Pastrňák v NHL opět zářil! Dvěma góly zařídil výhru nad favoritem

Mladý český útočník David Pastrňák vlétl do NHL jako uragán. Po sobotních dvou brankách do sítě Philadelphie přidal další dva přesné zásahy v noci na středu, kdy výraznou měrou pomohl Bostonu porazit hokejisty Tampy Bay, jednoho z nejlepších týmů probíhajícího ročníku.
14.01.2015 09:56 |

Pastrňák proti Jágrovi! Z výhry se radoval ten mladší

V pondělním utkání NHL se proti sobě postavily dvě české generace - David Pastrňák a Jaromír Jágr. Vyhrál ten mladší, který dvěma góly zařídil výhru svému Bostonu 4:3 nad Floridou. Jágr to ale úplně bez boje nevzdal a jednou skóroval.
06.12.2016 09:00 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , David Pastrňák (29 článků)

Havlát dvěma góly zařídil výhru nad Detroitem

Martin Havlát, český útočník San Jose, se po zranění dostává do formy, v utkání s Detroitem dvěma góly zařídil výhru 3:2 po prodloužení.
18.03.2012 07:30 |

Osobnosti: Martin Havlát (89 článků)

Palát dvěma góly režíroval výhru Tampy, zářil i Hemský

Hokejový útočník Ondřej Palát se v úterním utkání NHL zasloužil dvěma góly o výhru Tampy Bay 3:0 nad Torontem. Vzhledem k vítězství Columbusu nad Phoenixem 4:3 v prodloužení tak Maple Leafs definitivně přišli o šanci na postup do play off, která se znovu výrazně zmenšila i pro New Jersey.
09.04.2014 08:25 |

Osobnosti: Ondřej Palát (55 článků)

Pastrňák dvakrát skóroval, Mrázek se blýskl nejlepším výkonem v sezoně. Zářil i Neuvirth

Útočník Bostonu David Pastrňák potvrdil v utkání proti Torontu pozici nejlepšího českého střelce v letošním ročníku NHL. Jednadvacetiletý forvard vstřelil dva góly a na jeden přihrál, ani jeho výkon však neodvrátil porážku Bruins v poměru 5:6. Z výhry se naopak radoval gólman Petr Mrázek, který poprvé v sezoně vychytal čisté konto a dovedl Detroit k hubenému vítězství 1:0 nad Nashvillem. Blízko nule byl i Michal Neuvirth, který v zápase proti Los Angeles inkasoval až v prodloužení.
05.02.2017 10:00 |

Osobnosti: Michal Neuvirth (109 článků) , Petr Mrázek (96 článků) , David Pastrňák (29 článků)

Havlát zajistil San Jose dvěma góly výhru nad Detroitem

Český hokejista Martin Havlát zařídil v sobotním utkání NHL dvěma góly výhru San Jose 3:2 v prodloužení nad Detroitem. Třicetiletý útočník, který v prosinci podstoupil operaci podkolenní šlachy, ve svém druhém utkání po návratu po zranění zvyšoval první třetině na 2:0 a úspěšnou dorážkou v čase 63:23 zajistil týmu vítězství. Sharks po měsíci a půl vyhráli ve dvou utkáních za sebou a posunuli se v Západní konferenci na osmé místo.
18.03.2012 14:15 |

Tlustý čtyřmi body zařídil výhru Caroliny. Sehrál nejlepší zápas v NHL

Český hokejový útočník Jiří Tlustý sehrál svůj nejlepší zápas v NHL, když dvěma góly a stejným počtem asistencí zařídil výhru Caroliny na ledě New Yorku Islanders 6:4. Čtyřiadvacetiletý kladenský odchovanec zaznamenal všechny čtyři body v třetí třetině, před jejímž začátkem Hurricanes prohrávali 2:3.
12.02.2013 09:40 |

Osobnosti: Jiří Tlustý (96 článků) , Jiří Tlustý (96 článků)

Pastrňák přispěl dvěma góly k vítězství Bostonu, Fleischmann se trefil po měsíci

Devatenáctiletý útočník Bostonu David Pastrňák se dvěma góly podepsal pod vítězství svého týmu 5:1 nad Pittsburghem a byl po zásluze vyhlášen první hvězdou zápasu. Po měsíci skóroval také Tomáš Fleischmann, který desátou brankou v sezoně pomohl Montrealu k výhře 4:3 na ledě Washingtonu.
25.02.2016 09:05 |

Osobnosti: Tomáš Fleischmann (63 článků) , David Pastrňák (29 článků)

Jágr dal Pittsburghu dva góly, Mazanec má první výhru v NHL

Jaromír Jágr se v sobotním utkání NHL zasloužil dvěma góly o výhru New Jersey nad Pittsburghem 4:1. Povedený večer prožil také brankář Marek Mazanec, jenž 39 úspěšnými zákroky dovedl hokejisty Nashvillu k vítězství nad Chicagem 7:2 a při svém čtvrtém startu vychytal premiérovou výhru v zámořské soutěži.
17.11.2013 10:36 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Marek Mazanec (22 článků)

Pastrňák dvěma góly potvrdil formu, Dallas prohrál kvůli Hudlerově kurióznímu vlastňáku

Utkání Bostonu se San José přineslo výraznou českou stopu. Bruins pomohl k výhře 6:2 pod novým trenérem Brucem Cassidym  svými dvěma góly David Pastrňák, za Sharks získal dva body za asistence Tomáš Hertl. Tomáš Mrázek vychytal pětadvacet střel, které na něj poslal lídr soutěže Washington, ale Detroit i tak prohrál 3:6. Gól si připsal i Jiří Hudler, bohužel ale zamířil do vlastní brány a Dallas kvůli tomu podlehl Ottawě 2:3.
10.02.2017 09:40 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Tomáš Hertl (35 článků) , David Pastrňák (29 článků) , José José (289 článků)

