Článek

Pátrání po Davídkovi: Přespal u kamaráda, rodičům nic neřekl

 
Případ pohřešovaného chlapečka má naštěstí dobrý konec! Osmiletý David O., po kterém v sobotu ráno vyhlásila policie pátrání, je živý a v pořádku. Davídek přespal u kamaráda a rodičům se zapomněl zmínit.
26.09.2015 08:50 |

podobné články

Podobné články

Hledaný školák přespal u kamaráda

 
AKTUALIZOVÁNO: Rodiče v pátek večer nahlásil zmizení dvanáctiletého Michaela z Olomouce. Z domova odjel na kole a nevrátil se. Hocha hledaly desítky policistů. Jak informuje server idnes.cz, nakonec se ukázalo, že přespal u kamaráda a zapomněl to doma říct.
26.06.2010 12:20 |

podobné články

Šestiletý Tomáš Bednárz se našel, policie odvolala pátrání

 
Policie odvolala pátrání po šestiletém chlapci slovenské státní příslušnosti. Naposledy ho lidé viděli v úterý večer v Aši na dětském hřišti. Dítě se našlo a je v pořádku, řekla policejní mluvčí Kateřina Krejčí. Chlapec přespal u kamaráda, policie ho už předala rodičům. 
23.07.2014 07:40 |

podobné články

Otec o nemocném Davídkovi (7) z Talentmanie: Konec v soutěži! Nova ho nutí běhat…

 
Je to srdcervoucí příběh, od začátku malý Davídek Dostál (7) působil spíše na city diváků. Emoce a okamžiky, kdy se postavil na vlastní nohy a udělal první krůček, měly nalákat k televizním obrazovkám co nejvíce diváků. Davídkovi rodiče ale řekli dost! „Měl být jenom lákadlo pro lidi, vycítil jsem, že teď už se Nově nehodíme,“ přiznal deníku Aha! jeho otce Ladislav Dostál, který se i s manželkou rozhodl, že za měsíc ohlásí konec. Nechá Nova jen tak bez pokuty odstoupit handicapovaného Davídka?
13.10.2010 12:05 |

podobné články

Česká máma bojuje proti nemocnici Motol: Mému Davídkovi tu poškodili ruku!

 
Česká máma Daniela Bittersmann vytáhla do boje proti zdravotním sestrám, které pracují v nemocnici Motol. Obvinila je, že poškodily ruku jejímu malému synovi Davídkovi.
10.12.2015 07:26 |

podobné články

PÁTRÁNÍ: Policisté na Benešovsku pátrají po muži, trpícím paranoidní schizofrenií

 
Pohřešování třicetiletého muže (ŠPERLINK ZDENĚK) oznámila jeho rodina v pátek dne 3. října tohoto roku. Z domu ale odešel už 25. září kolem poledne. Rodičům pouze oznámil, že se jde projít. Kam, anebo ke komu, jim ale neřekl. S sebou si nevzal mobilní telefon, doklady, peníze, ani léky, které musí pravidelně užívat. Nic tak nenasvědčovalo tomu, že by chtěl odejít na nějakou delší dobu. V minulosti byl už ale jednou pohřešován. Je to už zhruba pět let, kdy náhle zmizel. Tehdy se ale vrátil domů už po třech dnech. Během té doby byl u kamaráda v Sedlci – Prčicích. Ten ale o něm tentokrát vůbec nic neví.
07.10.2014 11:45 |

podobné články

Podnikatel s 2,11 promile alkoholu v krvi: Davídkovi zabil tatínka!

 
Obrovskou tragédii prožívá rodina z Kroměříže i základní škola v nedaleké malé obci. Přišli tady o tátu, kamaráda, sedmáci o třídního učitele, kterého vzácně zbožňovali. Davida Š. (†31) zabil namol ožralý podnikatel, když jeho robustní mercedes doslova odpálil Davidův malý fiátek ze silnice...
22.02.2012 12:05 |

podobné články

Kuba (8) zmizel z dětského hřiště ve Znojmě! Všichni se báli nejhoršího! Nepochopíte, kde byl!

 
Malý Jakub Škubal (8) pořádně vyděsil svou rodinu. Odešel z dětského hřiště a nikdo nevěděl, kde je. Nakonec se zjistilo, že v klidu přespal u kamaráda. Proč o sobě ale nedal vědět?
08.07.2015 14:16 |

podobné články

Osobnosti: Jakub Malý (6 článků)

Ztraceného Filípka (9) policie našla: Bez vědomí rodičů přespal u kamaráda

 
Obrovský strach a bezmoc! To prožívali rodiče devítiletého Filipa Z. z Prahy, který beze stopy zmizel. V pátek odešel po dohodě s maminkou na dětské hřiště a už se domů nevrátil.
14.10.2017 11:20 |

podobné články

Tohoto andílka unesla matka, protože... Potřeboval výměnu krve!

