Článek

Pavlína Danková (52) o rakovině: To mi zachránilo život!

 
Bývalá reportérka a redaktorka Pavlína Danková letos ukončila léčbu rakoviny prsu. Výsledky jejích vyšetření vypadají skvěle, ale ona se stejně drží nohama na zemi a prozradila, co jí zachránilo život.
30.08.2016 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)
Podobné články

Pavlína Danková se proměnila ve svůdnou Marilyn i křehkou vílu

 
Šéfka komunikace pražské motolské nemocnice a bývalá moderátorka Pavlína Danková dostala k 50. narozeninám trochu netradiční dárek. Kamarádky jí darovaly kalendář s jejími fotkami. Další články k tématu: Slavím padesátku, umírat se mi nechce, říká Danková o boji s rakovinou Za Motol bude mluvit další tvář Novy, Jurinovou střídá Danková Občanské judo po šestnácti letech končí a s ním i moderátorka Danková
29.11.2013 13:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Je těžké pro mě najít hereckého partnera, stěžuje si modelka Němcová

 
Pavlína Němcová chce prorazit u filmu. Zatímco v modelingu už něco znamená, v herectví musí začínat téměř od nuly. Obchází kamerové zkoušky a čeká na nabídku. Ta zatím nepřišla z české produkce, ale jednu už má v zahraničí. I tam to ale vázne. Další články k tématu: Pavlína Němcová dostala roli snů, zahraje si po boku Sharon Stone Nová rodina? Doufám, že se to povede, říká Pavlína Němcová Každá žena je ráda, když jí uberou pár let, říká Pavlína Němcová Pavlína Němcová dokáže být sexy i v pánském tílku Pavlína Němcová hledá vlastní talenty, cílí na dětské domovy Syna považují za mého milence, prozradila modelka Pavlína Němcová Pavlína Němcová točí v Paříži thriller a sklízí úspěchy v modelingu
23.02.2012 00:50 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (264 článků) , Szidi Tobias (16 článků) , Ivana Chýlková (265 článků)

Danková, Poullain, Martinová a Termerová porazily rakovinu: Zpověď o tom, co je zachránilo!

 
Může to potkat každou ženu, bez výjimky. Teď už to vědí i ty slavné, jako Chantal Poullain, Pavlína Danková, Lenka Termerová či Věra Martinová. Všechny si vyslechly krutý verdikt – rakovina prsu. Jak na to přišly a co je zachránilo?
13.10.2015 19:30 |

podobné články

Osobnosti: Věra Martinová (104 článků) , Chantal Poullain (223 článků) , Lenka Termerová (81 článků) , Pavlína Danková (83 článků)

Slavím padesátku, umírat se mi nechce, říká Danková o boji s rakovinou

 
Pavlíně Dankové bude letos v říjnu padesát. Tenhle věk by jí nikdo nehádal. Ani to, že je už dva roky onkologickým pacientem. "Jsem hlídaná a buď se to vrátí, nebo nevrátí. Žádná jiná varianta není," říká v rozhovoru pro iDNES.cz šéfka komunikace motolské nemocnice a bývalá tvář Občanského juda Danková. Další články k tématu: Za Motol bude mluvit další tvář Novy, Jurinovou střídá Danková Občanské judo po šestnácti letech končí a s ním i moderátorka Danková
25.01.2013 11:16 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Němcová dokáže být sexy i v pánském tílku

 
Osmatřicetiletá modelka Pavlína Němcová je žena mnoha tváří. Při loňském focení kalendáře se předvedla v roli anděla i dračice a dvě podoby ukáže také v jubilejním kalendáři Stock 2012. Pánské tílko jí půjčil mladý obchodník. Další články k tématu: Pavlína Němcová v kalendáři: sexy tělo předvádí v roli anděla i dračice Pavlína Němcová hledá vlastní talenty, cílí na dětské domovy Pavlína Němcová dostala roli snů, zahraje si po boku Sharon Stone Syna považují za mého milence, prozradila modelka Pavlína Němcová Pavlína Němcová točí v Paříži thriller a sklízí úspěchy v modelingu Šeredová si vyšla naostro v šatech, které milují světové hvězdy
30.11.2011 00:40 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (264 článků)

Nová rodina? Doufám, že se to povede, říká Pavlína Němcová

 
Devětatřicetiletá Pavlína Němcová žije už několik let ve Francii a do České republiky pravidelně dojíždí. Modelka by se tu ale opět ráda usadila. Dokonce s přítelem plánuje novou rodinu a vedle toho ji zaměstnává i další "dítě". Stará se o produkci historického filmu, v němž bude hrát hlavní roli. Další články k tématu: Každá žena je ráda, když jí uberou pár let, říká Pavlína Němcová Pavlína Němcová dokáže být sexy i v pánském tílku Pavlína Němcová hledá vlastní talenty, cílí na dětské domovy Pavlína Němcová dostala roli snů, zahraje si po boku Sharon Stone Syna považují za mého milence, prozradila modelka Pavlína Němcová
21.04.2012 01:20 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (264 článků)

Pavlína Danková překonala rakovinu prsu. Jak se teď má?

 
Hvězda Novy a nyní tisková mluvčí motolské nemocnice Pavlína Danková  (48) zdárně překonala rakovinu prsu a opět začíná žít naplno. "Během léčby jsem byla tak unavená, že jsem nemohla vůbec sportovat, teď se k tomu vracím," řekla Super.cz Pavlína, kterou celou dobu léčení, kdy musela podstoupit dvě operace, ozařování a hormonální terapii, držel nad vodou její přítel Milan Beneš.
12.05.2012 10:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková z Občanského juda: Rakovina prsu! Už prodělala 7 chemoterapií a 2 operace!

