Článek

Patnáct sprostých slov. Nové pozdvižení kolem Kotleby

 
Marian Kotleba, banskobystrický župan a nově zvolený poslanec, zasáhl do kulturního dění na Slovensku, a to poněkud neslavně. Podle serveru DennikN.sk nechal ukončit jedno divadelní představení v polovině hry, protože se mu nelíbila. Na jeho vkus byla příliš hrubá.
16.03.2016 12:20 |

podobné články

Podobné články

Poprask na Slovensku: Za volební úspěch extremisty Kotleby mohou politici, píší média

 
Zvolení vůdce slovenských extremistů Mariana Kotleby předsedou Banskobystrického kraje v sobotním rozhodujícím kole přímých voleb je debaklem pro zavedené politické strany. Vyplývá to z komentářů slovenských medií k nečekanému úspěchu neonacisty Kotleby v krajských volbách. Kotleba se netají protiromskými výpady, ani svými sympatiemi k válečnému slovenskému státu, jenž byl pod vlivem nacistického Německa. 
24.11.2013 10:17 |

podobné články

Volební úspěch extremisty Kotleby je šok, píše slovenský tisk

 
Úspěch vůdce slovenských extremistů Mariana Kotleby v přímé volbě předsedy Banskobystrického kraje je šokem a prohrou pro celou zemi, komentoval dnes slovenský tisk zvolení Kotleby šéfem jednoho z osmi krajů v sobotním rozhodujícím kole hlasování. 
25.11.2013 10:42 |

podobné články

Chtěli posílat lidi do pracovních táborů! Stranu neonacisty Kotleby vyšetřuje policie

 
Slovenská Lidová strana Naše Slovensko (ĽSNS) nacionalisty Mariana Kotleby se opět ocitla v hledáčku policie. Dvojice radikálů z této strany totiž na sociální síti uveřejnila snímek připomínající koncentrační tábor s nelichotivým popiskem.
29.01.2016 16:25 |

podobné články

Pravda o Mazdě MX-5

 
Jeden z nejpopulárnějších motoristických novinářů na světě, Chris Harris byl známý tím, že nebyl příznivcem malého, lehkonohého roadsteru od Mazdy, kolem kterého vznikl skutečný kult. Před několika lety si v jednom ze svých článků dokonce na adresu Miaty neušetřil několik sprostých slov. Byl ale tehdy Harris psychicky v pořádku? A jaké stanovisko zaujme dnes? Monkey na chvíli vyměnil své Ferrari 599 GTB za první generaci MX-5, aby zjistil, jak to tedy vlastně je. Pěkný večer s iFaster.cz
07.09.2012 20:25 |

podobné články

Osobnosti: Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků) , Chris Harris (32 článků)

Odpůrci průjezdu vojenského konvoje Českem: Kasali se a pak nepřišli

 
V neuvěřitelnou komedii se změnil protest proti průjezdu amerického konvoje Českem. Před brány ruzyňských kasáren totiž dorazilo maximálně dvacet lidí. Zmohli se jen na pár výkřiků a sprostých slov, když kolem projížděli vojáci.
30.03.2015 15:40 |

podobné články

VIDEO z Ukrajiny s překladem: Takhle proletěla kolem Saakašviliho sklenička s vodou. A řada sprostých slov

 
Při zasedání ukrajinské Rady pro národní reformy 14. prosince 2015 došlo k ostré slovní výměně mezi ministrem vnitra Arsenem Avakovem a gubernátorem oděské oblasti Michailem Saakašvilim. Vyvrcholila tím, že Avakov chrstl na Saakašviliho sklenici vody a zasedání muselo být rozpuštěno. Jádrem sporu byla vzájemná obvinění z korupce v rámci současného politického boje v zemi.
17.12.2015 11:36 |

podobné články

Krnáčová šokovala britského ministra, až mu spadla brada. Je to skutečně neuvěřitelná historka

 
V roce 2015 pražská primátorka Adriana Krnáčová ukázala, že umí šokovat. Když tehdy řešila situaci kolem tunelu Blanka, otevřeně novinářům řekla, že za tyhle problémy nemůže „jeden debil, ale několik debilů“. Od té doby se sice politička krotí. Jenže teď se ukázalo, že umí šokovat i bez sprostých slov. Naposledy primátorka vyrazila dech britskému ministrovi mezinárodního obchodu Gregu Handsovi.
09.08.2017 21:05 |

podobné články

Osobnosti: Adriana Krnáčová (655 článků)

8 věcí, které trápí české matky. Prezident Miloš Jitrnice mezi nimi překvapivě není!