 
Policisté po celé republice měli včera pohotovost! Rozjelo se velké pátrání po Davídkovi (3) a jeho matce Daniele (39). Ta měla chlapce předat sociálním pracovnicím, místo toho ho ale unesla a chtěla s ním odcestovat pravděpodobně do Izraele.
30.03.2012 12:10 |

podobné články

Šestitýdenní pátrání končí debaklem, trosky padlého letadla se nanašly

 
Letecké pátrání po troskách pohřešovaného malajsijského Boeingu 777 na hladině Indického oceánu dnes oficiálně skončilo. Během šestitýdenního pátrání nebyly odhaleny žádné trosky, které by pomohly lokalizovat aspoň přibližnou polohu pádu letounu. Australské úřady uvedly, že prohledávání mořského dna bude pokračovat. Středisko pátrání, odmítlo tvrzení soukromé australské společnosti, že našla možné trosky letadla v Bengálském zálivu. 
30.04.2014 13:30 |

podobné články

Průzkum: Přispívat rodičům na penzi lidé nechtějí

 
Jeden z hlavních bonusů chystané reformy penzí je i možnost pro lidi v produktivním věku přispět svým rodičům na důchod. Podle průzkumu pro Lidové noviny ale o přilepšení rodičům na důchod nestojí 64% lidí.
07.03.2011 06:25 |

podobné články

Průzkum: Dvě třetiny lidí nechtějí přispívat rodičům na penzi

 
Téměř dvě třetiny lidí nevyužijí možnosti přispět svým rodičům na důchod, kterou jim nabízí vláda v plánované důchodové reformě. Vyplývá to z průzkumu agentury Millward Brown pro dnešní Lidové noviny. O tom, že by rodičům přilepšila, uvažuje asi čtvrtina dotázaných.
07.03.2011 09:15 |

podobné články

Dámy nechápou, proč děti nechtějí platit svým rodičům

 
Sobotní večer ve znamení Tahu dámou se týkal mezigeneračních vztahů a penzijní reformy. Někdejší předsedkyně sněmovny Hana Marvanová, bývalá hlasatelka Kamila Moučková a sexuoložka Hana Fifková se shodly, že je přirozené platit rodičům. Moderátorka Nora Fridrichová ale prezentovala data - 64 procent lidí rodičům v důchodu přispívat nechce.
12.03.2011 21:15 |

podobné články

Osobnosti: Kamila Moučková (73 článků) , Nora Fridrichová (188 článků)

Bělobrádek (KDU-ČSL): Bankám dávat peníze smíme, rodičům ne?

 
KDU-ČSL nerozumí tomu, proč v novém vládním návrhu změn důchodové reformy již není možné odvést jedno procento z odvodů vlastním rodičům. Bankám ano a rodičům ne?
21.04.2012 11:27 |

podobné články

Porodnice ukradla rodičům dvojčata a po neúspěšném prodeji je vrátila

 
Dvojčata, která v jedné porodnici v Číně rodičům podvodem ukradla lékařka, se podařilo čínské policii najít a vrátit rodičům. V rámci skandálu, který vyšel najevo minulý týden, policie prověřuje 55 podobných případů, z nichž nejméně 26 se týká stejné porodní lékařky, která už skončila v policejní vazbě. Najít a vrátit se podle zpravodajského serveru CNN kromě dvojčat prozatím povedlo pouze jednoho chlapce.
13.08.2013 14:10 |

podobné články

Cena za smrt miminka? Soud přiznal rodičům odškodné 600 tisíc

 
Oblastní nemocnice Trutnov musí zaplatit 600.000 korun rodičům novorozence, který zemřel v roce 2007 několik hodin po porodu. Dnes o tom rozhodl Krajský soud v Hradci Králové. Soudy již dříve rodičům dítěte přiznali 480.000 korun. Dnešní verdikt není dosud pravomocný.
19.09.2014 11:10 |

podobné články

Rozčilený komunista: Pane premiére, neřekl jsem, že se chystáte střílet do lidí

 
„O střílení do lidí jsem mluvil v historických souvislostech. V kontextu jsem uvedl, že za stávající složité situace, nejen u nás, může dojít i k situaci, která byla považovaná za nemožnou,“ řekl pro Parlamentnilisty.cz poslanec KSČM Stanislav Grospič. Nic takového, že by se vláda k podobnému kroku chystala, prý neřekl. „To už si pan premiér přibásnil“.
02.05.2012 19:00 |

podobné články

Osobnosti: Stanislav Grospič (108 článků)

Mladík zabil svého kamaráda v autě: Fotku mrtvého těla vystavil na FACEBOOKU!

 
Devatenáctiletý Max Parker zabil svého nejlepšího kamaráda Bena Henshaw, když se svým Peugeotem vjel do jezera. Snímek mrtvého kamaráda navíc umístil na sociální síť!
06.07.2013 07:50 |

podobné články

5 typů chlapů, které potkáte na narozeninové párty vašeho kamaráda. Od koho raději ruce pryč a koho brát všemi deseti?

 
Tohle zná snad každá holka. Alespoň jednou se některé z vás stalo, že jste byly pozvané na nějakou párty vašeho kamaráda. Kromě kamaráda tam samozřejmě bude i spousta jiných objektů, kteří můžou být pro vás zajímavější. Co si budeme povídat, čím více alkoholu, tím méně soudnosti. V takových situacích je potřeba předejít fatálním následkům, které na vás číhají ráno. Proto je velmi důležité, abyste propříště věděly, kterým typům chlapů se vyhnout i po litru vodky, a které po dvou litrech rumu brát všemi deseti.
26.07.2017 20:30 |

podobné články