Článek

Pavlíčková (SZ): Kde se schovávají úspěchy opavského ANO?

 
Přiznám se k jedné věci: vždy netrpělivě vyhlížím ve své schránce Hlásku. Těším se nejen na zajímavé články o dění ve městě, ale i na odpověď, kterou primátor Martin Víteček (už ne ANO2011), nebo resp. jeho mediální poradce Martin Petrásek, vymyslí jako reakci na náš článek.
04.12.2015 07:30 |

podobné články

Podobné články

Pryč s vlastním primátorem! ANO chystá další čistky, tentokrát v Opavě

 
Krajské předsednictvo ANO projedná na svém dnešním mimořádném zasedání mimo jiné návrh na vyloučení opavského primátora Martina Vítečka z hnutí. Jde o důsledek rozpadu ANO v Opavě. Proti sobě se tam postavili primátor Víteček a jeho náměstkyně Simona Bierhausová.
13.11.2015 06:16 |

podobné články

V Opavě by mohla vzniknout koalice bez ČSSD

 
Koaliční vyjednávání v Opavě nabralo nový směr. Zatímco dosud vítězné hnutí ANO vyjednávalo o koalici s ČSSD, KDU-ČSL a zvažovalo i přibrání někoho dalšího, nyní zahájilo jednání o sestavení koalice bez sociálních demokratů. ČTK o tom dnes informoval mluvčí opavského ANO Martin Petrásek.
18.10.2014 10:55 |

podobné články

Čvančara (ČSSD): Opavské zastupitelstvo bylo paralyzováno touhou po upevnění moci

 
Pondělní jednání opavského zastupitelstva bylo na několik hodin ochromeno vnitřními rozpory jak uvnitř samotné radniční koalice, tak uvnitř hnutí ANO.
24.09.2015 19:06 |

podobné články

DOSTAL PŘES PRSTY! Žena zbila svého druha! PAK SE VRHLA NA JEHO MILENKU!

 
Policie obvinila z porušování domovní svobody ženu, která ve Větřní na Českokrumlovsku vtrhla do cizího bytu, kde ztloukla svého druha a jeho milenku. Policejní mluvčí Michaela Pavlíčková řekla ve čtvrtek agentuře Mediafax, že útok šestačtyřicetileté ženy se obešel bez zranění.
14.07.2011 11:50 |

podobné články

Útočnice napadla botou 2 prostitutky! Ukradla jim kabelky

 
Policisté z Českokrumlovska prošetřují případ krádeže a loupeže, kde poškozenými jsou dvě prostitutky nabízející služby u Dolního Dvořiště. Policejní mluvčí Michaela Pavlíčková řekla v neděli agentuře Mediafax, že prostitutky okradla o kabelky neznámá žena.
06.11.2011 11:35 |

podobné články

Poslanec ANO vám vleze až do bytu! Chce vědět, jestli nemáte pod postelí teroristu!

 
Poslanec ANO Bohuslav Chalupa má velké obavy z toho, že neví, koho soukromí majitelé ubytovávají nebo schovávají ve svých domech. Podle jeho slov by se o tom měly vést záznamy podobně přesné, jako když se ubytujete v hotelu. Takže se taky může stát, že vám v nejbližší době do bytu vtrhne ozbrojené komando a bude kontrolovat, jestli neskrýváte pod polštářem vraždícího teroristu.
12.01.2017 17:05 |

podobné články

Na Ukrajině se bojuje o Ilovajsk. Úspěchy hlásí obě strany konfliktu

 
Ukrajinská armáda ve středu opět ohlásila značné ztráty proruských separatistů. Nicméně připustila, že se snaží udržet své pozice ve strategicky důležitém městě Ilovajsku a na dalších místech východní Ukrajiny, kde se od dubna pokouší potlačit proruské povstání. Úspěchy v bojích hlásí i povstalci, kteří tvrdí, že ukrajinské jednotky z Ilovajsku vyhnali. Ruská média se začínají ptát, zda mezi padlými na Ukrajině jsou i ruští vojáci.
27.08.2014 13:03 |

podobné články

Policie pátrá po lupiči, jenž kradl na poště v Českém Krumlově

 
Policie pátrá po lupiči, který ve čtvrtek odpoledne odcizil několik desítek tisíc korun na poště na sídlišti Mír v Českém Krumlově, a žádá případné svědky o pomoc. Muž vnikl za přepážku a ukradl ze zásuvek peníze. Když ho pracovnice pošty přistihla, fyzicky ji napadl, pak odjel na kole, řekla mluvčí policie Michaela Pavlíčková.
09.10.2010 09:20 |

podobné články

Surovec podle policie zbil svoji přítelkyni. Pokousal ji!

