Článek

Pes mazaně vymyslel, jak vylovit míček z bazénu, aniž by tam musel vlézt

 
Jak vylovit z velkého bazénu tenisák, a přitom se nenamočit? To evidentně vrtalo hlavou psovi jménem Rosie, který žije se svými majiteli na Kanárských ostrovech. Ti ho také natočili, jak „zapeklitý rébus“ vyřešil.
26.07.2015 12:25 |

podobné články

Podobné články

VIDEO: Fenka zachránila své štěně před utopením v bazénu

 
Dojemná scénka se naskytla majiteli fenky zlatého retrívra. Ta se vrhla do bazénu za svým štěnětem, které se nemohlo dostat ven z vody. Když viděla, že mu nemůže pomoci z bazénu, vylezla ven a vytáhla ho svými zuby. Další články k tématu: Pes zachránil v Kanadě malého chlapce před rozzuřenou pumou Pes zachránil postiženou, kočku už z ohně nedostal Pes zachránil celou rodinu, vzbudil je, když začala hořet střecha Pes ukousl svému pánovi palec u nohy. A zachránil mu život Tříletý hoch přečkal noc v polských hvozdech, zachránil ho věrný pes
10.04.2012 14:20 |

podobné články

VIDEO: Lišácky chycený míček v baseballu

 
Baseballista Jiwan James neuvěřitelně chytil míček letící mezi diváky. Svou rukavicí ho sice minul, ale jakoby zázrakem se míček objevil v jeho druhé ruce.
17.07.2012 10:40 |

podobné články

Golfista nemohl hrát. Míček mu sebral zaběhnutý pes

 
Do golfového turnaje Alfred Dunhill Links Championship na skotském hřišti Kingsbarns, zasáhl zaběhnutý pes. Angličan Paul Casey se zrovna chystal puttovat, když zvíře vběhlo na green, popadlo míček a upalovalo s ním pryč.
06.10.2012 15:00 |

podobné články

Hazard se životem? Majitelé zahradních bazénů podceňují ochranu

 
Majitelé zahradních bazénů u rodinných domů podceňují ochranu malých dětí před pádem do vody. Poukazují na to prodejci bazénů. O bezpečnostní rolety není podle nich příliš velký zájem. A pokud u bazénu chybí a v rodině je malé dítě, je to jen krůček k tragédii. Naposledy ve středu večer na Rokycansku spadlo do bazénu a topilo se rok a půl staré dítě.
26.07.2014 20:55 |

podobné články

Strážníci zachránili tři topící se lidi. Snažili se vylovit psa

 
Brněnští městští strážníci vytáhli ze Svratky topícího se psa, jeho majitelku i hasiče, který se dvojici pokoušel vylovit před příjezdem strážníků.
06.06.2010 13:50 |

podobné články

Hrůza na dětském táboře: Cizí chlap měl vlézt do chatky a osahávat děti, tábor vypsal odměnu 30 tisíc korun

 
Pořádný šok zažily děti na táboře Pražanka u Cheznovic na Rokycansku. Nad ránem měl do jedné z chatek vlézt cizí muž a obtěžovat je. Vedoucí okamžitě zasáhli, zvrhlík utekl a pátrá po něm policie. Děti, údajně děvčata, vyvázly bez zranění. Vedení tábora slíbilo za informaci, která povede k dopadení pachatele, odměnu 30 tisíc korun.
15.07.2017 20:10 |

podobné články

HIT INTERNETU: Míček proskočí zrcadlem. O co tady jde?

 
Internetem se šíří video, nad kterým všichni nevěřícně kroutí hlavou. Muž tam prohodí míček zrcadlem. Je to vůbec možné? Jak to jenom dělá? Je v tom nějaký trik, nebo jde pouze o optický klam?
18.04.2016 09:25 |

podobné články

VIDEO: Kriketista podivín málem snědl míček

 
Buď to má ten vousatý chlapík opravdu velký hlad, nebo se dokonale pomátl. Něco takového si pomysleli fanoušci, když spatřili kapitána pákistánských kriketistů, jak si cpe míček do pusy a náruživě ho rozkousává. Ve skutečnosti chtěl Šahíd Afridí jen podvádět. A mluví se o tom teď po celém světě.
01.02.2010 17:15 |

podobné články

Boule jak golfový míček! Nepozorný divák za odpal nepoděkoval

 
Edwin Curtis odešel ze druhého hracího dne turnaje Honda Classic v Palm Beach s hodně bolestivým suvenýrem. Jeho hlavu zasáhl míček po zatoulaném odpalu George McNeilla. A byla to pořádná rána.
02.03.2014 08:25 |

podobné články

Petra Němcová: Ukázala golfový míček z diamantů za 20 milionů!

