Článek

Petr Čech odhalil tajemství svých brankářských úspěchů a vydělaných peněz! Má mozek v bubnu!

 
Skutečné tajemství fenomenální slávy Petra Čecha (33) by neodhalilii Sherlock Holmes ani Jára Cimrman. Tak to musel udělat sám. Za famózními zákroky, za výdělkem přes miliardu korun, za jedenácti lety ve světové špičce a za 118 starty v českém nároďáku jsou obyčejné bubny a paličky!
12.12.2015 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1006 článků) , Jára Cimrman (259 článků) , Sherlock Holmes (133 článků)
Podobné články

Muži vs. ženy: Kdo má větší mozek?!

 
Patologická medicína už více než sto let dobře ví, že je mozek mužů větší než mozek žen. Moderní výzkumy se nesnaží tento jev vyvrátit, protože větší mozek neznačí většího ducha. Neurologická studie z Cambridge však potvrzuje jiné stereotypy o mužích a ženách. Muži mají lépe vyvinutou část pro koordinaci, zatímco ženy mají mnohem emocionálnější mozek.
17.02.2014 09:35 |

podobné články

Na kmotry vezmětVít Bárta: Chci, e bič! Bárta rozjíždí kampaň za doprovodu bubnů

 
Na svém webu poslanec Bárta uveřejnil nahrávku, na které za zvuku bubnů občany burcuje, aby kmotry už konečně nevolili. Nahrávku, která se podle Bárty bude v Plzni ozývat z projíždějících aut, doprovodí ještě plakát, na němž je zpodobněn právě Roman Jurečko, který vede za provázky loutku v podobě kandidáta na hejtmana Jiřího Pospíšila (ODS).
02.10.2012 14:30 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Pospíšil (1674 článků) , Jiří Pospíšil (1674 článků) , Jiří Bárta (238 článků) , Jiří Bárta (238 článků)

Barbarská zábava Číňana se štěnětem: Utopil psa v bubnu pračky!

 
„Nejrychlejší způsob, jak vykoupat psa“ – s takovým komentářem vyvěsil Číňan fotografie štěněte bojujícího o holý život v pračce! Snažilo se, ale marně – zatímco se páníček dobře bavil, pejsek se v bubnu pračky utopil!
09.09.2014 12:05 |

podobné články

Fotbalista Petr Čech chtěl být právník, teď se vrhl na psychologii

 
Brankář Petr Čech nepatří mezi fotbalisty, kteří rezignovali na vzdělání, protože jim vzhledem k tučným výdělkům nepřipadá podstatné. Vždy měl plán B, kdyby se mu ve fotbale nedařilo. Mohl z něj být právník nebo psycholog. Právě psychologie ho postupem času zajímá stále víc. Další články k tématu: VIDEO: Petr Čech vyměnil bránu za bicí, odehrál koncert s Eddie Stoilow Po Rosickém odhalí rockerské geny také brankář Petr Čech. Zabubnuje Petr Čech jel metrem fandit Štěpánkovi. Pak proseděli půl dne v šatně Obětavý Čech: v Dánsku chytal se zraněním, až teď začne ruku léčit
11.09.2012 15:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1006 článků)

Nejzáhadnější mozek světa! Jeho nositel přežil kruté postižení!

 
Když se řekne mozek, okamžitě se nám vybaví mozkové závity a šedá kůra mozková. Jsou ovšem bohužel i nešťastníci, který se mozek nevyvine správně. A svou hladkostí připomíná mozek krysy!
14.10.2013 11:35 |

podobné články

Cukr v dětství je pro mozek stejné jako ZNÁSILNĚNÍ!

 
Děti dnes konzumují cukr téměř nonstop. Je v ranních cereáliích, mléčných výrobcích, nápojích i masných výrobcích a konzervách všeho druhu. Chronický příjem bílého cukru – sacharózy – který je dnes téměř ve všech potravinářských výrobcích včetně masa a všech pokrmech v restauracích, je ale pro dospívající mozek stejně zhoubný jako chronický stres. Mozek dítěte pod stálým přísunem cukru je ve stejné situaci jako mozek dítěte zažívajícího znásilnění, nehodu či jiné velké psychické trauma.
19.02.2016 15:05 |

podobné články

Politické strany v prioritách ČSSD vidí především rozdávání peněz

 
Představitelé dalších politických stran byli spíš kritičtí vůči prioritám, které na dopolední tiskové konferenci představili ministři ČSSD do zbytku funkčního období kabinetu. Lidovce priority koaličního partnera nepřekvapily, podle KDU-ČSL i hnutí ANO zahrnují hlavně rozdávání peněz. Za pouhé přerozdělování peněz vydělaných někým jiným je považuje také TOP 09. ČSSD ohlásila, že chce pomáhat rodinám s dětmi, seniorům či zaměstnancům.
10.01.2017 17:15 |

podobné články

Petr Čech měl premiéru jako bubeník: Koncert pro Martinu!

 
Bum, bác! Rukavice a helma letěly do kouta. Bum, bác! Petr Čech (29) udeřil do bubnů. Fotbalový brankář Chelsea a reprezentace včera večer v pražském Rock Café poprvé vystoupil veřejně coby muzikant – samouk.
09.10.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1006 článků) , Martin Čech (144 článků)

Bubeník Petr Čech vyrazí na turné!

