Článek

Pětačtyřicetileté moderátorce se silikonové vnady draly všemi směry ven z šatů

 
Trošku těsný a odvážně střižený model si ve čtvrtek na charitativní akci London Rocks do londýnského podniku Cafe de Paris oblékla anglická moderátorka Elizabeth ‚Lizzie‘ Cundy.
14.06.2015 22:20 |

podobné články

Podobné články

Na festivalu Všemi směry se mi nejvíce líbí nadšení studentů do práce, říká Roman Bradáč

 
Roman Bradáč je bývalý zahraniční zpravodaj České televize. V současné době vyučuje na několika školách, včetně Vyšší odborné škole publicistiky. Studenti této školy už po jedenácté zorganizovali festival nezávislé publicistiky Všemi směry, Bradáč na něm vystoupí společně s investigativní novinářkou Sabinou Slonkovou a členem rady České televize Jiřím Závozdou v diskuzi nazvané „Válka hodnot“.
08.04.2015 14:31 |

podobné články

Osobnosti: Sabina Slonková (133 článků)

Slavné krásce se vnady draly na svobodu. Která zpěvačka neuhlídala své bradavky?

 
Světoznámá zpěvačka se rozhodla vánoční svátky strávit v teple, ale podle jejích bradavek to vypadá, že i u moře jí byla pěkná zima. Bradavky jí stály, jako by si je ledovala, a v jednodílných plavečkách se draly viditelně na svobodu.
29.12.2015 19:11 |

podobné články

Honička Absolonové: Běžela kvůli kšeftu!

 
Vpravdě perný večer v sobotu zažila Monika Absolonová (34). Hned poté, co s Václavem Masarykem (20) odtančila ve StarDance, spěchala do hotelu Ambassador, kde s Alešem Hámou (37) moderovala anketu Atlet roku. Při úprku z taxíku málem neuhlídala svoje bujné vnady, které se draly ven z šatů!
08.11.2010 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Monika Absolonová (923 článků) , Aleš Háma (142 článků) , Václav Masaryk (119 článků)

Krásná sexy modelka málem neuhlídala vnady: Mrkněte, jak se jí přírodní dvojky draly ven při klikování

 
Modelka a misska Renata Langmannová  (28) přiznává, že luxusní postavičku rozhodně nemá zadarmo. Protože se ale nechce trápit brutálními dietami, musí své tělo pravidelně trápit v posilovně. "U mě žádné hladovění nepřipadá v úvahu, jsem velký požitkář a gurmán. To, co sním, pak ale musím vycvičit. Snažím se třikrát týdně, aby to mělo efekt. Snad to funguje," usmívá se Renata, která nás vzala na trénink do fitness centra a předvedla, že opravdu umí makat. S přehledem zvládne i třicet kliků. Měla ale co dělat, aby nám vedle kliků také neukázala ve volném tílku své vnady.
13.09.2014 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Renata Langmannová (283 článků)

Miss Kolářová: Její plné trojky se draly ven!

 
Česká vicemiss Bára Kolářová (24) má při předvádění šatů jediný problém, a to jsou její plná ňadra. Většina modelů je velikosti S, což ale neplatí o úzkých dekoltech.
20.10.2009 20:05 |

podobné články

Osobnosti: Barbora Kolářová (66 článků)

Agáta Prachařová prahla na večírku po pozornosti: Olízala talíře a ukázala prsa

 
Už neví, jak přilákat pozornost! Agáta Prachařová (30) na otvíračce nové restaurace v centru Prahy nejenže vylizovala jazykem talíře, ale ještě provokovala odvážným výstřihem svých korzetových kožených šatů, z nichž se jí při každém pohybu draly ven dvorce bradavek...
24.02.2016 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Agáta Prachařová (2555 článků)

Německá modelka Micaela Schäfer šokovala svými odvážnými šaty na premiéře i Willa Smithe

 
Během německé premiéry jednoho z nejočekávanějších filmů letošního léta Men In Black 3 všem přítomným vyrazila dech německá modelka, DJka a příležitostná herečka Micaela Schäfer (28), jejíž silikonové vnady se dmuly ven ze všech stran odvážných černých šatů vyrobených převážně z tenkých kožených pásků. Z těch se skládala i sukně herečky, a tak stačilo, aby trochu zafoukal vítr a Micaela dala na odiv své pozadí v černých tangách v celé své kráse.
16.05.2012 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Will Smith (119 článků) , Will Smith (119 článků)

Tohle se nepovedlo: Míša Nosková si vyrazila v pofiderním úboru, ze kterého se jí draly vnady ven

 
Zpěvačka Míša Nosková  (28) se po porodu dcerky Elišky stále nemůže zbavit přebytečných kil navíc. Jenže místo toho, aby se snažila na problematické partie příliš neupozorňovat, zvolila zcela opačnou taktiku.
28.11.2011 15:15 |

podobné články

Dekolt k prasknutí! Takhle hodně ještě vnadná Brožová ňadra neukázala

 
Takhle odvážný kostým Kateřina Brožová  (44) ještě neměla. Jako Fantine v muzikálu Bídníci obléká šaty s tak hlubokým výstřihem, že má co dělat, aby své bujné vnady uhlídala. Chvílemi se jí její výstavní trojky draly ven tak moc, že mužské pokolení v hledišti natěšeně koulelo očima a očekávalo, že zahlédne vše, co patří jen partnerům krásné Kateřiny.
04.03.2012 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Brožová (454 článků)