 
V nemocnici skončila žena, kterou jednatřicetiletý muž surově napadl a zranil ve Velešíně na Českokrumlovsku. Policejní mluvčí Michaela Pavlíčková řekla v neděli, že pachatel pak zraněnou ženu nechal v bytě a odjel jejím autem.
24.10.2010 10:00 |

podobné články

Řidič fabie dostal smyk! Náraz do stromu NEPŘEŽIL

 
Smrt řidiče osobního vozu si vyžádala pondělní ranní nehoda u Světlíku na Českokrumlovsku. Policejní mluvčí Michaela Pavlíčková řekla agentuře Mediafax, že policie okolnosti nehody vyšetřuje.
14.02.2011 10:05 |

podobné články

TO JE ŠÍLENÉ! Muž (41) z jižních Čech PRODÁVAL TRHAVINU! V autě jí měl 4 kila

 
Českokrumlovští kriminalisté intenzivně prošetřují případ muže, který měl v autě čtyři kilogramy trhaviny a nabízel ji ke koupi. Lidi jeho jednání vystrašilo, proto přivolali policii, řekla v úterý policejní mluvčí Michaela Pavlíčková.
31.05.2011 12:10 |

podobné články

U Krumlova se zřítilo rogalo. Pilot pád z jednoho kilometru nepřežil

 
U Velešína na Českokrumlovsku dnes dopoledne havaroval motorový paraglaiding. Jeho pilot nehodu nepřežil, řekla českokrumlovská policejní mluvčí Michaela Pavlíčková. Přesné příčiny nehody policisté zatím neznají.
28.06.2011 11:50 |

podobné články

NENECHÁVEJTE V AUTĚ VĚCI! Zloději si ze tří aut odnesli přes 200 tisíc!

 
Škodu za 200 tisíc způsobili zloději, kteří u Přední Výtoně a v Lipně nad Vltavou vykradli tři auta. Policejní mluvčí Michaela Pavlíčková řekla ve středu agentuře Mediafax, že policie po pachatelích pátrá.
29.06.2011 09:25 |

podobné články

Hromadná nehoda! Nejméně 5 zraněných, z toho 2 lidé vážně! POVOLÁN VRTULNÍK!

 
Hromadná dopravní nehoda se v pátek ráno stala u Dolního Třebonína na Českokrumlovsku. Jak agentuře Mediafax řekla mluvčí policie Michaela Pavlíčková, na hlavním tahu na Český Krumlov se srazilo osm aut a pět lidí se zranilo.
01.07.2011 09:55 |

podobné články

Opilý DŮCHODCE HAJLOVAL na náměstí! Pak rozmlátil NÁBYTEK v restauraci

 
Kriminalisté z Českokrumlovska vyšetřují případ muže (60), který měl v restauraci několikrát hajlovat. Jak agentuře Mediafax v pátek sdělila policejní mluvčí Michaela Pavlíčková, muž je vyšetřován na svobodě.
29.07.2011 11:40 |

podobné články

OZBROJENÝ LUPIČ přepadl směnárnu na hranicích! Obsluze pak UKRADL I AUTO!

 
Pachatel se zbraní v ruce přepadl v pátek ráno směnárnu ve Studánkách na Českokrumlovsku. Policejní mluvčí Michaela Pavlíčková řekla agentuře Mediafax, že po něm pátrají čeští i rakouští policisté.
29.07.2011 12:10 |

podobné články

BRUTÁLNÍ PŘEPADENÍ SMĚNÁRNY! Lupič zbil pracovnici, pak ukradl peníze a dálniční známky!

 
Kořist v řádu statisíců korun si odnesl v neděli pachatel loupežného přepadení směnárny v Dolním Dvořišti na Českokrumlovsku. Zbil obsluhu, sebral peníze a utekl, řekla v pondělí agentuře Mediafax policejní mluvčí Michaela Pavlíčková.
22.08.2011 12:45 |

podobné články

ŠOK! Muž našel na ulici PŘEJETÉHO CHODCE! Řidič UJEL, policie po něm PÁTRÁ!

 
Na Českokrumlovsku u Velešína našel o víkendu svědek ležet sraženého chodce, policie pátrá po řidiči auta, který z místa nehody ujel. Agentuře Mediafax to v pondělí řekla policejní mluvčí Michaela Pavlíčková.
22.08.2011 13:10 |

podobné články

Kuplíř týral prostitutku, obral ji o 80 tisíc korun!

 
Jedenačtyřicetiletého muže obvinili českokrumlovští kriminalisté z kuplířství a dalších trestných činů. Nutil cizinku k prostituci, peníze si nechával a ženu týral a bil, řekla v neděli agentuře Mediafax policejní mluvčí Michaela Pavlíčková.
04.09.2011 10:30 |

podobné články