Článek

Pejsek s rakovinou brzy zemře. Žena si ho ale stejně vzala z útulku a dělá všechno pro to, aby se měl před smrtí královsky!

 
Chesterovi bylo předurčeno, aby zemřel těžce nemocný a osamocený v útulku. Američanka Nicole Elliot si ho ale vzala domů a snaží se mu jeho poslední dny života udělat těmi nejlepšími.
10.07.2015 14:32 |

podobné články

Podobné články

Pejsek Bono o adopci nestojí, už třikrát se vrátil sám do útulku!

 
Neuvěřitelný příběh se odehrál v psím útulku v Karlových Varech. Čtyřletý pejsek Bono, kterého ošetřovatelé dali třikrát k adopci, novým pánům pokaždé utekl a vrátil se zpět do útulku. Při posledním útěku přitom musel urazit až dvacetikilometrovou vzdálenost!
03.01.2012 10:50 |

podobné články

Katka si šla do útulku pro kotě, vyběhli s ní. Jak musíte o zvíře požádat?

 
Kateřina Chlebečková chtěla kotě pro svoji maminku. Rozhodla se tedy napsat do útulku, aby nějakému opuštěnému kotěti dala nový domov. Zaměstnankyně „Mosteckých koček“ ji ale odbyla. Diskusí, ve které si mnohokrát protiřečí, se teď baví internet. Podle útulků, které Blesk Zprávy oslovily, je vždycky lepší jednat se zájemci o zvířata napřímo. Adepti mají do útulku zavolat a pak se tam i zajet podívat. Tvrdá pravidla pro výběr nových majitelů totiž mají svůj smysl.
19.02.2018 06:35 |

podobné články

To je dojemné: Tato statečná žena brzy zemře. Přečtěte si seznam padesáti věcí, které chce stihnout před smrtí

 
Britská novinářka Helen Fawkes (41) je každým dnem stále blíž a blíž k smrti. Má "rakovinu":http://www.extra.cz/zivot-s-rakovinou-prsu-cely-rok-v-jedne-minute-tohle-video-vas-dojme vaječníků, a přestože ví, že brzy přijde její konec, snaží se být optimistická a nic si nepřipouštět. Ráda by ale do konce svých dnů zvládla stihnout věci, na které do této chvíle neměla čas. Napsala si proto seznam.
23.10.2013 08:25 |

podobné články

Redaktorka eXtra.cz adoptovala pejska z útulku: Na co se s takovým hafanem připravit?

 
Na podzim oslavíme s Kosťou druhé útulkoviny, tedy výročí, kdy jsem si ho vzala z útulku. Kostík je středně velký vořech, lump a kámoš, co mi od základu změnil život. Ale to už tak pejskové dělají, když si je pustíte do svého života. Chtěla jsem hafana z útulku, protože množírnu bych samozřejmě nepodpořila a přešlechtěného "papíráka" jsem nechtěla a nepotřebovala. Jak tedy naše soužití vypadá a na co se připravit?
02.08.2017 10:25 |

podobné články

Se svým nejlepším přítelem čekal v útulku na smrt. Co ho zachránilo?

 
Pejsek Smokey skončil v útulku jen kvůli tomu, že se jeho nezodpovědní páníčci museli odstěhovat a se svým domácím mazlíčkem už nepočítali. Ani tam ale nepřišel sám – spolu s ním zůstal i jeho nejlepší přítel: plyšový slon, který mu měl být také společníkem na poslední cestě života. Co je nakonec zachránilo?
03.03.2017 06:05 |

podobné články

Pejsek umírající na rakovinu naposledy vydechl v náručí paničky

 
Vzala si ho v zuboženém stavu z útulku, zotavila ho a dala mu domov. Američanka Nicole Elliot však moc dobře věděla, že oříškovi Chesterovi moc času nezbývá. Trpěl totiž rakovinou. Nicole svému hafánkovi slíbila, že jeho poslední dny budou plné lásky.
14.07.2015 10:20 |

podobné články

Zbídačený pejsek už má nový domov: Na tyrana čeká vězení

 
Od půlky sprna tráví Zak svůj život v psím útulku. Pro něj to ale není smutný život - naopak, přebrání do péče útulku mu na poslední chvíli zachránilo život. Muž, který ho brutálně týral by mohl jít až na dva roky do vězení, ale bůhví...
07.11.2014 06:05 |

podobné články

Dobrá zpráva: Týraný pejsek se zotavuje! Brzy by mohl najít hodnou rodinu

 
Tato zpráva potěší nejen milovníky zvířat. Případ otřesného týrání šestiletého vlčáka Zaka totiž pobouřil celé Česko. Podvyživený a zraněný pejsek se naštěstí díky odborné péči zotavuje a brzy by mohl najít i novou rodinu. Krutého majitele ale čekají problémy.
23.08.2014 18:55 |

podobné články

VIDEO: Tenhle pejsek nesnáší Messiho! Podívejte se, co dělá, když slyší jeho jméno

 
Tak tenhle pejsek má jasno. Úhlavním nepřítelem číslo jedna je pro něj Lionel Messi. Podívejte se, co dělá, když se vysloví jméno špílmachra Barcelony.
06.05.2014 08:10 |

podobné články

Osobnosti: Lionel Messi (394 článků)

Brutálně týraný pejsek se rozkládal zaživa: Vžene vám slzy do očí, co prožil pak!