 
Fanoušci bigbítu, chystá se pro vás pošušňáníčko. Kapela Eddie Stoilow si maluje, že za ni bude na letním turné třískat do bubnů gólman fotbalové reprezentace a Chelsea Petr Čech (29).
29.03.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1006 článků)

Ringo Starr má těžkou konkurenci. Podívejte, jak si to na bubnech dává fotbalista Petr Čech!

 
Petr Čech je všestranný talent. Že je "Petr Čech":http://www.extra.cz/tema/petr-cech (32) kromě vynikajícího brankáře také talentovaný bubeník, není žádným tajemstvím. Pro ty, kdo by snad stále pochybovali, nebo neměli dosud tu čest fotbalistu v akci vidět, založil Čech YouTube kanál.
21.11.2014 08:21 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1006 článků) , Ringo Starr (69 článků)

Blesk zatočil s antibiotiky v medech. Inspekce stahuje 21 šarží Včelpa

 
Test Blesku odhalil již v průběhu října antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo. Tento vážný prohřešek oficiálně potvrdily i ministerstvo zemědělství a dozorové orgány. Státní zemědělská a potravinářská inspekce nyní musela stáhnout dalších devatenáct šarží medů této značky z regálů obchodů. Celkově jich tedy zmizelo 21. To ale neznamená, že byste nemohli mít jeden z nich schovaný ve spíži. Podívejte se raději na náš přehled, abyste se ujistili, že tomu tak není. Test Blesku odhalil antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo spol. s r. o.Test Blesku odhalil antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo spol. s r. o. Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/356810/kdo-a-proc-lze-o-antibiotickem-medu-blesk-se-vydal-po-stopach-skandalu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copybbb Test Blesku odhalil antibiotika v medech, které mají na etiketách jako výrobce uvedené Včelpo spol. s r. o. Více na http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/356810/kdo-a-proc-lze-o-antibiotickem-medu-blesk-se-vydal-po-stopach-skandalu.html?utm_source=blesk.cz&utm_medium=copy
26.11.2015 17:15 |

podobné články

Známe tajemství sportovních úspěchů Romana Šebrleho: Tohle je tajný tip pro jeho nástupce!

 
Roman Šebrle  (39) prozradil tajemství svých neuvěřitelných sportovních úspěchů v desetiboji. Na rozdíl od svých soupeřů nemá žádný vztah k alkoholu, a tak nikdy do závodu nenastupoval po pár panácích na uklidnění.
06.10.2014 13:00 |

podobné články

Osobnosti: Roman Šebrle (253 článků)

Čech zase praští do bubnů. Vystoupí na festivalu Rock for People

 
Fotbalový brankář Petr Čech se v létě představí na hudebním festivalu Rock for People v Hradci Králové.
17.06.2013 18:10 |

podobné články

Osobnosti: Petr Čech (1006 článků)

Chci více peněz za méně práce, předsevzal si Podhůrský

 
Herec a galerista Zdeněk Podhůrský (50) si dává pro rok 2010 skutečně originální předsevzetí. "Chci změnit přímou úměru práce a vydělaných peněz na nepřímou. Ve smyslu méně pracovat a více inkasovat," vysvětlil jazykem ekonomů.
01.01.2010 14:50 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Podhůrský (91 článků)

Chci více peněz za méně práce, předsevzal si Podhůrský

 
Herec a galerista Zdeněk Podhůrský si dává pro rok 2010 skutečně originální předsevzetí. "Chci změnit přímou úměru práce a vydělaných peněz na nepřímou. Ve smyslu méně pracovat a více inkasovat," vysvětluje.
01.01.2010 15:25 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Podhůrský (91 článků)

Bílek za Euro dostane dvakrát víc než Čech. 9 milionů

 
Rosickému a spol. patří třetina peněz vydělaných za účast na Euru, tak zněla dohoda
27.06.2012 11:30 |

podobné články

Juventus vyřídil brankář. Butt se trefil z penalty

 
Postavil se tváří tvář Buffonovi a i když v brankářských rukavicích vypadal jako Mickey Mouse, z jednoho z nejlepších gólmanů světa udělal kašpara.
09.12.2009 12:25 |

podobné články

Osobnosti: Mickey Mouse (28 článků)

Ošetřovatelé slonů přenášeli mládě v brankářských rukavicích

 
Ošetřovatelé, kteří v ostravské zoo asistovali slonici při unikátním porodu, byli na nohách celou noc. V rozhovoru pro Právo řekl Pavel Zvolánek, že ani po porodu nebylo vyhráno, jelikož se nejstarší slonice ve stádu začala "tvářit" nebezpečně. Technické zázemí ale měli na úrovni, na radu německých kolegů používali pro manipulaci se slůnětem brankařské rukavice.
12.03.2011 09:05 |

podobné články

Deset nejlepších gólů a zákroků v NHL

 
První lednový týden byl v severoamerické NHL znovu plný skvělých gólů, ale také neuvěřitelných brankářských zákroků. Podívejte se na top 10 tref i zásahů.
08.01.2012 11:45 |

podobné články