Pavelec čtyřikrát inkasoval, přesto byl vyhlášen hvězdou zápasu

V utkání mezi St. Louis a Winnipegem byli hodně vidět dva čeští hráči.  V brance Jets dostal podruhé za sebou příležitost Ondřej Pavelec,  jenž byl navzdory čtyřem inkasovaným gólům vyhlášen druhou hvězdou utkání. K vítězství St. Louis 4:2 přispěl dvěma přihrávkami český útočník Dmitrij Jaškin.
19.10.2015 11:05 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (238 článků) , Dmitrij Jaškin (16 článků)

Pavelec s Winnipegem prohrál počtvrté v řadě, český gólman 4x inkasoval

Hokejisté Winnipegu podlehli v nedělním utkání NHL na domácím ledě Calgary 1:4 a připsali si čtvrtou porážku v řadě. Brankář Ondřej Pavelec kapituloval čtyřikrát z 29 střel a inkasoval zatím nejvíc gólů z pěti zápasů v sezoně.
20.10.2014 10:15 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (238 článků)

Čeští gólmani zářili! Pavelec a Neuvirth byli hvězdami zápasu

Český brankář Ondřej Pavelec dovedl v úterním utkání NHL Winnipeg k výhře 2:1 na ledě Caroliny a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Člen olympijského výběru kryl 28 střel a inkasoval pouze na začátku třetí třetiny vyrovnávací gól z hole Rileyho Nashe. U úvodní branky zápasu si připsal asistenci Michael Frolík, jehož střelu dorazil Andrew Ladd. Zápas rozhodl v 59. minutě Chris Thorburn.
05.02.2014 10:00 |

Osobnosti: Michael Frolík (167 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků) , Michael Riley (2 články) , Chris Nash (1 článek) , Michael Riley (1 článek)

NHL: Pavelec hvězdou zápasu, Voráček vyrovnal Crosbyho

Do branky Winnipegu se sice vrátil po týdenní odmlce, ale v utkání s Edmontonem to nebylo znát. Gólman Ondřej Pavelec dovedl Jets k vítězství 3:2 v prodloužení a díky 22 úspěšným zákrokům byl vyhlášen největší hvězdou zápasu.
04.12.2014 10:22 |

Pavelec zneškodnil 19 střel a Winnipeg slaví vítězství

Čeští hokejisté Michael Frolík a Ondřej Pavelec pomohli ve středečním utkání NHL k výhře Winnipegu 2:1 na ledě Buffala. Útočník Frolík dal druhý gól Jets, připsal si tak vítěznou trefu a byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu. Brankář Pavelec zneškodnil 19 z 20 střel Sabres. Jiří Hudler dvěma góly zajistil vítězství Calgary 2:0 v San Jose.
27.11.2014 08:55 |

Osobnosti: Michael Frolík (167 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků) , Michael Michael (1086 článků)

Michálek a Hemský dovedli Ottawu k výhře, Pavelec střídal

Čeští hokejisté Milan Michálek a Aleš Hemský dovedli v sobotním utkání NHL Ottawu k výhře ve Winnipegu 5:3. První dal gól a na dva přihrál, druhý si připsal tři asistence, zaznamenal premiérové body po výměně z Edmontonu a navíc byl vyhlášen nejlepším hráčem večera. Všech pět gólů inkasoval v brance poražených Ondřej Pavelec a už v polovině utkání předčasně střídal.
09.03.2014 09:00 |

Osobnosti: Aleš Hemský (83 článků) , Milan Michálek (120 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků)

Snajpr Michálek úřadoval! Dvěma góly pohřbil Calgary a byl vyhlášen hvězdou zápasu

Český hokejový útočník Milan Michálek se v nedělním utkání NHL podílel dvěma góly na výhře Ottawy nad Calgary 6:3 a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. U obou branek si připsal asistenci Aleš Hemský, v dresu poražených přihrál na dva góly Jiří Hudler.
31.03.2014 07:55 |

Osobnosti: Aleš Hemský (83 článků) , Jiří Hudler (258 článků) , Milan Michálek (120 článků)

Faksa byl vyhlášen hvězdou zápasu, Jágr znovu bodoval

Český útočník Radek Faksa se jedním gólem podílel na vítězství Dallasu 3:2 v prodloužení nad Los Angeles. Dvaadvacetiletý forvard se prosadil popáté v sezoně a po skončení utkání byl navíc vyhlášen první hvězdou zápasu. Bodově se v noci na dnešek prosadil také Michael Frolík, který se dvěma přihrávkami podepsal pod výhru Calgary 4:1 v duelu s Vancouverem. Asistenci si připsal rovněž Jaromír Jágr, jeho Florida však v nájezdech prohrála s Detroitem.
24.12.2016 09:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2332 článků) , Michael Frolík (167 článků) , Radek Faksa (11 článků) , Michael Detroit (5 článků) , Michael Michael (1086 článků)

Český brankář Ondřej Pavelec dovedl v úterním utkání NHL Winnipeg k výhře 2:1 na ledě Caroliny a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Stejné ocenění si odnesl i Michal Neuvirth, přestože jeho Washington podlehl doma Islanders 0:1.
05.02.2014 07:15 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (238 článků) , Michal Neuvirth (109 článků)

Pavelec zajistil Winnipegu první vítězství. Hejduk si připsal branku

AKTUALIZOVÁNO. Brankář Ondřej Pavelec vychytal premiérové vítězství Winnipegu v nové sezoně NHL. V duelu s Pittsburghem pustil jedinou z 29 střel, Jets vyhráli 2:1 a český gólman byl vyhlášen první hvězdou zápasu.
18.10.2011 07:45 |

