Článek

Pavel Soukup (67): Utekl hrobníkovi z lopaty, ale... Ostrá hádka s manželkou!

 
Už dlouho balancuje nad propastí. Herec Pavel Soukup (67) se loni znovu narodil. V divadle ho stihl srdeční kolaps. Nedýchal. „Sluší se poděkovat za přežití. Loňskému roku i holkám z plzeňské záchranky,“ řekl Pavel Aha!.
04.01.2016 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (125 článků)
Podobné články

Pavel Soukup (67): Utekl hrobníkovi z lopaty, ale... Ostrá hádka s manželkou!

 
Už dlouho balancuje nad propastí. Herec Pavel Soukup (67) se loni znovu narodil. V divadle ho stihl srdeční kolaps. Nedýchal. „Sluší se poděkovat za přežití. Loňskému roku i holkám z plzeňské záchranky,“ řekl Pavel Aha!.
06.01.2016 08:35 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (125 článků)

Leonardo DiCaprio šokuje: Třikrát jsem utekl hrobníkovi z lopaty!

 
Herec Leonardo DiCaprio tvrdí, že už třikrát utekl hrobníkovi z lopaty. Jednačtyřicetiletá hollywoodská hvězda je přesvědčena, že minimálně ve třech případech se smrti dívala do očí a chybělo velmi málo na to, aby už dnes nebyla mezi živými. Za sebou má útok velkého bílého žraloka, výbuch motoru v letadle a nehodu s padákem.
16.12.2015 10:05 |

podobné články

Zawadská: Utekla jsem hrobníkovi z lopaty

 
Valerie Zawadská (52) si vybojovala zpět svůj život! „Vím, že jsem utekla hrobníkovi z lopaty,“ řekla s úlevou Blesku. Podle lékařů zřejmě překonala krizi způsobenou těžkým zánětem slinivky. „Lékaři mi prozradili, jak moc vážné to se mnou bylo,“ povzdechla si Zawadská. I když stále ještě nesmí opustit JIP, začíná konečně komunikovat s okolím.
13.12.2010 10:35 |

podobné články

Osobnosti: Valerie Zawadská (19 článků)

George Michael unikl o vlásek hrobníkovi z lopaty

 
Britský hudebník George Michael vydá v polovině března nové album. Ponese název Symphonica a na trh jej uvede společnost Virgin EMI/Universal Music Group od 17. března. Bude to šesté sólové album padesátiletého zpěváka, jenž před dvěma roky o vlásek unikl hrobníkovi z lopaty.
23.01.2014 10:00 |

podobné články

Osobnosti: George Michael (241 článků)

Pavel Soukup utekl hrobníkovi z lopaty: Poprvé po vážné operaci vyrazil do společnosti. Ukázal jizvu!

 
Před dvěma měsíci herce Pavla Soukupa (65) převezli do nemocnice se silným krvácením do břicha. Praskl mu totiž vřed na dvanácterníku a na operační sál se dostal za pět minut dvanáct. Rychle se ale zotavil a už zase běhá po společenských akcích a je plný elánu. Dokonce se pochlubil jizvou na břiše.
15.08.2014 11:50 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (125 článků)

Pavel Soukup utekl hrobníkovi z lopaty: Lékaři mu našli nádor!

 
Šestašedesátiletý herec přiznal, že mu před časem diagnostikovali rakovinu tlustého střeva. Musel tak pod skalpel a nyní je pod odborným dohledem.
24.09.2015 18:26 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (125 článků)

Pavel Soukup rok po prasklém vředu: Jak ho změnilo, že málem přišel o život?

 
Doslova utekl hrobníkovi z lopaty. Před rokem Pavlu Soukupovi (67) lékaři zachránili život na poslední chvíli. Praskl mu žaludeční vřed, pak mu objevili rakovinu tlustého střeva. Herec je vděčný za život i za práci, která mu prý nevynáší ani slávu, natož velké peníze.
19.05.2016 13:30 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Soukup (125 článků)

Pavel Nový (68): Jak utekl hrobníkovi z lopaty!

 
Kdysi potkal v zimě na ulici člověka v krátkých kalhotách a dal s ním řeč. Dnes chodí v kraťasech i v třeskutých mrazech sám. Herec Pavel Nový se otužuje více jak 35 let, a tak není divu, že dostal jednu z hlavních roli v novém filmu Bohdana Slámy Bába z ledu, jehož premiéra se uskuteční 23. února. O filmu, otužování a také o své záhadné nemoci se herec rozpovídal speciálně pro Nedělní Aha!.
19.02.2017 05:15 |

podobné články

Osobnosti: Pavel Nový (336 článků) , Bohdan Sláma (34 článků) , Pavel Nový (238 článků)

Málem ho pohřbili. Chtěli krajana zahrabat pod zem

 
Hrobníkovi z lopaty patrně na poslední chvíli utekl cizinec, kterého koncem minulého týdne nalákal jeho krajan s manželkou do úklidové komory firmy v Bezděčíně na Mladoboleslavsku. Tam ho napadl a vyhrožoval mu smrtí a zakopáním pod zem. Mladému cizinci se podařilo utéct, řekl v pondělí policejní mluvčí David Schön.
01.07.2013 11:00 |

podobné články

Recept na bohatství: Ostrá hádka mezi porotci! Důvod? Gay, co žije s Lady Gaga!

