebezpečí válečného útoku z Ruska je teď velké, myslí si známý divadelník a bývalý poradce prezidenta Václava Havla Petr Oslzlý. Uvedl to v obsáhlém rozhovoru, který poskytl sobotní příloze Lidových novin Orientace. Zamýšlel se také nad tím, proč Poláci vidí ruský imperialismus, ale Češi ne. Vysvětlil, jaký je podle něj rozdíl mezi demokracií a komunismem, zavzpomínal, jak musel jeho otec splácet zařízení, které mu zničili po roce 1948 komunisté, co zachránilo Divadlo Husa na provázku, přestože jeho členové odmítli v roce 1977 podepsat tzv. Antichartu, nebo proč v roce 1968 neemigroval, i když měl nabídku divadelního angažmá v New Yorku.
24.05.2015 09:06 |

podobné články

Osobnosti: Václav Havel (4783 článků) , Petr Václav (735 článků)

Nebezpečí silných bouřek a požárů trvá, varovali meteorologové

 
Pro území celé České republiky stále platí varování před silnými bouřkami s doprovodnými jevy. Výstraha Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) platí až do pondělního večera. Od nedělních 11:00 navíc hrozí také nebezpečí požárů, stupeň nebezpečí je však nízký.
16.08.2015 11:55 |

podobné články

Soud zastavil již třetí popravu během několika dní: Odsouzený vrah chce dokázat svou nevinu

 
Nejvyšší soud v americkém státě Arkansas ve středu zastavil vykonání popravy odsouzence, kterému měla být injekce s jedovatou látkou vpravena do těla již ve čtvrtek. Informovala o tom dnes agentura AP. Soud již dříve zastavil výkon poprav dvou dalších trestanců, které byly součástí plánované série osmi poprav během jedenácti dnů.
20.04.2017 07:05 |

podobné články

Kolegové na zabití: Jak na ně?

 
Určitě je znáte. Sedíte vedle nich a občas vás dohánějí k zuřivosti. Donáší šéfovi, nezavřou pusu, páchnou, hlasitě telefonují, posmrkávají nebo cvakají propiskou. Určitě vás napadnou desítky dalších způsobů, jakými vám kolegové dokáží dokonale brnkat na nervy. Blesk vám představí osm typů nepříjemných kolegů a poradí, jak práci s nimi hravě zvládnout.
30.05.2011 05:55 |

podobné články

Nejspíš je nezavřou, říká analytik na adresu amerických vojáků, co močili na Talibánce

 
Amatérské video, zachycující čtyři vojáky námořní pěchoty, jak močí na tři nehybné postavy v tradičním afghánském oblečení, přičemž se pochechtávají a žertují, vyvolalo v posledních dnech obrovský skandál. „Ministr obrany Panetta kvůli tomu telefonoval afghánskému prezidentovi Hamídu Karzáímu,“ sdělil mluvčí Bílého domu Jay Carney.
13.01.2012 12:55 |

podobné články

Jako Slávik si může oddechnout. Televize se za něj postavily, natáčení filmů pro dospělé jim nevadí

 
Charismatický slovenský producent Jaro Slávik  (37) podle všeho bude fungovat jako porotce talentové soutěže Česko Slovensko má talent dále.  Na věci nic nezmění ani fakt, že v mládí natočil gay porno. Hříchy minulosti Slávikovi dveře v televizi nezavřou.
15.06.2012 17:10 |

podobné články

Pět příšerných kolegů v práci: Jak na ně vyzrát!

 
Možná je také znáte. Nezavřou pusu, pomlouvají, páchnou, posmrkávají nebo si pořád na něco stěžují. Kolegové prostě umí brnkat na naše nervy desítkami různých způsobů. Existují ale způsoby, jak na ně vyzrát. Stačí určit typ kolegy a pak zvolit vhodnou taktiku. Tady jsou ty nejčastější.
06.03.2013 05:10 |

podobné články

Pět příšerných kolegů v práci: Jak na ně vyzrát!

 
Možná je také znáte. Nezavřou pusu, pomlouvají, páchnou, posmrkávají nebo si pořád na něco stěžují. Kolegové prostě umí brnkat na naše nervy desítkami různých způsobů. Existují ale způsoby, jak na ně vyzrát. Stačí určit typ kolegy a pak zvolit vhodnou taktiku. Tady jsou ty nejčastější.
08.03.2013 23:22 |

podobné články

Návštevní dny Bartošové v blázinci. Včera Rychtář přivlekl šamana, dnes syna Artíka

 
V psychiatrické léčebně v Bohnicích se dveře nezavřou. Josef Rychtář (55) denně vozí Ivetě Bartošové (47) návštěvy. Včera to byl šaman Jan Saavedra, dnes je to někdo vzácnější. Rychtář za Džambulkou přivezl jejího syna ostříhaného a pohublého Artura (16)!
30.07.2013 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Iveta Bartošová (6675 článků)

Frackovo okénko: Voda se nevaří, mlýny nemelou a srazit ji opilý, umírající Troška, nesoudní Čecháčkové ho litují a nezavřou!

 
Labužnicky pročítám diskuze plebsu, který nadšeně kvituje umírání Stanislava "Chytře kradl, ať se udusí" Grosse a flastr Romana "Jen mu dejte" Janouška a svými nepřejícnými a zlými cinty přihazuje "polínka pod hranici obou uličníků":http://www.extra.cz/stanislav-gross-umira-cesky-stephen-hawking-se-na-konci-prakticky-udusi.
18.09.2014 09:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Gross (715 článků)

Proč tyhle rodiče nezavřou? Tříletá holčička ve videu hajluje a to bohužel není to nejhorší!

 
V ruce nůž větší než její předloktí a do objektivu řve hrdě "Sieg Heil". Na pozadí monitoru za ní je pak jasně rozpoznatelná svastika společně s ukrajinskou vlajkou. Celkem jednoduchý případ pro sociální služby, že? To nejhorší má ale bohužel teprve přijít.
31.08.2015 11:41 |

podobné články

VIDEO: Proč je sakra nezavřou?! Dánská zoo pitvá před očima školáků malého lva

 
Před několika dny se v médiích objevila zpráva o tom, že Odense zoo provede během školních prázdnin veřejnou pitvu jedné ze svých lvic. Všichni jsme tak nějak doufali, že to není pravda, jenže ve čtvrtek 15. 10. 2015 pitva skutečně proběhla.
16.10.2015 18:46 |

podobné články

Básničky, stavby z kostek a obří výdaj za pleny: Paterčata rostou jako z vody

 
Jsou jim už dva roky a osm měsíců a nezavřou pusu! V rodině paterčat z Milovic to teď vypadá jako ve včelím úle. Děti už totiž začínají pěkně mluvit, a tak se během kreslení a hrátek z pokojíčku ozývá neustálé brebentění.
01.02.2016 13:45 |

podobné články

Po hádce s ministrem praktičtí lékaři couvli. Ordinace na protest nezavřou

 
Byla z toho nejprve přestřelka mezi praktickými lékaři a ministrem zdravotnictví Svatoplukem Němečkem (ČSSD), kterému se nezamlouvalo, že se doktoři rozhodli zavřít 21. září na protest své ordinace. Němeček si stěžoval na „stávku milionářů“ a pacienty v ní označil za rukojmí, lékařská komora zase Němečka tepala za „hloupé výroky“, které přilévají olej do ohně. Nakonec ale došlo na smír. A ordinace se zavírat příští středu nebudou.
15.09.2016 18:55 |

podobné články