 
Jen na otočku přijela do Čech topmodelka Petra Němcová (29). Na zahájení mezinárodního golfového turnaje přijela představit světový unikát – diamantový golfový míček v hodnotě 20 milionů korun.
29.07.2009 16:40 |

podobné články

Osobnosti: Petra Němcová (543 článků) , Petr Čech (1059 článků)

Baseballová tragédie fanouška: Chytal míček a zemřel!

 
Chtěl si domů odnést míček z baseballového utkání MLB. Místo toho zemřel! Fanoušek Texasu Rangers se pro něj totiž z tribuny nahnul tak vehementně, že sletěl dolů a pád z šestimetrové výšky po hlavě na dlažbu nepřežil. Je to přitom už druhé takové úmrtí diváka na baseballu v této sezoně.
09.07.2011 12:15 |

podobné články

Astronaut si zahrál baseball ve stavu beztíže. Pro míček letěl jako superman

 
Povedlo se mu udělat jen dva outy, ovšem sám si nadhodil, odpálil, doslova doletěl pro míček a chytil. Na planetě Zemi neexistuje hráč baseballu, který by tento cirkusový kousek zvládl. Ve vesmíru a bez gravitace, to ale možné je.
29.11.2011 23:05 |

podobné články

VIDEO: Nadalův fanoušek se hnal za míčkem a rozmázl se o reklamní panel

 
Fanoušek Rafaela Nadala chtěl míček hozený světovou dvojkou chytit za každou cenu. Při přeskakování reklamního panelu ale neodhadl krok a svalil se na kurt. Míček nakonec nechytl, ale Španěl k němu přišel a přátelsky se s ním objal.
14.03.2012 12:00 |

podobné články

Osobnosti: Rafael Nadal (549 článků)

VIDEO: Krkavčí fanoušci na baseballu rozplakali dítě

 
Pro každého baseballového fanouška v Americe je míček, který přiletí z pole na tribunu, ohromně ceněným suvenýrem. To ví doslova každé malé dítě. Doslova před nosem vzali tento klenot chlapci, který se kvůli tomu v náručí svého otce usedavě rozplakal. Lidé sedící opodál se na to nemohli dívat a dali mu míček, který na tribunu doletěl chvíli předtím.
26.04.2012 20:00 |

podobné články

VIDEO: Bavič Štěpánek chytil letící míček přímo do kapsy

 
Český tenista Radek Štěpánek je vyhlášeným šoumenem a opět to dokázal. V utkání proti Američanovi Jamesu Blakovi chytil do kapsy letící míček.
23.05.2012 20:10 |

podobné články

Osobnosti: Radek Štěpánek (833 článků)

VIDEO: Golfista v roli Tarzana. Míček pálil z koruny stromu

 
Golfista Sergio Garcia předvedl něco, co se při golfu jen tak nevidí. Jeho míček šílenou shodou náhod skončil na stromě. Španělský elegán neváhal a za úderem vylezl až do koruny stromu jako Tarzan.
26.03.2013 07:40 |

podobné články

Změna po 115 letech! Stolní tenisté budou hrát s novým míčkem

 
Stolní tenis čeká zásadní změna. Příští rok bude představen nový plastový míček, který by měl po 115 letech nahradit tradiční celuloidový. Mezinárodní federace stolního tenisu (ITTF) na svém webu oznámila, že po testech bude nový bezešvý míček uveden do hry 1. července 2014.
25.04.2013 14:35 |

podobné články

VIDEO: Chtěl v běhu chytit míček, ale tvrdě se rozmázl o stěnu

 
Podívejte se na video z baseballové MLB, kde v zápase Los Angeles Dodgers s Washingtonem Nationals chtěl míček přímo ze vzduchu chytit Bryce Harper. Ale byl v plném běhu a zcela pohlcený hrou, takže si ani nevšiml, že je u boční stěny, do které tvrdě napálil,
16.05.2013 06:40 |

podobné články

VIDEO: TO BYLA TREFA! Míček v bankru a 118 metrů od jamky...

 
Jedním z nejtěžších úderů pro golfistu je hrát míček z bankru. Američan Jordan Spieth ale v Marylandu předvedl parádní ránu. Z písku se trefil rovnou do jamky, která byla 118 metrů daleko.
02.07.2013 07:40 |

podobné články