Pánové bacha, tohle je Leošovo. Sexy vnady Petry Faltýnové se draly z korzetu ven

 
Už je to čtrnáct let, kdy se stala Petra Faltýnová  (34) 2. vicemiss ČR. Tehdy byla zvolena i Miss Silueta, Miss Foto a Miss Sympatie. A i když je maminkou tříleté holčičky, vypadá snad ještě lépe než tenkrát. Vůbec se nedivíme Leošovi Marešovi  (36) , že se do ní úplně zbláznil.
02.11.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2950 článků) , Petra Faltýnová (698 článků)

A stejně vypadly! Odvážná Miss neuhlídala vnady, které se draly ven z parodie na top

 
Modelka Michaela Štoudková se po celý večer České Miss obávala, aby neukázala více, než chtěla. A právem. I když na kameru Super.cz před začátkem přímého přenosu tvrdila, že se určitě žádné faux pas nestane, mýlila se. Ňadro v nestřežené chvíli vykouklo.
01.04.2014 22:35 |

podobné články

Osobnosti: Michaela Štoudková (88 článků)

To je podívaná: Operní diva Kalivodová vyrazila se sestrou na pivo, vnady se jí draly ven z podprsenky

 
Když jdou "Kalivodky" na pivo, tak už to stojí za to. Přesvědčili jsme se o tom v jedné brněnské pivnici poblíž porodnice, kam si odskočily sestry Denisa a Andrea Kalivodovy zahnat žízeň a trochu si povyrazit.
16.05.2015 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Andrea Kalivodová (177 článků)

Chtělo by to větší podprsenku: Obdařené zpěvačce se vnady draly ven z těsného kostýmu

 
Návštěvníci koncertů Nicki Minaj  (32) moc dobře ví, že se kromě hudby dočkají i žhavé show. Zpěvačka nezklamala ani své kanadské příznivce, před nimiž poodhalila bradavku.
18.08.2015 19:55 |

podobné články

Osobnosti: Nicki Minaj (181 článků)

Ornello, tohle je food porno! Koktová se prsila do talíře šunky, kterou pak nakrmila Koktu

 
Jestli někdo umí pořádně prodat své poprsí, tak věřte, že je to Ornella Koktová (23). Té se bujné vnady na premiéře filmu Sezn@mka draly ven, až jí skoro vypadly do talíře šunky. Mlsný kocour Josef Kokta (59) mohl na výstřihu své ženy oči nechat.
28.07.2016 13:40 |

podobné články

Osobnosti: Josef Kokta (855 článků)

Sexy společnice: Jak se rodí silikonové panny?

 
Zapomeňte na nafukovací silikonové panny s vykulenýma očima a pusou dokořán, které připomínali spíše velrybu, než vilnou milenku, či společnici. Jsou tu silikonové krásky!
04.04.2012 15:05 |

podobné články

VIDEO: Herečka si před obědem musela sundat silikonové rty

 
Kvůli filmové roli potřebovala ruská herečka Evelina Bledansová (47) plnější rty, ale nechtěla si nechat píchat injekce ani podstupovat operaci na silikonové výplně. Tak jí maskéři vytvořili speciální silikonové rty, které se dají jednoduše sundat.
12.10.2016 13:20 |

podobné články

Poznáte, které české moderátorce patří tento luxusní zadeček v plavkách?

 
Čí je tento luxusní zadeček v plavkách? Patří sexy moderátorce, která před dvěma lety porodila dceru Claudii a po porodu dokázala cvičením a dietami dostat své tělo do lepší formy, než bylo před otěhotněním. O kom je řeč? O moderátorce Kateřině Kristelové, která své pozadí ukázala na dovolené v Řecku, odkud se dnes vrátila.  (32)
10.10.2012 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Kateřina Kristelová (750 článků)

To je podívaná: Reportérka TopStaru se ukázala ve spodním prádle a předvedla silikonové trojky

 
Vítězka reality show Hotel Paradise a také nová reportérka TopStaru Nela Slováková (22) předvedla své bujné vnady v prádélku. Nelu nachytali fotografové ve chvíli, kdy si v šatně zkoušela šaty na blížící se párty. Nela v rajcovní podprsence předvedla nejen silikonové trojky, ale ukázala ještě více!
07.03.2013 11:00 |

podobné články

Známe tajemství krásky s největšími silikony Česka Julie Zugarové: Její hruď zdobí balóny číslo 9

 
Modelka a někdejší misska Julie Zugarová (26) má největší silikonové vnady v českém šoubyznysu, o čemž samozřejmě nemáme pochyby. Nedávno ale zjistila, že její silikonové šestky jsou ve skutečnosti mnohem větší.
18.04.2013 11:00 |

podobné články

Osobnosti: Julie Zugarová (87 článků)