Pětibojařům se nakonec zadařilo ve štafetě a jsou mistry světa!

Moderní pětibojaři Jan Kuf a Natálie Dianová se stali mistry světa v závodu smíšených štafet. V závěrečné disciplíně šampionátu v Berlíně za nimi skončily dvojice z Ruska a USA.
05.07.2015 17:46 |

Češi mistry Evropy! Moderní pětibojaři vybojovali zlato ve štafetě

Loni triumfovali na mistrovství světa v Berlíně. Letos si odvážejí vítězství z mistrovství Evropy v Sofii. Ve smíšené štafetě tam vybojovali zlato moderní pětibojaři Natálie Dianová a Jan Kuf.
06.07.2016 18:25 |

Bolt po rekordní štafetě: Jsem hrdý na svůj tým

Jediný světový rekord 13. mistrovství světa v atletice padl až v poslední disciplíně štafetě mužů na 4 x 100 metrů, kterou opanovali opět skvělí Jamajčané.
04.09.2011 16:35 |

Čeští lyžaři skončili ve štafetě na MS jedenáctí. Vyhráli Norové

Běžci na lyžích Jiří Magál, Lukáš Bauer, Aleš Razým a Martin Jakš skončili ve štafetě na mistrovství světa ve Val di Fiemme jedenáctí. Zlaté medaile vybojovalo kvarteto Norska před Švédy a Rusy.
01.03.2013 16:10 |

Osobnosti: Lukáš Bauer (161 článků) , Aleš Razým (9 článků) , Jiří Magál (6 článků) , Martin Jakš (33 článků)

Švédové jsou mistry světa. Porazili Švýcarsko 5:1

Hokejisté Švédska se podeváté v historii stali mistry světa, poté co ve finále letošního světového šampionátu porazili doma ve Stockholmu Švýcarsko 5:1. Seveřané proti dosud neporaženému soupeři jako první inkasovali, ale nakonec přesvědčivě ukončili neúspěšnou sérii domácích týmů, které čekaly na zlato dlouhých 27 let od triumfu SSSR v Moskvě 1986.
19.05.2013 23:00 |

Češi vydřeli v biatlonové štafetě 7. místo, konkurenci deklasovali Norové

Čeští biatlonisté zopakovali v úvodní štafetě Světového poháru výsledek z letošních olympijských her a v Hochfilzenu doběhli sedmí. Vyhráli suverénně Norové.
12.12.2010 14:10 |

Johnson: Bolt nevyhraje na olympiádě zlato ve čtvrtkařské štafetě

Bývalý americký atlet Michael Johnson nevěří, že by jamajský sprinter Usain Bolt dokázal na OH 2012 v Londýně získat zlato kromě tratí 100 a 200 metrů také ve štafetě na 4x400 metrů, o čemž mladý běžec uvažuje.
16.11.2011 07:10 |

Osobnosti: Michael Johnson (11 článků) , Michael Johnson (9 článků) , Michael Johnson (9 článků) , Michael Johnson (9 článků) , Usain Bolt (364 článků) , Michael Johnson (11 článků)

Bronzová medaile: České biatlonistky dojely ve štafetě třetí!

Biatlonistky Eva Puskarčíková, Gabriela Soukalová, Jitka Landová a Veronika Vítková obsadily v Hochfilzenu třetí místo v první ženské štafetě sezony Světového poháru. České kvarteto nestačilo pouze na vítězné Němky a v závěru na Bělorusky.
13.12.2014 14:50 |

Osobnosti: Gabriela Koukalová (195 článků)

Brazílie mistry světa nešetřila a má Pohár FIFA! Španělé odešli s debaklem

Kdo vyhraje za rok mistrovství světa? Vsaďte si na Brazílii! Kanárci ukázali obrovskou sílu, na Poháru FIFA triumfovali bez jediného zaváhání. Neztratili ani bod, v pěti zápasech dali 14 gólů a ve finále deklasovali mistry světa ze Španělska jednoznačně 3:0!
01.07.2013 08:45 |

Čeští hokejisté jsou mistry světa

Čeští hokejisté jsou po pěti letech mistry světa. Ve finále šampionátu v Kolíně nad Rýnem dnes porazili ruské obhájce titulu 2:1 brankami Klepiše a Rolinka.
23.05.2010 23:00 |

Brazilští volejbalisté jsou potřetí za sebou mistry světa

Volejbalisté Brazílie jsou potřetí za sebou mistry světa. Zlaté medaile vybojovali dnes v Římě po vítězství ve třech setech nad mladým výběrem Kuby a potvrdili, že v současné době nehodlají svůj trůn nikomu přepustit. V historickém žebříčku se tak se třemi tituly vyrovnali druhým Italům, kteří podobně suverénně kralovali pod vysokou sítí v 90. letech.
11.10.2010 17:55 |

