Článek

Pešek (ODS): Někde se 8. května radovali, v Bernarticích všechny zmasakrovali

 
K uctění památky padlých v Bernarticích:
10.05.2015 20:01 |

podobné články

Podobné články

Dálnice D1 na Prahu stojí, havaroval kamion

 
AKTUALIZOVÁNO. Na dálnici D1 u Soutic na Benešovsku havaroval kamion. Řidič byl lehce zraněn. Směr na Prahu stojí, řekl operační důstojník dálničního oddělení v Bernarticích. Řidič byl lehce zraněn. Směr na Prahu stojí, řekl operační důstojník dálničního oddělení v Bernarticích.
25.06.2012 12:05 |

podobné články

Zemřel herec Michal Pešek, nejmladší kriminalista z Malého pitavalu

 
Ve věku 53 let zemřel bývalý herec Michal Pešek. Veřejnost si jej pamatuje zejména ze seriálu Jaroslava Dietla Malý pitaval z velkého města, kde ztvárnil nejmladšího z kriminalistů. Po revoluci v roce 1989 hrál Pešek jen velmi zřídka a věnoval se především podnikání. Poslední rok žil v Nizozemsku. O jeho úmrtí s odvoláním na rodinu informovala herečka Veronika Žilková. Pešek podlehl dlouhé nemoci.
08.05.2012 13:45 |

podobné články

Osobnosti: Jaroslav Dietl (38 článků) , Michal Pešek (43 článků)

Rebelové v Jižním Súdánu zmasakrovali v Bentiu stovky lidí

 
Vzbouřenci v Jižním Súdánu zmasakrovali v polovině dubna v Bentiu stovky civilistů na základě etnické příslušnosti obětí. Oznámila to dnes podle agentury AFP Organizace spojených národů (OSN). Vzbouřenci tu bojují s armádními jednotkami od prosince. 
21.04.2014 17:10 |

podobné články

TO JE ALE PEŠEK! Pešek se v Brně nepředstaví, jeho stáj odřekla účast

 
Pešek obdržel od organizátorů závodu divokou kartu, přesto závodit nebude. Německá stáj IAMT Factory Racing se na start nepostaví.
20.07.2011 18:10 |

podobné články

První den s EET: Co všechno teď musí obsahovat účtenka!

 
Někde to funguje, někde to drhne, někde hodně hlasitě nadávají a někde dokonce zavírají hospodu! Za elektronickou evidencí tržeb (EET) a související systém ministr financí Andrej Babiš (62, ANO) sklízí občas pochvalu, ale většinou mu němůžou přijít na jméno. Podívejte se, jak to vypadalo v Česku v první den zavedení úvodní fáze puntičkářského monitorování toho, jak naši hospodští a hoteliéři odvádí daně.
02.12.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7828 článků)

Rozhádaní štamgasti i definitivní konec: První den s EET očima hospodských

 
Někde to funguje, někde to drhne, někde hodně hlasitě nadávají a někde dokonce zavírají hospodu. Za elektronickou evidenci tržeb (EET) a související systém ministr financí Andrej Babiš (62, ANO) sklízí občas pochvalu, ale většinou mu němůžou přijít na jméno. Podívejte se, jak to vypadalo v Česku v první den zavedení úvodní fáze puntičkářského monitorování toho, jak naši hospodští a hoteliéři odvádí daně.
02.12.2016 12:45 |

podobné články

Osobnosti: Andrej Babiš (7828 článků)

Češi rychle vedli, nakonec se ale radovali Finové

 
Ani druhé vystoupení na turnaji Karjala nevyneslo české hokejové reprezentaci nějaké body. Ve vyrovnaném utkání se z vítězství 2:1 radovali Finové.
07.11.2009 18:20 |

podobné články

Máme bronz! Takhle se křičel 7x Góóól! na Staromáku

 
I podruhé se české reprezentaci podařilo přehrát Rusy a veze si domů bronz. Na Staroměstském náměstí stovky fanoušků zápas sledovalo na velkoplošných obrazovkách. Nakonec jsme se nad vstřelenou brankou radovali 7x! Podívejte se, jak jsme se radovali a jak jsme si zakřičeli.
15.05.2011 22:35 |

podobné články

Tom Cruise natočí Mission Impossible 4

 
Třikrát a dost herci Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Tomu Cruisovi nic neříká. A proto teď podepsal všechny potřebné smlouvy a natočí čtvrtý díl filmu s titulem Mission Impossible . Sám se počtvrté zhostí role neohroženého Ethana Hunta. Do kin by měl snímek vstoupit v květnu 2011 a na produkci se bude podílet také J. J. Abrams .
12.02.2010 18:30 |

podobné články

Osobnosti: Tom Cruise (845 článků)

Řidič kamionu si vymyslel krádež nafty!