 
Ostrá hádka mezi porotci se strhla včera večer v dalším díle kulinářského pořadu televize Barrandov Recept na bohatství. Rozepře ale nebyla způsobena kvalitou samotného pokrmu podávaného účastníkem soutěže, jak by každý čekal. Panacota Vlastimila Marka (39) z Červeného Újezdu byla v nejlepším pořádku, porotci ji vychvalovali až do nebes. Pohádali se však kvůli jeho homosexuální orientaci!
18.09.2012 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Lady Gaga (1263 článků)

Antonín (39) přežil výbuch granátu: Měl roztržené břicho, z nohy mu koukaly kosti...

 
Utekl hrobníkovi z lopaty. Dokonce dvakrát přežil klinickou smrt. Zůstanou mu ale trvalé následky. Antonín Skýpala (39) ze Sušice na Klatovsku přežil výbuch dělostřeleckého granátu, který vloni explodoval jen pár metrů od něj. Jeho kamarád už ale štěstí jako on neměl. Výbuch ho roztrhal na kusy.
20.05.2013 12:20 |

podobné články

Jiří Wohanka alias pan Zajíc z Ordinace: Přežil pád letadla!

 
Kulkou do spánku skončila role podvedeného pana Zajíce v Ordinaci v růžové zahradě. Málokdo ale ví, že jeho představitel Jiří Wohanka (67) jen o vlásek utekl hrobníkovi z lopaty. Býval vášnivým pilotem ultralehkých letadel, jeden let ho ale málem stál život!
09.05.2014 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Jiří Wohanka (2 články)

Nemocný Michal Pavlata stále nehraje, ale...

 
Už potřetí utekl hrobníkovi z lopaty! Michal Pavlata (70) ještě na konci loňského roku bojoval na jednotce intenzivní péče s diagnózou vracející se rakoviny! Naštěstí má ale herec opravdu silnou chuť žít a dnes prý zase skáče jako jura.
29.02.2016 05:05 |

podobné články

Osobnosti: Michal Pavlata (41 článků)

Ostrá hádka královského páru: Spor o jméno dcery navíc vyhrotila vladařka!

 
Manželskou pohodu v britské královské rodině narušila ostrá hádka o jméno dcery prince Williama a vévodkyně Kate (oba 32), která se má narodit příští rok.
10.12.2014 12:51 |

podobné články

Mladíka potrhalo 15tunové auto. Dvakrát ho prohlásili za mrtvého, přesto přežil

 
Hrobníkovi z lopaty utekl 23letý Lewis Godfrey, kterého srazil 15tunový nákladní vůz. Mladík utrpěl těžká zranění, na některých částech těla měl navíc zcela sedřenou kůži. Podle lékařů neměl přežít, na místě byl dokonce prohlášen za mrtvého, ale jeho srdce se znova rozbušilo. Po pěti měsících od nehody je však na dobré cestě k plnému uzdravení.
21.11.2012 17:15 |

podobné články

Lukáš Pollert pohřbil kamaráda: Filip Topol (†48) už jednou málem umřel!

 
S bolestí v srdci nesl lékař a bývalý olympionik Lukáš Pollert (43) rakev se svým kamarádem Filipem Topolem. Díky Pollertovi utekl zakladatel skupiny Psí vojáci hrobníkovi z lopaty, když mu úspěšně operoval slinivku a prodloužil mu život o patnáct let. Podruhé mu už ale pomoci nedokázal...
27.06.2013 12:15 |

podobné články

Osobnosti: Lukáš Pollert (18 článků) , Filip Topol (26 článků)

Nemocného chlapečka (1,5) odpojili lékaři od přístrojů: On pak začal sám dýchat!

 
Pro rodiče není větší rána než smrtelná nemoc malého dítěte. Malý Harrison Elmer z Velké Británie dostal zánět mozkových blan jako teprve třítýdenní novorozeně. Lékaři mu nedávali žádnou šanci na přežití a připravovali rodiče na nejhorší. Malý bojovník ale hrobníkovi utekl z lopaty.
03.08.2013 18:30 |

podobné články

Český zpěvák má prasečí chlopeň a padesát chemoterapií k tomu: Přežil jsem už všechny myslitelné nemoci!

 
Trápí ho paměť, zlobí ho, že není úplně pohyblivý, ale přesto si váží každého dne navíc! Karel Štědrý (77), interpret hitů Mám malý stan, Milenci v texaskách nebo Potkal potkan potkana utekl hrobníkovi z lopaty už tolikrát, že se to snad za jeden lidský život ani nedá stihnout.
12.03.2015 14:00 |

podobné články

Osobnosti: Karel Štědrý (49 článků)

Přiznání, ze kterého mrazí! Miluše Šplechtová (57): O kontaktech se záhrobím!

 
Herečka Miluše Šplechtová žije dlouhé roky ve spokojeném manželství s hercem Janem Hrušínským. Jejich harmonický svazek ale dostal v poslední době zabrat. Ačkoliv téměř utekl hrobníkovi z lopaty, ze smrti jeho manželka strach nemá.
12.10.2015 12:10 |

podobné články

Osobnosti: Miluše Šplechtová (54 článků)