Článek

Pčelár ze SuperStar, který miloval Farnou: Brzy bude otcem!

 
Během pěvecké soutěže SuperStar to vypadalo, že Štefan Itcho Pčelár (28) sbalí porotkyni Ewu Farnu (23). Měli k sobě blíž, než bylo zdrávo. Jejich cesty se po finále ale nadobro rozešly a teď se Ewin nápadník už co nevidět stane otcem.
30.11.2016 15:20 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)
Podobné články

VIDEO: Třetí Česko Slovenskou SuperStar je Sabina Křováková

 
V grandfinále mezinárodní SuperStar se utkala žena proti muži, Češka proti Slovákovi. Diváci rozhodli, že 100 tisíc eur a možnost natočit album si víc zasloužila Sabina Křováková z Děčína. Na druhém místě skončil Štefan Pčelár z Nitry. Další články k tématu: Poprask v SuperStar: Ewa Farna přišla o hlas, hledají za ni náhradu TELEVIZIONÁŘ: Agónie SuperStar. Vyhodili zpěváka, přišli o diváka Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi SuperStar u moře: před stěhováním do vily ukázali zpěváci sexy postavy OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Nová SuperStar: Farna trsající na stole, Soukup zdvihající prostředník GLOSA: Vítězství v SuperStar? To už jako výhru bere jen supernaivka
03.06.2013 00:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků) , Veronika Stýblová (54 článků) , Sabina Křováková (107 článků) , Štefan Pčelár (63 článků) , Veronika Arichteva (294 článků)

Štefan Pčelár spáchal definitivní sebevraždu: Chystá s kapelou singl v angličtině a stále odmítá sex s Farnou! Co ještě přiznal?

 
"Štefan Itcho Pčelár":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (25), příčina toho, proč se Polka "Ewa Farna":http://www.extra.cz/tema/ewa-farna-1 (19) stále probouzí každé ráno vlhká, nedávno "beze stopy zmizel na Slovensku":http://www.extra.cz/stefan-itcho-pcelar-je-pro-ceske-teenky-nezvestny-odjel-se-hadat-do-nitry-s-rodici-skonci-jako-zevlak-adamec, kde se pomalu připravuje na zapomnění.
02.07.2013 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Pčelár to natřel Farne, která ho odepsala: Skvělým výkonem rozdrtil Šafaříka! Ewa to obrečela

 
Krasavec Štefan Pčelár už omrzel porotkyni SuperStar Ewu Farnou, od které minulá kola slyšel jen samou kritiku a posměch, v pátek ho Farna v rozhovoru odepsala úplně a zaměřila se na jiného sympaťáka - Martina Šafaříka. Už si ho představovala jako vítěze, ale Pčelár zabral a udělal jí čáru přes rozpočet. Včera Šafaříka totálně převálcoval.
20.05.2013 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků) , Martin Šafařík (32 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

SuperStar: Pčelárův soudný den nastal, dnes už ho nezachrání ani urputní Slováci! Konečně se s Ewou nebudou muset skrývat!

 
Večerní deváté finále SuperStar má hodně žhavého favorita na vyhazov! I "Ewa Farna":http://www.extra.cz/tema/ewa-farna (19) by možná s pistolí u hlavy přiznala, že dotyčným je "její velká životní láska a zřejmě současný milenec":http://www.extra.cz/na-sex-nazhavena-farna-v-superstar-ewo-koukej-pcelar-je-volny - Slovák "Štefan Pčelár":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (25).
19.05.2013 18:45 |

podobné články

Co dělal Štefan Pčelár než potkal Farnou: Točil v hospodě pivo!

 
Stačila minuta na televizní obrazovce a ze Štefana Pčelára se rázem stala hvězda. Nejen, že pěkně zpívá, ale svým šarmem okouzlil už tisíce fanynek, a hlavně porotkyni SuperStar Ewu Farnou. Rozplývala by se nad nim i coby nad sběračem skla? Tak se totiž Pčelár ještě nedávno živil.
28.04.2013 11:40 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Video: Takhle se vám, dámy, váš oblíbenec Pčelár líbit nebude: Finalista SuperStar se učil tančit, ale je to děs

 
Z finalistů, kteří doposud zbyli v soutěži SuperStar, patří "Štefan Pčelár":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (24) jednoznačně mezi ty nejméně pohybově nadané. Dalo by se říci, že jeho tělo zkrátka není k ladným pohybům uzpůsobeno a i medvěd v Tatrách je na tom tanečně lépe.
09.05.2013 23:25 |

podobné články

Pčelár poprvé promluvil o nočních intimnostech s Farnou: Co nám řekl o skandálních fotkách z tajného rande?