Fotbalisté Barcelony jsou podruhé klubovými mistry světa

Fotbalisté Barcelony jsou novými klubovými mistry světa. Ve finále turnaje pro šampiony jednotlivých kontinentů dnes v Jokohamě přehráli brazilský Santos jednoznačně 4:0 i zásluhou dvou gólů Lionela Messiho.
18.12.2011 13:55 |

Osobnosti: Lionel Messi (390 článků)

Dobojováno! Fotbalisté Německa si splnili to, o čem Brňáci marně sní: Jsou mistry světa!

Němečtí fotbalisté se "stali v Brazílii tím":http://www.extra.cz/modelingova-kariera-divky-kterou-nasli-v-publiku-na-ms-ve-fotbale-nejspis-skoncila-tak-rychle-jak-zacala-proc, čím by se nejraději viděli, ale nikdy neuvidí "třeba občané Brna":http://www.extra.cz/dr-house-se-rozhodl-podporit-chudinu-v-cervenci-prijede-dat-nadeji-zaostalemu-a-hladovejicimu-brnu, "Macura":http://www.extra.cz/tema/zdenek-macura (40) nebo moderátoři TV Barrandov - mistry světa!
13.07.2014 23:45 |

Místo bazénu ohniště. Trénink pětibojařů 'okořenil' lesní požár

Přírodní živly si dovolenou neberou. Zatímco některým tenistům nebo atletům se na hrách v Riu postavily do cesty prudké lijáky, moderním pětibojařům bylo pro změnu zatraceně horko. V pondělí jim padal v oblasti Deodoro při tréninku do bazénu popel z ohně hořícího na protějším kopci. Ani příprava na střelbu neproběhla podle plánu, to když se k vrtochům přírody přidal lidský faktor.
17.08.2016 00:40 |

Ministerstvo obrany: Moderním pětibojařům fandí i vojenský pětibojař Michal Škobrtal

Dnes startuje na olympijských hrách v Riu závod moderních pětibojařů. Armádní sportovní centrum Dukla reprezentují tři sportovci, včetně olympijského vítěze Davida Svobody. Málokdo ví, že pětiboj má ještě vojenskou variantu. Jedním z jeho dlouholetých reprezentantů je dvojnásobný nejlepší sportovec Armády ČR kapitán Michal Škobrtal z Hlavního velitelství Vojenské policie.
18.08.2016 17:35 |

Osobnosti: David Svoboda (120 článků) , Michal Svoboda (2 články)

ONLINE: Biatlonisté ve štafetě bojovali o medaili! Nakonec jsou šestí

V předposlední den mistrovství světa biatlonistů byla na pořadu štafeta mužů na 4x7,5 kilometru. Češi mysleli i na medaili, nakonec se ale museli spokojit se šestým místem. Další titul mistrů světa mají Norové!
16.02.2013 15:35 |

Tenisová federace zvolila Federera a Serenu Williamsovou letošními mistry světa

Švýcar Roger Federer a Američanka Serena Williamsová se v úterý stali mistry světa v tenise podle Mezinárodní tenisové federace (ITF).
22.12.2009 13:05 |

Osobnosti: Roger Federer (471 článků) , Serena Williams (273 článků)

Španělský tisk označuje Messiho výhru za pohrdání mistry světa

Trochu překvapivé vítězství argentinského fotbalisty Lionela Messiho v anketě Zlatý míč FIFA pobouřilo španělský tisk. Podle něj znamená opomenutí Messiho barcelonských spoluhráčů Xaviho a Andrése Iniesty pohrdání španělskými mistry světa.
11.01.2011 17:20 |

Osobnosti: Lionel Messi (390 článků) , Andrés Iniesta (25 článků)

Kladenská hokejová exhibice přiláká mistry světa i hráče z NHL

Hokejová exhibice, která se uskuteční na kladenském ledě 27. srpna v rámci oslav narozenin bývalého útočníka reprezentace i Kladna Milana Nového, přiláká mistry světa i hráče z NHL.
11.08.2011 10:10 |

Osobnosti: Milan Nový (74 článků)

Bratři Hochschornerové v deblkanoi popáté mistry světa

Bratři Pavol a Peter Hochschornerové se počtvrté za sebou a popáté celkově stali mistry světa ve vodním slalomu na deblkanoi. Kajakářský titul v Bratislavě obhájila Rakušanka Corinna Kuhnleová.
10.09.2011 20:45 |