 
Některým lidem by se mělo zakázat pořizovat si psa. Tohle štěňátko je toho smutným důkazem. Malý pejsek zažil nechutně kruté zacházení. Páníček ho zanedbával do takové míry, že už se začínal rozkládat. Teprve za minutu dvanáct se dostal do rukou dobrovolníků z psího útulku. Děsivý případ se stal v anglickém Lancasteru.
17.12.2017 11:15 |

podobné články

Pejsky z útulku jsme hodili do gala hledáme pro ně nové páníčky!

 
Přejete si pejska, ale pořád se nemůžete rozhodnout jakého? Máte zájem i o ty z útulku, ale nevíte, jak na to? Štěkající, opuštění a špinaví hafani vás děsí? Nemusí! Psí salón Dogtown na pražské Letné pro vás vyfintil dva pejsky z útulku. Jsou voňaví, krásní a těší se na nový domov!
27.10.2013 12:10 |

podobné články

Pejsky z útulku jsme hodili do gala a hledáme pro ně nové páníčky!

 
Přejete si pejska, ale pořád se nemůžete rozhodnout jakého? Máte zájem i o ty z útulku, ale nevíte, jak na to? Štěkající, opuštění a špinaví hafani vás děsí? Nemusí! Psí salón Dogtown na pražské Letné pro vás vyfintil dva pejsky z útulku. Jsou voňaví, krásní a těší se na nový domov!
27.10.2013 12:45 |

podobné články

Reklama útulku pro zvířata dojme i ty největší tvrďáky

 
V londýnském útulku The Mayhew Animal Home, který ročně zachrání tisíce psů a koček, si uvědomili, že přesvědčovat dnes někoho konvenčními metodami, aby si vzal zvíře z útulku, je neefektivní. Rozhodli se proto vytvořit originální reklamu, která podle nich bude mít mnohem větší úspěch.
07.03.2014 21:05 |

podobné články

Mareš a Faltýnová? Zamilovaný pejsek Leoš dělá Petře poskoka!

 
Velký návrat! Leoš Mareš (38) a Petra Faltýnová (36) po rozchodu zase vrkají jako hrdličky. A moderátor se chová jako zamilovaný puberťák, poslouchá jako pejsek. Modelce dělá osobního nosiče, dveřníka, fotografa... Kdyby to šlo, snesl by jí snad i modré z nebe!
24.03.2015 05:10 |

podobné články

Osobnosti: Leoš Mareš (2949 článků) , Petra Faltýnová (698 článků)

Počet lidí s rakovinou se do dvaceti let ztrojnásobí

 
Lidstvo nemá hezké vyhlídky: do roku 2030 by počet nemocných rakovinou měl stoupnout až o 300 procent. Jestliže je nyní v České republice ročně diagnostikováno asi 70 tisíc nových případů rakoviny a 28 tisíc lidí na onkologické onemocnění zemře, za 21 let by ročně mohlo rakovinou onemocnět až 210 tisíc lidí.
22.07.2009 08:50 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Bety je učenlivá a milá!

 
Fenku Bety někdo vyhodil z domu. Když přišla do děčínského útulku, všeho se bála. Už se ale rozkoukala a je z ní mazlicí a vítací pejsek.
24.05.2011 12:10 |

podobné články

Příběhy pejsků z útulků: Terry je sportovec a dobrý kamarád!

 
Terry je moc šikovný pejsek, který velmi touží být po boku svého pána. Zatím na něj ale marně čeká v útulku v severočeském Litvínově.
18.06.2011 12:20 |

podobné články

Dixie, nejhezčí voříšek v Česku: Nehne se od nové paničky!

 
Vítězství v soutěži o titul Nejhezčí voříšek roku 2011 převrátilo kříženci jezevčíka Dixiemu z kralupského útulku život naruby. Hned jak milý, ale opuštěný pejsek zazářil jako hvězda na stránkách pondělního Aha!, mohl si nový domov doslova vybírat! „Od rána se telefonáty zájemců o něj netrhly,“ říká vedoucí útulku Monika Kolková.
16.09.2011 12:15 |

podobné články

Šílenství v Anglii pokračuje: Lidé obklíčili porodnici, kde bude Kate rodit!

 
Královský porod už je na spadnutí a před nemocnicí, kde má vévodkyně Kate rodit se pomalu štosují lidé. Napětí a nervozita, kdy se konečně narodí královský potomek je tak velká, že se někteří novináři rozhodli u budovy stanovat nebo si pronajali kousek místa na svůj žebřík. Kolem navíc běhají nadšenci převlečení jako královský pár nebo jiní členové rodiny.
20.07.2013 09:30 |

podobné články