 
Našemu webu, který v sobotu otiskl "fotografie dokumentující tajné noční rande Ewy Farné":http://www.extra.cz/skandal-v-superstar-farna-skutecne-chodi-se-pcelarem-fotky-jako-dukaz-zhava-noc-v-klubu-a-pak-jak-k-tomu-prijdou-ostatni-soutezici (19) a jejího vysněného prince, finalisty SuperStar "Štefana Pčelára":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (24), se konečně podařilo uhnat samotného pachatele, který společně se zpěvačkou dostal ještě v den otištění článku pořádné "kapky" od vedoucího projektu Pepe Majeského.
15.05.2013 12:35 |

podobné články

Osobnosti: Pepe Majeský (8 článků) , Ewa Farna (1081 článků)

OBRAZEM: Bláznivá Farna, stříhání obočí i odhalené vnady v SuperStar

 
Už za pár týdnů se rozhodne, kdo se stane novou česko-slovenskou SuperStar. V pěvecké soutěži zůstali už jen čtyři finalisté. Slovák Štefan Pčelár a tři zástupci Česka - Sabina Křováková, Adam Kukačka a Martin Šafařík. Podívejte se, jak to vypadá v zákulisí show. Další články k tématu: Veronika Stýblová vážila před SuperStar o dvacet kilogramů víc S bídou je částečně konec: Kukačka ze SuperStar dostal nové oblečení VIDEO: Drsný humor v SuperStar, finalisté natočili horor se smrtí AUDIO: SuperStar má svou hymnu, poslechněte si ji dřív než v televizi OBRAZEM: SuperStar se změní ve vilu plnou kamer, podívejte se Šváb, pavouk, had a návaly hysterie. SuperStar byla v zoo
15.05.2013 14:35 |

podobné články

Osobnosti: Veronika Stýblová (54 článků) , Sabina Křováková (107 článků) , Martin Šafařík (32 článků) , Adam Kukačka (28 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Farna točila v zákulisí videa na svůj mobil. Podívejte se, jak před ní Pčelár ukazoval špekaté břicho

 
Polská porotkyně SuperStar "Ewa Farna":http://www.extra.cz/tema/ewa-farna (19) se rozhodla, že si zkusí roli paparazzi. V přestávkách během přímých přenosů si na svůj mobil natočila video, na kterém nechybí její dřívější idol "Štefan Pčelár":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (25).
30.05.2013 18:45 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků)

Hříšnice SuperStar Farna: Na koho myslí v posteli? Je to Pčelár, ale má přísný zákaz to říkat, pomocí médií lže, kudy chodí!

 
Polská porotkyně SuperStar "Ewa Farna":http://www.extra.cz/tema/ewa-farna (19) se důsledně drží pokynů, které dostala od produkce SuperStar po skandálu, kdy jsme ji nachytali se soutěžícím zástupcem amatérské pěvecké scény "Štefanem Pčelárem":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (25) na "soukromé noční schůzce v pražském baru, kde docházelo k intimním dotykům":http://www.extra.cz/skandal-v-superstar-farna-skutecne-chodi-se-pcelarem-fotky-jako-dukaz-zhava-noc-v-klubu-a-pak-jak-k-tomu-prijdou-ostatni-soutezici.
02.06.2013 17:05 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků)

Farna už není sama! Polští paparazzi ji nachytali v objetí s tímhle kudrnáčem a Ewa kápla božskou

 
Tak je to tady. Po promo čachrech produkce SuperStar, která se snažila vytvářet "umělý vztah":http://www.extra.cz/pcelar-poprve-promluvil-o-nocnich-intimnostech-s-farnou-co-nam-rekl-o-skandalnich-fotkach-z-tajneho-rande "Ewy Farné":http://www.extra.cz/tema/ewa-farna (20) a "Štefana Pčelára":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (25), je polská zpěvačka konečně doopravdicky zadaná! Románek Farné by zůstal možná ještě několik dní utajen, kdyby nebylo bystrých polských paparazzi.
04.11.2013 16:55 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků)

Opilý Štefan Pčelár: Jaké měl plány na poslední noc v SuperStar?