 
Loupežné přepadení, které loni v září nahlásil policistům dálničního oddělení v Bernarticích na Benešovsku devětadvacetiletý řidič kamionu, se nestalo. Naftu, o niž ho měli údajní pachatelé připravit, muž totiž sám prodal.
08.06.2009 19:20 |

podobné články

Na D1 se převrátil kamion s prasaty! Dálnice byla UZAVŘENA!

 
Nizozemský kamion převážející živá prasata se v úterý brzy ráno převrátil na dálnici D1 na Benešovsku. Kvůli zvířatům na vozovce musela být dálnice ve směru na Brno uzavřena, potvrdil operační důstojník dálniční policie v Bernarticích.
18.01.2011 07:10 |

podobné články

Autobus SKONČIL NA POLI vedle dálnice D1

 
Autobus havaroval v sobotu ráno na dálnici D1 na Benešovsku tak, že skončil na poli mimo vozovku. Jeden člověk je zraněný, potvrdil agentuře Mediafax policista z dálničního oddělení v Bernarticích.
19.03.2011 07:55 |

podobné články

Na D1 na Benešovsku havaroval autobus s muzikanty, tři zranění

 
Na dálnici D1 u Ostředku v sobotu ráno havaroval autobus s hudebníky, který sjel mimo vozovku. Řidič a dva cestující utrpěli zranění. Řekl to operační důstojník dálničního oddělení v Bernarticích.
19.03.2011 16:10 |

podobné články

KOMPLIKACE se nevyhnuly návratům z Velikonoc: D1 zatarasilo ŠEST AUT!

 
Ve směru na Prahu zkomplikovaly v pondělí odpoledne řidičům, kteří se vraceli po D1 z Velikonoc, jejich návrat tři nehody na 58. kilometru. Informace agentury Mediafax potvrdil důstojník dálničního oddělení v Bernarticích.
25.04.2011 17:20 |

podobné články

Těžce zraněné dítě po nehodě na D1!

 
Kolize osobního vozu s nákladním vozidlem v sobotu odpoledne omezila dopravu na 70. kilometru dálnice D1 u obce Soutice směrem na Brno, nehoda si vyžádala vážná zranění dvou osob, jednoho dospělého a nezletilého dítěte. Agentuře Mediafax informaci potvrdil operační důstojník dálniční policie v Bernarticích.
17.12.2011 16:05 |

podobné články

Dopravu na dálnici D1 u Lokte zkomplikovala nehoda kamionu

 
Na dálnici D1 u Lokte na Benešovsku dnes dopoledne řidiči musejí počítat s komplikacemi. Na 67. kilometru ve směru na Prahu se převrátil kamion a zablokoval jeden jízdní pruh. Nehoda se obešla bez zranění, řekl ČTK operační důstojník dálničního oddělení v Bernarticích.
09.02.2014 12:00 |

podobné články

Sobotka našel nový odbyt pro české mléko: Producenti jej mají vyvážet na Blízký východ

 
Premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) věří, že české mléko by mohlo najít nový odbyt v zemích Blízkého východu nebo v Turecku. Produkce mléka v Česku meziročně stoupla, ale jeho výkupní ceny klesly. Sobotka se domnívá, že nikdo nedokáže odhadnout, jak dlouho budou trvat sankce mezi EU a Ruskem, které představovalo pro český mlékárenský průmysl velké odbytiště. Premiér dnes při návštěvě v zemědělském družstvu v Bernarticích na Písecku řekl, že by se producenti mléka a mléčných výrobků měli zkusit obracet na jiné trhy.
27.08.2016 20:20 |

podobné články

Osobnosti: Bohuslav Sobotka (7847 článků)

Pešek byl v Kataru třináctý, Abraham po pádu nedokončil

 
Český motocyklový závodník Lukáš Pešek si v úvodní Velké ceně mistrovství světa silničních motocyklů v Kataru připsal tři body za 13. místo.
13.04.2009 13:09 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků)

V Japonsku dojel Pešek sedmý, Abraham o dvě příčky za ním

 
Lukáš Pešek a Karel Abraham se prosadili do nejlepší desítky druhého závodu mistrovství světa silničních motocyklů, Grand Prix Japonska.
26.04.2009 10:49 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pešek (92 článků) , Karel Abraham (343 článků) , Karel Pešek (53 článků)