 
Bývalá hvězda televize Nova Pavlína Danková (48) bojuje s vážnou nemocí. Kvůli rakovině prsu prodělala v minulých týdnech už sedm chemoterapií a dvě operace. Zákeřnou chorobu ale zvládá statečně!
14.04.2012 12:20 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková o rakovině: Našla jsem si bulku v prsu, ale mamograf nic neodhalil!

 
Bývalá reportérka a nyní mluvčí pražské Fakultní nemocnice Motol Pavlína Danková (48) před rokem a půl onemocněla zákeřnou rakovinou prsu. Kdyby ale nebyla tvrdohlavá a neměla obrovské štěstí, kdoví, jak by to dopadlo!
12.05.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková o své rakovině: Podstoupila chemoterapii a dvě operace

 
Bývalá moderátorka TV Nova Pavlína Danková (49) se stále potýká se zákeřnou nemocí. Před pěti lety se u ní prokázala rakovina prsu. Po dvou operacích a ozařování ale stále nemá vyhráno. Nemoc se může vrátit.
25.01.2013 11:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Chat s Pavlínou Dankovou: Ptejte se jí na vše o její rakovině a o novém projektu Poplatky zpět!

 
Bývalá moderátorka nováckého pořadu Občanské judo, Pavlína Danková (49), právě teď odpovídá na vaše dotazy v redakci Blesku. Moderátorka se s vámi podělí o své zkušenosti s rakovinou prsu, kterou úspěšně překonala. Také je patronkou nového projektu Poplatky zpět, jehož cílem je získat vaše bankovní poplatky zpět do vaší kapsy. Jestli máte tedy problémy s vaší bankou, Pavlína Danková je ta pravá, která vám může pomoct.
08.02.2013 10:10 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková: Místo oběda jsem chodila na ozařování

 
Bývalá moderátorka Pavlína Danková (49) zrovna prochází těžkým obdobím boje s rakovinou, přesto jí nechybí optimismus, nadsázka a vtip. Jak sama říká, raději ví, co jí je, než aby zbaběle utíkala. Možná proto se také snaží šířit povědomí o rakovině kůže a upozornit, že právě dnes je Den melanomu a každý se může nechat vyšetřit.
13.05.2013 07:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Moderátorka Pavlína Danková po rakovině prsu: Znovu ukazuje dekolt!

 
Moderátorka Pavlína Danková (53) před několika lety bojovala s rakovinou prsu. Úspěšně nad ní zvítězila a teď už plná optimismu a dobré nálady ohromuje svým poprsím.
04.11.2016 17:55 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Každá žena je ráda, když jí uberou pár let, říká Pavlína Němcová

 
Topmodelka Pavlína Němcová rozhodně na svůj věk nevypadá. Právě v souvislosti s datem jejího narození se však objevil menší problém. Některé zdroje na internetu totiž uvádějí, že jí je 36 let. Modelka je však o dva roky starší a netají se tím. Další články k tématu: Pavlína Němcová dokáže být sexy i v pánském tílku Pavlína Němcová hledá vlastní talenty, cílí na dětské domovy Pavlína Němcová dostala roli snů, zahraje si po boku Sharon Stone Syna považují za mého milence, prozradila modelka Pavlína Němcová Kalendář Stock dostane do maxipostele šest krásek najednou Šeredová si vyšla naostro v šatech, které milují světové hvězdy
06.12.2011 13:05 |

podobné články

Osobnosti: Sharon Stone (264 článků)

Moderátorka Pavlína Danková: Nastupuje do nemocnice

 
Moderátorka Pavlína Danková (47), kterou stále vídáte na Nově v končícím pořadu Občanské judo, dnes nastupuje do pozice šéfky komunikace Fakultní nemocnice Motol. Mimo jiné bude i mluvčí špitálu.
26.04.2011 12:05 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Danková: Lásku se ženáčem testovala na Maledivách

 
VIDEO: Bývalá moderátorka Občanského juda Pavlína Danková (47) strávila se ženatým milencem Milanem Benešem (42) první dovolenou na Maledivách. "Byl to ráj na zemi. A s Milanem dvojnásobný," tvrdí s úsměvem Pavlína.
19.05.2011 16:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková a její ženatý milenec: Rozvod se blíží, bude svatba

 
Moderátorka Pavlína Danková  (47) je už pátý měsíc zamilovaná do manažera pojišťovny Milana Beneše. Ten je ovšem stále ženatý. "Už je to jen formalita. S manželkou jsme se domluvili na výchově našeho devítiletého syna a máme hotové i vypořádání majetku," řekl Super.cz Milan Beneš.
20.05.2011 15:40 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková rok po odchodu z Novy jenom září. Milenec se konečně rozvedl

 
Moderátorka Pavlína Danková  (48) září po boku svého nového partnera Milana Beneše. Manažer pojišťovny, s nímž se dala dohromady loni v zimě, se konečně rozvedl. I když už to byla pouze formalita, soužití to dalo další rozměr. Pár spolu dlouho nebyl vidět, ale je jasné, že jim to stále klape.
14.02.2012 17:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)

Pavlína Danková bojuje s rakovinou prsu!

 
Bývalá moderátorka Občanského Juda a mluvčí pražské nemocnice v Motole Pavlína Danková (48) už několik týdnů bojuje s rakovinou prsu. Má za sebou dvě operace, sérii sedmi ozařování a nyní prodělává hormonální léčbu.
13.04.2012 11:45 |

podobné články

Osobnosti: Pavlína Danková (83 článků)