Pavelec se zasloužil o výhru Winnipegu

Český brankář Ondřej Pavelec se v úterním utkání NHL zasloužil dvaatřiceti úspěšnými zásahy o výhru Winnipegu 4:1 v Coloradu. Kladenského odchovance, který byl vyhlášen druhou hvězdou zápasu, připravili domácí o čtvrtou nulu v sezoně až necelých šest minut před koncem utkání.
28.12.2011 07:55 |

Pavelec zářil v brance Winnipegu, Prospal přihrál na tři góly

Skvělý Ondřej Pavelec vedl Winnipeg Jets k vítězství nad Bostonem 3:1. Český gólman pochytal 27 z 28 střel a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Stejného ocenění se dostalo i Filipu Kubovi z Floridy a Václavu Prospalovi z Columbusu.
20.03.2013 07:00 |

Osobnosti: Filip Kuba (22 článků) , Václav Prospal (53 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků) , Václav Český (415 článků)

Palát se v NHL blýskl 2 góly, Pavelec s Mrázkem vychytali výhry

Hned pětice českých hokejistů se zapsala mezi střelce ve čtvrtečních zápasech NHL. Hned dvakrát skóroval Ondřej Palát, který zařídil výhru Tampy Bay 3:2 nad Edmontonem a byl vyhlášen první hvězdou zápasu. Toto ocenění si odnesl i gólman Winnipegu Ondřej Pavelec. Ten svému týmu vychytal vítězství 2:1 na ledě Dallasu.
16.01.2015 09:57 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků)

Frolík pomohl Calgary k výhře, Pavelec se zranil a Mrázkovi se vrací forma

Na výhře Calgery nad Pittsburghem 3:2 po samostatných nájezdech se podíleli i Michael Frolík, který si za to odnesl ocenění druhá hvězda zápasu. Hvězdou byl i gólman Petr Mrázek, který zlikvidoval většinu střel Detroitu a zajistil Red Wings bod za prohru v prodloužení. To další český brankář Ondřej Pavelec se na ledě moc neohřál, v polovině zápasu s Minnesotou musel odstoupit kvůli zranění.
08.02.2017 09:40 |

Osobnosti: Michael Frolík (167 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků) , Petr Mrázek (95 článků) , Michael Michael (1086 článků)

Pavelec neodvrátil porážku Winnipegu, Anaheim natáhl sérii výher

Český brankář Ondřej Pavelec nezabránil v nedělním utkání NHL domácí porážce Winnipegu 1:3 s Nashvillem. Kladenský odchovanec, který kryl 23 střel, inkasoval všechny góly v prostřední třetině, v níž hosté převzali kontrolu nad vývojem zápasu. Jets už jenom v závěrečné části korigovali skóre.
21.10.2013 08:50 |

Pavelec vychytal druhou nulu sezony

Český brankář Ondřej Pavelec byl ve čtvrtečním utkání NHL hlavním strůjcem výhry Winnipegu 1:0 nad Phoenixem. Kladenský odchovanec kryl všech 33 střel soupeře, připsal si druhou nulu v sezoně a byl vyhlášen nejlepším hráčem zápasu. Jedinou branku utkání vstřelil v sedmé minutě Bryan Little.
02.12.2011 07:40 |

Super zápas proti silnému a chytrému soupeři, říká na prohru Pavelec

Ofenzivní nátlak Kanaďanů zvládl brankář Ondřej Pavelec parádně, vychytal 39 z 41 střel, z toho několik velkých příležitostí. Český tým podržel až do posledních minut a byl po zásluze vyhlášen nejlepším českým hráčem zápasu. I přes porážku si hru pochvaloval. Byl to podle jeho slov super zápas proti silnému, ale také chytrému soupeři.
16.05.2015 20:20 |

Čeští brankáři zazářili. Mrázek vychytal Ovečkina, Pavelec dotáhl Jets k vítězství

Čeští brankáři Ondřej Pavelec a Petr Mrázek byli vyhlášeni hvězdami svých zápasů. Ondřej Pavelec odchytal proti Vancouveru výborné utkání a pomohl Winnipegu přerušit sérii šesti proher. Petr Mrázek se sice z výhry neradoval, pětadvaceti úspěšnými zákroky však zajistil Detroit alespoň jeden bod.
19.11.2015 10:25 |

Osobnosti: Ondřej Pavelec (238 článků) , Petr Mrázek (95 článků)

Pavelec předvedl neuvěřitelný zákrok! Lapačkou zneškodnil tutovku krajana Voráčka

Brankář Ondřej Pavelec si v severoamerické NHL buduje velmi dobré jméno. V noci na úterý předvedl další famózní zákrok, když natáhl svou lapačku a chytil jasný gól útočníka Philadephie Jakuba Voráčka. Český souboj sice nakonec rozhodl vítěznou trefou zkušený Jaromír Jágr, Pavelec však bude díky rychlému reflexu po skrumáži ve vlastním brankovišti hvězdou večera.
22.02.2012 13:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2332 článků) , Jakub Voráček (244 článků) , Ondřej Pavelec (238 článků)

Pavelec zářil v brance Winnipegu. Vrbatu a spol. přiváděl k šílenství

Parádním výkonem se blýsknul v NHL gólman Winnipegu Ondřej Pavelec, který 33 zákroky vychytal výhru nad Phoenixem 1:0 a po zásluze byl vyhlášen hlavní hvězdou střetnutí.
02.12.2011 08:00 |