 
"Pod záplavou všech těch sprostých slov nesoucích se z Hradu":http://www.extra.cz/sok-ktery-rozdeli-narod-prezident-dostane-nove-prijmeni-mame-dukaz-v-podobe-dopisu-ktery-zmeni-ucebnice-dejepisu, plánovaných defenestrací a odvážných petic jakoby naše starosti všedních dní ustoupily kamsi do pozadí.
04.11.2014 18:15 |

podobné články

Kopal (SPD): Pozdvižení kolem Nohavici

 
Velký rozruch a pozdvižení vyvolalo zveřejnění společné fotografie na sociálních sítích, kde spolu zapózovali nekompromisní opoziční vůdce a šéf SPD Tomio Okamura a ostravský bard Jarek Nohavica.
28.07.2017 16:10 |

podobné články

Osobnosti: Tomio Okamura (2017 článků)

Moravskoslezský kraj: Budova bývalé školky se změní v chráněné bydlení pro patnáct osob

 
Budova bývalé mateřské školky na ulici Revoluční v Rýmařově se změní v chráněné bydlení, kde najde domov patnáct klientů s mentálním a kombinovaným postižením z krnovského domova Harmonie, jejímž zřizovatelem je kraj. Tomu se podařilo získat na rekonstrukci budovy přes patnáct milionů korun z evropských zdrojů, konkrétně z Integrovaného operačního programu, prioritní osy 3 Zvýšení kvality a dostupnosti veřejných služeb.
24.06.2014 20:15 |

podobné články

Na nože! Dnes vyletí Zdeněk! Neumí dort, vykostit rybu a napadne Ivetu!

 
Sedmý díl kulinářské show Na nože! (dnes Prima 21.20) má hned několik nej. Soutěžící jsou nejuvolněnější, porota i štáb se nejvíce nasmějí a doteď uznávaní kuchaři se ukážou jako úplná »paka«. Dojde také k otevřenému útoku na Ivetu. Zdeněk neunese vyhazov, který ho čeká, a závěr natáčení je plný sprostých slov a slz!
19.10.2010 12:20 |

podobné články

Blog: Spiknutí hrdinů z Nagana, aneb sráči na ledě

 
Sportbar doporučuje seznam povolených sprostých slov
20.01.2011 14:30 |

podobné články

Prostořeká Kočí šokovala celou rodinu. Mnozí poslanci prý mluví stejně

 
Poslankyně Kočí se ještě dnes omlouvá rodině za své výroky plné sprostých slov, které před časem unikly do médií. Její maminka od té doby nečte noviny a sestra má problémy ve škole, Do Věcí veřejných ani do politiky už by Kočí znovu nešla. Nerozumí ani znovuzvolení Radka Johna předsedou strany.
06.06.2011 10:25 |

podobné články

Osobnosti: Radek John (2465 článků)

Kalousek je symbolem prohnilosti politiky, říká profackovaný mladík

 
Kalouskem profackovaný mladík trvá na tom, aby novináři neprozradili jeho jméno, bojí se prý msty ze strany ministra financí. S odstupem času sice lituje toho, že k vyjádření svého názoru použil sprostých slov, ale nadále tvrá na tom, že "Kalousek měl už dávno skončit za mřížemi".
01.10.2011 13:05 |

podobné články

Režisér sprostě nadával během ranního zpravodajství

 
Televizní technika je někdy pro zlost. Režiséra ranního zpravodajství jedné americké televize dokonce koncem minulého týdne dohnala až ke klení v přímém přenosu. Po úvodní znělce se totiž na obrazovce neobjevila požadovaná grafika a kvůli další chybě se ozvalo hned několik sprostých slov.
15.12.2011 17:50 |

podobné články

To se podívejme: Sprostý šéf Pohlreich řekl „Ano“ na natáčení dalších dílů svého pořadu

 
Přestože Zdeněk Pohlreich  (54) avizoval, že jeho reality show, v níž se ze všech sil a často za pomoci sprostých slov snaží napravit kuchařské hříšníky, skončí čtvrtou sérií, neodolal a kývl na velmi štědrou nabídku natočit další pokračování.
17.01.2012 19:40 |

podobné články

Osobnosti: Zdeněk Pohlreich (462 článků)

Kalousek přednášel v Brně: Který ministr toho udělal víc, ptal se

 
REPORTÁŽ Slovní zásobu sprostých slov předvedl v Brně ministr financí Miroslav Kalousek v otevřené diskuzi s účastníky XXI. sněmu Hospodářské komory České republiky. Tématem byla aktuální problematika českého podnikání. Kalousek hýřil vtipem, pohotovostí, ale také arogancí a nadávkami.
31.05.2012 19:10 |

podobné články

Osobnosti: Miroslav Kalousek (6372 článků)

Kruté PROSTŘENO: Drsná hádka ve vaně plná nenávisti! +VIDEO

 
Prostřeno z Hradce Králové a okolí přineslo nečekanou scénu. Nepřející kolektiv se ve společné vířivce do sebe pustil a lítalo tolik sprostých slov, že se štáb nestačil divit.
03.04.2013 12:15 |

podobné články

Kruté PROSTŘENO: Hádka plná nenávisti ve vaně! +VIDEO

 
Prostřeno z Hradce Králové a okolí přineslo nečekanou scénu. Nepřející kolektiv se ve společné vířivce do sebe pustil a lítalo tolik sprostých slov, že se štáb nestačil divit.
03.04.2013 15:30 |

podobné články