Krásný úvod sezony! Pastrňák pomohl Bostonu k výhře čtyřmi body

Český útočník David Pastrňák si nemohl přát lepší úvod do nové sezony NHL. Svému Bostonu pomohl na ledě Columbusu k výhře 6:3 dvěma góly a dvěma asistencemi. Byl proto vyhlášen třetí hvězdou zápasu.
14.10.2016 09:35 |

Osobnosti: David Pastrňák (29 článků)

Škoula zařídil dvěma góly vítězství Pittsburgu, zářil i Kuba

Český obránce Martin Škoula se dvěma zásahy zasloužil v sobotním utkání NHL o výhru Pittsburghu v Atlantě. Dařilo se i dalšímu bekovi Filipu Kubovi, který čtyřmi body pomohl Ottawě k triumfu nad Buffalem.
22.11.2009 09:20 |

Osobnosti: Filip Kuba (22 článků) , Martin Škoula (30 článků)

Talent Pastrňák oslnil NHL. Prvními góly sestřelil Voráčkův tým

Hokejista Bostonu David Pastrňák si rychle spravil chuť po nevydařeném vystoupení českého týmu na MS hráčů do 20 let. Ve svém sedmém zápase v NHL se poprvé v kariéře zapsal mezi střelce. Při výhře Bruins 3:1 na ledě Philadelphie se ale trefil hned dvakrát a po zásluze byl vyhlášen první hvězdou utkání.
11.01.2015 08:20 |

Večer snů: Takhle dal Pastrňák své první góly v NHL!

Na takový zápas se nezapomíná. Už jen proto, že si z něj David pastrnák odnesl puk, oblepený izolačkou s číslem 1. Ano, dal svůj první gól v NHL, ale to mu nestačilo. Dokázal přidat ještě druhý a byl vyhlášen největší hvězdou zápasu.
11.01.2015 11:01 |

Talent Pastrňák debutoval v NHL, Crosby sesadil z čela Voráčka

Osmnáctiletý David Pastrňák se dočkal vysněného debutu v nejslavnější hokejové soutěži na světě. Útočník Bostonu strávil na ledě v domácím utkání NHL s Pittsburghem necelých osm minut a zaznamenal jeden hit. Vítězné premiéry se ale nedočkal, výhru 3:2 v prodloužení si odvezli „Tučňáci“.
25.11.2014 09:51 |

Osobnosti: David Crosby (5 článků)

Zacha dal svůj premiérový gól v NHL, po trestu skóroval Pastrňák a bodoval i Jágr

Devatenáctiletá útočník Pavel Zacha si konečně připsal svůj premiérová gól v NHL. Trefou v 57. minutě pomohl New Jersey k prodloužení, které ale nakonec s Floridou prohráli 3:4. O výhru Floridy se zasloužil svou asistencí i Jaromír Jágr. Po dvouzápasové stopce se celý natěšený vrátil do hry David Pastrňák a hned díky jeho střele v samostatných nájezdech Boston porazil Tampu Bay 4:3.
04.11.2016 09:45 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , David Boston (2 články) , David New (2 články)

Havlát zařídil dvěma góly vítězství San Jose v St. Louis

Český útočník Martin Havlát zajistil dvěma góly v úvodním utkání prvního kola play off NHL vítězství San Jose 3:2 ve druhém prodloužení v St. Louis. Mladoboleslavský rodák nejdříve tečí otevřel v prostřední třetině skóre zápasu a svým druhým gólem v utkání zařídil Sharks v čase 83:34 první bod v sérii.
13.04.2012 09:25 |

Dvořák zařídil výhru Caroliny, Jágr pečetil vítězství Devils

Hokejový útočník Radek Dvořák po desetizápasové odmlce znovu skóroval v NHL a jediným gólem zařídil výhru Caroliny nad New Yorkem Islanders 1:0. Svou čtvrtou trefu v sezoně zaznamenal ve čtvrtek Jaromír Jágr , jenž dvě sekundy před koncem třetí třetiny střelou do prázdné branky při power-play pečetil výhru New Jersey 3:0 na ledě Philadelphie.
08.11.2013 08:56 |

Osobnosti: Jaromír Jágr (2335 článků) , Radek Dvořák (45 článků)

Pastrňák válí! Jeho gól ale Bostonu k výhře nestačil

Český útočník David Pastrňák svůj Boston opět nezklamal. V zápase s Montrealem vstřelil devátý gól v sezoně, na výhru to ale nestačilo. Dařilo se i Jakubu Voráčkovi, který v duelu Philadelphie s Detroitem přihrál na dva góly, ale ani jeho výkon prohře 2:3 po nájezdech nezabránil. Dva body za asistenci si připsal i Radim Vrbata, jeho Arizona navíc na lede Colorada vyhrála.
09.11.2016 10:25 |

Osobnosti: Jakub Voráček (244 článků) , Radim Vrbata (96 článků) , David Pastrňák (29 článků)

Úspěšný start: Frolík dvěma góly zařídil výhru nad Edmontonem

Třemi zápasy odstartovala v noci na středu 97. sezona hokejové NHL. Skvělý debut v dresu Winnipegu prožil Michael Frolík. Český útočník, jenž se na jaře radoval ze zisku Stanley Cupu s Chicagem, přispěl dvěma góly k vítězství Jets 5:4 na ledě Edmontonu.
02.10.2013 08:35 |

Osobnosti: Michael Frolík (167 článků)