 
Finalisté Superstar úspěšně přežili třetí ročník československé SuperStar, a to si zaslouží pořádnou párty. Jako poslední dorazil stříbrný vítěz Štefan Pčelár, za to to roztočil nejvíc. Co měl v tu noc za plány? Hodlal jít vůbec spát?
04.06.2013 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Štefan Pčelár (63 článků)

5 důvodů, proč zítra ve čtyři odpoledne budou finalisté SuperStar Pčelár s Křovákovou mediálně po smrti!

 
Dnes ve 23.35 zhasnou kamery v ateliéru, kde se natáčí SuperStar, produkce zítra protáhne oba několika chaty a rozhovory s mediálními partnery, zaplatí hotel a taxíka, nechá přinést poslední oběd a nazdar bazar, už to bude jen na "Štefanovi Pčelárovi":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (25) a "Sabině Křovákové":http://www.extra.cz/tema/sabina-krovakova (20) a dopadne to jako vždycky, jen tentokrát to bude superrychlé. Proč?
02.06.2013 22:10 |

podobné články

Nedělní SuperStar: Farna může shánět kondomy, Pčelár je volný a chce s ní souložit! Řekl, co s ní bude dělat!

 
Takovou dávku štěstí "Ewa Farna":http://www.extra.cz/tema/ewa-farna (19), které kvůli finalistovi SuperStar "Štefanu Pčelárovi":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (24) kouká už dva měsíce chtíč z očí, při neděli nečekala.
08.04.2013 08:05 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků)

Hříšnice SuperStar Farna: Na koho myslí v posteli? Pčelár to není!

 
SuperStar je o zpěvu a o splněných snech. Snem finalistů je jisto jistě zpívání. Ale o čem sní taková porotkyně Ewa Farna? A hlavně tehdy, když leží ve své posteli? Její miláček Štefan Pčelár bude mít tentokrát smůlu, protože pozornosti se těší někdo úplně jiný!
02.06.2013 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)

Krasavec Štefan Pčelár ze SuperStar se prý ve vile pěkně vykrmil. Ubydou mu fanynky?

 
Od chvíle, kdy se slovenský zpěvák Štefan Pčelár objevil v SuperStar, fanynky nemohly popadnout dech. A to včetně porotkyně Ewy Farne  (19) . Dokonalá tvář, bezvadná postava, velký talent a charisma. Ideální prototyp muže. Po třech měsících života v SuperVile se ale minimálně jedna věc změnila – právě ona zmiňovaná bezvadná postava. Štefan, který byl zvyklý věnovat se svému tělu, momentálně namáhá nejvíce své hlasivky, a i když se snaží ve vile posilovat a cvičit, úbytek pohybu začíná být znát.
02.06.2013 17:45 |

podobné články

Osobnosti: Štefan Pčelár (63 článků)

Nedělní SuperStar: Farna může slavit, Pčelár je volný a chce s ní miminko!

 
Takovou dávku štěstí "Ewa Farna":http://www.extra.cz/tema/ewa-farna (19), které kvůli finalistovi SuperStar "Štefanu Pčelárovi":http://www.extra.cz/tema/stefan-pcelar (24) kouká už dva měsíce chtíč z očí, při neděli nečekala.
08.04.2013 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků)

Krasavec Pčelár to rozjel: Takhle se rozvášnil v rockových rytmech a po boku polonahých krásek

 
Švarný zástupce mužského osazenstva v soutěži SuperStar Štefan Pčelár to na pódiu umí pěkně rozpohybovat. O tom ostatně diváky SuperStar přesvědčil už vícekrát a ti ho za to posílají z jednoho kola do druhého. To proběhnuvší rockové se mu vydařilo především vizuálně.
09.04.2013 11:20 |

podobné články

Osobnosti: Štefan Pčelár (63 článků)

Kdepak Farna! SuperStar Pčelár má videoklip se sexy blondýnou!

 
(VIDEO) Ewa Farna ho balila v přímých přenosech, neustále po něm házela očka, ale co se týče kariéry, vybral si raději blondýnu. SuperStar Štefan Pčelár (25) má záložní plán, kdyby hudební soutěž nevyhrál. Zpívá s vlastní kapelou!
18.05.2013 06:35 |

podobné články

Osobnosti: Ewa Farna (1081 článků) , Štefan Pčelár (63 článků)